Lisk Freewalet problem z wysłaniem Liskow

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 6 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk Freewalet problem z wysłaniem Liskow

Postautor: Rockethawk » piątek, 21 września 2018, 19:56

Witam. Próbowałem wysłać Liski, lecz od dwóch tygodni cały czas jest "sending". Zero potwierdzeń, adres na pewno dobry. Wcześniej (ok. 3msc temu) nie miałem z tym problemów, a wysyłałem już kilka razy. Ktoś ma podobny przypadek? Lub jakiś pomysł?
Wiem, powinienem używać oficjalny portfel ale teraz już za późno :/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk Freewalet problem z wysłaniem Liskow

Postautor: benq » piątek, 21 września 2018, 20:40

@Rockethawk, Nie chcę Cię martwić ani siać paniki, bo nigdy nie korzystałem z tego portfela, ale liczbą wątków o utraconych w nim środkach jest spora.
Skontaktuj się z nimi na facebooku lub przez stronę - jest szansa, że pomogą - też są takie wątki na reddicie.

Przestroga dla innych - NIE korzystamy z takich dziwnych portfeli, tym bardziej jeśli od dawna funkcjonuje portfel dedykowany do LISKa. Jak ktoś nie ogarnia - lepiej zapytać po raz setny czy portfel jest na pewno oficjalny i narazić się na minusa, niż narazić się na utratę środków. A jeszcze lepiej przejrzeć forum.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk Freewalet problem z wysłaniem Liskow

Postautor: blink » sobota, 22 września 2018, 10:11

Rockethawk pisze: Witam. Próbowałem wysłać Liski, lecz od dwóch tygodni cały czas jest "sending". Zero potwierdzeń, adres na pewno dobry. Wcześniej (ok. 3msc temu) nie miałem z tym problemów, a wysyłałem już kilka razy. Ktoś ma podobny przypadek? Lub jakiś pomysł?
Wiem, powinienem używać oficjalny portfel ale teraz już za późno :/
Podaj adresy z jakiego wysyłałeś i gdzie. Tu lub priv

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości