LISK - swobodna dyskusja

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 11 października 2018, 00:36

swietymikolaj pisze: Pytanie z innej beczki. Co byscie poradzili osobie, ktora na poczatku roku sprzedala mieszkanie za 150 tysiecy i przeznaczyla calosc na kupno Lisk po 100 zl za sztuke . Te liski trzyma do dzis i zastanawia sie czy lepiej bedzie czekac do nastepnej banki moze nawet kilka lat czy ostatnie wolne srodki (20 tysiecy zl) przeznaczyc na usrednianie.
Poradziłbym:

1. Dobrego psychologa ze specjalnością hazard/uzależnienia/zachowania kompulsywne (czy jak inaczej to nazwać).
2. Nie dotykać się giełdy z kasą wyższą niż kilka małych wypłat, chyba, że najpierw nauczy się grać z regularnymi zyskami mniejszą kasą.
3. Co do pytania ściślej - nie mam pojęcia co zrobić - ale na pewno nie szukać cudzych porad w tak marnej sytuacji.

Dodano po 3 minutach 51 sekundach:
"Fundamentalnie" patrząc uważam, że jeśli Lisk nie będzie miał obiecanej platformy i dapssów w czasie powiedzmy kolejnych 2-3 lat, jego wartość powinna dążyć do symbolicznego 0 (czyli do ceny ICO). To już za długo trwa. Obrazki z napakowanym Kordkiem i suchym Vitalikiem oraz tabelki-referaty w czym Lisk jest niby lepszy od ETH nie wystarczą.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » czwartek, 11 października 2018, 00:57

@swietymikolaj,
Szczerze współczuję tak niefortunnej inwestycji w niekorzystnym momencie. Najważniejsze w tej kwestii, jak bardzo potrzebujesz te pieniądze i na ile czasu możesz rozłożyć tę inwestycję. Pamiętaj, że tylko Ty jesteś odpowiedzialny za własne decyzje i tylko Ty powinieneś je podejmować.
Przeliczmy więc, jeśli zostało zainwestowane 150k zł po 100zł za liska, to jest ich 1500 sztuk. Jeśli masz "ostatnie" 20k zł, to zastanów się, czy nie warto choć część z tego dorzucić i obniżyć kurs, bo jeśli przyjmiemy inwestycje w kwocie 5000zł przy cenie 12zł to obniżysz średni zakup o 20zł (przy inwestycji 10000zł będzie to około 30zł niżej do wyjścia na zero). Wchodzić całą wolną kwotą do inwestycji to tak samo jak popełnić znowu błąd wchodząc za te 150k po 100zł. Resztę zostaw, gdyby Bitcoin rzeczywiście zrobił nura i zakupy okazałyby się jeszcze tanśze niż dotychczas, a gdy kurs będzie rósł i mimo, że nadal może być daleko dla Ciebie do wyjścia na zero, to zawsze możesz sprzedać część zysku, z inwestycji, którą hipotetycznie zakupiłbyś teraz.

@Wymazywanie
Spoiler:
Wymazywanie pisze: w czasie powiedzmy kolejnych 2-3 lat
Wow, sporo dajesz im zapasu :) Ja im daję max 12-14 miesięcy na gotową platformę, jak do tego czasu nie będzie widać efektów to... :evil:
Wymazywanie pisze: Obrazki z napakowanym Kordkiem i suchym Vitalikiem oraz tabelki-referaty w czym Lisk jest niby lepszy od ETH nie wystarczą.
Tylko te obrazki to raczej memy fanatyków aniżeli coś poważnego :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: blink » czwartek, 11 października 2018, 07:18

swietymikolaj pisze: Pytanie z innej beczki. Co byscie poradzili osobie, ktora na poczatku roku sprzedala mieszkanie za 150 tysiecy i przeznaczyla calosc na kupno Lisk po 100 zl za sztuke . Te liski trzyma do dzis i zastanawia sie czy lepiej bedzie czekac do nastepnej banki moze nawet kilka lat czy ostatnie wolne srodki (20 tysiecy zl) przeznaczyc na usrednianie.
Jeżeli kupiłbyś za te 20k poniżej 12zł bo taka jest cena to uśrednisz cenę ze 100zł do około 50zł. Możesz zrobić zakup np w dwóch partiach (teraz i później gdyby spadło niżej) jak doradza też kolega. Tylko musisz odpowiedzieć sobie czy te pieniądze będziesz potrzebował w najbliższym czasie? Jeśli tak to nie inwestuj. Mam nadzieje że przy tej ilości LSK co posiadasz glosowałeś na delegatów. Jeżeli nie to zrób to czym prędzej, będzie wpadać Ci trochę lisków.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: adam.krakus » czwartek, 11 października 2018, 11:36

sprzedala mieszkanie za 150 tysiecy i przeznaczyla calosc na kupno Lisk :shock:

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: 1235674 » czwartek, 11 października 2018, 14:47

Wydaje mi się, że najlepsze co mógłbyś zrobić, to czekać na 70-90zł. Możliwe, że btc osiągnie jeszcze ath, ale liczyłbym, że to stanie się nie wcześniej niż w 2020 roku. Zaoszczędzone 20 tyś podzieliłbym na 3 transze i inwestował kolejno przy 7->5->3zł. Oczywiście obecna cena, długoterminowo wydaje się być dobra na wejście, ale istnieje spora szansa, że spadki będą większe. A na pewno nie będzie tak, że lsk będzie się wznosił bez żadnych wiadomości, bo obecnie jego wartość jest przede wszystkim spekulacją.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: JanuszKrypto » czwartek, 11 października 2018, 15:30

Ja na chwile obecną przestaje inwestować w krypto. Inwestowałem w sumie przez cały ostatni rok :D troche wyplat i oszczednosci poszlo na ten rynek. Pisałem o tym ostatnio, w obecnym czasie lepiej być z boku rynku tak mi się wydaje. "Brak pozycji, to też pozycja". Myślę, że teraz trzeba obserwować ogólnie wszystkie rynki finansowe, a zwłaszcza patrzeć na indeksy giełdowe w USA i patrzeć co sie z nimi dzieje, czy rosną czy lecą w dół i jak na to reagują kryptowaluty. Wczorajsze spadki 3.5% do 4% na NASDAQ i S&P500, zbiegły się ze spadkami na BTC. Pytanie czy ten spadek jest spowodowany przez sprzedaż jednej osoby dużej ilosci Bitcoina, czy jest to po prostu reakcja na spadki na giełdach. Myślę, że odpowiedź w którym kierunku podążą rynki poznamy do końca listopada.

PS: swoich walut w tym LSK nie sprzedałem, mam je dalej, ale kupowanie teraz nie wydaje mi się dobrym pomysłem. Do pociągu będzie czas wsiąść, a jakby tak spadło wszystko o 50% jeszcze to myślę, że warto wtedy mieć troche grosza na koncie :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Pomoc_potrzebna » czwartek, 11 października 2018, 22:50

Ps: jest tu ktoś kto utrzymuje sie tylko z krypto ? I to calkiem dobrze? (bo planuje pierdol...glupia prace na etacie i chyba pojde w ten temat) tylko chyba juz wtedy trzeba dzialalnosc gospodarcza zalozyc jezeli dobrze jestem zorientowany.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Hamas » czwartek, 11 października 2018, 22:57

@Pomoc_potrzebna, jest ci potrzebna pomoc widze w zdroworozsadkowym mysleniu, wiec proponuje takie cos :idea:


Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 11 października 2018, 23:07

Pomoc_potrzebna pisze: Ps: jest tu ktoś kto utrzymuje sie tylko z krypto ? I to calkiem dobrze? (bo planuje pierdol...glupia prace na etacie i chyba pojde w ten temat) tylko chyba juz wtedy trzeba dzialalnosc gospodarcza zalozyc jezeli dobrze jestem zorientowany.
Kolejność jest zła. Nie rzuca się roboty, by grać na giełdzie, bo może coś się zarobi. Rzuca się robotę tylko wtedy, jak już zarabiasz w taki czy inny sposób i czas na pracę jest nieopłacalny. To jest rozsądna kolejność. Na giełdzie próbowały zarobić miliony ludzi na świecie, tylko część zostaje na niej dłużej lub na zawsze. Większość nie podoła takiej formie zarabiania, więc widocznie nie jest to takie łatwe.
Odnośnie pytania, raczej nikt nie będzie Ci się zwierzał. Swój plan porzucania etatu polecam Ci tylko wtedy, jak już grasz długo i dobrze i regularnie zarabiasz w długim okresie. Jak zaczniesz od rzucenia roboty, by nagle zarabiać w tym nowym, giełdowym zajęciu, najprawdopodobniej za jakiś czas będziesz zmuszony szukać nowej.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Pomoc_potrzebna » czwartek, 11 października 2018, 23:09

To na tym forum już się nie mozna nic zapytac bo dostanie sie minusa? Jaja jakies. Widze,ze dashboard sie skurcza. Bylo to pytanie w formie czysto dysksusyjnej i w dziale swobodna dyskusja,bo wiem,ze sa osoby ktore się utrzymuja z kryptowalut. Wymazywanie,odpowiedz na poziomie bez zbednych glupich animacji dzieki.Polecą plusy jak sie odnowia.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Hamas » czwartek, 11 października 2018, 23:51

ci co sie utrzymuja z krypto, albo zarobili wchodzac rok temu i wyszli na gorce, albo potrafia dziennie dobrze grac np na mexie (ale nawet najlepsi czarodzieje maja wtopy tak jak dzisiejszej nocy), osobiscie nie znam nikogo, kto olal robote i zyje tylko z grania, nawet na grupach znam kilka osob, ktore maja gruby hajs z grudniowej gorki i mimo ze graja ciagle na btc, to wrocili do etatu po krotkiej przerwie, widocznie nie jest tak rozowo, zeby tylko utrzymywac sie z gieldy :idea:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
21
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Wymazywanie » piątek, 12 października 2018, 02:36

@Pomoc_potrzebna, Dzięki, nie trzeba. Faktycznie minusa od czapy dostałeś. Pytanie jak pytanie, nikt nie musi odpowiadać ale po co minusować.

Są takie osoby jak najbardziej, ale ze względu na sytuację crypto w tym kraju, nawet płacąc uczciwe podatki, temat mówienia wprost o zarobkach jak i utrzymywaniu się z tego, jest nieco tabu. Sytuacja by była inna przy wzroście wiedzy o crypto wśród polityków, urzędników i ludzi i przy uproszczeniu statusu crypto, podatku od tradingu, miningu itd. a niekoniecznie na to się zanosi.

Polecam zastanowić się nad taką formą zarabiania dopiero jak się wie, że regularnie w długim okresie się zarabia tyle, że w bardzo zadowalający sposób wynagradza to czas, nerwy, ryzyko. Wtedy można przejść z etatu na to na stałe. Trading to pasjonujące zajęcie, ale niosące ze sobą skrajne emocje i męczenie się ze sobą i rynkiem, więc jak ktoś męcząc się robi zaledwie 2k na miesiąc średnio, to sądzę, że jest to nieadekwatne do nerwów większości osób (grunt, że na +, ale zarabiając 1-3k na ms. może lepiej zostać przy etacie a to tylko dodatkowo a nie jako główne zajęcie...).

Oczywiście nie sugeruję by oczekiwać jak najwięcej od razu, ale po prostu dobrze wyceniać swój czas, nerwy, ryzyko i zajmować sie tym zawodowo tylko jak się dobrze zarabia w długim terminie i ma klepki w głowie poukładane.

Czym są klepki? Tym, że jak grasz np. za 5000zł i uda Ci się powiedzmy kiedyś zrobić z tego 30000 czy 50000 czy 100000 czy i 200000 (a to często kwestia jednego dobrego trafienia w ICO czy nowy projekt, miałem takie % i większe kilka razy), to nie strzela szajba do łba jaki to nie jesteś teraz bogaty i nie pojawiają się nagle dookoła imprezowi przyjaciele, zaginione dawne znajomości itd. i impreza trwa tygodniami i potem "co to się stanęło, że kasy prawie ni ma?" :) Ani też nie wpada się w granie całym zyskiem, tylko zysk się w części zawsze REALIZUJE. Startujesz z 5000, zarobisz powiedzmy jak dobrze się kiedyś uda np. 100k, wypłacasz np. po drodze z 50-70k, grasz resztą. Nie rzucasz kasy sobie pod nogi jak Władca, bo nagle zarobiłeś coś w końcu. Zarabianie w tradingu to znacznie co innego niż w zwykłej pracy. Tu nie masz płatnej stawki X za godzinę lub za cały miesiąc, tu możesz stracić 16h dziennie i nerwów 10x więcej niż w robocie na etacie i nie tylko NIC nie zarobić, ale też stracić. Więc jak już jakieś zarobki są, to traktuj je jak rezerwę. Rezerwę do Twojego życia, że masz komfort, że jak pół roku nie zarobisz nic, to przecież kasę masz odłożoną i możesz spokojnie kontynuować swój sposób na życie.

Trading zawodowy jako sposób zarabiania typu "na rachunki i żarcie" czyli bieżące wydatki to bardzo zły pomysł, ze względu na zmienność rynku, Twojej formy, wiedzy, passy, wszystkiego. Dla mnie trading zawodowy wymaga rezerwy finansowej. Osoba nie potrafiąca zarządzać kasą nie powinna się za to brać, bo nawet jak dobrze zarobi, rozwali kasę albo nieumiejętnie nią rozporządzi. Ktoś, kto gra za np. 20000zł a ma ogólnie 25000zł, też nie jest zbyt mądry, bo te 5000zł rezerwy starczy na niedługi czas jak zablokuje sobie bagholdingiem 20k/straci je/włam na giełdę itd. Rezerwa o której piszę, musi być zapewniona, zakładając najgorsze scenariusze, typu, że przez rok nie tylko nie zarobisz ale stracisz itd. Ja wiem, że trader, co gra za kilka czy kilkanaście tysięcy tylko nie jest w stanie zapewnić sobie dużej rezerwy i chce jak najbardziej pomnożyć kasę, by mieć z czego odkładać, ale trzeba sobie zadać pytanie, co taka osoba zrobi, jak na giełdzie 5-15k z którymi słabo idzie, w portfelu ze 2 tysiące, a rachunki i żarcie kosztują. Nie mówiąc już o utrzymaniu rodziny jeśli jest.

Dlatego polecam bardzo:

1. nauczyć się najpierw zarabiać wiele miesięcy (minimum kilka do kilkunastu), w różnym czasie (nie król hossy, ale ujeżdżam każdy trend mniej czy bardziej ale jednak!), regularnie, dążyć do jak największej średniej (Twój cel to nie 3 miesiące po 10k zarobek i potem 10 miesięcy w dupę, bo jest z czego tracić, ale raczej jak najwięcej miesięcy na +, nawet mniejszym zyskiem niż pójście ryzykowniejsze w rynek),

2. bez względu na słabe podejście do crypto w Polsce, jednak płacić podatki,

3. dojść do wspomnianej rezerwy finansowej i ją powiększać wraz z zyskami,

4. w tradingu nauczyć się swojego sposobu na grę (polecam prostą analizę wykresów od siebie), unikać gry hazardowej, odgrywania się, uśredniania strat, nie szukać zasranych guru i sygnałów po internetach, uświadomić sobie, że to bardzo samotne zajęcie i świat ma Twój trading w dupie - każdy na rynku chce tylko kasę, a nikt za Ciebie nie naciśnie przycisku byu/sell i nikogo nie interesuje oprócz osób bliskich Twoja męczarnia z giełdą, a jest to męczarnia, która może spowodować skrajne stany typu nerwice, depresje, agresję, rozpacz, nawet myśli samobójcze i próby (na szczęście nie piszę z autopsji, ale fazy depresji i rozpaczy bywały kilka razy),

4. umiejętnie zarządzać pieniędzmi, umieć realizować zyski i straty (te drugie szybko), odkładać kasę, nie robić głupot typu zarobiłeś z 10k 100k, no to zegarek za 10k, auto za 80k i jakoś to będzie, bo znów zarobisz - otóż nie, nie będzie, zarobiłeś 100k z 10k - odłóż 50k, wydaj 20k, i graj za 40k, w ten sposób myśl - nigdy nie wiesz, czy kiedykolwiek znów zarobisz, więc bądź gotów zawsze na to, że kilka miesięcy się nie uda nic zarobić,

5. nie chwalić się dalszej rodzinie, dalszy znajomym, zwłaszcza jak zarobisz więcej jak na warunki gdzie mieszkasz,

6. uświadomić sobie swoje umiejętności, czym jest rynek, jakimi środkami dysponujemy i rezerwami, czego chcemy i najważniejsze: że może nie wyjść i nawet jak x czasu dobrze szło, popełniając błędy można stracić kasę wypracowana naprawdę długo.

Tyle. Tylko tyle, ale jednak AŻ tyle. Jak spełnisz punkt 1 i 3 i resztę, etat nie jest Ci potrzebny. Jak wiesz jak dojść na giełdzie do kasy i nie jeden czy dwa czy pięć razy ale regularnie przez lata, to rób to. To jest ciężka robota i nawet jak 90% ludzi tego nie rozumie i uważa za hazard cz szczęście, to ich problem. Oskarża się mnie o pisanie tu referatów, ale wiem co piszę, to są własne doświadczenia, z pierwszej ręki... Koniecznie nie rzucać roboty zanim się nie ogarnie zarabiania z tego. Chyba, że ma się rezerwę na długi czas i można sobie pozwolić, ale wtedy buduje się presja, że chcemy być traderami zawodowymi a nie jesteśmy jeszcze nawet dobrymi amatorami giełdy (!). To jest za duża presja, że chcesz/powinieneś/musisz zarabiać a jeszcze tego nie potrafisz. Taka presja znacznie utrudnia. Więc warto jednak zacząć od pkt. 1. Ciągnąć etacik, a drugie życie to giełda. Jak masz łeb na karku, nie martw się, jeszcze koledzy z korpo czy gdzie się pracuje, zostaną sami, a Ty poświęcisz się ciekawszej i trudniejszej formie zarabiania. Jak nie wyjdzie - cóż, przynajmniej się próbowało a nie narzekało jak 90% ludzi nie robiących za wiele, by poprawić swój byt materialny i nie tylko materialny.
Powodzenia :!: :mrgreen:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Pomoc_potrzebna » piątek, 12 października 2018, 08:50

To są posty do plusów. Nie wiem czy wszyscy widzą na gorze? Tak sie odpowiada na forum. Nie ma co zaczynać dyskusji bo wszystko zostało wytłumaczone. Chłodno,bez emocji,za i przeciw,przykłady I czytając poprzednie komentarze na tym forum moje zdanie brzmi: Dziwie sie, ze uzytkownik WYMAZYWANIE ma tak mało plusów?! Pozdrawiam Cie kolego

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: 1235674 » piątek, 12 października 2018, 13:33

Orientuje się ktoś co to za wallet? 12167418142926850031L
https://explorer.lisk.io/address/12167418142926850031L
Trochę byczo wygląda

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: adam.krakus » piątek, 12 października 2018, 16:01

To jest wallet Lisk'a :D

Przez chwilę myślałem, że Binance się zwija … ale 17M USD to chyba za mało, żeby taką giełdę zwinąć :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: blink » piątek, 12 października 2018, 16:04

adam.krakus pisze: To jest wallet Lisk'a :D

Przez chwilę myślałem, że Binance się zwija … ale 17M USD to chyba za mało, żeby taką giełdę zwinąć :)
Wallet Liska czyli kogo? :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » piątek, 12 października 2018, 16:54

Ciekawe, czwarty największy wallet i tylko cztery transakcje

https://explorer.lisk.io/topAccounts

Myślałem z początku, że to hot wallet binance.

Może na reddicie będą coś wiedzieć.


BTW

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: 1235674 » niedziela, 14 października 2018, 17:57

Hodl :P
Spoiler:
Obrazek

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » poniedziałek, 15 października 2018, 14:18

Odnośnie Roadmapu i Dynamicznych Transakcji wypowiedział się dziś M. Piaggi na reddit



Czyli po wydaniu dynamicznych opłat wyjdzie Hard Fork jak przy 1.0.0, wnioskuję więc, że czeka nas znowu miły czas arbitraży, jak wpłaty i wypłaty będą zablokowane :)
Spoiler:
Przyznam szczerze, że większe Januszostwo jest na reddicie aniżeli w polskiej społeczności, czytając komentarze :D
Przy okazji !

Core 1.1.0 znika z zakładki "projects" z ukończonymi 100%

https://github.com/LiskHQ/lisk/projects

Na milestones widać również 100%

https://github.com/LiskHQ/lisk/milestones

Czyżby testy jakościowe zakończone i przechodzimy dalej? :)

@1235674, ogarniasz może, gdzie na Githubie znajdę dynamiczne opłaty?

I jeszcze takie wolne przemyślenie. A co jeśli, po Core 1.1, 1.2 i 1.3 będzie od razu 2.0 (i SDK? ) :)

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: 1235674 » poniedziałek, 15 października 2018, 16:25

@Harmony, niestety nie mogę Ci pomóc.
Jeśli do grudnia potrwa bull run to powinni do tego czasu wydać core 2.0 i dynamiczne opłaty (są one gotowe). Ale jeśli btc będzie się wznosił i we czwartek nie zobaczę newsów/ daty dynamic fee w dev. update to uciekam w inne projekty.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości