Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: Rumcajs » środa, 10 stycznia 2018, 12:05

Wymazywanie pisze:
Rumcajs pisze: o wyślij "jej" te 3 BTC przecież Cie stać.
Nigdzie nie widziałem by prosiła o jakieś wpłaty. Za to widziałem jak urządziłeś sobie z innymi pusty troll-show w formie kopania leżącego.
Bo ja przewidywałem przyszłość co dalej będzie.
Czyli że jakiś forumowicz z setek tu piszących wpadnie na pomysł i zaproponuje żeby urządzić zbiórkę. To było oczywiste założenie.
Ale faktycznie gdyby to była prawda to byłoby kopanie leżącej. Ale mam siostrę głupszą od buta i całe życie się z nią użerałem że mam awersje do inteligentnych inaczej kobiet.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: Wymazywanie » środa, 10 stycznia 2018, 12:08

KryptoBanita pisze: Nie przejrzałeś tematu - ta osoba napisała słowo w trybie męskim - dlatego zapytałem ile razy Ty tak się "pomyliłaś"...
Przejrzałem, ale nie czytałem go "jak Biblii". Faktycznie, jest znacząca pomyłka, może być silnie przeważająca na rzecz fake'a, ale też nie jest przeważająca ostatecznie.

@SylwiaK, Poprosimy print screeny z tego konta giełdowego z historią zakupu i sprzedaży tego Liska. Z datami i sumami.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: KryptoBanita » środa, 10 stycznia 2018, 12:12

Rzadko zwracam uwagę na ilość "gości", ale tutaj ta ilość jest... Klasowa ;)

Weteran
Posty: 2403
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: 1931
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: nariensi » środa, 10 stycznia 2018, 12:19

@Wymazywanie jesteś wrażliwy na niewieście wdzięki i niewieścią niedolę. To bardzo rycerskie:) Ale jeśli ten tekst pisała kobieta, to ja składam wniosek o ułamanie nóżki jednemu z moich chromosomów, bo mi wstyd;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 179
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: SidLeniwiec » środa, 10 stycznia 2018, 21:33

PROPONUJĘ ZROBIĆ ZBIÓRKĘ DLA TEJ CIERPIĄCEJ OSOBY! :D :D :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: Rumcajs » środa, 10 stycznia 2018, 21:40

@SidLeniwiec,

bardzo śmieszne

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 179
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: SidLeniwiec » środa, 10 stycznia 2018, 21:42

Rumcajs pisze: @SidLeniwiec,

bardzo śmieszne
Nic więcej nie można dodać jak śmiać się z tego... :)

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: owen12 » środa, 10 stycznia 2018, 22:25

Proszę was... możemy się pośmiać z 90% osób tutaj bo sami tak zrobiliście. Mało kto trzymał Liska od 8 zł do teraz.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: Lukasz0018_2009 » środa, 10 stycznia 2018, 23:02

To jest FAKE NEWS,bo wątpię żeby mąż czy przyszły mąż zostawił jej hasło wyjeżdżając za granicę i znając jej potencjał (bez obrazy)nie każdy ma talent do grania na giełdzie,zapewne znasz się na rzeczach o których nie ma pojęcia Twój mąż lecz inwestując taką kasę musiałby śledzić swoje konto nawet za granicą z czystej przyjemności bądź ciekawości.
P.S
Nie tylko w Polsce mamy internet :) :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 74
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: Animus » czwartek, 11 stycznia 2018, 09:26

Lukasz0018_2009 pisze:To jest FAKE NEWS,bo wątpię żeby mąż czy przyszły mąż zostawił jej hasło wyjeżdżając za granicę i znając jej potencjał (bez obrazy)nie każdy ma talent do grania na giełdzie,zapewne znasz się na rzeczach o których nie ma pojęcia Twój mąż lecz inwestując taką kasę musiałby śledzić swoje konto nawet za granicą z czystej przyjemności bądź ciekawości.
P.S
Nie tylko w Polsce mamy internet :) :lol:
Albo zapamiętał ile ma lisków i sobie po prostu mnożył razy kurs. Ja tak robię, jak mi się nie chce logować na giełdzie. ;)

Tylko nie pojmuję czemu sam się nie może zalogować. Ktokolwiek daje takie dane do logowania, że musi sobie w notatniku zapisywać? To mnie zastanawia.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: bedzieobrze » czwartek, 11 stycznia 2018, 09:42

Gdyby zrobić ankietę, to mój głos: to fake, ściema, podpucha

Pozdrawiam i wiem, że bedzieobrze...albo nie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: janku66 » czwartek, 11 stycznia 2018, 23:06

Odpowiedź na pytanie z pierwszego posta zawiera się w jednym zdaniu.
Nie ma możliwości cofnąć transakcji.

Pięć stron już wyklepaliscie na trola! :D po drugiej stronie powiedziałem do siebie "co ty janek robisz?". Ten wątek to jak "pamiętniki z wakacji", czy ten drugi mózgoroztapiacz "trudne sprawy".
Wiesz, że to chłam, wiesz że masz miliard ciekawszych i bardziej wartościowych rzeczy do robienia, ale i tak w to ścierwo patrzysz.

Bosze, jak nie przybije po tym piątki z Johny Walkerem to nie zasnę.

Początkujący
Posty: 191
Rejestracja: 9 maja 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: Świeżu » piątek, 12 stycznia 2018, 17:04

vjankuv pisze: Bosze, jak nie przybije po tym piątki z Johny Walkerem to nie zasnę.
I już wiem po co to czytam :) Dzięki :!:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 71
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: M4ciek » sobota, 13 stycznia 2018, 18:02

Ja sądzę, że to fake. Wspomniana pomyłka odnośnie płci, niby wykształcona a pisze "blądynka". Masa innych błędów. Wygląda, jakby to dzieciak z gimnazjum pisał... choć poziom polskich uczelni znam i niestety bym się nie zdziwił, gdyby to była wszystko prawda.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 208
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: 163
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: BTC-m » sobota, 13 stycznia 2018, 18:35

No i zasilacz z czarnej listy - temat do zamknięcia

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: zawial21 » wtorek, 16 stycznia 2018, 09:21

Nie ma cienia szansy na cofniecie transakcji... Opcja jest taka ze dzis kupujesz po prawie 90 pln a koncem lutego sprzedajesz za jakies 140 - 150 (jak wszystko bedzie ok) Wkladasz 100 tys PLN wyciagasz ciut wiecej :) nie ma innej drogi. Przykro mi ale mysle ze wszystko bedzie dobrze. Jak kocha to wybaczy to tylko kasa jest nic wiecej a pieniadze szczescia nie daja... ( ale dobrze je miec ) nie to jest najwazniejsze...
Trzymam kciuki za to zeby dziecko bylo zdrowe silne i madre :) Gdy powie do cb poraz pierwszy "Mamo" nie bedziesz pamietac o jakis tam LISK'ach

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: maky » wtorek, 16 stycznia 2018, 09:33

zawial21 pisze: Nie ma cienia szansy na cofniecie transakcji... Opcja jest taka ze dzis kupujesz po prawie 90 pln a koncem lutego sprzedajesz za jakies 140 - 150 (jak wszystko bedzie ok) Wkladasz 100 tys PLN wyciagasz ciut wiecej :) nie ma innej drogi. Przykro mi ale mysle ze wszystko bedzie dobrze. Jak kocha to wybaczy to tylko kasa jest nic wiecej a pieniadze szczescia nie daja... ( ale dobrze je miec ) nie to jest najwazniejsze...
Trzymam kciuki za to zeby dziecko bylo zdrowe silne i madre :) Gdy powie do cb poraz pierwszy "Mamo" nie bedziesz pamietac o jakis tam LISK'ach
Tak. Albo sprzedaje za 75 lub 60 i ma jeszcze większą stratę.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: Rumcajs » wtorek, 16 stycznia 2018, 09:55

@zawial21,

Po co to odkopujecie znowu.
Jak ma notes z loginem i hasłem bo Liski umiała sprzedać to niech wklei screeny z historii transakcji jak Wymazywanie napisał.

autor: Wymazywanie » środa, 10 stycznia 2018, 12:08
Wymazywanie pisze:
@SylwiaK, Poprosimy print screeny z tego konta giełdowego z historią zakupu i sprzedaży tego Liska. Z datami i sumami.
Od tej pory jest cisza bo żadnych screenów nie będzie. Nie odkopujcie już tego plz.

Nazwa użytkownika:
SylwiaK
Rejestracja:
wtorek, 9 stycznia 2018, 02:22
Ostatnio aktywny:
czwartek, 11 stycznia 2018, 00:38

Czyli "czytała" prośbę o screeny 5 dni temu. I już więcej nie "pisała" ani się nie "logowała" po przeczytaniu bo koniec historii.
The End

Jak ktoś to będzie jeszcze odkopywał i przy tym grzebał to zaczne dawać minusy. Nie róbmy już z siebie idiotów i przestańmy karmić trolla bo jeszcze tu wróci z całą torbą wymówek.

Gaduła
Posty: 426
Rejestracja: 1 maja 2011
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: severson » wtorek, 16 stycznia 2018, 11:25

SylwiaK pisze: Postaram się poinformować największych oponentów jak się sprawa zakończyła.
Dopisz mnie do listy. ;)

A skoro już przeszłaś przyspieszony kurs inwestowania i kształtowania relacji za blisko 150 tys., to postaraj się to jakoś wykorzystać.

Dodano po 18 minutach 41 sekundach:
W drugim poście padła najlepsza możliwa porada:
bl4ck pisze: szykuj dupsko
Jeśli chodzi o związek, to moim zdaniem:
To już minęło, ten klimat, ten luz (...)
Wehikuł czasu to byłby cud
Chociaż trudno powiedzieć. Z gorszych rzeczy ludzie wychodzili...
Czy to rozwiąże się w jedną czy w drugą stronę, to już wasza (a raczej jego) decyzja. Tylko jakby to poszło w dobrym kierunku (rozstanie), to miej rozum i godność człowieka i nie rób gorzej niż było (jeśli wiesz co mam na myśli).

Dodano po 21 minutach 1 sekundzie:
ekonokomik pisze: Średnio co miesiąc pojawia się tu dziwny post, w którym ktoś opowiada łzawą i nierealną historię.
W mojej ocenie akurat jest większe prawdopodobieństwo, że taka historia się zdarzy, niż że zostanie wymyślona.

A tak poza tym to prawdziwość historii ma tu bardzo małe znaczenie. Rozpatrujemy przypadek, raczej prawdopodobny (w przeciwieństwie do np. przypadkowego skasowania całej giełdy), a czy robimy to na żywym przypadku czy na teoretycznym - kogo to obchodzi :)
ekonokomik pisze: Takich kobiet nie ma.
Ale intrygantki są jak najbardziej. Jest cel, jest plan, tylko coś nie zazębia w pewnym momencie. Może akurat osoba np. szykowała tylną obronę do wielkiej awantury za dwa lata czy coś w ten deseń. I wydaje mi się, że kobiety robią takie rzeczy na autopilocie, więc nie musi być świadoma tego celu.
Iemix96 pisze: JA od razu bym sie z tobą rozwiódł . Miałby gościu 150 tyś złotych . ALE inaczej pozwałbym o KRADZIEŻ. MIEJSC ZŁODZIEJI JEST W WIĘZIENIU.
Iemix96 pisze: Sprawa tutaj sprawę trzeba skierować do kryminału
I wypracujesz zwrot _maksymalnie_ 7,5 kilozłotego (a bardziej prawdopodobne, że połowę tego) w formie zobowiązania, bo tyle zostało podprowadzone. Oczywiście pod warunkiem, że będziesz w stanie udowodnić, że pieniądze miałeś i że były twoje.
Z uwagi na płeć jest prawdopodobne, że nawet tyle nie odda, a potem jeszcze dopieprzy alimenty :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: BobBudowniczy » wtorek, 16 stycznia 2018, 11:31

Obrazek
5 stron wow.

Przestańcie karmić trola.

A jeśli to prawda to gratuluję :mrgreen:

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości