Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 18 lipca 2020
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: bulus5 » piątek, 19 marca 2021, 14:10

Moim skromnym zdaniem do gny to będzie ciężko dobić że względu na fakt iż gny jest na kilku giełdach ale myślę że będzie naprawdę dobrze z tym projektem w tym roku🤑

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Fred8 » sobota, 20 marca 2021, 15:17

Mam pytanie z innej beczki. Na chwilę obecną trzymam swoje LML na giełdzie. Jak myślicie opłaca się wydawać 500 zł na prowizję za wypłatę na portfel? Obecnie jest to 10000 lml :o Czy zmieni się coś na lepsze czy gorsze jeżeli chodzi i fee?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Drazek85 » poniedziałek, 22 marca 2021, 14:14

Witam ... Panowie jestem nowy na tym forum, szukałem informacji o LML. Widzę iż część z Was nieco wie na ten temat. Pytanie moje jest następujące - 1.jaki jest przewidywany (jeśli można to tak nazwać) czas wzrostu wartości LML i do jakich poziomów + -
2. czy warto włożyć w tę walutę większe pieniądze ? mam go 166 000 szt, pytanie w głowie się rodzi czy dokupić więcej i zostawić na "chwilę" ?

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 21 lutego 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Xenn » poniedziałek, 22 marca 2021, 16:44

1. Przy aktualnych danych, a raczej szczątkowych informacjach, to wydaje mi się, że nikt nie odpowie Ci na to pytanie.
2. Jeśli masz nadmiar środków i poza tym projektem zainwestowałeś też w inne ciekawe opcje to czemu nie. Jednak jeśli to ma być Twoja jedyna inwestycja w najbliższym czasie to na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad poszukaniem jeszcze jakiś innych projektów, aby zdywersyfikować portfel ;)

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Yoda » poniedziałek, 22 marca 2021, 19:06

Bidów na 0.04 PLN jest już w LML trzy razy więcej niż asków na 0.05 PLN. Przerzucenie kolejnej ścianki może być kwestią godzin.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: mattkozlo » poniedziałek, 22 marca 2021, 19:24

Jakis miesiac temu, kupilem parenascie tysiecy sztuk po 0,02 PLN - od tak, a nóż coś z tego będzie. Trochę teraz żałuję, że nie wrzuciłem w to nieco więcej plnów, bo wydaje mi się, że LML może urosnąć w tym roku. Może nie będą to wzrosty na poziomie 10 000%, ale myślę, że da się zarobić. Próg wejścia jest bardzo niski, więc luzik.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 22 marca 2021
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: siiiwego1 » poniedziałek, 22 marca 2021, 19:45

Szanuje wszystkich inwestorow ale mysle ze troche schlodzenie nastrojow jest potrzebne. Posty o tym że zostanie sie multimilionerem nawet jezeli z przymruzeniem oka to raczej sa oderwane od rzeczywistosci. Takich shitcoinow jak ten jest cala masa i inwestowanie akurat w ten bo jakiś Richard z telegrama od 3 lat pisze ze beda nowe gieldy są wedlug mnie wielce przesadzone. Tym bardziej ze ferajna sie zna z Suszkiem i pewnie tylko dlatego jeszcze nie zostalo to zdelistowane.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 21 lutego 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Xenn » poniedziałek, 22 marca 2021, 19:48

No i poszło. Nie było trzeba długo czekać.

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Yoda » poniedziałek, 22 marca 2021, 20:01

To jeszcze dodam, że z punktu widzenia AT - na chwilę obecną maksymalny tygodniowy range świeczki może być około 3 poziomy. Oznacza to, że tydzień 29.03 powinniśmy zakończyć nie wyżej niż 0.07-0.08 PLN. Gdyby świeczka zakończyła się wyżej - może to być ultra byczy sygnał. W sumie nawet powtórzenie świecy z poprzedniego tygodnia też będzie mocno pro-wzrostowe.

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 7 września 2019
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Jasio92 » poniedziałek, 22 marca 2021, 20:04

siiiwego1 pisze: poniedziałek, 22 marca 2021, 19:45 Szanuje wszystkich inwestorow ale mysle ze troche schlodzenie nastrojow jest potrzebne. Posty o tym że zostanie sie multimilionerem nawet jezeli z przymruzeniem oka to raczej sa oderwane od rzeczywistosci. Takich shitcoinow jak ten jest cala masa i inwestowanie akurat w ten bo jakiś Richard z telegrama od 3 lat pisze ze beda nowe gieldy są wedlug mnie wielce przesadzone. Tym bardziej ze ferajna sie zna z Suszkiem i pewnie tylko dlatego jeszcze nie zostalo to zdelistowane.
Oczywiście, że moje słowa o "multimilionerze" są oderwane od rzeczywistości i napisane z DUŻYM przymrużeniem oka. Nigdy na tym milionów nie zobaczę z kilku powodów:
- po pierwsze nigdy nie zobaczymy na tym czyms 2$
- po dwa w 1/3 drogi do 2$ już dawno bym to sprzedał
- po trzy, LML to jakies 2% mojego portfolio i bardziej to traktuje jak "hazard" "okazje na kilka set %"
- po cztery nie wierze żeby ktoś o zdrowych zmysłach zainwestował w tego shita więcej niz 5% swojego kapitału na krypto
- po 5 ten shit jest tylko na biedabeju a tak jak pisałem wcześniej, nowa giełda jest jak Yeti. Wszyscy słyszeli, nikt nie widział
- po 6 LML nigdy może nie wejść na inną giełdę ze względu na przeszłość z hackiem
- po 7 ciężko nazwać wsadzone pieniądze w LML jako inwestycje, bardziej jak gra w trzy kubki albo na ruletce czarne/czerwone

także spokojnie. Myślę, że nikogo ostudzać nie trzeba. My się tutaj dobrze bawimy :)

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 22 marca 2021
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: siiiwego1 » poniedziałek, 22 marca 2021, 20:55

Cieszę się Jasiu i dzięki za konstruktywna odpowiedź. Ludzi w tych czasach łatwo w coś wciągnąć - np lml. Wszystkich przestrzegam i odsyłam do wypowiedzi Jasia - parę złotych pewnie ale żeby ładować w to jakieś głębokie rezerwy to po prostu głupota. Powodzenia i pozdrawiam.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Hamas » wtorek, 23 marca 2021, 19:18

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 21 lutego 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Xenn » środa, 24 marca 2021, 06:57

12gr pękło a tu taka cisza.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 10 maja 2019
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Byku80 » środa, 24 marca 2021, 07:06

To był chyba dla mnie najlepszy zakup jak do tej pory kupiłem po 0,01g, i już zarobione 1200% :D, już czas aby pomału gonić tego gniotka,ciekawe kiedy się zaczną zrzuty?

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 21 lutego 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Xenn » środa, 24 marca 2021, 07:25

Ktoś się pokusi o analizę? @@Yoda
Powiem szczerze, że póki co mam bardzo mieszanie odczucia.
Wrzucone grosze i kupione za grosze - w momencie zakupu stanowiło 1% portfela, teraz troszkę się to zmieniło. Od początku traktowałem ten zakup jak loterię, ruletkę, itp. Zastanawiam się, gdzie jest granica.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: mattkozlo » środa, 24 marca 2021, 07:33

@Yoda - 7-8gr, ktore oznaczyles jako byczy sygnał - zaliczone.
Teraz tylko obserwowac i przesuwac SL, bo chyba jazda na północ się dopiero zacznie - z racji groszowej, poki co wartosci, ludzie beda wchodzic, skuszeni wizją dobrego zysku.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 10 maja 2019
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Byku80 » środa, 24 marca 2021, 08:33

Teraz do szczęścia brakuje tylko aby LML wszedł na nową giełdę.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 17 lutego 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: CryptoMontana » środa, 24 marca 2021, 08:37

Wczoraj na telegramowej grupie pojawiła się informacja o planach listingu LML na Uniswap. Zaczęły sie wieksze zakupy, a BB wprowadza Uniswap Coina. Wg. mnie wszystko sie układa idealnie pod wystrzał na księżyc. Tak naprawde marsz w górę jeszcze się nawet nie zaczął.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Hamas » środa, 24 marca 2021, 10:03

Hamas pisze: czwartek, 3 grudnia 2020, 23:18 @Jasio92 popatrz co wrzucilem wyzej, na razie wszystko skupia sie na GNY i mainecie, jezeli wystartujemy, to na tapete wrzucone bedzie LML i wymiana na uniswap+jeszcze jedna gielda :idea:
serio tak ciezko jest u niektorych z pamiecia :roll: co nie zmienia faktu, ze GNY ma jeszcze troche do zrobienia, swapgate dziala, wiec LML mozna bedzie uzyc predzej czy pozniej, a listowanie na dexie i innej gieldzie, tez jest w niedalekiej przyszlosci :idea:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Yoda » środa, 24 marca 2021, 10:52

Kolejnym oporem jest te 0.12 PLN. Warto zauważyć, że były to jednocześnie okolice poziomu cenowego, do którego LML gwałtownie spadł z 30 groszy 2 lata wcześniej.

Jaki z tego wniosek? Przebicie tego poziomu może nam uruchomić wzrost do kilkudziesięciu groszy w stosunkowo krótkim czasie. Warto też spojrzeć na poziomy do BTC, które oznaczyłem wcześniej. Przebiło obszar 20-30 satoshi, doszło do 60 satoshi, a kolejnymi oporami zaznaczonymi przeze mnie na wykresie są poziomy 100 i 200 satoshi. Poziom 200 satoshi to okolice 40 groszy na chwilę obecną. Dopiero tam spodziewałbym się poważniejszego oporu.

UPDATE: Co jest jeszcze warte podkreślenia - dzisiaj mamy największy dzienny wolumen od początku istnienia LML.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości