[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 9 listopada 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: MelChioR » piątek, 9 listopada 2018, 15:31

ok, zagłosowałem. Pytanie teraz jak podejrzeć na jaki % zysków liczyć, na poszczególnych grupach wpisywać adres swojego portfela ? jak odpalić taki ładny podgląd jak wyżej Pleasek89 ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 102
Rejestracja: 13 października 2017
Reputacja: 55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: LiskPoland.pl » piątek, 9 listopada 2018, 15:38

MelChioR pisze:ok, zagłosowałem. Pytanie teraz jak podejrzeć na jaki % zysków liczyć, na poszczególnych grupach wpisywać adres swojego portfela ? jak odpalić taki ładny podgląd jak wyżej Pleasek89 ?
Wyslij na priv adres konta lisk to sprawdzimy na explorerze, ten numer z L na koncu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: Pleasek89 » piątek, 9 listopada 2018, 15:43

MelChioR pisze: ok, zagłosowałem. Pytanie teraz jak podejrzeć na jaki % zysków liczyć, na poszczególnych grupach wpisywać adres swojego portfela ? jak odpalić taki ładny podgląd jak wyżej Pleasek89 ?
Tu masz Sherwood:
http://robinhood.liberspirita.net/stats/

Tu masz GDT:
https://pool.liskgdt.net/account

A tu masz wszystko razem:
https://lisk.support/lisk-pending/

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: debugi » niedziela, 11 listopada 2018, 13:59

Witam wszystkich serdecznie, w ten wyjątkowy dzień.
Akurat miałem chwile dla siebie, dzieciaki maja poobiednią drzemkę, zerknąłem na tel i nasze inwestycje, a tu miłe zaskoczenie. Otóż z puli Sherwood nagle skok nagrody ze wczorajszych 0,4 ‰ na 0,9 ‰. Dodam że nic nie zmieniałem w głosowaniu z pierwszej listy @Harmony, tak jak zresztą Radził @LiskPoland.pl. Miło że nadal walczą, wierzę że im się uda coś ruszyć w sprawie karteli. Nie koniecznie coś od razu zmienią, ale jest szansa że na początku zmienią myślenie, takich szarych ludzi jak my, a praca Kolegów @Harmony, @LiskPoland.pl i innych ludzi działających dla dobra Liska na tym i innych forach, da wreszcie jakieś wymierne dla projektu efekty.
PS. Sherwood obcina wypłaty do 10% za głosowanie nie uwzględniające wszystkich ich delegatów. Jednocześnie duże portfele zostają osłabione w sile głosu do max 24-krotności siły.
Źródło: http://robinhood.liberspirita.net/
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 12 listopada 2018, 23:14 przez debugi, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 24
Rejestracja: 3 września 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: Glexab » niedziela, 11 listopada 2018, 14:12

Szkoda tylko, że większość woli i tak głosować na elite więc liskpro.com niedługo wypadnie z 101, z każdym dniem przewaga w głosach jest coraz mniejsza między nim a 4miners.
Obrazek

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: Harmony » niedziela, 11 listopada 2018, 14:59

Nagrody od Sherwood chyba rosną dlatego, że ludzie głosują na innych i jest więcej do podziału na głosujących. Ale widzę, że u mnie wzrosło jeszcze lepiej niż z reward bonusem !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: blink » niedziela, 11 listopada 2018, 16:02

Harmony pisze: Nagrody od Sherwood chyba rosną dlatego, że ludzie głosują na innych i jest więcej do podziału na głosujących. Ale widzę, że u mnie wzrosło jeszcze lepiej niż z reward bonusem !
ile w ciagu tygodnia na 1000lsk?

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: Harmony » niedziela, 11 listopada 2018, 16:32

@blink, ciężko teraz powiedzieć dokładnie, bo jeszcze kilka dni temu miałem 0.1%, później 0.2%, a teraz 0.4% :D Teoretycznie więc na chwilę obecną przy tysiącu lisków powinno być około 3-4 LSK tygodniowo. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. I dzisiaj mam dostać nagrodę od Elite, ciekaw jestem ile dadzą rzydkiewki niedobre skośnookie :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: Hamas » niedziela, 11 listopada 2018, 20:39

qrde nie przegladalem wszystkiego, ale to sie przyda, chyba ze juz bylo to mnie mozecie zyebac :roll:

wpisujecie ilosc posiadanych lisow i mozna zobaczyc jaka max srednia wyjdzie za glosowanie

https://lisk.support/

po glosowaniu mozna sprawdzic (wpisujac swoj adres portfela) czas, do zrealizowania zwrotu lsk na portfel

https://lisk.support/lisk-pending/

howgh :ugeek:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 11 listopada 2018, 23:15

Znów przyspieszyło na sherwoodzie:
Obrazek

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: Harmony » poniedziałek, 12 listopada 2018, 13:45

Po dostaniu wszystkich wypłat czas na ich podsumowanie !

Wartość portfela ponad 1K LSK

Od GDT wypłata wpłynęła po uwaga 22 dniach !!! - 1.3 LSK
Od Elite wypłata wpłynęła po 12 dniach - 0.9 LSK
Od Sherwood zaś dostałem wypłatę przed halvingiem z war bonusem o wartości 3.3 LSK, po 11 dniach

Na chwilę obecną od Sherwood dostaje ponad 0.4 LSK dziennie ! Gdybym unieważnił Elite, wyjdzie mi więcej, bo aż 0.5 LSK dziennie.

Jakie są więc wnioski?

Totalnie nie opłaca się głosować na Elite. Wypłaty od nich są tak dziwnie i nieregularnie naliczane, że woła to o pomstę do nieba. Ponadto, nie głosując na nich, przyspieszymy czas, w którym uzbieramy wypłatę od Sherwood, a oprócz tego oszczędzimy na kosztach transakcji (fee) samej nagrody!
Jak łatwo można obliczyć, gdybym unieważnił Elite, dostanę od Sherwood 1.2 LSK, czyli o 0.3 LSK więcej niż wypłata Elite !

Czyli głosując tylko na Sherwood w ciągu 12 dni dostaniemy : 12x0.5-0.1 = 5,9 LSK !

Głosując na Sherwood + Elite dostaniemy : (12x0.4-0.1)+(12x0.0833-0.1) = 4.7 + 0.9 = 5.6 LSK

Elite i GDT to rabusie, które kroją nas na kasę !

Ponadto, co ważne, na Sherwood opłaca się w tym momencie głosować, nawet dla posiadaczy małych portfeli z ilością około 150 Lisków ! Według ich strony wychodzi wtedy zwrot 0.1%, czyli około 0.15 Liska można od nich dostać tygodniowo! Czyli zwrot jednego głosu następuje po około siedmiu tygodniach, dla tych najmniejszych posiadaczy !

@blink

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: Hamas » poniedziałek, 12 listopada 2018, 14:01

@Harmony, z gdt wyplata przyszla na poziomie 1.2lsk po 10 dniach, od lesnych ludzi wyplata powinna byc dzis 2.9lsk, wiec u mnie to wyglada tak ze na miesiac z tych 2 grup dostane 8,2-8,5lsk :roll:

ostatnio robiac kolko w ciagu tygodnia zrobilem +20 lsk :mrgreen:

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: Harmony » poniedziałek, 12 listopada 2018, 14:06

@Hamas, ja niestety miałem od GDT opóźnioną o tydzień wypłate, bo brakowało mi 1%, aby ją dostać. Brak słów na nich ogólnie :)

Teraz Ci wyjdą większe wypłaty, bo od leśnych ludków dostaniesz więcej :)

Kółka to sobie można robić samochodem :D Albo rowerem :D Na giełdzie dziękuję, przy różnicach kursu 20-50gr :D

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 25 października 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: tomkod » poniedziałek, 12 listopada 2018, 14:15

Ja zaglosowalem 25 pazdziernika. Mam niecale 1.5k Liskow. W sobote dostalem 1.13 od GDT a dzisiaj powinno przyjsc z sharewood niecale 3. Wyjdzie na to ze odjac 3 liski na glosowanie ponad 1 bede na plusie a dalej tylko zysk - zobaczymy jak to bedzie sie rozwijac.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 179
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: SidLeniwiec » poniedziałek, 12 listopada 2018, 15:20

Gdzie można sprawdzić ile procent brakuje do wypłaty nagrody?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 24
Rejestracja: 3 września 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: Glexab » poniedziałek, 12 listopada 2018, 15:45


Początkujący
Posty: 285
Rejestracja: 15 lipca 2017
Reputacja: 205
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: multan » poniedziałek, 12 listopada 2018, 16:47

Dzięki temu tematowi w się koncu zmobilizowalem i zaglosowalem, na razie 66 glosow:

- 33 GDT (wszystkie z top 101)
- 6 Sherwood (w tym 4 z top 101)
- 27 najlepszych (edit: to znaczy najwyżej spozycjonowanych) z Other (w tym 10 z top 101)

Zobaczymy co z takiego combo wyjdzie.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 12 listopada 2018, 17:38 przez multan, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: Harmony » poniedziałek, 12 listopada 2018, 17:33

@multan, pochwalisz się na kogo dokładnie głosowałeś z tych najlepszych delegatów ? Wieczorkiem lub w nocy będę chciał zaktualizować pierwszy post tego tematu z listą na kogo głosować według najlepszych zarobków oraz sumienia ;)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: CRXEE8 » poniedziałek, 12 listopada 2018, 21:25

Harmony pisze: Po dostaniu wszystkich wypłat czas na ich podsumowanie !

Wartość portfela ponad 1K LSK

Od GDT wypłata wpłynęła po uwaga 22 dniach !!! - 1.3 LSK
Od Elite wypłata wpłynęła po 12 dniach - 0.9 LSK
Od Sherwood zaś dostałem wypłatę przed halvingiem z war bonusem o wartości 3.3 LSK, po 11 dniach
To jak to się ma do informacji z tej strony
https://liskcenter.wixsite.com/liskcent ... 9dAF9NPugo
gdzie przy ilości 1000 LSK od Elite powinno się dostawać około 5,5 liska i zdecydowanie najbardziej jest to opłacalne w porównaniu do Sherwood i GDT

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: Harmony » poniedziałek, 12 listopada 2018, 21:55

@CRXEE8, strona mocno nie aktualna. Po pierwsze nie uwzględniony halving, po drugie nie uwzględnione całe sherwood (pokazuje trzech aktywnych delegatów, a jest czterech). I nie uwzględnione zmiany w dostawaniu nagród od Sherwood.

Poza tym na własnym przykładzie udowodniłem, że Elite jest mniej opłacalny niż Sherwood. Możesz zresztą wejść na stronę elity i wyszukać adresów które mają około 1000 LSK. Wychodzi że przy takim portfelu miesięcznie dostaniesz max ledwo 3.5 LSK, czyli tyle ile Sherwood da nam za tydzień.

https://liskelite.com/pending_voters tutaj link do elit, trochę trudno się szuka, ale da rady. Jestem na telefonie, podałbym wszystko na tacy dla potwierdzenia tego co mówię, ale obiecuję, ze zrobię to jak dorwę się do komputera ;)

Już taam widzę szybkim okiem na błędy jakie się tam znajdują. Np. posiadacz 300 000 Liskow dostwał w rzeczywistości lekko ponad 300 Liskow przed halvingiem, teraz po halvingu dostaje około 250 Liskow, czyli około tysiąca miesięcznie, a nie jak sugeruje ta strona, ponad 1600 miesięcznie. Także dosyć duże są rozbieżności i patrząc tak na oko procentowo wychodzi podobna różnica jak do wypłat dla posiadaczy około 1000lsk

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości