Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: Rumcajs » wtorek, 9 stycznia 2018, 16:11

@SylwiaK,

Wiem.

I do tego jestem skromny i pracowity.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: HighWind » wtorek, 9 stycznia 2018, 16:11

SylwiaK pisze: patrząc na niektórych wpisy można wnioskować, że tylko pieniądze się liczą
Bez zbędnej krytyki bo nie tylko pieniądze, ale akurat TO forum właśnie po to jest i my też po to tutaj jesteśmy a wogole to temat raczej do wywalenia

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: emceef » wtorek, 9 stycznia 2018, 17:16

i po ślubie

Wygadany
Posty: 562
Rejestracja: 4 listopada 2013
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: S.O.S » wtorek, 9 stycznia 2018, 17:50

@SylwiaK, a tak w ogóle to urzekła mnie twoja historia. Podaj adres BTC może jakiś napiwek się znajdzie.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: SylwiaK » wtorek, 9 stycznia 2018, 18:19

HighWind pisze:
SylwiaK pisze: patrząc na niektórych wpisy można wnioskować, że tylko pieniądze się liczą
Bez zbędnej krytyki bo nie tylko pieniądze, ale akurat TO forum właśnie po to jest i my też po to tutaj jesteśmy a wogole to temat raczej do wywalenia
Wyrwałeś zdanie z kontekstu. Ja nie jestem tu dla pieniędzy i akurat mój problem nie jest z nim związany.
Konstruktywna krytyka jest fundamentem wielkich osiągnięć.

Dodano po 6 minutach 36 sekundach:
S.O.S pisze: @SylwiaK, a tak w ogóle to urzekła mnie twoja historia. Podaj adres BTC może jakiś napiwek się znajdzie.
Wybacz mi ale nie wiem co to jest "adres BTC". Chyba możesz mi wybaczyć skoro jestem blądynką ;) .... wiesz taki gorszy gatunek kobiety.
Dziękuję... i chyba nie ma co dalej drążyć tematu. Postaram się poinformować największych oponentów jak się sprawa zakończyła. Może coś się jeszcze uda zrobić.

Pozdrawiam SylwiaK

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 45
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: BioHay » wtorek, 9 stycznia 2018, 19:38

SylwiaK pisze: Szanowni Państwo,

zwracam się do was o pomoc i poradę. Czy istnieje chociaż cień szansy na cofnięcie transakcji która była wykonana w sierpniu?
W skrócie mój problem wynika przez moją głupotę. Mój narzeczony kupił w wakacje tą kryptowalutę Lisk. Wydał na to wszystkie pieniądze które odkładaliśmy na wesele ponad 15 tysięcy złotych. Ja ją sprzedałam nic mu nie mówiąc bo jej cena spadła w pewnym momencie o ponad połowę z obawy, że wszystko stracimy. On później nic nie mówił o tych liskach i o sprawie zapomniałam. Dzisiaj dzwonił do mnie, że te liski bardzo dużo podrożały. Chciał żebym przesłała mu login i hasło z jego notesu ale, że jesteśmy po przeprowadzkach to powiedziałam, że nie znajdę teraz jego notesu. Za 3 tygodnie wraca z kontraktu z zagranicy i nie utrzymam tego dalej w tajemnicy.
Bardzo bym prosiła o zachowanie zgryźliwych komentarzy dla siebie tylko jakąś poradę. W marcu mamy brać ślub a ja w dodatku jestem w ciąży. NIestety kiedyś też chciałam być mądrzejsza od niego i też straciłam dużo pieniędzy. Obawiam się, że przez moją głupotę mogę stracić więcej niż te cholerne pieniądze. Mam cały czas te pieniądze ze sprzedaży tych lisków. Czy jest chociaż jakiś cień szansy na ich odzyskanie?

Sylwia

Aż śmierdzi kłamstwem i szachrajstwem,
Przecież autorka wprost pyta czy warto kupić liska za tą cenę i czy można na tym jeszcze zarobić. Omg
Żeby nie dostać po pysku na forum wymyśliła bajkę niczym z dramy koreańskiej.
Kto się dał nabrać współczuje, ;)

Weteran
Posty: 2518
Rejestracja: 21 marca 2014
Reputacja: 1468
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: The Real McCoin » wtorek, 9 stycznia 2018, 21:40

Rumcajs pisze: Ocena sytuacji: REMIS
No właśnie. Na podsumowanie można powiedzieć, że w zasadzie nic się nie stało.
Najpierw on zrobił to co uważał za słuszne z ich oszczędnościami, a później ona zrobiła z nimi to, co uważała za słuszne.
Obie decyzje o konwersji środków były ryzykowne, ale nikt nikogo nie okradł.
A właśnie... jest bardzo możliwe, że druga decyzja o powrotnej konwersji zapobiegła utracie wszystkich środków bo zakładam, że były one słabo zabezpieczone na giełdzie i pod koniec grudnia zostałyby skradzione (zobaczcie co się dzieje w wątku o przejmowaniu poczty i konta giełdowego).

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: Lukasz0018_2009 » wtorek, 9 stycznia 2018, 21:49

SylwiaK pisze: Rumcajs

Ja nie proszę nikogo o pieniądze tylko o informacje. To, że się nie znam akurat na kryptowalutach to nie znaczy, że możesz mnie mieszać z błotem. W jednym jednym muszę się z Tobą zgodzi....powinnam powiedzieć jemu odrazu. Nie wiem na jakich zasadach działają te kryptowaluty. Mną kierował zwykły lęk przed stratą pieniędzy które odkładaliśmy na konkretny cel. On ze mną też tego nie konsultował tylko postawił mnie przed faktem dokonanym.
Nie wiem czy masz żonę lub jakąś partnerkę ale empatia nie jest Ci tak dobrze znanym pojęciem jak ironia. Czy Ty wiesz wszystko o wszystkim? Ja nie i dlatego pytam. Szukam chociaż cienia szansy na uratowanie sytuacji. To nie jest post w stylu "mam chorom curke" tylko zwracam się z pytaniem do ludzi którzy się tym interesują i mają większą wiedzę niż ja.
A jeśli uważasz, że poziom wiedzy o kryptowalutacj jest wyznacznikiem inteligencji człowieka to mogę Ci tylko pogratulować.
To po co wogóle wchodziłaś na jego konto skoro po pierwsze jak sama powiedzialas ze sie na tym nie znasz a po drugie nie Ty je inwestowałas i nic Ci do tego.

Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: paveel90 » wtorek, 9 stycznia 2018, 22:03

Proszę niech jakiś mod skasuje ten watek bo widzę że tu jakiś troll rozpętał gównoburzę a świeżaki podłapały temat żeby puste posty nabjać. Aż oczy bolą jak się to czyta. Zgadzam się w 100% z Ekonokomikiem, że ta historia się kupy nie trzyma.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: Rumcajs » wtorek, 9 stycznia 2018, 22:13

Wystarczy Zamknąć, szkoda kasować będzie na pamiątke wisiał w starych tematach :)

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1JWBYfBwomCe9geFzkhC8xDuPpVEAx9X68

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: Marcinu » wtorek, 9 stycznia 2018, 22:34

SylwiaK pisze:Ba mało tego załóżmy, że Twoja wybranka serca nie pracuje zajmuje się powiedzmy Twoim domem, sprząta w nim, gotuje, pierze Twoje ubrania nabywa z czasem prawa do wspólnego majątku
A skąd ta bzdura w potoku wylanych słów?
Majątek nabyty przed powstaniem wspólności majątkowej małżeńskiej, czyli co do zasady – przed ślubem, nie wchodzi do tej wspólności po ślubie (art. 33 pkt 1 kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, k.r.o.). Innymi słowy to, co nabyli kawaler lub panna, pozostaje osobistym majątkiem męża lub żony.
I tyle w temacie.

Weteran
Posty: 1535
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: ikswodnal » wtorek, 9 stycznia 2018, 22:47

Marcinu pisze: Majątek nabyty przed powstaniem wspólności majątkowej małżeńskiej, czyli co do zasady – przed ślubem, nie wchodzi do tej wspólności po ślubie (art. 33 pkt 1 kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, k.r.o.). Innymi słowy to, co nabyli kawaler lub panna, pozostaje osobistym majątkiem męża lub żony.
No dobra a jeżeli masz taką sytuację że wdowiec żeni się z córką wdowy a jego syn z matką tej córki (co wyszła za ojca). Jak rozwiążesz tutaj sprawy spadkowe i drugie ważniejsze jak mają mówić dzieci tych par do swoich rodziców?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: Wymazywanie » środa, 10 stycznia 2018, 11:03

1. Historia niestety jest prawdziwa. Łatwo rozpoznać fake w udawanym stylu pisania i zmyślonych historyjkach. Tu NIESTETY tego nie ma.

2. Głupota i chamstwo niektórych forumowiczów tu jadących po tej dziewczynie jest porażająca. Nikt nie każe Wam okazywać litości czy w jakikolwiek sposób pomagać, ale moglibyście zamknąć swoje wyszczekane na forum mordy jeśli jedyne co tu robicie to publiczny festiwal rzucania kamykami w osobę, która zrobiła głupi ruch, z dobrymi intencjami, ale jest świadoma swojego błędu.

Jak wspomniałem, fake'i łatwo rozpoznać, fajnie gdyby to był jeden z nich, niestety nie jest.

Dodano po 5 minutach 38 sekundach:
ekonokomik pisze: Otórz przez całe swoje długie, długie życie nie spotkałem kobiety, która po tym jak jej przyszły mąż przewalił 50% oszczędności przeznaczonych na ślub, nie zrobiłaby mu o to dzikiej awantury albo sceny rozpaczy, ale nie wspomniała słowem i "zapomniała o sprawie".
Takich kobiet nie ma.
Zachowanie ludzi w odpowiednio dużej grupie pokazuje nie tylko schematyzację, ale i zupełnie przeciwnie - nasilanie się przypadków odbiegania od schematu. Dlatego to co piszesz to tylko Twoja kalka i widzenie stereotypowe. W życiu spotyka się przypadki zachowań ludzkich i sytuacji odbiegające od każdego wypracowanego przez nasz mózg schematu i to po naprawdę dużej ilości prób.

Są kobiety (czy szerzej: ludzie) każdego możliwego rodzaju i każdego sposobu zachowania jakich nie jesteś w stanie sobie wyobrazić i dopuścić do istnienia. W takich przypadkach jak ten temat, lepiej skupić się na języku. Fake'i są łatwe do rozpoznania, bo gubią styl, przedawkowują same siebie, są zbyt jaskrawe, łatwo zdradzają się celem czy niespójnościami w języku. Z tej strony radze czytać takie rzeczy.
Ostatnio zmieniony środa, 10 stycznia 2018, 12:00 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 1 raz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: KryptoBanita » środa, 10 stycznia 2018, 11:27

...Rumcajs... i 69 gości (?!)
69 i Rumcajs :!: Przypadek :?: Nie sądzę :shock:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: Rumcajs » środa, 10 stycznia 2018, 11:46

@Wymazywanie,

To wyślij "jej" te 3 BTC przecież Cie stać.

Dla mnie to post trolla i scammera. Możesz uważać inaczej ale udowodnić tego nie potrafisz ani ja też nie.
Więc moje założenie jest równie prawdziwe jak i Twoje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: KryptoBanita » środa, 10 stycznia 2018, 11:50

Mnie tylko zastanawia ta pomyłka (!?)
Ile razy @Wymazywanie na forum napisałeś JEDNO SŁOWO w trybie żeńskim :?:
To jest podobne doświadczenie jak z kolorami, które masz rozpoznać - jaki to kolor niebieski :?:

PS
Ilość "gości" oglądających ten temat jest zastanawiająca :?
Oczywiście wplątanie w to Rumcajsa miało rozładować atmosferę ;) I nagle zniknęło 20 osób :?: Coś mi tu się nie dodaje :idea:
Ostatnio zmieniony środa, 10 stycznia 2018, 11:59 przez KryptoBanita, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: Wymazywanie » środa, 10 stycznia 2018, 11:59

Rumcajs pisze: o wyślij "jej" te 3 BTC przecież Cie stać.
Nigdzie nie widziałem by prosiła o jakieś wpłaty. Za to widziałem jak urządziłeś sobie z innymi pusty troll-show w formie kopania leżącego.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: KryptoBanita » środa, 10 stycznia 2018, 12:00

Czytałeś moją "odpowieć"? Na pewno??
OK - to nie do mnie - akurat pojawiło się pod moim postem...
Ostatnio zmieniony środa, 10 stycznia 2018, 12:02 przez KryptoBanita, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: Wymazywanie » środa, 10 stycznia 2018, 12:01

KryptoBanita pisze: Mnie tylko zastanawia ta pomyłka (!?)
Nie rozumiem jaka pomyłka.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: KryptoBanita » środa, 10 stycznia 2018, 12:04

Wymazywanie pisze:
KryptoBanita pisze: Mnie tylko zastanawia ta pomyłka (!?)
Nie rozumiem jaka pomyłka.
Nie przejrzałeś tematu - ta osoba napisała słowo w trybie męskim - dlatego zapytałem ile razy Ty tak się "pomyliłaś"...

Dodano po 38 sekundach:
Rumcajs pisze:
SylwiaK pisze:

"bo ja pieniędzy nie wypłacałem z tej strony"

Z poważaniem,
SylwiaK
No popatrz umiem tego Twojego "apostrofa" zrobić.
I jeszcze zwróć uwagę na liczbę "gości" stale obserwujących ten temat :geek:
Ostatnio zmieniony środa, 10 stycznia 2018, 12:05 przez KryptoBanita, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości