Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Początkujący
Posty: 462
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: emdecha » niedziela, 2 września 2018, 00:39

https://www.gny.io/
warto we wrzesniu zakupic tego wynalazku trochę?

Początkujący
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 43
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: mariodario » sobota, 8 września 2018, 14:44

Czy ktos przechodzil przez weryfikacje na Madana? Ile czasu trwa od momentu wyslania aplikacji do jej zarejestrowania?

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 16 lipca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Xyox123 » sobota, 8 września 2018, 17:37

Ja się rejestrowałem i trwało to pare dni.
Ktoś zainwestował w Madane lub GNY ? Pisałem z administracją GNY, i pisali, że w listopadzie po zakończeniu ico będzie wejście na giełdę, mają już pare opcji z średnimi giełdami, ale także trwają rozmowy z większymi.
Dla mnie trochę cena madany przesadzona. Nie wiem czy znajda się kupcy na to za cenę po ico.

Początkujący
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 43
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: mariodario » czwartek, 20 września 2018, 20:41

Ja zamierzam wejsc w ICO albo Madana albo GNY - zastanawiam sie nad lepszym wyborem. Czy ktos tez ma ten dylemat ? :)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: GoPro » czwartek, 20 września 2018, 23:09

mariodario pisze: Ja zamierzam wejsc w ICO albo Madana albo GNY - zastanawiam sie nad lepszym wyborem. Czy ktos tez ma ten dylemat ? :)
W Madanie cena 50 centów za token jest dosyć zaporowa i widac że zniecheciła wielu inwestorow. Od paru dni obserwuje ilosc sprzedanych tokenow i jakos niewiele tego schodzi. Wiadomo ze rynek niedzwiedzia temu nie pomaga bo ludzie traca przez co mniej inwestuja.
Pomysl Madany jest megai planowalem kupic chociaz te 1000 tokenow, ale jestem prawie pewny ze jak juz wejda na jakas gielde to cena spadnie do 25-30 centow spokojnie (moje prywatne zdanie poparte tylko przeczuciem.)
Mysle o kupnie GNY bo pomysl ma duza przyszlosc jesli wezma sie za to tak jak trzeba, dodatkowo prawnik duzych firma takich jak Microsoft, IBM i Apple wszedl do zarzadku GNY co jest dosc ciekawym newsem. Moze nie znaczyc nic albo moze znaczyc wszystko.

W MADANE postanowilem nie wchodzic w ICO bo jest za droga, a GNY chcialbym kupic bo jednak cena nie jest tak mega wysoka i jezeli dobrze to zagraja to urosnie.
Ale czekam, bo obecnie tez im te tokeny nie schodza specjalnie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 92
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: cornl » poniedziałek, 12 listopada 2018, 01:27

Sama cena tokena PAX straszyć nie powinna, zwłaszcza w PRE-ICO, gdzie zniżka jest - moim zdaniem - wręcz za duża względem proponowanej ceny ICO (50%). Warto ją też analizować w kontekście total supply czy hard capu: np. MADANA 100 000 000 PAX, 55% na sprzedaż, GNY 400 000 000 tokenów, 50% na sprzedaż. Czyli 55 M PAX w sprzedaży vs 200 M GNY. Zatem GNY niezaprzeczalnie tańsze, ale nie aż tak drastycznie. A niesprzedane tokeny idą tak czy siak na spalenie.

Założyłem temat o MADANIE w dziale ICO: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=127&t=31045 - zachęcam do zerknięcia. Czy może lepiej ten temat wrzucić w kategorię Liska?

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Harmony » poniedziałek, 12 listopada 2018, 02:24

cornl pisze:Czy może lepiej ten temat wrzucić w kategorię Liska?
@cornl, myślę że tutaj jest więcej zainteresowanych osób Madaną. Jesteś przedstawicielem Madana na Polskę?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: GoPro » poniedziałek, 12 listopada 2018, 08:19

@cornl

Chcialem inwestowac w Madane i mialem juz na to odlozona kase, ale jak podali cene za 1 tokena, to uznalem to za kiepski zart.
Licza sobie za projekt, ktory jeszcze nie wyszedl i nic nie zrobil, jak za inne projekty, ktore cos juz osiagnely i dzialaja po sporych wzrostach.
Dla mnie to niestety skok na kase. Mysleli ze jak Kordek bedzie ich na chama promowac, to ludzie zaplaca kazda cene.
Po wejsciu na gieldy bedzie mozna go spokojnie kupic po max 30 centow.
Tak wygladaja moje przewidywania.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 92
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: cornl » poniedziałek, 12 listopada 2018, 23:22

@Harmony tak, wkręciłem się w ideę stojącą za projektem i pomagam im w kwestiach "lokalnych" :)



@GoPro Niewykluczone, co będzie na giełdach przewidzieć się nie da. Cena 1 Euro za token w głównej fazie sprzedaży jest wysoka i to nie podlega dyskusji. Żeby było jasne - nie jestem tu od wciskania nikomu tokenów PAX :D po prostu jaram się pomysłem i widzę realne zastosowanie nowoczesnej technologii w kwestii ochrony i analizy danych.
Dyskusji raczej nie podlega też to, że większość projektów już istniejących nic sensownego nie reprezentuje, a fazę ICO mają dawno za sobą. Trochę załamujący jest raport Ernst&Young - kontynuacja analizy ICO z 2017 roku. Ze 141 badanych największych ICO zeszłego roku produkt lub chociaż prototyp ma mniej niz 30%... Do przejrzenia tu:

MADANA planuje mieć gotowy prototyp dla konkretnego odbiorcy przed rozpoczęciem ICO - właśnie po to, aby udowodnić, że założone cele da się osiągnąć i to nie za parę lat, i te PAXy do czegoś się przydadzą. Tutaj też rola tych dobrze wyglądających na stronie partnerów - Capgemini i Accenture, żeby tego prototypowego partnera znaleźć. A potem kolejnych i kolejnych i tudemuuun :D

Aktualnie rynek ICO jest taki, że wszelkie oczekiwania wydają się grubo przesadzone - hard capy, które pewnie jeszcze na przełomie roku stukałyby w kilka(naście) dni teraz wyglądają absurdalnie. Fajną sprawą jest to, że MADANA nie wspomina o softcapie - produkt zamierzają wypuścić tak czy inaczej. M.in. dzięki temu, że Kordek nie tylko ich promuje (co jest naturalne, skoro są kumplami z jednej ekipy z Aachen i wspólnie zaczęli ~5 lat temu przygodę z blockchainem, a ponadto w końcu dostarczają użyteczności jego Liskowi), ale też po prostu wpakował w MADANĘ "trochę" kasy - jego "Pioneers Vault" wyłożył do tej pory łącznie 320 tys. euro.

Powiedz mi też, które ICO nie jest tak naprawdę skokiem na kasę, ubranym w mniej lub bardziej ładne opakowanie pod nazwą "crowdsale" :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Hamas » piątek, 7 grudnia 2018, 09:14

odnosnie liska i gny - przepraszam ze w 2 miejscach ale nie wiem tak dokladnie gdzie wiec w razie czego 1 wywale :roll:

https://twitter.com/gny_io/status/10709 ... 53312?s=19

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 92
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: cornl » piątek, 7 grudnia 2018, 11:20

Lisk i projekty na sidechainach powinny dostać nagrodę od fundacji Polsko-Niemieckie Pojednanie :D

Dobrze, BitBay ostatnio chętnie coiny dodaje. Zawsze fajnie koc kupować za PLNy.

Początkujący
Posty: 462
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: emdecha » sobota, 9 lutego 2019, 18:24

Odnośnie ADM. Niektórzy piszą, że nie będzie Adamant tworzony na Lisku. Ma ktoś pewne info odnośnie tego?
100 milonów, hmm... będzie przybywało więcej monet, jeśli tak to w jakim czasie? Kiepsko by było jakby okazało się, że za miesiąc będzie miliard ADM w obiegu.

Projekt moim zdaniem ma potencjał. Ciekaw jestem waszych opinii.

Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: czupryn » sobota, 9 lutego 2019, 18:36

emdecha pisze:Odnośnie ADM. Niektórzy piszą, że nie będzie Adamant tworzony na Lisku. Ma ktoś pewne info odnośnie tego?
100 milonów, hmm... będzie przybywało więcej monet, jeśli tak to w jakim czasie? Kiepsko by było jakby okazało się, że za miesiąc będzie miliard ADM w obiegu.

Projekt moim zdaniem ma potencjał. Ciekaw jestem waszych opinii.
Adamant ma już własny blockchain i jest to nic innego jak fork liska.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Harmony » sobota, 9 lutego 2019, 18:54

@emdecha Dokłądnie tak jak powiedział przedmówca, ADAMANT to fork Liska, ale całkiem możliwe, że jak będzie SDK to przeniosą się na sidechain Liska
;)

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: 1235674 » sobota, 9 lutego 2019, 18:57

@emdecha
Nie wiem, ale się wypowiem.
Adamant działa podobnie jak lisk, czyli 101 delegatów dostaje nagrody za bloki i dzieli się nimi. Adm official pool https://pool.adamant.im/ rozdaje 80% nagród (wypłata co 10 dni, minimalna wypłata 10 adm, fee 0.5 adm). Z tego co na oko sprawdzałem na portfelach, to na nagrodach można dostać jakieś 10-15% rocznie.
Poza tym według coinmarketcap, istnieje max supply 200 mln i po osiągnięciu tego pułapu delegaci najprawdopodobniej będą utrzymywać się wyłącznie z opłat transakcyjnych za wiadomości/przelewy/itp.
Nie wiem, czy jest tak samo jak w lisku, że co roku zmniejsza się nagroda za blok z 5 na 1.
Inflacja jest pomijalną kwestią, jest potrzebna wyłącznie do utrzymania delegatów i bardzo łatwo możesz na nich zagłosować, żeby dostawać większość nagrody.

Ponadto coinmarketcap nie wlicza w circulating supply 20 mln monet, które są zamrożone:
https://explorer.adamant.im/reservedWallets - czyli tak jak w lisk, z różnicą, że ceo nie wyodrębnił własnego portfela

PS: https://explorer.adamant.im/blocks/
Co 5 sekund wychodzi nowy blok i 0.5 ADM, co daje obecnie 6 307 200 rocznie

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Harmony » sobota, 9 lutego 2019, 19:04

;)

Początkujący
Posty: 462
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: emdecha » niedziela, 10 lutego 2019, 11:21

Czy ja dobrze widzę? https://adamant.im/buy-tokens/ aż 20 000 satoshi za 1 ADM? :shock: Na giełdach są obecnie po 800 satoshi. Niestety te ogromne fee...
Ktoś wyczytał gdzieś kiedy madana i brikbit zaczną sprzedaż tokenów dla "wszystkich"?

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: 1235674 » niedziela, 10 lutego 2019, 12:27

@emdecha Na IDCM kupisz bez problemu i weryfikacji (do wyboru email lub tel.). Fee chyba 0.1%. Oczywiście od razu po zakupie przelew na własny portfel.
To jest hot wallet IDCM- widać, że niedawno ktoś wrzucił tam 50k ADM, więc jak postawisz bida na 800 sat masz całkiem spore szanse.
https://explorer.adamant.im/address/U535501431941300255

Odnośnie konkurencji, to jest jeszcze ten:
https://coinmarketcap.com/currencies/e-chat/
https://echat.io/

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Harmony » niedziela, 10 lutego 2019, 14:05

@emdecha Tutaj możesz kupić MADANA przez whitelisting

https://tokensale.madana.io?referrer=sq ... jhX3GweccC

A tu możesz zdobyć darmowe ich tokeny przez rejestrację w ich Comunnity Hubie, gdzie dostajesz punkty za m.in. lajkowanie i udostępnianie ich postów na Twitterze

https://tinyurl.com/y8a3ohs7
;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 92
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: cornl » niedziela, 10 lutego 2019, 22:33

Termin głównej sprzedaży MADANY jeszcze nieokreślony, chociaż faktycznie lepiej zaopatrzyć się jeszcze teraz za pół ceny ostatecznej :) +/- w połowie roku.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości