LISK - swobodna dyskusja

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 14:15

vjankuv pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 10:59I co z tego, że miałem rację.
Normalnie ,wruszka' zębuszka z Ciebie.

To ciekawe, że taki rzekomo beznadziejnie prowadzony projekt jest nieustannie w czołówce rankingów kryptowalut i różnych audytów Github ? ;)

https://www.cryptomiso.com/

W takim razie jak beznadziejne muszą być pozostałe projekty i niektóre topki ? ;)

Już kwestię tych opinii "byłych pracowników" pomijam, bo większość z nich została zdementowana przez tych, którzy niedawno zostali zwolnieni oraz te opinie są dosyć stare, najnowsza z lutego tego roku, reszta z poprzedniego roku.



Pomijam także kwestię, że niektóre super TOP projekty (np. ETH) również zwalniają pracowników ze względu na ograniczenie kosztów, ale przecież to oczywiście tylko Liska problem :roll:
vjankuv pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 10:59Lisk się nadaje, ale jako projekt studencki do kółka programistycznego.
Akurat Liskiem interesuje się kilka uniwersytetów i wprowadzają SDK na swoje lekcje. To najlepsza droga do adaptacji, chyba nie uważasz, że tworzyć na Lisku ma gawiedź, która w ciągu roku nie przeczytała nawet pół jakiejkolwiek książki?
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: janku66 » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 17:31

Harmony pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 14:15 To ciekawe, że taki rzekomo beznadziejnie prowadzony projekt jest nieustannie w czołówce rankingów kryptowalut i różnych audytów Github ?

Ty dalej z tym samym :D
Mijają kolejne lata a tu dalej roadmap bez terminów.
Kasa się kończy...
Pewnie znów zamkną projekt, zawiną rogala i wystartują kolejny, a na koniec powiedzą, "Nie nie, Liskk2.0 to nie jest dawny Lisk, to już zupełnie inny projekt, nie ma powiązań z poprzednikiem" ;)
Harmony pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 14:15Pomijam także kwestię, że niektóre super TOP projekty (np. ETH) również zwalniają pracowników ze względu na ograniczenie kosztów, ale przecież to oczywiście tylko Liska problem

Pokaż to z jakiegoś źródła, zobaczę sobie co tam piszą :)
Harmony pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 14:15Akurat Liskiem interesuje się kilka uniwersytetów i wprowadzają SDK na swoje lekcje

I pewnie już na tych uniwersytetach zostanie po wieki jako zabawka do katowania studentów na zaliczenie.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 19:18

vjankuv pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 17:31Ty dalej z tym samym
Nie kolego, to Ty ciągle powtarzasz jak mantrę to samo i trzeba Ci wszystko wyjaśniać w kółko Macieja od nowa ;)
vjankuv pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 17:31Mijają kolejne lata a tu dalej roadmap bez terminów.
Mijają kolejne lata a @vjankuv nadal nie rozumie roadmapu, że jest uzależniony od developmentu, a nie od dat. Rozumiem, że jak na 'wruszkę' przystało masz również neuronowy kompilator Java Script i potrafisz wyłapywać wszystkie błędy przetwarzając kod jedynie w głowie ? Cóż, świetne umiejętności, pozazdrościć.
vjankuv pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 17:31Kasa się kończy...
Pewnie znów zamkną projekt, zawiną rogala i wystartują kolejny, a na koniec powiedzą, "Nie nie, Liskk2.0 to nie jest dawny Lisk, to już zupełnie inny projekt, nie ma powiązań z poprzednikiem" ;)
Muszę Cię zasmucić. Lisk ma finansowanie we fiatach na najbliższe 12 miesięcy (zgodnie z założeniem) i resztę w BTC i innych krypto.



https://lisk.io/blog/foundation/lisk-fo ... ember-2019

Ale przecież jesteś ,wruszką' i już wiesz że im się kasa kończy :lol:
vjankuv pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 17:31Pokaż to z jakiegoś źródła, zobaczę sobie co tam piszą :)
Google boli prawda ? W szklanej kuli też nie ma odpowiedzi ? I co teraz ? Harmony musi wszystko podawać na tacy, bo gawiedź sama sobie nie da rady... Ech...

2019:

https://comparic.pl/consensys-zwalnia-l ... oich-biur/

2018:

https://www.fxmag.pl/artykul/consensys- ... racownikow

Może mi powiesz gdzie to zapowiadane POS na Ethereum, bo z tego co pamiętam, miało być na początku 2019r, a tu już mamy za kilka dni 2020 ;)

Ale przecież Lisk jest beznadziejny, bo nie daje terminów tylko odnoszą się do faktycznego postępu. No no, pitu pitu ;)
vjankuv pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 17:31I pewnie już na tych uniwersytetach zostanie po wieki jako zabawka do katowania studentów na zaliczenie.
Pewnie tak będzie, w końcu jesteś ,wruszko' i masz w tym doświadczenie ;)

Dodano po 7 minutach 55 sekundach:
Ja z kolei będę jak mantrę powtarzał:

Wiedza > wiara
Wiedza > z piczy domysły ;)
Wiedza > ,wruszkarstwo'
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: janku66 » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 21:31

Harmony pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 19:18Nie kolego, to Ty ciągle powtarzasz jak mantrę to samo

Bo wciąż jest lipa w liska, to jak mam zmienić śpiewkę?
Harmony pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 19:18Mijają kolejne lata a @vjankuv nadal nie rozumie roadmapu, że jest uzależniony od developmentu

:cry:
To już mnie nie śmieszy, a smuci, że Ty dalej dajesz się omotać. To jest straszne.
Kiedyś próbowałeś mi, staremu lisowi wcisnąć kit, że to jest innowacja i dla niej nie ma deadlinow.
Nawet projekt Manhattan je miał.
Nawet loty na księżyc miały terminy.
A Lisk? Nie Lisk to jest technologia przyszłości, której nie ogarnie obecny człowiek i jak w Interstellar potrzebujemy wejść za horyzont zdarzeń czarnej dziury aby wyciągnąć z niej dane z brakującej Liskowej układanki.
Harmony pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 19:18Rozumiem, że jak na 'wruszkę' przystało masz również neuronowy kompilator Java Script i potrafisz wyłapywać wszystkie błędy przetwarzając kod jedynie w głowie ?

Już Ci kiedyś mówiłem, że pracowałem z ludźmi tworzącymi software i wiem jak to wygląda. Więc nie wciskaj mi takich kitów ;)
Harmony pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 19:18Pewnie tak będzie, w końcu jesteś ,wruszko' i masz w tym doświadczenie

Nikt nie wie co będzie, pomyłki i błędy to coś co nazywam doświadczeniem i ja mam go już trochę ;)
Temu mydlenie Kordka i team Lisk nie robi na mnie wrażenia.
Harmony pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 19:18Ale przecież jesteś ,wruszką' i już wiesz że im się kasa kończy

tym bardziej, pączki w maśle. Presji nie ma, bo ludzie wierzą w bajki Kordka, funduszy jeszcze sporo. Zabawa trwa dalej...
Ola!
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: amneziahaze » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 22:25

Harmony pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 19:18Lisk ma finansowanie we fiatach na najbliższe 12 miesięcy (zgodnie z założeniem) i resztę w BTC i innych krypto.
A jakie ma to znaczenie? Widziałeś jak Gbyte sobie radzi?

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 15 czerwca 2019
Reputacja: 96
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Uasica » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 23:22

"Kompilator JavaScript" Interesujące

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » środa, 25 grudnia 2019, 14:28

vjankuv pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 21:31Bo wciąż jest lipa w liska, to jak mam zmienić śpiewkę?
Ale w czym jest lipa? W cenie? Mamy bessę, chyba nie spodziewasz się, że Lisk przegoni kapitalizacją bitcoina ;)
vjankuv pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 21:31To już mnie nie śmieszy, a smuci, że Ty dalej dajesz się omotać. To jest straszne.
Kiedyś próbowałeś mi, staremu lisowi wcisnąć kit, że to jest innowacja i dla niej nie ma deadlinow.
Dedline są, tylko nie podane w roadmapie do publicznego wglądu, aby uniemożliwić jęki i stęki frustratów. Popatrz choćby na SDK 3.0 z wprowadzonym BFT, ponad 500 zadań (więcej niż Core 1.0 i SDK 2.0) https://github.com/LiskHQ/lisk-sdk/projects/73 i teraz sobie wyobraź, że jeden błąd może opóźnić wydanie o nawet miesiąc, a takie nieoczekiwane błędy pojawiały się w tym wydaniu, więc co z tego, że w czerwcu zaplanowaliby wydanie BFT na koniec listopada 2019, jak mamy koniec grudnia 2019, a 3.0 jeszcze nie opuściło alphanetu ?
I co, potem marudziłbyś, że nie dotrzymują terminów?
To jedna kwestia.
Kolejna - jesteś w stanie oszacować ile czasu będą dokładnie trwały badania naukowe dotyczące interoperacyjności ? Jesteś w stanie podać deadline tutaj ? :lol:
Jak człowiek jest odrobinę inteligentny, to sam może dojść do tego, co mniej więcej kiedy skończą na podstawie developmentu i zdawkowych informacji. A takie są: W 2020 ma być wydana Beta SDK (zakończone wszystkie zadania z roadmapu poza interoperacyjnością) i cały rok będzie poświecony na badaniu idealnego zdecentralizowanego protokołu interoperacyjności. No, ale, żeby posiąść tę wiedzę, trzeba sięgnąć trochę dalej niż poza czubek własnego nosa.
vjankuv pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 21:31Już Ci kiedyś mówiłem, że pracowałem z ludźmi tworzącymi software i wiem jak to wygląda. Więc nie wciskaj mi takich kitów
Skoro wiesz jak to wygląda, zastanawia mnie dlaczego jeszcze nie stworzyłeś własnego, lepszego projektu, z super terminowymi deadlinami? Hmmm? I nie odpowiedziałeś mi na pytanie co z przejściem ETH na POS. Tam też deadliny nie działają? Bo proponowana zmiana miała nadejść na początku 2019r., a mamy już prawie 2020 i nikt nie wie czy ETH 2.0 w przyszłym roku wystartuje ;)
vjankuv pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 21:31Presji nie ma, bo ludzie wierzą w bajki Kordka, funduszy jeszcze sporo. Zabawa trwa dalej...
Ola!
Wierzący w bajki już dawno opuścili pokład i całe szczęście. Pozostali Ci, którzy wiedzą co z czym się je ;)

amneziahaze pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 22:25A jakie ma to znaczenie? Widziałeś jak Gbyte sobie radzi?
Widziałem. Oprócz fiatów na 12 miesięcy, mają BTC o równowartości na chwilę obecną około 18 milionów euro (kolejne przynajmniej 20 miesięcy finansowania), a te GBYTE jak pomnożysz ilość x cena to też wychodzi w okolicach bańki, czyli po obecnych kosztach około miesiąca pracy Lightcurve ;)
Uasica pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 23:22"Kompilator JavaScript" Interesujące
Kompilator – program służący do automatycznego tłumaczenia kodu napisanego w jednym języku (języku źródłowym) na równoważny kod w innym języku (języku wynikowym). Proces ten nazywany jest kompilacją.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kompilator

A tak poza tym wesołych świąt ;)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: janku66 » środa, 25 grudnia 2019, 14:48

Harmony pisze: środa, 25 grudnia 2019, 14:28I co, potem marudziłbyś, że nie dotrzymują terminów?

Wymiekam, dosłownie wymiekam.
Devi Liska:
- Kordek, może dajmy terminy inwestorom, należy im się aby wiedzieli, rozpiszmy daty kroków milowych.
Kordek odpowiada:
- Nie, po co? Nie dotrzymamy terminów i tylko trzeba się będzie później z tego tłumaczyć.

To jest smutne jak Ty argumentujesz bycie dymanym.
Harmony pisze: środa, 25 grudnia 2019, 14:28Skoro wiesz jak to wygląda, zastanawia mnie dlaczego jeszcze nie stworzyłeś własnego, lepszego projektu, z super terminowymi deadlinami?

???
Rozumiem zatem, że krytyk filmowy nie jest krytykiem jak sam wcześniej nie zdobędzie oskara za film? Co to za teksty z podstawówki?
Harmony pisze: środa, 25 grudnia 2019, 14:28I nie odpowiedziałeś mi na pytanie co z przejściem ETH na POS. Tam też deadliny nie działają? Bo proponowana zmiana miała nadejść na początku 2019r., a mamy już prawie 2020 i nikt nie wie czy ETH 2.0 w przyszłym roku wystartuje

A co ma ETH do Lisk?
Nie orientuję się jak sytuacja obecnie w ETH, ale oni są wieki przed Liskiem z tego co pamiętam. To jest inny etap niż Lisk.
Harmony pisze: środa, 25 grudnia 2019, 14:28Pozostali Ci, którzy wiedzą co z czym się je

Ja Ci powiem kto pozostał.
Pozostał ten co się wladowal w projekt na wysokich poziomach.
Pozostał ten co uśrednia od wysokich poziomów.
Pozostał ten kto związał się emocjonalnie z projektem i jest głuchy na argumenty, że są inne i lepsze projekty, bardziej transparentne.
Pozostali tacy, którzy uważaj, że mają wiedzę tajemną o projekcie Lisk i ta wiedza stawia ich na pozycji wygranej przed innymi inwestorami.
Tak nie jest.
Lisk to jest "spółka" typu growth (poczytaj co to spółki value i growth) ze wskaźnikami wystrzelonymi w kosmos. A takie spółki są najniebezpieczniejsze i najbardziej spektakularnie upadają rozczarowując wypełnionych wiarą inwestorów.

Tyle ode mnie w tej kwestii, przynajmniej na jakiś czas.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » środa, 25 grudnia 2019, 15:07

vjankuv pisze: środa, 25 grudnia 2019, 14:48Wymiekam, dosłownie wymiekam.
Devi Liska:
- Kordek, może dajmy terminy inwestorom, należy im się aby wiedzieli, rozpiszmy daty kroków milowych.
Kordek odpowiada:
- Nie, po co? Nie dotrzymamy terminów i tylko trzeba się będzie później z tego tłumaczyć.
I po to jest aktywny roadmap odzwierciedlający pracę programistów. Ale tego nie zrozumiesz, bo nie chcesz ;)
vjankuv pisze: środa, 25 grudnia 2019, 14:48To jest smutne jak Ty argumentujesz bycie dymanym.
To smutne, jak próbujesz wpływać na mnie emocjonalnie, a ja mam to w dupie ;-)
vjankuv pisze: środa, 25 grudnia 2019, 14:48Rozumiem zatem, że krytyk filmowy nie jest krytykiem jak sam wcześniej nie zdobędzie oskara za film? Co to za teksty z podstawówki?
Nie kolego. Ty tutaj uprawiasz krytykanctwo filmu, ale bez jego obejrzenia. Czyli typowe "polskie eksperctwo od wszystkiego" ;)

Dlaczego jeszcze nie postawiłeś swojego VPSa i nie przetestowałeś pakietu SDK ? Miałbyś przynajmniej za co krytykować, jak trochę zaznajomiłbyś się z tematem, ale PO CO, prawda ?

Przypomina mi to milion polskich ekspertów od katastrof lotniczych, a prawie żaden nie leciał nawet samolotem, o znajomości konstrukcji czy fizyki nie wspominając :) Gadać ma kto, a robić nie ma komu ;)
vjankuv pisze: środa, 25 grudnia 2019, 14:48A co ma ETH do Lisk?
To, że to są obydwa projekty kryptowalut. Ta sama branża. Porównywać jak najbardziej można, szczególnie, że ETH ma problemy ze skalowalnością, które mieli rozwiązać już rok temu, a do tej pory tego nie zrobili. Uważam, że SDK Beta będzie szybciej niż ETH 2.0, a może nawet Full SDK, a wtedy ETH zostaje wieki za Liskiem ;)
vjankuv pisze: środa, 25 grudnia 2019, 14:48Pozostał ten kto związał się emocjonalnie z projektem i jest głuchy na argumenty, że są inne i lepsze projekty, bardziej transparentne.
Transparentności Liskowi odmówić nie można. Ale szkoda, że jest aż tak transparentny i otwarty i zrobił tyle szumu wokół siebie, w przeciwnej sytuacji nie byłoby Cię tu ;)
vjankuv pisze: środa, 25 grudnia 2019, 14:48Pozostali tacy, którzy uważaj, że mają wiedzę tajemną o projekcie Lisk i ta wiedza stawia ich na pozycji wygranej przed innymi inwestorami.
Przecież to nie jest żadna tajemnicza wiedza :mrgreen: Tajemnicza może być jedynie dla ciemniaków, co potrzebują poklepania po pleckach, żeby utwierdzić się w przekonaniu, że Lisk jest be ;) U mnie tego potwierdzenia nie znajdziesz ;)
vjankuv pisze: środa, 25 grudnia 2019, 14:48Tyle ode mnie w tej kwestii, przynajmniej na jakiś czas.
Na całe szczęście, będę miał na jakiś czas święty spokój ;)
;)

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 8 maja 2019
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: blackredwhite » piątek, 3 stycznia 2020, 23:14


Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: masonbtc » niedziela, 5 stycznia 2020, 23:50

https://lightcurve.io/about-us?positions=

czy to jest obecny team lisk? bo wygląda że było sporo zmian i nie ma już tylu młodych twarzy co kiedyś

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 251
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 146
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: blackraijin » poniedziałek, 6 stycznia 2020, 07:05

Przecież były zwolnienia.

Początkujący
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 43
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: mariodario » czwartek, 9 stycznia 2020, 11:23

Mam pytanie odnośnie trzymania BTC na portfelu Lisk Hub. Czy to jest bezpieczne. Powiedzmy ze projekt LSK upadnie i Lisk hub przestanie działać - czy bedzie mozliwosc wypłaty BTC z portfela? Nie ma tam nigdzie oddzielnego klucza do portfela. Lepiej zalozyc dedykowany portfel BTC i tam trzymać BTC czy wg was bezpiecznie jest na Lisk Hub?

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Harmony » czwartek, 9 stycznia 2020, 13:05

mariodario pisze: czwartek, 9 stycznia 2020, 11:23Powiedzmy ze projekt LSK upadnie i Lisk hub przestanie działać - czy bedzie mozliwosc wypłaty BTC z portfela?
Hmmm... zastanówmy się. Jeśli Lisk upadnie, Hub będzie nadal działał, ba... nawet token będzie nadal działał, dopóki węzły będą obsługiwać sieć Liska. Wydaje mi się, że problem może pojawić się wtedy, gdy dojdzie do rozwidlenia łańcucha Bitcoina, a Hub nie będzie aktualizowany, chociaż, jeśli klucz do Huba jest tożsamy z kluczem Bitcoinowym to problemu nie będzie, bo po prostu logujesz się wtedy seedem do Huba na inny portfel i masz dostęp do BTC, ktore jest przecież na łańcuchu ;) Ale to trzeba się upewnić czy seed jest ten sam, ja jeszcze tego nie sprawdzałem ;)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Hamas » środa, 15 stycznia 2020, 19:29

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Yoda » sobota, 18 stycznia 2020, 00:56

Wg nowego chińskiego rankingu kryptowalut CCID, Lisk znalazł się na piątym miejscu, przed Neo, Steem czy Waves:

https://cryptorobby.blog/2019/12/27/chi ... ess-story/

Ma też obecnie 4 miejsce na stronie cryptomiso.com, mierzącej aktywność projektów kryptowalutowych na githubie, z ponad 6000 commitów:

https://www.cryptomiso.com/

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 8 maja 2019
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: blackredwhite » poniedziałek, 20 stycznia 2020, 12:48


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Hamas » poniedziałek, 20 stycznia 2020, 12:56

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Hamas » środa, 22 stycznia 2020, 12:29

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 8 maja 2019
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: blackredwhite » niedziela, 26 stycznia 2020, 13:47

Czy ktoś jest w stanie potwierdzić czy wersja 4.0 faktycznie zamknie nam Network Economics oraz Network Consensus ?
Z tego co widzę tak wynika:
https://github.com/LiskHQ/lisk-sdk/projects

Obstawiam że oba te pkt. będą chcieli zamknąć do daty lisk.js, ale jako że oba punkty zamykają w jednej wersji prace nad wypuszczeniem 4.0 potrwają pewnie większość tego roku.

Idąc tym tokiem wersja 5.0 zamknie nam Network Longevity i zostaje nam Blockchain Interoperability wieńczącym końcowy produkt.

As I promised this morning a quick update about the Lisk Core 3.0.0 betanet; we are still waiting on two dependencies to be released. Lisk Desktop 1.25.0 and Lisk Service 1.2.0 (this is a service layer we use to feed data to our user interfaces, for now internal only).

So it's hard to estimate right now, we will know more by tomorrow, but Core is ready. However, as you have seen. No time is lost, we are directly starting with the next release Lisk Core 4.0.0 (and Lisk SDK 4.0.0) which will come with the new fee system and consensus algorithm. Amongst - as always - many other things, e.g. here (https://github.com/LiskHQ/lisk-sdk/issues/4710) you see some new changes to one of our modules to increase developer experience. To do that we are redefining what we are treating as a module. As this is an interesting angle for advanced developers to take in the future, i.e. developing custom modules.

More details about the betanet itself will follow in the betanet launch blog post.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości