[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 251
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 146
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: blackraijin » wtorek, 5 lutego 2019, 12:17

Czy można jakoś zablokować wysyłanie wypłat za głosowanie? Żeby nie wysyłali po uzbieraniu 1 LSK tylko zbierać u nich więcej - np. 10LSK - i dopiero potem przelewać? Prowizja 0,1 LSK przy 1 LSK to 10%.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 12 kwietnia 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: Cbool » wtorek, 5 lutego 2019, 12:22

blackraijin pisze: Czy można jakoś zablokować wysyłanie wypłat za głosowanie? Żeby nie wysyłali po uzbieraniu 1 LSK tylko zbierać u nich więcej - np. 10LSK - i dopiero potem przelewać? Prowizja 0,1 LSK przy 1 LSK to 10%.
Niestety nie. To delegaci ustalają progi wypłat. Może zmieni się to po wprowadzeniu dynamic fees. Ale to kwestia miesięcy, jak nie lat.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: Harmony » wtorek, 5 lutego 2019, 12:58

@blackraijin Dokładnie tak jak @Cbool powiedział, wejdą dynamiczne opłaty to progi wypłat się całkowicie pozmieniają.
;)

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 6 lutego 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: LISK-2019 » środa, 6 lutego 2019, 12:50

Witam panowie zagłosowałem na tych 101 pierwszych delegatów jaki zwrot powinien być przy ok 2500lsk.
4miners.net • 5an1ty • acheng • adrianhunter • alepop • augurproject • badman0316 • bigfisher • bigtom • bilibili • bioly • blackswan • cai • carbonara • carolina • catstar • cc001 • chamberlain • china • communitypool • corsaro • crodam • crolisk • dakini • dakk • devasive • eastwind_ja • eclipsun • elonhan • forger_of_lisk • forrest • gdtpool • goldeneye • goodtimes • gr33ndrag0n • grajsondelegate • grumlin • hagie • hirish • hmachado • honeybee • hong • hua • iii.element.iii • jiandan • jixie • joel • joo5ty • kaystar • kc • khitan • kushed.delegate • leo • liberspirita • liskgate • liskit • liskjp • liskpool_com_01 • liskpool.top • liskpro.com • liskroad • loveforever • luiz • luxiang7890 • lwyrup • mac • menfei • mrgr • mrv • nerigal • ntelo • ondin • panzer • philhellmuth • phinx • punkrock • redsn0w • robinhood • rooney • samuray • savetheworld • seven • sgdias • shinekami • slasheks • someonesomeone • spacetrucker • splatters • stellardynamic • tembo • thepool • threelittlepig • vekexasia • veriform • vi1son • vipertkd • vrlc92 • will • xujian • yuandian • zy1349

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: Harmony » środa, 6 lutego 2019, 14:20

@LISK-2019 Mniejszy niż jakbyś głosował na caly sherwood.

Dodano po 57 minutach 43 sekundach:
@LISK-2019 Wywal 4miners.net i stellardynamic (najmniej płaci z niezależnych), zamiast nich daj Phoenix1969 i Bloqspace.io, dostaniesz refundację 1 LSK od Sherwood za zmianę głosu i będziesz dostawał od nich full nagrody.
;)

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: GrandKW » środa, 6 lutego 2019, 14:24

właściwie to, żeby dostawać od wypłaty od Sherwood to musi zagłosować na Blockspace.io i Phoenix1969.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: Harmony » środa, 6 lutego 2019, 16:45

@LISK-2019 Aaa i najważniejsze, wywal Joela z GDT i daj tonyt908, żeby mieć Gold Reward od GDT. Mam nadzieję, że jeszcze nie poprawiałeś głosów i dopiero to będziesz robić, bo szkoda 1 LSK :)
;)

Początkujący
Posty: 462
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: emdecha » środa, 6 lutego 2019, 17:12

@Harmony Jeśli tak zagłosuję, to można liczyć na zwrot liska? Jaki jest potrzebny kontakt z gdt oraz jak długo trzeba czekać na jego oddanie?

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: GrandKW » środa, 6 lutego 2019, 17:15

tutaj możesz sprawdzić czy Ci się należy oraz "załatwić" refund

https://refund.liskgdt.net/

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: Harmony » środa, 6 lutego 2019, 17:44

@emdecha Refundacja od gdt była do pierwszego lutego
;)

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 7 lutego 2019
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: TonyT908 » czwartek, 7 lutego 2019, 05:24

Harmony pisze: środa, 6 lutego 2019, 17:44@emdecha The refund from gdt was until the first of February


GDT will still honor a refund ;)

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 31 stycznia 2019
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: jaszczomp » czwartek, 7 lutego 2019, 09:02

Tak zagłosowałem:
4fryn • 5an1ty • acheng • adrianhunter • alepop • augurproject • badman0316 • bigfisher • bigtom • bilibili • bioly • blackswan • bloqspace.io • cai • carbonara • carolina • catstar • cc001 • chamberlain • china • communitypool • corsaro • crodam • crolisk • dakini • dakk • devasive • eastwind_ja • eclipsun • elonhan • forger_of_lisk • forrest • gdtpool • goldeneye • goodtimes • gr33ndrag0n • grajsondelegate • grumlin • hagie • hirish • hmachado • honeybee • hong • hua • iii.element.iii • jiandan • jixie • joel • joo5ty • kaystar • kc • khitan • kushed.delegate • leo • liberspirita • liskascend • liskgate • liskit • liskjp • liskpool.top • liskpro.com • liskroad • loveforever • luiz • luxiang7890 • lwyrup • mac • menfei • mrgr • mrv • nerigal • ntelo • ondin • panzer • philhellmuth • phinx • phoenix1969 • punkrock • redsn0w • robinhood • rooney • savetheworld • seven • sgdias • shinekami • slasheks • someonesomeone • spacetrucker • splatters • tembo • threelittlepig • tonyt908 • vekexasia • veriform • vi1son • will • xujian • yuandian • zy1349

Coś zmienić? Trochę czytałem, ale jeszcze zielony jestem w temacie

EDIT: ktoś może mi powiedzieć, czemu nie mam złotej rangi u GDT?
EDIT2: jednak jestem, wcześniej nie pokazywało

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: Harmony » czwartek, 7 lutego 2019, 12:40

@jaszczomp Nie jest źle :) Tylko niepotrzebnie głosowałeś na 4fryn, bo gościu wymiękł i zrezygnował z kandydatury na aktywnego delegata jakiś czas temu. Zamiast tego masz kilku aktywnych niezależnych do wyboru np. samuray, vipertkd, stellardynamic. Ale jak masz tracić 1 LSK na zmianę głosu, to lepiej, jak go zostawisz na przyszłość, gdy taka zmiana będzie korzystna :) Chyba, że masz XXXXXX Lisków to nie odczujesz i szybko Ci się zwróci :D

I tak jak powiedział @TonyT908, refundaca od GDT nadal działa ! :) Serdecznie dziękujemy @TonyT908 za odwiedziny, wpadaj do nas częściej :)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 7 lutego 2019, 13:01

@Harmony

Działa, bo sam dostałem "po terminie". W ogóle nie skojarzyłem, że mi się zwrot należy, zawsze 1 sztuka więcej :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: Harmony » czwartek, 7 lutego 2019, 13:03

@Pleasek89 To bardzo uczciwe ze strony Tonego :)
;)

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 7 lutego 2019
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: TonyT908 » czwartek, 7 lutego 2019, 23:15

Sure, I'll be around :) You'll have to tolerate my English though, sorry :P

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: GrandKW » piątek, 8 lutego 2019, 16:27

Od wczoraj Pending Reward w GDT urosło u mnie o około 30%, też tak macie? Coś się zmieniło o czym nie wiem?

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: Harmony » piątek, 8 lutego 2019, 16:49

@GrandKW Mi urosło jakieś 600%1200% względem dziś, a wczoraj :) Może mieli jakiś chwilowy "zawias" i nie naliczało nagród albo je wypłacali i chwilowo były wstrzymane, a teraz zaliczają zaległe :)

Chyba, że nagle procent nagród od GDT się zwiększył ? :)

Dodano po 3 minutach 30 sekundach:
Sprawdźcie czy macie taki sam procent Gold Bonus, bo miałem 0.01,a teraz jest 0.02, może faktycznie GDT będzie płacić więcej teraz :)
;)

Początkujący
Posty: 285
Rejestracja: 15 lipca 2017
Reputacja: 205
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: multan » piątek, 8 lutego 2019, 16:54

Na moje oko stało się coś co w sumie podejrzewałem, że się stanie przy okazji dyskusji o wymianie Joela na Tonyego, tzn sporo portfeli się nie pokapowało, że od lutego trzeba wspierać Tonyego (a wiadać że się nie pokapowało bo Tony ma tylko 18mln głosów), tym samym wypadli z Gold Rewardsów i nagrody są dzielone na mniejszą ilość portfeli teraz, czyli większa nagroda per portfel.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Postautor: Harmony » piątek, 8 lutego 2019, 17:12

@multan Nie do końca, bo cały czas przybywa ludzi którzy głosują na Tonego więc nagrody za złote członkostwo powinny być coraz mniejsze, a są nagle coraz większe ;)
;)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości