LISK - swobodna dyskusja

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: blink » sobota, 21 sierpnia 2021, 16:30

@karolryfel@o2.pl miałeś zainicjowany portfel?

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 17 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: karolryfel@o2.pl » sobota, 21 sierpnia 2021, 17:48

Nie, nie miałem nie śledziłem tego co trzeba zrobić przed forkiem. Srodki miałem normalnie na portfelu. Ale to znaczy że wszystkie Liski straciłem bo nie zainicjowałem portfela? Historie wysłania miałem bo mam ten portfel od 2017 roku

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 8 maja 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Lukin » sobota, 21 sierpnia 2021, 22:46

Gdzie lisk wallet ma podane jakieś sumy kontrolne dla ich portfela?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: blink » niedziela, 22 sierpnia 2021, 08:28

karolryfel@o2.pl pisze: sobota, 21 sierpnia 2021, 17:48Nie, nie miałem nie śledziłem tego co trzeba zrobić przed forkiem. Srodki miałem normalnie na portfelu. Ale to znaczy że wszystkie Liski straciłem bo nie zainicjowałem portfela? Historie wysłania miałem bo mam ten portfel od 2017 roku


Nie rozumiem co napisałeś. Jeśli nie zainicjowałeś portfela (nie wykonałeś żadnej transakcji wychodzącej) to ktoś inny mógł przejąć twój portfel. Nie ma to nic związane z przyszłym forkiem.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 sierpnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Progcppk » niedziela, 22 sierpnia 2021, 11:48

@karolryfel@o2.pl Pobierz wersję 2.0 portfela z Wallet i tam sprawdź. Stary Desktop i Lisk Mobile nie działają z Core 3.0.
@Lukin https://github.com/LiskHQ/lisk-desktop/ ... tag/v2.0.0 Sumy kontrolne są w plikach .yml

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: -37
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: asfarbehin » wtorek, 24 sierpnia 2021, 12:56

Brak reakcji ceny lsk na miniony fork. Jak to tłumaczycie? Jest produkt, jest społeczność, jest marketing, a cenowo mizernie.

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Luczeq » czwartek, 26 sierpnia 2021, 11:57

Na fb piszą ze w niedzielę prawdopodobnie rusza wplaty i wyplaty na gieldach, przez hardfork nie dodawali lisk na nowe gieldy bo cala siec i tak musiałaby byc na giełdzie po forku zaprogramowana na nowo, a jest mowa o tym ze prawdopodobnie lisk wkroczy na nowe gieldy, zobaczymy co z tego wyjdzie jak cala sieć ruszy :D

Jak będzie po 40 zł trzeba sie tego pozbyć :roll:

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Kutalisk » czwartek, 26 sierpnia 2021, 13:30

asfarbehin pisze: wtorek, 24 sierpnia 2021, 12:56Brak reakcji ceny lsk na miniony fork. Jak to tłumaczycie? Jest produkt, jest społeczność, jest marketing, a cenowo mizernie.
Luczeq pisze: czwartek, 26 sierpnia 2021, 11:57zobaczymy co z tego wyjdzie jak cala sieć ruszy

Jak będzie po 40 zł trzeba sie tego pozbyć
Masz odpowiedz dlaczego. Za dużo baghodlerów. Zbyt wielu chce się pozbyć.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: -37
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: asfarbehin » niedziela, 29 sierpnia 2021, 19:13

to fakt, ludzie pozbywają się, stracili nadzieję. Dziwne i przykre zarazem. Jeden z tych projektów, które mają do zaoferowania jakąś "wartość". Widzę sporo wykonanej pracy i sporo determinacji. No ale to krypto. Tu nie produkt a ten kto głośniej pierdnie w social płynie na fali.

PS. Nie nie jestem desperatem załadowanym na ath w lisk. Kupowałem w styczniu 2020 w okolicach 1$.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: blink » poniedziałek, 30 sierpnia 2021, 08:45

asfarbehin pisze: niedziela, 29 sierpnia 2021, 19:13 Jeden z tych projektów, które mają do zaoferowania jakąś "wartość".


O jakieś wartości Ty piszesz? Większość projektów które ruszały w tym czasie co Lisk już dawno ma ukończone produkty do tworzenia apek, do defi, nft itd. Co ma lisk? Steve Jobs technologii blockchain Max Kordek oraz jego inwestorzy żyją w jakiejś iluzji mega projektu, którym niestety Lisk nie będzie bo przespał dobrych kilka lat. Nikt tutaj już nie podnieca się łańcuchami bocznymi których i tak nadal nie ma.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 12 grudnia 2017
Reputacja: -37
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: asfarbehin » wtorek, 31 sierpnia 2021, 23:24

Rozumiem, że według ciebie nie ma żadnej wartości... cóż.

Jak wygląda sprawa z tymi głosowaniami na delegatów? O co to chodzi? Jak głosować? Czy jest z tego tytułu jakiś profit?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
20
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Hamas » poniedziałek, 25 października 2021, 18:55

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Hamas » piątek, 19 listopada 2021, 17:06

Dajcie lajka, Anonimowy dostal sie do hackathonu liskowego :twisted:

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Hamas » sobota, 20 listopada 2021, 09:13

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 grudnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: kopyt1000 » poniedziałek, 22 listopada 2021, 23:23

Na próbę zagłosowałem na 2 delegatów
Jeden mi dał 0,11 Lisk a drugi mi dał 2,06 Lisk
Gdzie na każdego zagłosowałem po 100 LSK i czekałem 7 dni od głosowania

Możecie się podzielić jak to u Was jest i czy takie różnice mogą być

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: uzar007 » wtorek, 23 listopada 2021, 15:04

Jak za tydzień głosowania setką Lisków to ten co wypłacił Ci 2,06 lsk sporo Ci wypłacił. A skąd różnica? Zależy to od ilości wyforgowanych Lisków i procentem do podziału.

Tu sobie sprawdzaj, który z delegatów płaci najwięcej.
https://liskrewards.com/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Hamas » czwartek, 2 grudnia 2021, 20:19

Dzieki wszystkim za glosy ;)

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: uzar007 » piątek, 17 grudnia 2021, 20:13

Aktualizacja rozwojowa projektu lisk od Oliviera

Hello @everyone,

I am back for the last development update of 2021. With this update I attempt to give the community some insight into our development progress on the Lisk project. I hope that you find the information helpful.

zap Below is a quick summary zap

- Lisk SDK v6.0.0 development continues at a good pace with 12 out of 29 objectives completed so far. The research and planning towards completing further objectives now takes priority, e.g. for the DEX and Interoperability modules
- Lisk Core development remains paused until the new year
- Lisk Service v0.6.0 beta testing was completed, with the first release candidate published 4 days ago (13th December)
- Lisk Desktop v2.2.0 beta testing takes longer than anticipated due to a delay in firmware updates. The completion of beta testing is now expected in the new year
- Lisk Mobile v2.0.0 alpha testing was completed, with the first beta published yesterday (16th December)
- The planning of Lisk Core v4.0.0, Lisk Service v0.7.0, Lisk Desktop v3.0.0, and Lisk Mobile v3.0.0 was officially started
gear Below is a more detailed update gear

Lisk SDK

- brain The research of Lisk SDK v6.0.0 objectives resumes:
- white_check_mark Update LIP 0051 with genesis block processing
- white_check_mark Update LIP 0052 with genesis block processing
- brain Introduce event log (Current stage: Draft)
- brain Introduce DEX modules (Current stage: Analysis)
- notepad_spiral The planning of Lisk SDK v6.0.0 objectives resumes:
- notepad_spiral Introduce interoperability modules (Current stage: Design proposal)
- construction_site The implementation of Lisk SDK v6.0.0 objectives continues:
- construction_site Improve framework on-chain architecture to support new state model - 1 issue remaining / 34 of 35 issues closed in total
- construction_site Update genesis block format to support new modules - 1 issue remaining / 7 of 8 issues closed in total
- construction_site Introduce certificate generation mechanism - 3 issues closed this sprint / 12 of 17 issues closed in total

Lisk Core

- pause_button Development paused

Lisk Service

- notepad_spiral The planning of Lisk Service v0.7.0 objectives starts:
- notepad_spiral Complete global planning for Sapphire phase (Current stage: Requirements gathering)
- construction_site The implementation of Lisk Service v0.6.0 objectives continues:
- white_check_mark Prepare 0.6.0 for rc - 2 issues closed this sprint / 8 of 8 issues closed in total
- construction_site Prepare 0.6.0 for production - Awaiting issues

Lisk Desktop

- notepad_spiral The planning of Lisk Desktop v3.0.0 objectives starts:
- notepad_spiral Complete global planning for Sapphire phase (Current stage: Requirements gathering)
- construction_site The implementation of Lisk Desktop v2.2.0 objectives continues:
- construction_site Adapt Ledger hardware wallet integration for Lisk Core v3 - 2 issues remaining / 6 of 9 issues closed in total
- construction_site Reinstate test coverage - 2 issues close this sprint / 4 of 9 issues closed in total
- construction_site Prepare 2.2.0 for rc - 3 issues closed this sprint / 16 of 17 issues closed in total

Lisk Mobile

- notepad_spiral The planning of Lisk Mobile v3.0.0 objectives starts:
- notepad_spiral Complete global planning for Sapphire phase (Current stage: Requirements gathering)
- construction_site The implementation of Lisk Mobile v2.0.0 objectives continues:
- white_check_mark Prepare application for emerald phase - 3 issues closed this sprint / 10 of 10 issues closed in total
- white_check_mark Improve user experience and design - 2 issues closed this sprint / 6 of 6 issues closed in total
- white_check_mark Prepare 2.0.0 for beta - 5 issues closed this sprint / 12 of 12 issues closed in total
- construction_site Prepare 2.0.0 for rc - 5 issues todo
As this is my last update for 2021. I would like to take the opportunity to say a very big THANK YOU to everyone within the Lisk community, who have been patiently following and supporting our development progress. The Lisk journey has already been a long one, but with the release of Lisk Core v3 this year I feel we made a very big stride towards changing Lisk for the better. I thank you eternally for staying with us on this journey. We will keep on developing until we achieve the ultimate vision for Lisk. This I can assure you.

I would also like to thank everyone at Lightcurve for all their hard work this year. At the beginning of this year we set out on a big mission to release Lisk Core v3, and by August we had done it! This was a great accomplishment, and for that I congratulate you! It has been a true honour and a real pleasure to work with you all. I wish everyone a very nice holidays and a well deserved break. I hope that we can come back in the new year reinvigorated and ready to meet our next big challenge, that being to finally realise Interoperability, and make Lisk the most accessible blockchain application platform ever!

With all of that being said, below are the initial goals for 2022:

- Release Lisk Service v0.6.0, Lisk Desktop v2.2.0/v2.3.0, and Lisk Mobile v2.0.0 into production, thus completing the Emerald phase for these products
- Complete the development of Lisk SDK v6.0.0 until the point of achieving "Base Interoperability", thus allowing alpha testing to start
- Start the development of Lisk Core v4.0.0, Lisk Service v0.7.0, Lisk Desktop v3.0.0, and Lisk Mobile v3.0.0, thus commencing the implementation of the Sapphire roadmap phase (towards "Base - Interoperability")

That concludes my update for today. The next update will be on January 5th, which will be the first update of 2022.

Happy Holidays lisk

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: uzar007 » piątek, 31 grudnia 2021, 11:18

Instrukcja jak wysłać liski z ledgera
https://lisk.com/ledger-hardware-wallet-user-guide

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 6 stycznia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: core1 » czwartek, 6 stycznia 2022, 14:49

Czesc, moze ktos z Was bedzie umial mi pomoc. Pare lat temu, jeszcze na lisk nano kupile troche liskow. Dzisiaj sprawdzajac konto na juz nowym portfelu nic nie ma. 0 liskow i 0 historii. Ktos spotkal sie z takim problemem?

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości