LISK - swobodna dyskusja

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 18 marca 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: lisktrader » piątek, 11 maja 2018, 15:36

W sumie po wykresie spodziewam sie polrocznej konsolidacji BTC w okolicach 8/9, aczkolwiek no licze na to ze szybciej ozyjemy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: benq » piątek, 11 maja 2018, 16:22

Nowy_Rozrabiaka pisze:Masakra ja tez. Zeby odzyskac swoj kapitał lsk 50 zł. Wie ktoś co jest przyczyną?
Czy wy w tym lisku w ogóle zauważacie co się dzieje na rynku?
BTC spadł ponad 1000$, to nie dziwota że lisk poleciał. :roll:

Początkujący
Posty: 231
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 137
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Daro » piątek, 11 maja 2018, 16:42

wrzucałem to już w wątku BTC ale to mogą być jedne z przyczyn

https://twitter.com/DumpMt

https://www.cryptoground.com/mtgox-cold-wallet-monitor/

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: mb83 » piątek, 11 maja 2018, 17:22

BTC polecial 10% a nasz shitcoin 25% wiec tak, troszke dziwota... lisk to chyba niewypal, projekt opierajacy sie obietnicach i naiwnosci inwestorow ktorzy rakiem sie z niego wycofuja... ten naganiacz co to opowiadal jakie to duze kapitaly wejda i ze do zobaczenia w sobote jakos uciekl i tyle go widzieli... no nic, sam czekam zeby tylko kapital odzyskac. Powodzeni

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 24
Rejestracja: 3 września 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Glexab » piątek, 11 maja 2018, 17:43

mb83 pisze: BTC polecial 10% a nasz shitcoin 25% wiec tak, troszke dziwota... lisk to chyba niewypal, projekt opierajacy sie obietnicach i naiwnosci inwestorow ktorzy rakiem sie z niego wycofuja... ten naganiacz co to opowiadal jakie to duze kapitaly wejda i ze do zobaczenia w sobote jakos uciekl i tyle go widzieli... no nic, sam czekam zeby tylko kapital odzyskac. Powodzeni
Nie wiem gdzie widzisz 25% bo jest 15%, po za tym wszystko poleciało, sporo nawet bardziej od liska, a ten naganiacz dostał już bana dawno.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Hamas » piątek, 11 maja 2018, 17:53

Nowy_Rozrabiaka pisze: Masakra ja tez. Zeby odzyskac swoj kapitał lsk 50 zł. Wie ktoś co jest przyczyną?
gielda w korei jest przeswietlana i na rynek wypadlo 8000btc z mt goxa :roll:

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » piątek, 11 maja 2018, 18:25

mb83 pisze: BTC polecial 10% a nasz shitcoin 25% wiec tak, troszke dziwota... lisk to chyba niewypal, projekt opierajacy sie obietnicach i naiwnosci inwestorow ktorzy rakiem sie z niego wycofuja... ten naganiacz co to opowiadal jakie to duze kapitaly wejda i ze do zobaczenia w sobote jakos uciekl i tyle go widzieli... no nic, sam czekam zeby tylko kapital odzyskac. Powodzeni
Tak a propos to "realista" na początku mówił że od środy wszystko poleci, dopiero potem zmienił zdanie. Co nie zmienia faktu, że inwestowanie albo sugerowanie się inwestycja pod to co ktoś sobie napiszę na forum bez żadnego pokrycia, nie jest rozsądne ani zbytnio mądre. Także możesz mieć wyłącznie pretensje do siebie, bo większość z nas sprzedawała na górce po okolicach 50zl, a teraz partiami dokupujemy, a Ty nadal czekasz na zbawienie i super wysoki kurs żeby wyjść chociaż na zero. Może za dziesiątym razem się nauczysz. BTW wszystko poleciało, bo wszystko jest zależne od BTC. Lisek ani nie poleciał bardziej niż inne krypty ani mniej.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: mb83 » piątek, 11 maja 2018, 20:53

Ja wchodzilem juz rok temu w ten projekt gdy kosztowal po 16zl... wiele razy pisalem ze tu nie o kase chodzi. Pozniej troszke tradowalem, sprzedalem, odkupilem za 60zl... ale niewazne... chodzi o to, ze ten projekt to narazie mzonka, nie ma nic, nawet dat konkretnych. Z czego wynika jego wartosc? Z naiwnosci inwestorow i obietnic kordka, ktore jak sie okazuja sa bez pokrycia... wierzylem w ten projekt, mialem spore nadzieje bo mnie tez ich prezentacje oczarowaly i myslalem ze chlopaki robia fajna rzecz tym bardziej ze za tym poszla niezla kasa i nieli potencjal... a powstal shitcoin i tyle. Takie moje zdanie. Czekam na spokojnie zeby wyjsc z kapitalem... narazie team liska nic nie robi by uspokoic nastroje inwestorow. Na tym forum jest jakas sekta liska i za kazdy krytyczny post dostaje sie minusy ale ja tylko stwierdzam fakty... a jesli sie myle to prosze wyznawcow o podanie daty core 1.0 (mial bys 4-6tygodni po rebrandingu); daty sdk; dary czegokolwiek bo jak narazie procz nowej oprawy graficznej strony internetowej nie ma nic. Tyle w temacie.

Początkujący
Posty: 462
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: emdecha » piątek, 11 maja 2018, 21:31

Może trochę głupie pytanie, ale dlaczego Total Supply Liska wynosi już 121 034 160 LSK i stale rośnie? Dla nas inwestorów to dobra informacja? Może ktoś wyjaśnić? Dzięki ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 24
Rejestracja: 3 września 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Glexab » piątek, 11 maja 2018, 21:38

emdecha pisze: Może trochę głupie pytanie, ale dlaczego Total Supply Liska wynosi już 121 034 160 LSK i stale rośnie? Dla nas inwestorów to dobra informacja? Może ktoś wyjaśnić? Dzięki ;)
Pokazuje ile jest wszystkich lisków, nie ma limitu ile ma być ich wydobytych czyli źle bo rośnie inflacja.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: adam1226 » piątek, 11 maja 2018, 21:57

Glexab pisze:
emdecha pisze: Może trochę głupie pytanie, ale dlaczego Total Supply Liska wynosi już 121 034 160 LSK i stale rośnie? Dla nas inwestorów to dobra informacja? Może ktoś wyjaśnić? Dzięki ;)
Pokazuje ile jest wszystkich lisków, nie ma limitu ile ma być ich wydobytych czyli źle bo rośnie inflacja.
inflacja w LISKu spada - co roku miała być zmniejszana ilość nowych coinów jako nagroda (początkowo było to 5, teraz jest chyba (?) 4 ?...
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » piątek, 11 maja 2018, 22:02

mb83 pisze: Ja wchodzilem juz rok temu w ten projekt gdy kosztowal po 16zl... wiele razy pisalem ze tu nie o kase chodzi. Pozniej troszke tradowalem, sprzedalem, odkupilem za 60zl... ale niewazne... chodzi o to, ze ten projekt to narazie mzonka, nie ma nic, nawet dat konkretnych. Z czego wynika jego wartosc? Z naiwnosci inwestorow i obietnic kordka, ktore jak sie okazuja sa bez pokrycia... wierzylem w ten projekt, mialem spore nadzieje bo mnie tez ich prezentacje oczarowaly i myslalem ze chlopaki robia fajna rzecz tym bardziej ze za tym poszla niezla kasa i nieli potencjal... a powstal shitcoin i tyle. Takie moje zdanie. Czekam na spokojnie zeby wyjsc z kapitalem... narazie team liska nic nie robi by uspokoic nastroje inwestorow. Na tym forum jest jakas sekta liska i za kazdy krytyczny post dostaje sie minusy ale ja tylko stwierdzam fakty... a jesli sie myle to prosze wyznawcow o podanie daty core 1.0 (mial bys 4-6tygodni po rebrandingu); daty sdk; dary czegokolwiek bo jak narazie procz nowej oprawy graficznej strony internetowej nie ma nic. Tyle w temacie.
Po 6 tygodniach wyszedł BetaNet, a roadmap będzie po wydaniu Core, kilka dni temu Max potwierdzał to na telegramie. Słabo się interesujesz projektem skoro tego nie wiedziałeś. I jeśli wchodziles przy 16zl, miałeś tyle możliwości wyjścia dużo powyżej, że głowa mała, nie rozumiem jak mogłeś się tak wysoko późnej załadować... Ja zacząłem wchodzić na początku w Liska po 70-80 zł, ale było tyle możliwości w porę wyjścia i później z powrotem wejścia, że obecnie śpię spokojnie nawet jak spadnie do tych 20zl to bez stresu i zbędnych emocji, tylko cierpliwość. A tak nawiasem mówiąc, to 16 maja jest Consensus w NY, jedno z najbardziej ważnych wydarzeń z dziedziny kryptowalut, którego sponsorem jest Lisk. Trzymajmy kciuki, żeby zaprezentowali testnet, co jest wielce prawdopodobne ;)

Początkujący
Posty: 180
Rejestracja: 16 kwietnia 2018
Reputacja: -22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: nolife » piątek, 11 maja 2018, 22:29

A jest jakaś przyczyna tego, że wszystkie krypto teraz lecą? w dół.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Hamas » piątek, 11 maja 2018, 23:17

nolife pisze: gielda w korei jest przeswietlana i na rynek wypadlo 8000btc z mt goxa
nie chce sie czytac co powyzej?! :shock:

gielda w korei jest przeswietlana i na rynek wypadlo 8000btc z mt goxa

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3481
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Pleasek89 » piątek, 11 maja 2018, 23:20

nolife pisze:A jest jakaś przyczyna tego, że wszystkie krypto teraz lecą? w dół.
Jak na moje oko ktoś chce bardzo zbić cenę przed wzrostami w związku z Consensusem. Innego wytłumaczenia nie widzę.

Początkujący
Posty: 180
Rejestracja: 16 kwietnia 2018
Reputacja: -22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: nolife » piątek, 11 maja 2018, 23:22

A, którego ten consensus?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3481
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Pleasek89 » piątek, 11 maja 2018, 23:58

nolife pisze: A, którego ten consensus?
14-16 maja. Mogą być spore wzrosty (niektórzy mówią nawet o 70%), ale ja podchodzę do tego spokojnie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: benq » sobota, 12 maja 2018, 08:37

mb83 pisze: BTC polecial 10% a nasz shitcoin 25% wiec tak, troszke dziwota... lisk to chyba niewypal, projekt opierajacy sie obietnicach i naiwnosci inwestorow ktorzy rakiem sie z niego wycofuja
Lisk to nie jest shitcoin. Jest w nim potencjał na coś fajnego.
Ale czytając ten wątek, odnoszę wrażenie, że osoby inwestujące w niego to shit-ludzie. :P

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Nowy_Rozrabiaka » sobota, 12 maja 2018, 09:15

Długo jeszcze będą te spadki? Wczoraj, dzisiaj też się szykuję....nikt nic nie wie

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 18 marca 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: lisktrader » sobota, 12 maja 2018, 09:20

Wg. mnie jeśli consensus jest jakimkolwiek symptomem do wzrostów to już jesteśmy po fakcie. Każdy się nastawia, że będzie up, jeśli każdy się nastawia to znaczy że nic z tego.

Co do samego Liska:
Dużego doświadczenia w IT nie mam, bo pracuje od niedawna ale wiem, że szacowanie terminowe to zwykle bufor 40%, a mimo tego żaden z projektów nie wyrabia się w tym czasie. Lisk podszedł zbyt optymistycznie do swoich szacowań i mamy co mamy - wiele ludzi odeszło, bo pierdo*ą czekanie w nieskończoność jak na innych krypto można zarobić po 20% dziennie. Fakt jest faktem - tutaj polegli bardzo mocno, sam odczuwam zdenerwowanie gdy przeglądam odpowiedzi że w tym roku będą pierwsze aplikacje, bo widocznie nie uczą się na błędach.
Do projektu podchodzę bardziej jako miejsca, gdzie mogę ulokować wolne środki które nie znikną jak rynek zacznie przechodzić do stanu normalności - sama technologia blockchain jest super, ale kryptowaluty to jedna wielka ściema na robienie na nas hajsu. Firmy takie jak Amazon, Google, Facebook są w stanie tworzyć oprogramowanie oparte na blockchainie 1000x szybciej niż większość ekip z czołówki marketcap, dodatkowo bez żadnych "DZISIEJSZYCH IPO", które nazywamy kryptowalutami.

Czas oprzytomnieć - wielkie firmy kradną wielkie pomysły(zjadaja startupy albo przejmują mniejsze firmy) A NIE JE WYMYSLAJA. Spodziewam się, że tak będzie z naszymi projektami krypto, które dodatkowo są opensource.
Taki Amazon z jego potęgą może sobie wziąć dowolny projekt i po pół roku oddać użytkownikom coś o czym nawet nie marzyli.

To the moon może być, ale później odbije się to super wielką czkawką. Jeśli już ktoś porównuje do ery dotcomów niech też przytoczy skutki tej bańki, po której wiele ludzi straciło oszczędności życia, a temat stał się tematem tabu i wielkiego wstydu.
To samo dzieje się teraz, projekty krypto to są marzenia - każdy mówi "łatwy zarobek", "inwestycja". Tak na prawdę wrzucamy te pieniądze w coś, czego nikt nie rozumie. Nikt nie potrafi wyjaśnić kto stoi za bitcoinem. "Inwestorzy" :lol:
Jesteśmy zwykłymi hazardzistami, nic więcej.

PS. bardzo pesymistycznie, ale mam w Lisku kapitał za który można kupić mieszkanie, więc albo jestem totalnym głupcem albo bardzo wierzę, że projekt który może nie jest marketingową rakietą będzie stabilnym i dojrzałym rozwiązaniem

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości