LISK - swobodna dyskusja

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Xabre » środa, 14 marca 2018, 11:51


Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Nowy_Rozrabiaka » środa, 14 marca 2018, 11:52

XABRE DABRE ABRA CADABRA możesz bronić dzielnie swojej kryptowaluty czekam dzielnie razem z Tobą :)

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Xabre » środa, 14 marca 2018, 11:54

Mat Piaggy communitty menager liska potwierdzil wydanie core 1.0 i nie tylko on jakbyscie tylko przegladali twittera liskhq a nie siali panike
@MatPiaggi
21 godz.21 godzin temu
Więcej
Oliver's statement at the Lisk Relaunch is on track: 4-6 weeks following the event, we expect to have the Open Beta Release on the Lisk Testnet.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: adam.krakus » środa, 14 marca 2018, 12:04

Macbak2 pisze: A jednak KNF i NBP pofatygowały się by rozkręcić akcję "Uważaj na kryptowaluty". Myślisz, że płaciliby Youtuberom tyle kasy gdyby nie mieli oni żadnego wpywu?
To jest tylko "akcja informacyjno-edukacyjna" ostrzegająca przed możliwością straty całego kapitału po inwestycji w kryptowaluty, a nie jakaś walka rządu polskiego z pogromcami światowych banków z polskimi paszportami :roll:

Taka jest rola KNF, a osobiście uważam takie akcje są dużo bardziej korzystne dla społeczeństwa niż wpisywanie podmiotów na listę ostrzeżeń, komunikaty czy kary.

Inna sprawa: jednak uważam, że takie kampanie nie powinny być finansowane z publicznych pieniędzy, a że jestem tzw. wolnościowcem to jestem zdania, że każdy ma swój rozum i jeżeli się złapie w jakąś piramidę finansową to może mieć problem tylko do siebie (ew. osób, które ją w to wkręciły i ew. walczyć z nimi w sądzie na drodze cywilnej).

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: GAME » środa, 14 marca 2018, 14:27

Xabre pisze: Mat Piaggy communitty menager liska potwierdzil wydanie core 1.0 i nie tylko on jakbyscie tylko przegladali twittera liskhq a nie siali panike
@MatPiaggi
21 godz.21 godzin temu
Więcej
Oliver's statement at the Lisk Relaunch is on track: 4-6 weeks following the event, we expect to have the Open Beta Release on the Lisk Testnet.
Kiedy ma być to Core wydane ?

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Macbak2 » środa, 14 marca 2018, 14:50

KryptoBanita pisze:
Macbak2 pisze: której wyników tradingu nigdy nie zweryfikowaliśmy (Nie wiemy czy naprawdę je ma)
Macbak2 pisze: Prezes prawdopodobnie sprzedaje kiedy ma zysk
Sprzedaje kiedy ma zyski, ale nie ma wyników tradingu... :shock: :roll:
Macbak2 czasem czytasz to co napiszesz?
Ja czytam co piszę, ale Ty chyba nie czytasz dokładnie ze zrozumieniem. Widzisz tu jakąś sprzeczność?
- To, że nie znamy wyników tradingu Prezesa i nie wiemy czy je w ogóle ma, to fakt. Nie pokazuje swoich tradeów jak Zaorski
- To, że mówi, że zarabia na tym i cieszył się gdy BTC skoczyło do 10 000$, to drugi fakt. Więc prawdopodobnie coś tam zarobił kupując wcześniej i sprzedając niedawno. I zaraz po tym wyjechał na wakacje.

Tak więc nie widzę sprzeczności w tych zdaniach, czepiasz się. Dodam tylko, że jeżeli Prezes sprzedał swoje BTC po 10k, to na rękę mu mówić o spadkach i straszyć nimi, bo wiadomo jeśli sprzedał za 10k, to chce się obkupić niżej :)
adam.krakus pisze:
Macbak2 pisze: A jednak KNF i NBP pofatygowały się by rozkręcić akcję "Uważaj na kryptowaluty". Myślisz, że płaciliby Youtuberom tyle kasy gdyby nie mieli oni żadnego wpywu?
To jest tylko "akcja informacyjno-edukacyjna" ostrzegająca przed możliwością straty całego kapitału po inwestycji w kryptowaluty, a nie jakaś walka rządu polskiego z pogromcami światowych banków z polskimi paszportami :roll:

Taka jest rola KNF, a osobiście uważam takie akcje są dużo bardziej korzystne dla społeczeństwa niż wpisywanie podmiotów na listę ostrzeżeń, komunikaty czy kary.

Inna sprawa: jednak uważam, że takie kampanie nie powinny być finansowane z publicznych pieniędzy, a że jestem tzw. wolnościowcem to jestem zdania, że każdy ma swój rozum i jeżeli się złapie w jakąś piramidę finansową to może mieć problem tylko do siebie (ew. osób, które ją w to wkręciły i ew. walczyć z nimi w sądzie na drodze cywilnej).
Akcja informacyjna mówisz :) Hmm... Tylko zapomnieli poinformować o tych dobrych stronach kryptowalut :) Ale ok, nazwijmy to jednostronną akcją informacyjną :) Powiedzieli dlaczego kryptowaluty są be :)

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: GAME » środa, 14 marca 2018, 14:58

Panowie to temat o Lisku nie o prezesie.

Poza tym jaki jest sens gadać o gościu który cały czas mówi tylko o spadkach ? W grudniu i styczniu też o tym mówił a niektóre krypto robiły swoje ATH wtedy :)

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: czlowiek_z_lasu » środa, 14 marca 2018, 15:01

GAME pisze: Panowie to temat o Lisku nie o prezesie.
Prezes gada o Krypto i widzi BTC na poziomie 4 k, więc jeżeli to się sprawdzi to lisek będzie po 20 PLN.
Więc cytując Twoje wcześniejsze wypowiedzi czy nie warto zaczekać jeszcze z zakupami bo spadki bardzo możliwe.

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: GAME » środa, 14 marca 2018, 15:14

Prezes Gada o spadkach do 4000 USD a ja uważam że BTC znowu odbije i zaatakuje 12000 USD.

Dla mnie gość który od wielu wielu miesiący mówi tylko o spadkach, nawet wtedy gdy były wzrosty nie jest żadnym autorytetem.

Ja uważam że teraz nastąpi odbicie i dlatego zakupiłem spora ilość Lisków. Nawet bardzo sporą widząc jak niektórzy chwalą się tutaj że mają 100-150 Lisków :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: janku66 » środa, 14 marca 2018, 15:48

GAME pisze: Dla mnie gość który od wielu wielu miesiący mówi tylko o spadkach, nawet wtedy gdy były wzrosty nie jest żadnym autorytetem
Prezes jako jeden z niewielu w latach 2013 (mogę się mylić +/- rok) mówił, że BTC będzie kosztować 10k$. Widziałeś ile wtedy kosztował BTC? Strzelam, ale mówił o tym jeszcze chyba dużo przed cenami kilkuset dolarów.

Trochę, jakbyś teraz mówił, że Lisk będzie kosztować 500$.

Prezes, mądry facet, robi swoje, nikogo nie nagania i wg niego nadszedł czas spadków. Tak samo jak kiedyś widział czas wzrostów.
Nie musicie go słuchać, a jak ktoś traktuje jego jako autorytet, to sprawa tej osoby.
Lubię sobie prezesa filmik włączyć, jak przypomnienie na telefon wi wyskoczy, bo subskrybuję od dawna jego kanał. Nie śledzę jakoś szczególnie i nie wyczekuję kolejnych filmów, ale gdy widzę, że się pojawia i tytuł filmu mnie interesuje, to oglądam.
Wspomina o różnego rodzaju inwestycjach. Zawsze dobrze posłuchać opinii o rynku pochodzącej od innych inwestorów. Dla jednych to ciekawostka, a dla innych czynnik decyzyjny w postaci informacji o konkurencji oraz ich nastrojów. Będąc inwestorem(mieszkania, złoto, technologia, sztuka, whiskey, zegarki, pojazdy zabytkowe, itd), należy być zorientowanym w temacie. Sam @Prezes zawsze chłodno podchodzi do tematu i trudno wytknąć mu błędy logiczne.
Takie jest moje zdanie.

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Xabre » środa, 14 marca 2018, 16:00

GAME core 1.0 ma byc wypuszczony za 3 tygodnie

Dodano po 3 minutach 1 sekundzie:
okres spadkow to juz dawno mamy https://athcoinindex.com/marketcap moim zdaniem moze jeszcze spadnie, ale w koncu bedzie odbicie imho teraz jest dobry czas zeby zaczac skupowac.

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: GAME » środa, 14 marca 2018, 16:21

Skąd masz informacje ze za 3 tygodnie a nie np za tydzień ?

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Xabre » środa, 14 marca 2018, 16:26

dokladnie ma byc w okresie od tygodnia do 3 tygodni ja obstawiam, ze bedzie za 3 tygodnie :)

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: zwierciadło » środa, 14 marca 2018, 17:02

Xabre pisze:dokladnie ma byc w okresie od tygodnia do 3 tygodni ja obstawiam, ze bedzie za 3 tygodnie :)
tak ,właśnie - dokładnie za trzy tygodnie :lol:

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Saxha1993 » środa, 14 marca 2018, 17:08

Myślę że dużo wyjaśni się po szczycie G20 i myślę że to wydarzenie może sporo namieszać na rynku . Tylko czy w górę czy w dół nikt nie wie :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: adam.krakus » środa, 14 marca 2018, 18:32

Macbak2 pisze: Akcja informacyjna mówisz Hmm... Tylko zapomnieli poinformować o tych dobrych stronach kryptowalut Ale ok, nazwijmy to jednostronną akcją informacyjną Powiedzieli dlaczego kryptowaluty są be
To fakt ... :D

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Nowy_Rozrabiaka » środa, 14 marca 2018, 22:20

Jest taka rzez, że szkoda gadać Marketcap spadł od 23.02.2018r z 2 274 768 435 a jaki jest teraz? Początek 132...... i nie ma co tu sie pocieszac ,,PROMOCJA'' ,,PROMOCJA'' chyba PROCA w nas wszystkich. Musiałby tu jakiś szatan zadziałać aby LIsk kosztował chociaż 100 zł w najbliższych tygodniach. Google zablokowało kryptowaluty od czerwca 2018 r i wydaję mi się że to miało jeden z wielu wpływów dzisiejszych spadków. Może się mylę, oby ale jeżeli BTC będzie leciał jak leci to Panowie będziemy kupować po 10 zł za 100 zł będziemy mieć 10 LSK :D A jak nie to po prostu będziemy mieć sobie O TAKIE LISKI na komputerze też może być :)

Dodano po 13 minutach 40 sekundach:
Co ja mówię ?!! To tak zapier.... że jutro będzie 10 zł.

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: GAME » środa, 14 marca 2018, 22:25

39 zł za Liska ? Grubo....

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: SyCo » środa, 14 marca 2018, 22:35

Pomyśleć, że skusiłem się wczoraj na niego po 48 zł.. ;) Trochę to smutne ale cóż...

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Kondziowaty » środa, 14 marca 2018, 22:37

No jestem ciekawy co nas czeka, a nie ukrywam moja cierpliwość powoli się kończy ;p

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości