Problem z przesłaniem liska przez portfel liskish wallet

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z przesłaniem liska przez portfel liskish wallet

Postautor: Pogromca » wtorek, 28 września 2021, 18:50

@kubix89 Liskish nie działa z Core 3.0 póki co. Hirish pomaga HQ zaktualizować desktop do portfeli sprzętowych, najpierw ledger, potem trezor, wszystko zresztą jest napisane kilka postów wyżej w poście z reddita wrzuconym przez @multan .

Nie chce mi się pisać w wątku spekulacyjnym więc kilka info ode mnie:

- od półtora roku do dziś nadal nie kupiłem liska , ani nie jestem posiadaczem żadnego krypto,
- ładowanie się teraz w alty polecam jedynie socjo i psychopatom, może i bania będzie szła dalej, ale większa szansa, że pjaaardolnie i będziemy mieć kilkuletnia bessę, a wtedy holding z tych poziomów jest całkiem z dupy, lepiej poczekać na niższe ceny i spokojną akumulację
- marketing liska jest tak niepoważny w stosunku do prac jakie osiągnęli w tym roku, że nóż się w kieszeni otwiera sam z siebie. Jeśli podobnie będzie wyglądało z wprowadzeniem interoperacyjności (full sidechains) to jedynie adaptacja będzie ratować ten projekt, bo Max swoją eksperymentalną marketingową innowacyjnością może jedynie liskowi przynieść wstyd, a nie fejm, a że interoperacyjność jest szacowana na wersję beta w przyszłym roku, to nie ma sensu ładować się w ten projekt przynajmniej przez dwa najbliższe lata, chyba że chcecie zostać delegatem, co jest aktualnie dużo prostsze i tańsze niż postawienie masternoda w dashu.

Także podsumowując sens wchodzenia w liska jest taki sam jak w jakiegokolwiek innego Alta, nawet scam alta. Może urośnie a może nie urośnie , a raczej nie urośnie bo zainteresowanie jak widać po forum żadne ( ktoś pewnie powie że to dobrze bo pieniądze lubią ciszę) ale tu nie ma pod co grać, skoro marketing jest tak potężny jak pseudopatriotyzm polińskiego rządu zwanego dla zmylenia przeciwnika polskim rządem .


Pozdro480 , nie dajcie się robić w uj, pilnujcie swoich pieniędzy nie tylko przed scamami ale też przed antypolskim rządem. Wrócę nie wiem kiedy, bo krypto przestało być dla mnie atrakcyjnym aktywem z wielu powodów .


P.s. skoro w 2018 był max 140 zł, a teraz koło 50zl to nie zdziwią mnie tu ceny rzędu 50gr przy głębokiej bessie i btc w okolicach 20k$

Elo i buziaczki

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z przesłaniem liska przez portfel liskish wallet

Postautor: koparki » niedziela, 17 października 2021, 23:04

jeśli chodzi o uwalenie użytkowników korzystających ze sprzętowych portfeli tak się sprawy obecnie mają : https://github.com/LiskHQ/lisk-desktop/projects
rozwiązania nie będzie w następnej wersji.
---

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 24 sierpnia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z przesłaniem liska przez portfel liskish wallet

Postautor: mimik1993 » poniedziałek, 6 grudnia 2021, 01:41

Witam, są może jakieś nowości w tym temacie? Również nie ruszałem dawno liska, próbuję dostać się dzisiaj do liskish wallet - śmierć kliniczna. Czytam o portfelu Lisk Desktop - instaluję, wchodzę - ledger nie wykryty. Czy wiadomo jak długo trzeba będzie czekać na dostep? Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z przesłaniem liska przez portfel liskish wallet

Postautor: TsaD » wtorek, 7 grudnia 2021, 21:29

Jak masz Ledgera S to możesz zainstalować betę portfela i postępować według tego poradnika. Ledger X w kolejnej becie, albo produkcyjnej wersji.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z przesłaniem liska przez portfel liskish wallet

Postautor: TsaD » wtorek, 7 grudnia 2021, 21:31


Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 12 stycznia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Problem z przesłaniem liska przez portfel liskish wallet

Postautor: Qba753i » środa, 12 stycznia 2022, 15:30

Wiadomo cos kiedy aktualizacja? Da sie jakos przesłać liski?

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości