LISK - swobodna dyskusja

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: adam.krakus » środa, 23 maja 2018, 22:20

Spokojnie (albo nie :) ) trzeba czekać na jakiś konkretny news, który wywinduje cenę (czy to BTC czy LSK, nieważne, chodzi o świat krypto tak na prawdę). Problem w tym, że nie wiadomo czy taki news nadejdzie :)

Wiem, że już jeden kraj (Kanada? bo nie pamiętam jaki) zdecydował się na wydaje krajowej kryptowaluty. Jeżeli zacznie się to robić powszechne to BTC powinien polecieć trochę w górę … pytanie czy ATH jeszcze na BTC jest realne, czy jakaś cena się ustabilizuje.

Jakby nie patrzeć … kto zainwestował pieniądze, których stracić nie może, zrobił źle ...

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » środa, 23 maja 2018, 22:31

Żałuję że nie sprzedałem po 41 w poniedziałek, teraz pięknie bym się obkupił, ale kto wiedział że tak sytuacja się potoczy. No cóż, czekamy ;)

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Nowy_Rozrabiaka » środa, 23 maja 2018, 22:49

Trzeba sie zastanowic czy jeszcze teraz nie sprzedac bo BTC leci no kurw...nie ma co sie oszukiwac...wystarczy spojrzec na wykres z tygodnia na tydzien co raz nizej lekkie korekty i dalej down. To nie zaden FUD ale prawda

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: adam.krakus » środa, 23 maja 2018, 23:21

Tak … też widzę, że BTC spada - pytanie czy odbije czy nie :)

A co do żałowania :) Ja żałuję, że nie sprzedałem po 120 :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2274
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3428
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Pleasek89 » środa, 23 maja 2018, 23:37

Nie wiem jak wy, ale wg mnie bardzo możliwe, że zobaczymy taki przebieg akcji:


Nie siałbym paniki, że lecimy na 3/4k, tylko myślę, że teraz lekkie odbicie do 7,8/8k (może nawet nie) a później zjazd do 7k i mocne odbicie. Te linie trendu tworzące trójkąt są tu kluczowe, ale szczerze nie wydaje mi się, żeby grubasy pozwoliły na zbyt duży zjazd. Ostanio na poziomie 6,5k chcieli mieć pewność, że odbije, więc wpakowali gruby hajs w BTC. Dziwnym trafem idealnie zahaczyło o dolną linię trójkąta, to mi wygląda na czysto psychologiczne zagranie. Żeby nie było powtórki z rozrywki na poziomie 7k.

Myślę, że na boku ciągle leży gruby hajs i tylko czeka co się wydarzy. Powyżej 10k może być pompa, ale to nie wcześniej niż za 2 miesiące.

Edit: ładna pompka na Lisku swoją drogą :D największe odbicie z top 80

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: adam.krakus » czwartek, 24 maja 2018, 00:47

Pleasek89 pisze: Te linie trendu tworzące trójkąt są tu kluczowe
Ja się tam na wykresach nie znam, ale "te trójkąty" są rysowane NA HISTORYCZNYCH WYKRESACH - ZAWSZE!!

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Nowy_Rozrabiaka » czwartek, 24 maja 2018, 11:25

adam.krakus
,,A co do żałowania :) Ja żałuję, że nie sprzedałem po 120 :)''

Dokładnie! juz mozne nigdy nie być po 120...bo niby czemu ma byc ? Ten BTC mnie tak wkurw.. ze nie moge wytrzymac.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 48
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: RipRidah » czwartek, 24 maja 2018, 14:41

przy wielkim krachu jak zleci BTC do 4 k , to choćby to Liski były magiczne albo legendarne.. to poleci tak samo , i to nawet na 1 dollarka

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Nowy_Rozrabiaka » czwartek, 24 maja 2018, 14:43

A no tak pewnie,ze tak. nawet do 8 zł. Jezeli BTC nie zatrzyma sie na 25900-26000 to radze sprzedawac wszystko co sie ma.

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: BobQ » czwartek, 24 maja 2018, 15:03

Tak tak ja tez radzę sprzedawać jak leci to mogą być zakupy na emeryture o których opowiem dzieciaka za 30 lat... A tak serio każdy ma własny rozum i gra według jakiejś strategii i takie głosy w stylu radzę sprzedawać bo tak się o was martwię bo wy malutcy nic nie wiecie i nie widzicie bo tu z góry, szczytu drabinki społecznej widać więcej, dalej i lepiej sa na równi śmieszne co naiwne i żeby nie powiedzieć głupie...
Co wnosi kolego twój post? jeżeli chcesz popisać się wiedzą to ja czymś poprzyj a nie wypisujesz głupoty, a jeżeli chodzi tylko o własne wyrażenie własnego zdania to polecam pisać cos w stylu ]ja sprzedaję wszytko w chwili gdy BTC nie obroni danego poziomu, a co wy planujecie?
Taki post ma sens a nie gadanie głupio-mądrego bez podstaw i z nieuzasadnionej pozycji...
P.S. nie pisze tego bezpośrednio do jednej osoby bo takich jest w tym i innych wątkach wielu poprostu tu o tym piszę bo denerwujące są takie nic niewnoszace posty ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2274
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 24 maja 2018, 15:15

7.350 do 7.550 w kilka sekund :D

No to jeden grubas już się obkupił.

Dodano po 3 minutach 36 sekundach:
BobQ pisze: Tak tak ja tez radzę sprzedawać jak leci to mogą być zakupy na emeryture o których opowiem dzieciaka za 30 lat... A tak serio każdy ma własny rozum i gra według jakiejś strategii i takie głosy w stylu radzę sprzedawać bo tak się o was martwię bo wy malutcy nic nie wiecie i nie widzicie bo tu z góry, szczytu drabinki społecznej widać więcej, dalej i lepiej sa na równi śmieszne co naiwne i żeby nie powiedzieć głupie...
Co wnosi kolego twój post? jeżeli chcesz popisać się wiedzą to ja czymś poprzyj a nie wypisujesz głupoty, a jeżeli chodzi tylko o własne wyrażenie własnego zdania to polecam pisać cos w stylu ]ja sprzedaję wszytko w chwili gdy BTC nie obroni danego poziomu, a co wy planujecie?
Taki post ma sens a nie gadanie głupio-mądrego bez podstaw i z nieuzasadnionej pozycji...
P.S. nie pisze tego bezpośrednio do jednej osoby bo takich jest w tym i innych wątkach wielu poprostu tu o tym piszę bo denerwujące są takie nic niewnoszace posty ;)
Już nerwy puszczają niektórym. To jest ewidentna oznaka tego, że zainwestowało się w krypto za dużo kasy.

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Nowy_Rozrabiaka » czwartek, 24 maja 2018, 15:22

Bobq masz racje pewnie ze tak. Pisalem bo jest tam wsparcie wazne ale nie wrzucam tu tego jakos tak nie wiem.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » czwartek, 24 maja 2018, 15:26

BobQ pisze: Tak tak ja tez radzę sprzedawać jak leci to mogą być zakupy na emeryture o których opowiem dzieciaka za 30 lat... A tak serio każdy ma własny rozum i gra według jakiejś strategii i takie głosy w stylu radzę sprzedawać bo tak się o was martwię bo wy malutcy nic nie wiecie i nie widzicie bo tu z góry, szczytu drabinki społecznej widać więcej, dalej i lepiej sa na równi śmieszne co naiwne i żeby nie powiedzieć głupie...
Co wnosi kolego twój post? jeżeli chcesz popisać się wiedzą to ja czymś poprzyj a nie wypisujesz głupoty, a jeżeli chodzi tylko o własne wyrażenie własnego zdania to polecam pisać cos w stylu ]ja sprzedaję wszytko w chwili gdy BTC nie obroni danego poziomu, a co wy planujecie?
Taki post ma sens a nie gadanie głupio-mądrego bez podstaw i z nieuzasadnionej pozycji...
P.S. nie pisze tego bezpośrednio do jednej osoby bo takich jest w tym i innych wątkach wielu poprostu tu o tym piszę bo denerwujące są takie nic niewnoszace posty
Dałbym zasłużonego plusika, ale pisze mi, ze wykorzystałem już wszystkie plusy dla Ciebie :D

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: BobQ » czwartek, 24 maja 2018, 15:40

@Harmony,
Dzięki ;)
Nawet nie byłem świadom takich ograniczeń ;) widzę iz często doceniales moje wypociny w drugim wątku pomimo tego iż ostatnio mam kiepską passę ;) liczę iz ktoś inny znacznie się dzielić własnymi przemyśleniami ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Hamas » czwartek, 24 maja 2018, 15:52

Bobq - dokladnie tak robie, jak btc nie broni pewnego poziomu, sprzedaje lizaki, ANAL'izuje pewne newsy i robie zakupy przy spadkach, w ten sposob dzialajac zaczynalem od XX lizakow, a po tych wszystkich powtarzalnych falach mam ich XXX, oczywiscie po drodze wyplacajac cos na konto, zeby miec na jakis wypad lub zakupy bardziej realne ;) nauczylem sie ze nie mozna biernie czekac, az ktos mnie wydyma, tylko trzeba non stop dzialac w tym temacie, bo fale w tym roku sa bardzo powtarzalne :idea:

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: BobQ » czwartek, 24 maja 2018, 16:20

@Hamas,
Nie tylko w tym, duże powtarzalne fale wzrostów i spadków mają miejsce juz od co najmniej sierpnia;) i tak jak mówisz warto tego pilnować bo można pomnożyć ilość naszych tonerów w miarę ładny sposób;)
I zostaje życzyć by mnoznik był liczbą całkowitą większą od 2, a nie ułamek co często ma miejsce xd

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » czwartek, 24 maja 2018, 16:32

Ja to jestem trochę pipka z tym sprzedawaniem, potrafię wyczuć np. dobry moment na sprzedaż, ale albo tego nie zrealizuję albo po realizacji dokupuję za szybko zanim jeszcze dobrze spadnie :D Za dużo emocji przy tym wszystkim. No i też inaczej się sprzedaje kiedy jesteś na zero bądź nawet lekki plus, a kiedy jesteś na minusie. Chociaż część planu mi się udała, zrealizowałem zakładane 25% inwestycji i wszedłem resztą 5zł niżej ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Hamas » czwartek, 24 maja 2018, 16:44

generalnie nie mam czasu sledzic kursu non stop, ale jak tak sie przyloze to 1/3, 1/4 co jakis czas na + mam i to mi wystarcza, przewaznie po pijaku* mam zajawki i jakies wizje, ze musze cos zrobic i to robie, a na 2 dzien na kacu widze ze jestem w lekkie plecy, bo moglem jednak poczekac, albo ze wyszedlem na + , wtedy jest powod zeby znowu sie napic* :lol:

tak ze nie ma co sie stresowac, tylko odpowiednio interpretowac newsy i patrzec na faluj z ruffles ;)


ps. zeby nie bylo nie popadlem przez to w alkoholizm, nawet taki skrajny ;)

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » czwartek, 24 maja 2018, 17:09

Spoiler:
Po tym jak sprzedałem po 65zł przed konferencją, bo oczekiwałem, że jeszcze spadnie i wybrałem bezpieczną opcję wyjścia na zero, już nie robię takich ryzykownych manewrów, biorąc pod uwagę, że ominęło mnie prawie 100% zysku :D

Hamas, alkohol to nie najlepszy doradca finansowy :D
https://github.com/LiskHQ/lisk/releases ... 0.0-beta.7

Beta 7 zakończone ;)

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Macbak2 » czwartek, 24 maja 2018, 18:05

Słuchajcie co Wy na to, jak byśmy zrobi taką akcję, że wszyscy ustawiamy cenę sprzedaży Lisków na BitBay za minimum 100 zł i robimy ściankę do końca weekendu? :)
Ludziska nie będą wiedziały co się dzieje, czemu cena sprzedaży tak skoczyła i zaczną w panice kupować, zanim jeszcze wzrośnie :)

Co Wy na to? Ja stawiam kilka ofert, pomoże ktoś budować ściankę? :D

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości