LISK - swobodna dyskusja

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » sobota, 23 czerwca 2018, 00:11

Przyjemnie nie jest, trzeba dokupować, uśredniać. No i trzeba być twardym ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3481
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Pleasek89 » sobota, 23 czerwca 2018, 00:20

Harmony pisze:Przyjemnie nie jest, trzeba dokupować, uśredniać. No i trzeba być twardym ;)
Trzeba się cieszyć, bo naprawdę jesteśmy już na końcu korekty a tak dziubalismy te odbicia od miesiąca.

A co do ceny Nowy Rozrabiaka żebyśmy nie zobaczyli nowego ATH jeszcze w tym roku lub w pierwszym kwartale 2019.
Ostatnio zmieniony sobota, 23 czerwca 2018, 00:22 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 1 raz.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Jazda » sobota, 23 czerwca 2018, 00:22

Pleasek89 pisze:
Harmony pisze:Przyjemnie nie jest, trzeba dokupować, uśredniać. No i trzeba być twardym ;)
Trzeba się cieszyć, bo naprawdę jesteśmy już na końcu korekty a tak dziubalismy te odbicia od miesiąca.
A skąd takie przekonanie i pewność, że jesteśmy już na końcu korekty ? :roll: :roll:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3481
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Pleasek89 » sobota, 23 czerwca 2018, 00:26

Jazda pisze:
Pleasek89 pisze:
Harmony pisze:Przyjemnie nie jest, trzeba dokupować, uśredniać. No i trzeba być twardym ;)
Trzeba się cieszyć, bo naprawdę jesteśmy już na końcu korekty a tak dziubalismy te odbicia od miesiąca.
A skąd takie przekonanie i pewność, że jesteśmy już na końcu korekty ? :roll: :roll:
Nie powiedziałem że jesteśmy JUZ po korekcie tylko zbliżamy się do konca.

M in RSI roczne i 5 letnie, niższe było tylko na samym dole ostatniej najgorszej w historii Btc bessy czyli w połowie 2015 roku. Dolna granica trendu długoterminowego to obecnie ok 4,5k gdyby była lawina a pewnie będą jeszcze jakieś małe odbicia. No i oczywiście wszechobecna panika. Ja tam śpię spokojnie.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » sobota, 23 czerwca 2018, 00:32

Albo będziemy się znowu bujać w obszarze 6k $ przez kolejny tydzien dwa, po czym znowu zjazd w dół. Nie widać coś chęci na odbicie.... Ale to nie wątek stricte o BTC

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Hamas » sobota, 23 czerwca 2018, 00:34

jeszcze kawalek bedzie w bok, bo weekend, a od poniedzialku nowa tura, ale w ktora strone pojdzie ciezko teraz wyczaic kursy pokazuja 5800-5900$ za btc

bb ma jak zwykle kurs wysoko, a roznica wynosi nawet 0,2$ miedzy gieldami, wiec jak zejdzie ponizej 5900$ to bb wypruje znowu pierwszych 7 chetnych kupujacych i cena spadnie ponizej botow :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3481
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Pleasek89 » sobota, 23 czerwca 2018, 00:39

Harmony pisze:Albo będziemy się znowu bujać w obszarze 6k $ przez kolejny tydzien dwa, po czym znowu zjazd w dół. Nie widać coś chęci na odbicie.... Ale to nie wątek o stricte BTC
Powiem szczerze spodziewałem się lawiny po przebiciu 6k a tu dalej trzyma poziom. Ludzie boja się już sprzedawac coiny bo wiedzą ze dużo niżej nie spadnie.

Dodano po 2 minutach 49 sekundach:
Swoją drogą ładna ścianka na lisku na cenie 18,78 chyba ;) 25k

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » sobota, 23 czerwca 2018, 00:50

Aż się zalogowałem, żeby tą ściankę zobaczyć. No to ktoś ładnie przygotowany na zakupy ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: adam1226 » sobota, 23 czerwca 2018, 00:52

to moze byc tzw fake sell wall- ktos wrzuca scianke a tak na prawde sprzedaje swoje coiny drozej ..
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 29 lipca 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: masofcer » sobota, 23 czerwca 2018, 01:01

na Polo ostanio scianka stala na 260k lsk przy cenie 0.001btc i realnie schodziła pół dnia, teraz widze na 0,0008btc jest 120k , ktos to chyba jednak skupuje...

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Nowy_Rozrabiaka » sobota, 23 czerwca 2018, 08:38

Mam nadzieje Panowie ze wszystkim mam nadzieje bo normalnie szlak mnie trafia jak widze po 19zł a ja tydzien temu skupowalem po 35 zł wtf ? No ale trudno cos ta Japonska gielda sie wylozyla podobno instytucje pantwowe chca wiekszych restrykcji dotyczacych regulacji czy cos takiego nie moge znalezc linka. W kazdym badz razie ja juz nawet pieniedzy na urednianie nie mam hehehhe,ale jak spadnie do 10 zł to biore kredyt.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Hamas » sobota, 23 czerwca 2018, 10:36

@Nowy_Rozrabiaka, nie ma sie co spinac, tylko przytomnie trejdowac, obserwowac kursy (glownie btc) na kilku gieldach i dzialac, bo jak mowil Konfucjusz - "Lepiej wskoczyc do odjezdzajacego pociagu, niz spokojnie patrzec jak lod topnieje" ;)

obecnie od poniedzialku/wtorku powinno byc troche lepiej (jezeli znowu cos nie jebnie na ktorejs gieldzie), bo jak podali woczraj na http://bithumb.cafe ludzie dostana odszkodowania wyplacone przez gielde z jej "funduszu*, wlasnych zasobow*", a nie z ubezpieczenia, wiec to pozytywny news, przynajmniej dla kitajcow, drugi byl taki ze goxy w koncu https://news.bitcoin.com/mt-gox-credito ... -returned/ przestana wyrzucac btc/bch na rynek przy wzrostach, ale jak to bedzie to niewiadomo :)


* qrva nie wiem jak to przetlumaczyc zkrzakow na nasze, ale wiadomo o co chodzi

Początkujący
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 43
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: mariodario » sobota, 23 czerwca 2018, 15:11

Panowie (i Panie) spinacie sie ze LISK jest po 19 zł - niektorzy obstawiaja ze to juz prawie koniec korekty, a niektorzy wroza ze moze w tym roku bedziemy obserwowac nowe ATH. A nie dopuszczacie mysli ze to dopiero poczatek prawdziwej wyprzedazy? Ze zjazdy sie dopiero zaczna? Przeciez jak LISK byl po 100 zl to kazdy marzyl zeby dokupic do 40-50 zl. Teraz nie ma komu po 20 zl kupowac. Inwestuje troche na gieldzie i pamietam jak uczestniczylem w 2006-2007 roku w rajdzie kilku spolek. Kupowalem akcje AAT (wtedy to byla jeszcze spolka pod nazwa TUP) po 10 zl - po 20 zl - po 50 zl - urosla do ponad 60 zl ale to byla moja inwestycja dlugoterminowa wiec nie sprzedalem. Cena spadla z 68 zl do 1,5 zl i spadalo tak 8 LAT !!!
http://mojeinwestycje.interia.pl/wykres ... &srednia=1

Cena po 11 latach wzrosla tylko do 3 zlotych pomimo ze wartosc ksiegowa tej spolki jest wieksza niz jej wycena na gieldzie.

Inna spolka w ktora inwestowalem ale jej wzrosty byly spekulacyjne bo nie robila za bardzo nic oprocz obietnic (prawie jak LISK - z tym ze LISK tworzy jakis produkt ale poki co wzrosty sa tylko pod marzenia gdyz produktu jeszcze nie ma) nazywala sie FON. Akcje spadaja juz 11 lat. byly po 75 zlotych a sa po 17 groszy teraz. Tez pamietam jak na forach niektorzy zaklinali rzeczywistosc, ze to chilowe spadki i jak zaczna budowac to akcje wystrzela w kosmos.

http://mojeinwestycje.interia.pl/wykres ... &srednia=1

Tak wiec wezcie pod uwage ze moze sie tak zdazyc ze LISK juz nigdy nie przebije nawet 50 zl a za kilka lat moze tez kosztowac 10 groszy. I nie sluchajcie ludzi ktorzy mowia ze tylko HOLD bo jak nie jutro to za rok albo za 2 lata bedzie nowe ATH. Musicie sobie zdac sprawe z tego ze cena moze spadac latami i ktos pisal ze jak spadnie do 10 zl to bierze kredyt na zakup po tak okazyjnej cene. Moze sie okazac ze za jakis czas 10 zlotych to cena za ktora kazdy sprzedalby 10 liskow i to z pocalowaniem reki.

Kryto to jedna wielka spekulacja i trzeba wziasc pod uwage fakt ze kwote ktora w to wlozycie mozecie juz nigdy nie zobaczyc. Dlatego inwestuje sie w takie projekty pieniadze ktorych nie jest jakos strasznie zal stracic. Pewno ze i 1000 zl zal bo moznabyloby przeznaczyc na jakas mila zabawe. Ale mowie tutaj o kwocie takiej ze jej strata nie wywroci do gory nogami naszego budzetu domowego ani nie zniweczy naszych planow.

Sam duzo zainwestowalem w LISK i tez dokupuje na spadkach gdyz mam zamiar trzymac LISK 5-10 lat i na tyle zamrozilem tez moj kapital - uwazam ze rynek odbije i zarobie na tym - ale w tym poscie chodzilo mi o to abyscie sobie zdali sprawe ze moze sie tez tak zdazyc ze juz nigdy nie zobaczymy nowego ATH a cena 19 zl moze byc za rok mazeniem - ale do sprzedaży.

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: BobQ » sobota, 23 czerwca 2018, 15:33

@mariodario,
Wszystko spoko ale jest mały problem wartość Liska to nie wartość spółki czy jek pojedynczej akcji, to wartość pojedynczego tokenu który jeżeli tylko znajdzie zastosowanie to jego cena wzrośnie i nie ma szans na wzrost wartości kapitalizacji bez wzrostu wartości pojedynczego Liska którego jest określona maksymalna ilość i samo zapotrzebowanie odpowiada za wzrost ceny. Może tak być ze Lisk okaże się ślepa uliczka i zostanie zapomniany lecz jeżeli tylko będzie "użyteczny" jego wartość bd rosła. Spółka czy firma ma zmienną cenę akcji z racji na jej wartość natomiast taki Lisk czy inna krypto to inna para kaloszy ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: janku66 » sobota, 23 czerwca 2018, 15:40

mariodario pisze: wziasc
Wziąć

Dodano po 1 minucie 29 sekundach:
I kilka innych perełek ;)
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » sobota, 23 czerwca 2018, 18:04

Lisker będzie dodany na Indyjską giełdę bitbns

https://ambcrypto.com/bitbns-deploys-th ... di-x-lisk/


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Dovakhiin » sobota, 23 czerwca 2018, 18:17

Jak ktos kupowal miedzy 50-100 i jak teraz sprzeda za 19 czy 15 to bylby kretynem... bo nikt nie wie czy pociag jutro nie ruszy czy za rok... jak ktos mial i tak trzymac to jaki jest sens sprzedawac liski po 19 zl, kupione po np 70.... i tak juz duzo stracil... a jakby sprzedal to straci dobitnie to odczuwajac.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » sobota, 23 czerwca 2018, 18:34

Jeśli ktoś kupił przykładowo 50 sztuk po 100zł inwestując w to 5000 zł i trzyma to na HODL, to teraz wystarczy zainwestować 1/5 z tego, czyli jakieś 1000zł, by zmniejszyć średni kurs o około 40%.

5000/50=100
6000/100=60

Niższy średni kurs = większy spokój, szybsze odrobienie strat, szybszy zarobek

Należy pamiętać, że dopóki nie sprzedasz nie jesteś w plecy !


Widzieliście, że z top 30 na CMC w ciągu 24 godzin na plusie jest tylko kilka coinów w tym Lisk? Dalej też długo czerwono

BTW którego kotnrakty wygasają?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Hamas » sobota, 23 czerwca 2018, 20:16

cos mi swita ze 26 czerwca, a teoretycznie likwidacja szortow moze nastapic przy przejsciu 6.2k$/btc, a przy 6.5k$/btc longow w/g bitmexa i spadek na 5.9k$

kurs do sledzenia z kilku gield na ekranie ;)

https://tucsky.github.io/SignificantTrades/#

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: uzar007 » sobota, 23 czerwca 2018, 22:50

Ja też sobie cenę Liska uśredniłem bo wszedłem jako amator na górce przy cenie 120 zł i jak widziałem jak cena mocno spadła to dokupywałem po niższych cenach trzy razy. Przy 49 zł , 25 zł i dziś 20.70 zł. Na zero wyjdę gdy Lisek będzie kosztował 42 zł czyli około 11-12 dolarów a jeśli cena za miesiąc będzie jeszcze niższa to znowu dokupię :)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości