LISK - swobodna dyskusja

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 4 grudnia 2023, 12:42

uzar007 pisze: środa, 22 listopada 2023, 06:56Bittrex wyprzedaje się z Liska a ma ich w tym momencie jeszcze ponad 900tys.
Przyznam, że obserwowałem czy lecą te tysiące i wygląda, że jednak dużo chyba zostało, może to jakieś zapomniane, wczoraj leciała ścianka ok 7000 lisków, ale dosyć szybko poszła, była promocja za ok 0.50$ można było kupić, ale nie wiem jak z wypłaceniem czy tam działa i jakie fee chcieli.

Skąd wiesz w sumie ile tam mieli? Gdzieś to widoczne jest?
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: uzar007 » poniedziałek, 4 grudnia 2023, 12:52

CzarnaOwca pisze: poniedziałek, 4 grudnia 2023, 12:42Skąd wiesz w sumie ile tam mieli? Gdzieś to widoczne jest?
To jest portfel Bittrexa, ale widać , że od 30 listopada już nic z niego nie było wysyłane.
https://liskscan.com/account/lskb428h99 ... ordozsde9p

A tu top 100 największych portfeli (zobacz jak Upbit akumulował ostatnio nr.1 na liście)
https://liskscan.com/top

Żeby zobaczyć jaka jest realna ilość na danym portfelu to wejdź w niego bo na tej stronie przy adresach są podane złe ilości (nie aktualizowane na bieżąco).

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: uzar007 » środa, 6 grudnia 2023, 06:42

To co obiecywali przez 6 lat właśnie wyszło na światło dzienne. Teraz zobaczymy czy coś z tego będzie.




Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 22 listopada 2021
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Ukontentowany » czwartek, 7 grudnia 2023, 18:08

Niby produkt jest ale bez odzwierciedlenia w kursie jakieś info czy to działa czy ktoś się tym interesuje i czy jest szansa na to że projekt osiągnie jakikolwiek sukces ?

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: uzar007 » piątek, 8 grudnia 2023, 07:01

Produkt jest i działa tak jak zakładano. Migracja przeszła bez problemu tylko giełdy mają zablokowane możliwości wpłat i wypłat chociaż Kraken wczoraj wieczorem jako pierwszy się otworzył. Teraz tylko potrzeba projektów aby się budowały w tym ekosystemie i oczywiście działającego dexa a czas pokaże czy to coś da.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 15 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Kobukai » sobota, 9 grudnia 2023, 10:59

Mam pytanie. Po migracji na Lisk Mobile mam środki ale nie mogę przelać bo jest informacja że muszę uzyc lisk desktop. Jednak na lisk desktop na tym samym adresie portfela nie mam srodkow? Moze ktos pomoc o co chodzi?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: blink » sobota, 9 grudnia 2023, 13:27

Kobukai pisze: sobota, 9 grudnia 2023, 10:59Mam pytanie. Po migracji na Lisk Mobile mam środki ale nie mogę przelać bo jest informacja że muszę uzyc lisk desktop. Jednak na lisk desktop na tym samym adresie portfela nie mam srodkow? Moze ktos pomoc o co chodzi?


Przez lisk desktop nie logujesz się czasem na inny portfel? Sprawdź adres portfela czy jest taki sam

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: adam.krakus » sobota, 9 grudnia 2023, 14:12

Kobukai pisze: sobota, 9 grudnia 2023, 10:59 Mam pytanie. Po migracji na Lisk Mobile mam środki ale nie mogę przelać bo jest informacja że muszę uzyc lisk desktop. Jednak na lisk desktop na tym samym adresie portfela nie mam srodkow? Moze ktos pomoc o co chodzi?
W prawym górnym rogu aplikacji możesz mieć ustawiony Testnet. Kliknij w to, następnie ponownie w Testnet i ustaw na Mainnet.

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: uzar007 » poniedziałek, 11 grudnia 2023, 07:12

@Kobukai Prawdopodobnie podczas tworzenia konta na deskopie nie zaznaczyłeś opcji "Enable acces to legacy Lisk account". Usuń konto i załóż ponownie zaznaczając tą opcję.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 15 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Kobukai » wtorek, 12 grudnia 2023, 22:11

Dziekuje.
Teraz wszystko działa :).

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 22 listopada 2021
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Ukontentowany » środa, 13 grudnia 2023, 22:11

uzar007 pisze: piątek, 8 grudnia 2023, 07:01 Produkt jest i działa tak jak zakładano. Migracja przeszła bez problemu tylko giełdy mają zablokowane możliwości wpłat i wypłat chociaż Kraken wczoraj wieczorem jako pierwszy się otworzył. Teraz tylko potrzeba projektów aby się budowały w tym ekosystemie i oczywiście działającego dexa a czas pokaże czy to coś da.
A wiadomo kiedy dex ma się ukazać ?

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: uzar007 » piątek, 15 grudnia 2023, 15:14

Ukontentowany pisze: środa, 13 grudnia 2023, 22:11A wiadomo kiedy dex ma się ukazać ?
W pierwszej połowie 2024r. Teraz jest w fazie beta.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: adam.krakus » sobota, 16 grudnia 2023, 00:03

Co to jest dex?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Pomoc_potrzebna » sobota, 16 grudnia 2023, 09:38

Mistrze i mistrzunie :) Kochani jak zaczynałem przygode z krpyto to nie miałem zielonego pojęcia o niczym, finansach i programowaniu. Teraz po 7 latach, mam już nie co bardziej rozjaśniony problem. Lisk nigdy nie zrobi już ath, przykro mi to mówić. Ale nie ma takiej możliwości. Ja pamiętam jak kupowałem go po 120 zł. I sprzedałem ze stratą bo po 10 zł !!!!!!! Zainwestowałem pamiętam 20 tyś zł. I sprzedałem ze stratą. Ale pogodziłem się z tym i wiziąłęm w garść. Zacząłem czytać i edukować się. Finansowo i co to są w oglle te krpytowaluty. Jakimi językami poszczęgólne projekty operują. Do czego służa itd to jest w mnóstwo wiedzy. I tak na przestrzeni tych lat mogę wam powiedzieć, że wyszedłem na plus 300 tyś. Poprzez żąglowanie kapitałem i wychodzenie na górkach. Teraz mogę wam sprzedać informacje, że jedynym godnym projektem na który warto zwrócić uwagę pod względem pomysłowości oraz tego do czego ma służyć i cena w przyszłości może być wysoko jest POLKADOT. W dupi...czy ktoś z was zainwestuje czy nie lecz pisze to bo przerobiłem cały rynek od ETH po właśnie LSK i od wyskoich opłat do gówno języków jak JAVA, nie ma lepszej L0 na rynku i nie będzie. Zresztą Gavin wymyślił SOLIDITI. Kończąc to podziwiam was,że tak długo są tu asy w LSK. Pamiętam kiedyś był tu taki guru ANAGAMIDEV czy jakoś tak, naganiacz na LSK z nadzieją na nowe ATH. To się nigdy nie stanie.

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: uzar007 » wtorek, 19 grudnia 2023, 11:26


Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 17 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: karolryfel@o2.pl » wtorek, 9 stycznia 2024, 19:23

Wiadomo czy na portfelu liska bedzie robiony snapshot?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: adam.krakus » środa, 24 stycznia 2024, 21:03

A co to znaczy "snapshot na portfelu"?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: l3sny » środa, 24 stycznia 2024, 22:06

snapshot stanu portfela w momencie rozwiązania określonego bloku
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości