Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 1 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Fajka89 » piątek, 9 kwietnia 2021, 16:18

adam.krakus pisze: piątek, 9 kwietnia 2021, 10:41
siiiwego1 pisze: środa, 7 kwietnia 2021, 11:16Dziwię się każdemu kto tego nie opycha jak ma 500% zysku.. już czuję ten płacz za parę miesiecy

Ja się nie dziwię, bo:
1. Założenie: ktoś zainwestował 10 000 zł przy cenie 0.03,
2. (pomijając prowizję) przy cenie 0.15 zł ma 50 000 zł,
3. jak ktoś wyżej napisał - ciężko jest przewidzieć co się stanie - czy jest szansa, że to urośnie do 1.50 zł ? Nie wiem - ale żeby nie stracić wystarczy nie przeoczyć spadku poniżej 0.03 zł, a przy 1.50 zł już wartość posiadanej kryptowaluty będzie warta 500 000 zł - a to już :shock: pieniądz (przynajmniej dla mnie). Oczywiście dochodzi do tego ryzyko, że nie będzie się dało tego ani sprzedać, ani w żaden sposób wykorzystać - ale to oczywiste w świecie altcoinów ... szczególnie tych z małą kapitalizacją rynkową.
Ja kupiłem za 3gr sprzedałem 33% przy 12gr a resztę sprzedam jak zobacze wykres jak przy GNY 😅 to jak w radiu daja za koperte kilkanaście tysięcy zł w której może być 5000 zł zawsze mówiłem że wzią bym koperte xD o LmL trzeba myśleć w długiej perspektywie bo tak naprawdę nie wiadomo czy i kiedy dopną projekt. Za niedługo media spolecznościowe wystartują

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: adam.krakus » piątek, 9 kwietnia 2021, 16:53

A czy są jakieś plany aby LML była dodana do jakiejś innej giełdy niż BB?

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 19 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 3GJ9zvpD7b5CbKeKRyzP7xaWKqdLS6QWc4

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: emlem » piątek, 9 kwietnia 2021, 17:14

Fajka89 pisze: piątek, 9 kwietnia 2021, 16:18 ... Za niedługo media spolecznościowe wystartują
Co masz na myśli ? Będę wdzięczny za odp

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Hamas » piątek, 9 kwietnia 2021, 18:52

adam.krakus pisze: piątek, 9 kwietnia 2021, 16:53 A czy są jakieś plany aby LML była dodana do jakiejś innej giełdy niż BB?
wystarczy przeczytac kilka stron wstecz :roll:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 22 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Calvex » piątek, 9 kwietnia 2021, 19:48

O proszę jak to ruszyło. Niedawno, to kupowałem po 6 groszy, ale gdy wyskoczyło na 12gr, to sprzedałem wszystko :D Kto zainwestował w to jeszcze 3 tyg temu, to ładnie jest na plus. Oby rosło i osiągnęło nowe ATH, powodzonka :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Hamas » piątek, 9 kwietnia 2021, 19:52

Jasio92 pisze: wtorek, 6 kwietnia 2021, 22:22 I co tu taka cisza? LML stanął :P to i cisza nastała. Ja sprzedałem 10% LML co stanowiło 200% wkładu :) resztę trzymam jakby urosło, a ja żebym nie żałował. Po kościach czuje, że zostane z LML do kolejnego cyklu a on nadal będzie mało wart.
wazne ze zrealizowales jakis cel, byl + jest zysk, tylko wyplacone pieniadze sa tymi zarobionymi :idea:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: adam.krakus » sobota, 10 kwietnia 2021, 14:03

CryptoMontana pisze: środa, 24 marca 2021, 08:37Wczoraj na telegramowej grupie pojawiła się informacja ...

Podaj proszę nazwę tej grupy? Jest publiczna?

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Yoda » sobota, 10 kwietnia 2021, 15:45

Fajka89 pisze: piątek, 9 kwietnia 2021, 16:18 Ja kupiłem za 3gr sprzedałem 33% przy 12gr a resztę sprzedam jak zobacze wykres jak przy GNY
Również obstawiam, że możemy zobaczyć okolice paru złotych za sztukę ;)

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 29 stycznia 2020
Reputacja: -8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: lukaszspeed21 » sobota, 10 kwietnia 2021, 16:43

Cos wiadomo na jaka gielde?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 16
Rejestracja: 25 lutego 2021
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://gielda-kryptowaluty.pl/

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Andy8402 » sobota, 10 kwietnia 2021, 23:26

a czy ktoś mnie oświeci i poda link do strony internetowej projektu LML? Z góry dzięki

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 22 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Lady55 » sobota, 10 kwietnia 2021, 23:41


Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 7 września 2019
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Jasio92 » niedziela, 11 kwietnia 2021, 13:26

Hamas pisze: piątek, 9 kwietnia 2021, 19:52
Jasio92 pisze: wtorek, 6 kwietnia 2021, 22:22 I co tu taka cisza? LML stanął :P to i cisza nastała. Ja sprzedałem 10% LML co stanowiło 200% wkładu :) resztę trzymam jakby urosło, a ja żebym nie żałował. Po kościach czuje, że zostane z LML do kolejnego cyklu a on nadal będzie mało wart.
wazne ze zrealizowales jakis cel, byl + jest zysk, tylko wyplacone pieniadze sa tymi zarobionymi :idea:
na 17gr pozbyłem się wszystkiego. +/-1400% na plus. budżet na coiny o niskiej kapitalizacji zwiększony. Przeskakuje na inne "shity" Wszystkim trzymającym życzę wzrostów jak na GNY.
I słowa Hamasa "tylko wypłacone pieniądze są tymi zarobionymi" są 100% prawdą. Ja przeżyłem szok 17/18 roku i nie dopuszczę do tego podczas tej hossy. Lepiej wyjść za wcześnie niż za późno.
Dołożę jeszcze jedno zdanie, którego część inwestorów nie rozumie "inwestuj pieniądze, które możesz stracić" jest to bardzo przykra prawda. Po zrozumieniu tego zdania i po pożegnaniu się z pieniędzmi przelanymi na giełdę całkowicie podejmuję się inne decyzje. Dzięki temu usuwamy emocje przez, które popełnia się największe błędy. Przykładem jestem sam JA gdy na hossie 17/18 roku wyszedłem 20% na + a nie 1000%. Przez chciwość i emocje.
A co z LML? Tego tak na prawdę nikt nie wie. Może być strzałem hossy. Może być tym coinem co zrobi x584 i z jednej wypłaty można było stać się milionerem. A może też być PUMP and DUMP.
Ja z LML wychodzę "wygrany" i się bardzo cieszę ponieważ nie było tego projektu na mojej liście jak układałem plan na ten cykl 2 lata temu. Był tylko budżet na "shity" który na "dzień dobry" przeznaczyłem na porażkę.
Pozdrawiam wszystkich i życzę samych dobrych decyzji.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Hamas » niedziela, 11 kwietnia 2021, 16:32

@Jasio92 trzeba bylo sobie wyznaczc kilka TP, ale twoja decyzja dot twoich pieniedzy, wiec zrobiles jak chciales, wazne ze zarobione ;)

Troche o LML - tak jak wczesniej pisalem, pojawi sie on na gieldzie typu dex, przygotowywana jest pula plynnosci (liquidity pool), team czeka tez na rozstrzygniecie odnosnie wielkosci odszkodowania z cryptopii, tzw "dropy" dostana poszkodowani i prawdopodobnie (bo tego nikt nie potwierdzil) ludzie trzymajacy je na WLASNYCH portfelach, LML bedzie tokenem uzytkowym, dzialajacym na crossach sieci GNY i Lisk + innych zainteresowanych

Bedzie tez wypuszczona aplikacja dla GNY (w tym (mam nadzieje ze zostane wysluchany) - z obsluga LML)

wiecej ponizej ;) :idea:

Ostatnio zmieniony wtorek, 13 kwietnia 2021, 22:32 przez Hamas, łącznie zmieniany 1 raz.
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 22 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Lady55 » wtorek, 13 kwietnia 2021, 11:22

Dzieki Hamas...za info.delikatnie powoli i do przodu...ja też trzymam LML 🙂pozdrawiam

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 7 września 2019
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Jasio92 » wtorek, 13 kwietnia 2021, 19:05

Do wszystkich co przeczytali moje wcześniejsze posty (głownie ten, że sprzedałem LML). Wyprzedzając wasze pytania.
Tak skręca mi mordę jak widzę jak pięknie sie wspina dalej :P
Gratuluje wytrwałym i życzę jeszcze więcej.Życzę Jaj ze stali, nerwów bez granic wytrzymałości i wyjścia tuż przed pęknięciem.
Pozdrawiam!!!

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: mattkozlo » wtorek, 13 kwietnia 2021, 19:45

@J@Jasio92 bardzo fajne i zdrowe podejscie - pamietaj, ze kazdy zysk jest dobry.
A czy ktos wie czzy obecny skok jest zwiazany z jakims info? Jakies przecieki odnosnie listowania na nowej gieldzie?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Pitersan » wtorek, 13 kwietnia 2021, 20:29

Dobrze, ze nie wpadłem oczytać się na temat lml wcześniej bo jeszcze bym się zniechęcił do zakupu. ciekawe czy będzie niedługo nowy rekord :mrgreen: fartownie zakupiłem 2mc do tylu jeszcze za 0,01 :twisted: powodzenia i oby jak najwyżej
Ostatnio zmieniony środa, 14 kwietnia 2021, 12:11 przez Pitersan, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 1 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Fajka89 » wtorek, 13 kwietnia 2021, 23:51

Hamas pisze: @Jasio92 trzeba bylo sobie wyznaczc kilka TP, ale twoja decyzja dot twoich pieniedzy, wiec zrobiles jak chciales, wazne ze zarobione ;)

Troche o LML - tak jak wczesniej pisalem, pojawi sie on na gieldzie typu dex, przygotowywana jest pula plynnosci (liquidity pool), team czeka tez na rozstrzygniecie odnosnie wielkosci odszkodowania z cryptopii, tzw "dropy" dostana poszkodowani i prawdopodobnie (bo tego nikt nie potwierdzil) ludzie trzymajacy je na WLASNYCH portfelach, LML bedzie tokenem uzytkowym, dzialajacym na crossach sieci GNY i Lisk + innych zainteresowanych

Bedzie tez wypuszczona aplikacja dla GNY (w tym (mam nadzieje ze zostane wysluchany) - z obsluga LML)



Czy to są oficjalne informację ? Na telegramie nikt tego nie potwierdza ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Hamas » środa, 14 kwietnia 2021, 09:18

@Fajka89 jestes przykladem myslacego inaczej, wchodzisz na kanal z insidem* i pytasz (w Tym mnie) o rzeczy nad ktorymi sie pracuje :roll: wiec nie bede podawal tutaj devsowskich wrzutek dotyczacych tego produktu :?

od tej chwili bede tylko twitowal to, co bedzie dokonane po czasie i po fakcie :idea:

*inside info - jezeli nie wiesz co to, to poszukaj u wujka google
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 1 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Fajka89 » środa, 14 kwietnia 2021, 16:18

Jak zrobiłem komuś problem to przepraszam ale noostress. Mną się nie przejmuj informacje podawaj dalej 😅 miej wyrozumiałość mam dużo lml i po prostu chciałbym wiedzieć gdzie zmierza ten projekt a informacji jest mało.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości