[Poradnik] Jak założyć portfel i zagłosować na delegatów?

Początkujący
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: jaszczomp » czwartek, 12 września 2019, 14:23

Dla portfela 50k LSK za tydzień Robin wypłacił 1.5LSK. Jeżeli jesteś nastawiony tylko i wyłącznie na zarobek i w dupie masz to jaką siłe ma kartel to najlepiej usunąć wszystkich leśnych i głosować na Elite z bonuesm.

Weteran
Reputacja: 2523
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » czwartek, 12 września 2019, 14:26

Leśni wypłacili mi przez dwa miesiące tyle, co Elite płaciłoby mi przez dwa lata. Także dopóki nie wypadnie robinhood z pozycji kucia , będę nadal na nich głosował. Z zasady i przeciwko kartelowi. Wolę mieć 5 lsk mniej i być mnie łapczywym, a mieć czystsze sumienie ;)
The truth will set You free

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 997
Reputacja postu: 
5

Postautor: blink » czwartek, 12 września 2019, 20:42

Nowa strona leśnych - http://robinhood.liskpro.com/

Początkujący
Reputacja postu: 
1

Postautor: jaszczomp » piątek, 13 września 2019, 08:12

@Harmony Oczywiście, ja też tyle dostałem. Ale wchodzi w to ostateczny airdrop. Napisz ile dostałeś od Robina od 06.08.2019 do dzisiaj a ile w tym samym czasie od Elity.
Ostatnie 2 miesiącze, a raczej lipiec i początek sierpnia to leśni wypłacili mi więcej niż pozostali delegaci razem wzięci od początku roku

Edit: Nie liczę AirDropa. Od 23.07 od Leśnych wypłata 1LSK, od Elity (bez bonusa) 31.3LSK. Oczywiście, przed wypadnięciem liberspirita co tydzien wpadało ponad 5LSK i to oni byli najbardziej dochodowi. Teraz już nie ma sensu głosować na nich bo i Robin wypadnie a wszystko przez te śmieszne wojenki jakie prowadzili

Weteran
Reputacja: 2523
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » piątek, 13 września 2019, 11:30

@jaszczomp Od wypłaty ostatniego airdropa zdążyłem uzbierać połowę do wymaganej wypłaty. Tak, jak mówiłem, trzymam nadal Robinhooda i nie przestaje głosować dopóki jest w top 101. Po pierwsze, mam za dużo do nich szacunku, żeby się sprzedać za jakieś 0.3sk tygodniowo więcej. Po drugie to i tak zanim zwróciłoby mi się głosowanie na bonus, minie miesiąc. To już wolę nie zmieniać głosów i nie wspierać kartelu.
The truth will set You free

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 643
Reputacja postu: 
0

Postautor: Hamas » sobota, 14 września 2019, 21:18

shox82 pisze: czwartek, 12 września 2019, 08:24 @jaszczomp
w sierpniu nic nie dostałem od robina, 05.09 jakiś ochłap.
moze ktos podrzucic aktualna liste
u mnie wychodzi X.X lsk / tydzien od onego jednego Robina i X.X od calego Elite :roll:

wiec liczac ilosc osob na zwrot, elite musialoby mi placic XX na tydzien :twisted:

jezeli chodzi ogolnie o wielkosc zwrotu, to dla ludzi majacych mniejsze portfele lista za 4 lsk jest nadal aktualna, pozbywajac sie ludzi Robina i dostosowujac sie do zalecen elite, dostaniesz wiecej z tym bonusem

dla mnie niewiele sie zmienilo, wiec testowac zmian tygodniowych nie mam zamiaru, co sie niestety wiaze z tym, ze listy nowej robil nie bede, chyba.....ze cos sie ciekawego zacznie dziac i bedzie to mialo wplyw na ilosci tygodniowe, jakie otrzymywac bede od delegatow :idea:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0

Postautor: maly_ZE » niedziela, 15 września 2019, 21:33

Po zmniejszeniu nagrody za blok Ci amatorzy z Elite będą wypłacać jeszcze mniej?

Gaduła
Awatar użytkownika
Reputacja: 259
Reputacja postu: 
0

Postautor: GoPro » poniedziałek, 16 września 2019, 07:16

maly_ZE pisze: niedziela, 15 września 2019, 21:33Po zmniejszeniu nagrody za blok Ci amatorzy z Elite będą wypłacać jeszcze mniej?
No skoro wyplate oznaczaja w % z otrzymanych nagrod za blok, to innej opcji nie ma.
Musieliby oddawac 2 razy wiekszy %, zeby ludzie otrzymywali dalej takie same nagrody.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: jaszczomp » wtorek, 17 września 2019, 15:05

Tylko 350k głosów dzieli Robina od wypadnięcia z puli, jeszcze kilka dni i będzie trzeba zrobić rewizję głosów

Wróć do „Lisk”