LISK - swobodna dyskusja

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Pomoc_potrzebna » piątek, 13 listopada 2020, 18:29

Dobra zamknijcie już ten temat bo ta sprzeczka między wami robi się nudna dajcie se po 10 minusów i już. A teraz Panie i Panowie dlatego,że zbliża się hossa wielkimi krokami, w następnym tygodniu powininem pokazać mój projekt naklejek LISK 5cm x 5 cm. Cała Polska będzie obklejona znaki,metra,budynki oraz wsie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: blink » piątek, 13 listopada 2020, 19:35

@Pomoc_potrzebna kolega grzecznie zapytał czy będzie 200zł to mu kulturalnie odpisałem dlaczego uważam że nie będzie. Pogromca wiecznie pisze te swoje opowiadania o amejzing prodżekt mimo że gówno to daje i Lisk ryje dno od pół roku względem BTC. Minusy mam gdzieś a jak pogromca musi sobie ulżyć nieudaną inwestycję to proszę bardzo.

Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: maly_ZE » piątek, 13 listopada 2020, 21:16

A według mnie lisk jak i inne projekty przy prawdziwej bani jak w 2017 będą miały swoje nowe ATH. Ani to zaslyga amazing technology ani wielkiej spolecznosci ani czego tam sobie jeszcze wymyslicie. Zasada jest prosta bedzie bania beda i nowe ATH.
Moje liski leżą na portfelu i czekają na lepsze czasy, o kasie która na nie wydalem już dawno zapomniałem, i na pewno ich nie sprzedam za mniej niż 100zl.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: blink » piątek, 13 listopada 2020, 21:56

maly_ZE pisze: piątek, 13 listopada 2020, 21:16A według mnie lisk jak i inne projekty przy prawdziwej bani jak w 2017 będą miały swoje nowe ATH. Ani to zaslyga amazing technology ani wielkiej spolecznosci ani czego tam sobie jeszcze wymyslicie. Zasada jest prosta bedzie bania beda i nowe ATH.
Moje liski leżą na portfelu i czekają na lepsze czasy, o kasie która na nie wydalem już dawno zapomniałem, i na pewno ich nie sprzedam za mniej niż 100zl.


Pewnie, że możesz tak uważać. Ja po prostu obserwuje jak dane krypto się zachowuje na wzrosty/spadki BTC itd. Jeśli teraz mamy początki hossy/bańki to po prostu wole załadować się w coś, co rusza szybciej, rośnie więcej jak lisk. No chyba nie ma w tym nic złego. No może dla bojówki Liska. Jeśli Lisk podczas wzrostów BTC spada bardziej jak czołówka a później, gdy BTC ma odreagowanie/korektę itd. nie rośnie a inne maja wystrzały po 10-20% no to coś nie halo. Nie jest to jedna sytuacja, bo wiadomo mogą mieć na to wpływ inne czynniki. Swoje wnioski wyciągnąłem z obserwacji, co najmniej ostatnich kilku miesięcy. Po co mam inwestować w takie coś i marzyć o ATH jak dane, które otrzymuje są temu przeciwne. Większość tutaj żyje marzeniami o ATH, ale lisk ma sporo za uszami, więc nie ma się, co dziwić, że społeczność i inwestorzy się odwrócili. Zostali już tylko wyznawcy i sekciarze.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Hamas » poniedziałek, 16 listopada 2020, 00:35

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 375
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 246
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Waszawa

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Antrepair » poniedziałek, 16 listopada 2020, 02:22

Okulary lisk ? :|

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Hamas » środa, 18 listopada 2020, 23:02



wszystko i duzo wiecej na https://discord.gg/dd2PEjPS
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Hamas » piątek, 20 listopada 2020, 20:37

Czas na pytania do konkursu, a oto i one:
1. Ile jest na ten moment centrów brandowanych przez Liska?
2. Podaj nazwę jednego z projektów tworzonych przez społeczność Liska zaprezentowanych podczas Eventu?
3. Jaką rolę pełni token LSK w ekosystemie Liska?
Odpowiedzi na pytania kierujemy do @przemer w wiadomości prywatnej
Jeżeli odpowiecie prawidłowo na wszystkie pytania, dostaniecie specjalną rolę na czas losowania.
Oczywiście czas na odpowiedź oczywiście do 21:00

W pierwszej kolejności nagrody zostaną rozlosowane dla osób, które odpowiedziały prawidłowo na wszystkie pytania. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wykonania drugiej tury losowania dla osób z dwoma prawidłowymi odpowiedziami lub zadania dodatkowego pytania na kanale https://discord.gg/JWh38mQr
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 25 lipca 2019
Reputacja: 110
Reputacja postu: 
50
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Benevale » sobota, 21 listopada 2020, 00:44

@blink
Kolego (jeżeli mogę tak się do Ciebie zwrócić),
byłeś kiedyś orędownikiem Lisk i mocno go wspierałeś. Niestety obraziłeś się na projekt (nie oceniam tego, nie Ty jeden) i przelałeś swoje uczucia jak i pieniądze do innego projektu. Twoje prawo. Jak widać po obecnych kursach, była to póki co trafna decyzja. Szczerze gratuluję. Niemniej mam wrażenie, że chociaż zmieniłeś projekt, to ten Twój dawny wciąż tkwi w Tobie. Jak dawna dziewczyna, którą kochałeś a która Cię zawiodła i teraz wyczekujesz, aż powinie jej się noga. Zamiast skupić się na swoim nowym projekcie, to wracasz tu i odreagowujesz swoje emocje. "Sekta", "sekciarze", "bagholder" odmieniasz we wszystkich przypadkach. Mam wrażenie, że najgorsze co Cię mogłoby teraz spotkać, to wyższa cena za Lisk, niż za Twój projekt. Obecnie jesteś górą, ale wiesz, że różnie z tym bywa i dlatego próbujesz zniechęcić do Liska. Współczuję, ale wierzę że stać Cię na odejście z klasą. Nie udało się na telegramie na grupie polskiej to może uda się tutaj. Nie przeszkadzajmy sobie. Niech każdy wspiera to, co uważa, ale nie generujmy złych emocji. Nikomu one nie służą. Zostaw byłą dziewczynę, skup się na żonie.
Pozdrowienia

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: blink » sobota, 21 listopada 2020, 21:23

@Benevale Kiedyś wspierałem bo uważałem go za dobry projekt teraz już tak nie uważam bo nie spełnili praktycznie większości obietnic. Nadal robią coś co powinno być skończone kilka lat temu i teraz omija go każda pompa. Kurs jest odzwierciedleniem tego co zrobili. Dlatego po prostu przestrzegam przed tym projektem. Rozumiem że o lisku można pisać dobrze albo wcale :D

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 25 lipca 2019
Reputacja: 110
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Benevale » sobota, 21 listopada 2020, 22:51

@blink Niestety źle rozumiesz. Merytoryczna krytyka zawsze w cenie. Chętnie wysłucham czegoś sensownego, ale problem w tym, że opierasz całą krytykę na tym, co było kiedyś. Sprawiasz wrażenie osoby, która już nie śledzi projektu, ale chętnie się wypowie. To prawda, że pewne sprawy trwały zbyt długo, co miało wpływ na cenę. Jednak sytuacja jest już zgoła inna i Twoje argumenty się lekko zdewaluowały. Przypomnę, że przestrzegasz przed projektem, który jest na ukończeniu całego roadmapu oprócz "Blockchain Interoperability". Trwa właśnie audyt kodu, który zlecono zewnętrznej firmie. Po testach i naprawieniu bugów nastąpi hardfork, który wprowadzi olbrzymią ilość zmian (m. in. nowy system dpos, zmuszający delegatów, do trzymania części lisków czy nowy system opłat, który zmniejszy koszty przesyłania). Jednak co najważniejsze, będzie już można w pełni pracować nad własnymi aplikacjami, korzystając z SDK. Pozostanie już tylko kwestia połączenia sidechainów w jeden ekosystem. Prace badawcze zostały w tym zakresie już skończone i trwa końcowy etap tworzenia dokumentacji. Notabene Lisk będzie swój pomysł patentował. Tym samym jesteśmy już zdecydowanie bliżej niż dalej. Wreszcie przestrzegasz przed projektem, który przy dzisiejszej wycenie btc, ma ponad 50 mln usd. Dlatego uważam, że Twoje "przestrzegam" to nic innego jak wprowadzanie w błąd. Swoją drogą zachęcam Cię do krótkiej analizy. Jak sądzisz, jakie jest większe prawdopodobieństwo, czy to że Lisk urośnie x10 z 1,25 do 12,5 usd czy Twój projekt z 6,3 do 63 usd :)

Tak na marginesie, oprócz kropki stosujemy w języku polskim także inne znaki interpunkcyjne. Gorąco polecam :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: blink » sobota, 21 listopada 2020, 23:40

@Benevale Sam mnie wołasz to się wypowiadam. Opieram krytykę na tym co jest. Określasz ze sytuacja jest inna, ale wszystko piszesz w czasie przyszłym - wprowadzi, nastąpi itd. Nadal nie można w pełni pracować nad aplikacjami, nadal mafia wydobywa Liski i upycha po każdej cenie, nadal brak sidechainow itd. Bądźmy poważni.

Przypomnę tylko, że Waves kupowałem na tym samym poziomie, co sprzedawałem Liska. Obecnie Waves kosztuje 5 razy więcej niż Lisk. Lisk może ma szanse urosnąć, ale nie rośnie a od pół roku praktycznie tylko spada. Waves jest po 4-5x wzroście, czy od tego poziomu ma szanse urosnąć x10 szybciej niż Lisk - nie wiem. Od poziomu mojego zakupu uważam że tak, chociaż nie wiem czy tak długo będę trzymał.

Obrazek


Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 25 lipca 2019
Reputacja: 110
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Benevale » niedziela, 22 listopada 2020, 00:11

@blink Na ostatnich kilkunastu stronach wątku trudno znaleźć stronę, na której nie ma Twojej wypowiedzi, więc proszę nie stosuj takich tanich chwytów erystycznych jak "sam mnie wołasz". Stać Cię na więcej.

Wszystkie bolączki, które wymieniłeś, są bliskie rozwiązania. Bliskie. Naprawdę bliskie. Natomiast z Twoich postów wynika, jakoby projekt miał zaraz upaść. Dlatego w pełni zgadzam się z Twoim "autoapelem". Bądź poważny.

Pamiętam Twojego "flipa" i już Ci gratulowałem. To była dobra decyzja. Nie pytałem jednak o wzrost od momentu Twojego zakupu. To bezcelowe. Wszak sam pisałeś, że przestrzegasz przed projektem. Czyli teraz przestrzegasz. Zatem istotne jest to, co teraz. Jaki potencjał ma dany walor na dzisiaj, a nie jaki miał rok temu. Rok temu zmieniłeś jeden tani walor na inny tani. Czy dzisiaj też oba walory można nazwać tanimi ? Niech każdy sam sobie odpowie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: blink » niedziela, 22 listopada 2020, 00:25

Benevale pisze: niedziela, 22 listopada 2020, 00:11@blink Na ostatnich kilkunastu stronach wątku trudno znaleźć stronę, na której nie ma Twojej wypowiedzi, więc proszę nie stosuj takich tanich chwytów erystycznych jak "sam mnie wołasz". Stać Cię na więcej.


Niestety po moim jednym poście znajduje się jakiś sekciarz Liska i później dyskusja ciągnie się na strony.

Benevale pisze: niedziela, 22 listopada 2020, 00:11Wszystkie bolączki, które wymieniłeś, są bliskie rozwiązania. Bliskie. Naprawdę bliskie. Natomiast z Twoich postów wynika, jakoby projekt miał zaraz upaść. Dlatego w pełni zgadzam się z Twoim "autoapelem". Bądź poważny.


Pogadajmy wobec tego jak zostaną rozwiązane. Zanim to wszystko będzie ogarnięte to może być już po bańce na BTC :D

Benevale pisze: niedziela, 22 listopada 2020, 00:11Pamiętam Twojego "flipa" i już Ci gratulowałem. To była dobra decyzja. Nie pytałem jednak o wzrost od momentu Twojego zakupu. To bezcelowe. Wszak sam pisałeś, że przestrzegasz przed projektem. Czyli teraz przestrzegasz. Zatem istotne jest to, co teraz. Jaki potencjał ma dany walor na dzisiaj, a nie jaki miał rok temu. Rok temu zmieniłeś jeden tani walor na inny tani. Czy dzisiaj też oba walory można nazwać tanimi ? Niech każdy sam sobie odpowie.


Wiem o co pytałeś ale nie jestem jasnowidzem.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 25 lipca 2019
Reputacja: 110
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Benevale » niedziela, 22 listopada 2020, 00:54

@blink Nie bądź taki skromny. Jak ktoś pyta, czy Lisk będzie po 200 złotych, to też wyrywasz się do odpowiedzi. A wszak sam teraz stwierdziłeś, że nie jesteś jasnowidzem. Sam widzisz.

I cieszę się, że poczekasz z dyskusją do momentu wprowadzenia zmian. Na pewno będziemy mieli o czym rozmawiać.

Dobrej nocy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: blink » niedziela, 22 listopada 2020, 08:52

Benevale pisze: niedziela, 22 listopada 2020, 00:54@blink Nie bądź taki skromny. Jak ktoś pyta, czy Lisk będzie po 200 złotych, to też wyrywasz się do odpowiedzi. A wszak sam teraz stwierdziłeś, że nie jesteś jasnowidzem. Sam widzisz.


Bo do 200zł to liskowi brakuje wzrostu 45x. Skoro mamy być poważni to zostawmy takie nierealne ceny z kosmosu, którymi kusicie tutaj nieświadomych inwestorów.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 25 lipca 2019
Reputacja: 110
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Benevale » niedziela, 22 listopada 2020, 13:06

@blink Ja o niebie, Ty o chlebie.

Poza tym z Twojej wypowiedzi wynika, że jak ktoś zapyta, czy Lisk będzie po 200 zł, tzn. że jest to kuszenie nieświadomych inwestorów.

Gratuluję.

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
14
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Ishias » niedziela, 22 listopada 2020, 18:18

Lubie wasze kłótnie tutaj czytać :D. Dajcie sobie spokój z tym Liskiem już, było mineło to już nie powróci więcej :D. Projekt dno i wodorosty. We wrześniu pykło im 3 lata od magicznego Final Countdown z obietnicami budowania dapek, sidechain, dynamic fees itd do tej pory w mainnecie nie ma nic, a nawet jak to wprowadza to nic to nie da, bo z dapsow nikt nie korzysta :D. Zresztą jak widać kordek namawia do budowania poc daps, za liski chyba albo za gotówke, to kto to tylko buduje? Delegaci haha śmiech na sali stfu z tym liskiem xd

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 25 lipca 2019
Reputacja: 110
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Benevale » niedziela, 22 listopada 2020, 19:16

@Ishias Dziękujemy za radę. Jak zawsze w cenie. Tak jak wiele innych: :D
Ishias pisze: sobota, 18 sierpnia 2018, 12:16 Siema. Dawno mnie nie było na forum :D. Jak tu widzę wpisy co niektórych to się płakać chcę. @ArZ ciekawy wykres, mam nadzieję że się doczekasz tych 5pln :P. Tak, kupisz liska po 5pln jak bitcoina za 4k, czyli czytaj nie kupisz ;) Taka moja opinia. Ogólnie rynek ładnie wyssał kapitał z ludzi, i mnie też bo holduje pare coinów. Przeszukałem neta odnośnie naganiaczów na coiny, nie ma nikogo, a alty są przecież w promocyjnej cenie. Tylko czemu oni uruchamiają się jak są wzrosty i górki nakazują wręcz kupowanie hehe

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Ishias » niedziela, 22 listopada 2020, 19:38

@Benevale Tak. Poszukaj resztę moich postów na temat Liska, a nie wyciągasz jeden na XXX, zgadza się byłem obrońcą tego projektu. I powiedziałem że będę trzymał do końca 2019 roku i tak zrobiłem. W 2020 w styczniu go sprzedałem i wymienilem wszystko na waves, bo miałem dość zakłamanej mordy zwanej Kordkiem, ciągle soon i kurw soon i uj z tego jest. Nie mniej jednak jak sie pózniej okazało była to najtrafniejsza decyzja jaką kolwiek zrobiłem ;). Lisk i waves był na podobnym pułapie więc 3k lsk za 3k waves, profitow chyba nie musze pisać. A Wy sekciarze chceta to trzymajta sobie ;P

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości