LISK - swobodna dyskusja

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: adam.krakus » poniedziałek, 5 marca 2018, 21:46

O, ale widać, że fani Lisk'a szaleją :)

Powstała "moneta" :
https://www.facebook.com/LiskFans/photo ... 93/?type=3

Swoją drogą ... mogliby takie wypuszczać z adresem w kodzie QR na rewersie :)

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Macbak2 » poniedziałek, 5 marca 2018, 21:48

@GAME A Ty dalej swoje... ehh...

Dobra nie bede kopal lezacego, sprzedal na panice ze strata, zaluje, robi wszystko by odzyskac swoje liski, rozumiem :)
Radze Ci jednak kup to teraz jak masz kupic, bo jak BTC nie spadnie, a nie chce spadac tylko rosnie, to juz nie bedziesz mial okazji kupic po tej cenie.
Tak jak Ci napisalem, usredniaj (odkupuj) jak spada, a sprzedawaj jak rosnie i odrobisz strate zlej decyzji o sprzedaniu na dolku.

A co do tych procentow to prosze nie osmieszaj sie, przeciez wiadomo ze jak dodaja jakies zadanie to spadaja.
Podam Ci inny przyklad prostszy to moze dotrze:
- Robisz ciasto na deser i jestes w polowie jego robienia (czyli 50% Twojej calej roboty)
- Wymyslasz sobie w polowie jego robienia "A nastawie jeszcze kompot do tego ciasta"
Co sie dzieje? Twoje procenty calosciowej roboty spadaja, bo doszedl Ci jeszcze kompot, ktory doklada Ci powiedzmy 20% do calosci roboty.
Czy to znaczy, ze postep Twojej roboty sie cofa? NIE! To oznacza, ze ciasto masz w polowie zrobione + dodatkowo jako bonus robisz ten kompot (dodajac sobie procentowo roboty calosciowej i obnizajac ilosc wykonanej roboty calosciowej w procentach). Ale to nie oznacza ze sie cofasz, tylko ze dolozyles sobie cos do tej swojej roboty w celu dodania/ulepszenia czegos!

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: uzar007 » poniedziałek, 5 marca 2018, 23:32

Admin weź zbanuj tego Pana GAME na jakiś czas bo już się nie dobrze robi od czytania postów tego trola. A tak dla informacji, zaladowalem się liskami za 115 zł i planuję je sprzedać za rok a może i później. Nikt mnie nie wyleszczy jedynie strata całego kapitału jeśli cały projekt upadnie. ;)

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: GAME » wtorek, 6 marca 2018, 06:40

uzar007 to zrobiłeś interes życia. Dzisiaj Liski za po 62 zł. Życzę Ci powodzenia ale odzyskanie kapitału nie będzie łatwe

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: benq » wtorek, 6 marca 2018, 06:58

@uzar007, Czyli kupiłeś liska na prawie samym szczycie największej bani - która trwała krótko, nie masz żadnych stop lossów i ślepo wierzysz komuś, że uczyni cię bogatym. Prawdziwy z ciebie inwestor. :lol:

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: cumc » wtorek, 6 marca 2018, 09:31

uzar007 pisze:Admin weź zbanuj tego Pana GAME na jakiś czas bo już się nie dobrze robi od czytania postów tego trola. A tak dla informacji, zaladowalem się liskami za 115 zł i planuję je sprzedać za rok a może i później. Nikt mnie nie wyleszczy jedynie strata całego kapitału jeśli cały projekt upadnie. ;)
Niestety stary, ale sam się wyleszczyłeś kupując za 115zł. Co do liska aktualnie ścianki na 0.0016 topnieją i ten opór pewnie niedługo puści, teraz wystarczy, że btc trochę przykorekci i mamy cene 40zł.

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: GAME » wtorek, 6 marca 2018, 11:05

uzar007 kupiłeś na samej górce i liczysz teraz na to że Lisk znowu urośnie do takiego poziomu żeby chociaż wyjść na zero ?

Powodzenie życzę, Lisk był kosmicznie napompowany, płacić 115-140 zł za obietnicę projektu powinno dać już do myślenia.

Dla przykładu masz np. Game który jest gotowym projektem i ciągle udoskonalanym a obecnie kosztuje 7.50 zł a Lisk kosztował 140 zł pomimo tego że nie był w żaden sposób funkcjonalny

Ciesz się uzar007 że Lisk jest obecnie po ponad 60 zł bo masz jeszcze czas na głębokie przemyślenia.

Ja oczywiście nie mówię że kiedyś tam Lisk nie urośnie do tego poziomu za który go kupiłeś ale równie dobrze może spaść do 15 zł a wtedy będziesz miał -90% straty

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Macbak2 » wtorek, 6 marca 2018, 14:27

Ty @GAME masz szczęście, że ja nie mogę jeszcze minusować, bo byś łapał ode mnie codziennie minusy ile się tylko da, a po 20-stu bana byś miał. Tak swoją drogą może ktoś się zmobilizuje i wstawi mu te brakujące 11 minusów, to byśmy mieli spokój.

Jego taktyka tu, to tylko sianie strachu, paniki, propagandy i subtelne naganianie na sprzedaż lisków. Co głupsi pomyślą, jaki to dobry ten @GAME, bo życzy ludziom by wyszli z tego nic nie wartego coina. Prawda jest jednak taka, że to cwany koleś, który chce się obkupić tanio i te życzenia to taka zasłonka dymna.

Nic do niego nie dociera, do żadnych powyższych argumentów, że to dobry coin i odbije się nie ustosunkował. Wybiera tylko to co negatywne dla liska i nabija posty co by się przebić przez wszystkie inne i by wyszło na jego.

To cwaniak i naprawdę sugeruję moderatorowi bana dla niego na tydzień na nick i IP, bo może robić multikonta. Jakimś dziwnym trafem jego konto ma raptem 3 dni, przypadek? A już 9 minusów

PS: Argumenty człowieku, nie spadnie bo spadnie, bo chce kupić tanio, tylko podaj konkretne argumenty, uwzględniając zarówno za jak i przeciw. Bądź obiektywny to będziemy mogli gadać, albo ban.
PS2: najpierw było gadanie, że spadnie do 50 zł, potem do 40 zł, potem do 20 zł, a teraz czytam, że do 15, albo 12 zł. Skąd Ty bierzesz człowieku te kwoty? A ja mówię, że jak BTC skoczy, to do końca kwietnia wrócimy koło ATH i co?

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: GAME » wtorek, 6 marca 2018, 15:03

Macbak2 ile pieniędzy masz zainwestowane w Lisku że aż tak bronisz tego projektu ?

Przypomnę Ci tylko że dzisiaj Lisk kosztuję już tylko 57 zł

Rozumiem że kupiłeś Liski po 140 zł ATH ?

I teraz modlisz się żeby odzyskać swoje pieniądze ?

Prawda jest taka że Lisk miał zawyżoną cenę zupełnie bez powodu a teraz wychodzi na to że inwestorzy się od niego powoli odwracają.

Poczekajmy jeszcze kilka dni, jak Lisk będzie kosztował 40 zł albo mniej to ciekawy jestem co wtedy powiesz ?

Projekt który nie jest funkcjonalny kosztował 100-140 zł, nie wydaje Ci się to trochę dziwne ?

Ja Ci powiem tak: gdyby na konferencji ogłosili coś innowacyjnego to może i cena Liska by mogła stać w okolicach 100 zł ale tak naprawdę nawet dokładnej daty Core 1.0 nie poznaliśmy

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 1 marca 2018
Reputacja: -29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: maxiu27 » wtorek, 6 marca 2018, 15:58

a co mysliscie o lisku jako o samy projekcie moze byc nie niego drugie eth czy to raczej gowno opakowane w ladne opakowanie?

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: ETHbstk » wtorek, 6 marca 2018, 16:01

benq pisze: @uzar007, Czyli kupiłeś liska na prawie samym szczycie największej bani - która trwała krótko, nie masz żadnych stop lossów i ślepo wierzysz komuś, że uczyni cię bogatym. Prawdziwy z ciebie inwestor. :lol:
Skąd wiesz co się zadzieje za pare miesięcy, za rok? Równie dobrze te 115zł może się okazać dołkiem.

Ciekawe gdzie byliście ze swoimi mądrościami w styczniu właśnie, kiedy lisk robił ATH.

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Macbak2 » wtorek, 6 marca 2018, 17:05

GAME pisze: Macbak2 ile pieniędzy masz zainwestowane w Lisku że aż tak bronisz tego projektu ?

Przypomnę Ci tylko że dzisiaj Lisk kosztuję już tylko 57 zł

Rozumiem że kupiłeś Liski po 140 zł ATH ?

I teraz modlisz się żeby odzyskać swoje pieniądze ?

Prawda jest taka że Lisk miał zawyżoną cenę zupełnie bez powodu a teraz wychodzi na to że inwestorzy się od niego powoli odwracają.

Poczekajmy jeszcze kilka dni, jak Lisk będzie kosztował 40 zł albo mniej to ciekawy jestem co wtedy powiesz ?

Projekt który nie jest funkcjonalny kosztował 100-140 zł, nie wydaje Ci się to trochę dziwne ?

Ja Ci powiem tak: gdyby na konferencji ogłosili coś innowacyjnego to może i cena Liska by mogła stać w okolicach 100 zł ale tak naprawdę nawet dokładnej daty Core 1.0 nie poznaliśmy
No i tak tu z gościem gadać... Ja się pytam o argumenty, dlaczego niby Lisk jego zdaniem miałby jeszcze spadać i skąd bierze te kwoty, a ten mi odpowiada ile Lisk kosztuje i stwierdza, że musiałem kupić na ATH skoro go bronię.

Naprawdę powtarzanie cały czas przeze mnie tych samych argumentów dlaczego Lisk nie spadnie zaczyna mnie już męczyć, bo Ty i tak się do tych argumentów nie odnosisz obiektywnie, tylko wybierasz sobie te negatywne informacje i cały czas nimi spamujesz.

Argumenty dlaczego Lisk nie spadnie:
- Bo już spadł mocno i ludzie nie chcą sprzedawać taniej
- Bo ci co się mieli wyprzedać się wyprzedali przed i w trakcie konferencji
- Bo wolumen na spadki jest niski
- Bo mamy ścianki, które zatrzymują spadki
- Bo cena jest atrakcyjna na zakup, a nie spzedaż
- Bo dużo ludzi kupiło na górce i nie jest dla nich korzystne sprzedawanie ze stratą
- Bo mamy zbliżające się wydarzenia do końca kwietnia, które podbiją cenę

Argumenty dlaczego mogą być spadki:
- Bo Ty się chcesz obkupić i paru innych naganiających na sprzedaż na tym forum :D
- Bo część grubasów robi ścianki na spadki, obniża cenę, chcąc się obkupić i potem podnieść cenę
- Bo BTC się nie określiło czy góra czy dół

A i dla Twojej wiadomości, nie kupiłem na ATH :)

PS: Twierdzisz, że cena Liska była zawyżona bo kosztował ponad 100 zł, a ja Ci mówię, że teraz jest zaniżona :) Dlaczego? A no dlatego, że mógłby kosztować np. tyle co Litecoin (około 700 zł, bo czemu by nie). Właśnie dlatego, że jest niedopracowany, to jego wartość może byc mniejsza np. 100 zł - 150 zł. Teraz jest okazja na zakupy.

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Macbak2 » wtorek, 6 marca 2018, 19:30

Post zgłoszony, po raz kolejny zero merytoryki i odpowiedzi na kontrargumenty. Może admin zareaguje na uzasadnienie

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: GAME » wtorek, 6 marca 2018, 19:47

Człowieku to jest forum dyskusyjne i mam prawo wyrazić swoje zdanie tak samo jak Ty masz prawo wyrazić swoje. Wiem że boli Cię to że Lisk spada na dno z każdym dniem ale co zrobisz ? Jak będzie miał kiedyś odbić to odbije i ani ja ani Ty nie masz na to wpływu. Fakty są jednak takie że Lisk leci mocno na dół

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: TSD_WWA » wtorek, 6 marca 2018, 19:56

Macbak2 pisze:Post zgłoszony, po raz kolejny zero merytoryki i odpowiedzi na kontrargumenty. Może admin zareaguje na uzasadnienie
To jest temat do swobodnej dyskusji i moderator nie będzie tracił czasu aby tu zaglądać, bo właśnie po to powstał ten temat żeby nie zaśmiecać głównego wątku. Nie płacz ewka. Może za rok lub dwa odzyskasz włożony kapitał

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 1 marca 2018
Reputacja: -29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: maxiu27 » wtorek, 6 marca 2018, 20:51

game a co wedlug ciebie gamecredits to jest waluta w ktora warto inwestowac?

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: GAME » wtorek, 6 marca 2018, 21:23

Uważam że ma większy potencjał na wzrost niż Lisk ale to jest moje zdanie i nikogo nie namawiam do niczego bo każdy ma swój rozum i powinien decydować sam o tym w co inwestuje swoje środki pieniężne

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 1 marca 2018
Reputacja: -29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: maxiu27 » środa, 7 marca 2018, 05:11

a dlaczego tak uwazasz ze ma wiekszy potencjal na wzrost skoro spad z 20zl na 7 i nie ma w tym roku zaplanowanych zadnych wydarzen??

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: GAME » środa, 7 marca 2018, 06:04

A konferencja 19.03 to nie jest wydarzenie ? Nawiązanie współpracy z 2 drużyna na całym świecie w esporcie to nie jest wydarzenie ?

Za to Lisk ma wydarzenia ? Core 1.0 za 4-6 tygodni :) SDK kiedy ? Za rok ? Dwa ?

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 1 marca 2018
Reputacja: -29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: maxiu27 » środa, 7 marca 2018, 15:40

nawiazal wspolprace mimo to jego cena nie rosnie

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości