Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Błagam o pomoc

Postautor: Iemix96 » wtorek, 9 stycznia 2018, 12:06

Rumcajs pisze: @Iemix96,

Najwyraźniej chyba u ciebie tylko tą agresje wprowadza :)
Większość się uśmiała pewnie czytając cały temat.
Poza tym podchodzisz do tej kwestii kradzieży za bardzo poważnie, sama napisała (piszę "ona" ale uważam tą historyjke za trollowanie lub scam aby wyłudzić kasę) że pieniądze były ich wspólne więc teoretycznie nic nie ukradła, nowocześni ludzie nawet jak są razem to mają osobne konta i pieniądze co nie zmienia faktu że czasami jednak mają wspólne konto z wygody lub dostęp jakiś do środków drugiej osoby i jak to kobiety lubią się rozpędzać z zakupami tak i tu zamiast wydać na zakupy oszczędności to je "ratowała" :)
Masz racje podszedłem za poważnie bo jak dla mnie to kradzież . Trudno . Dawno sie tak nie zdenerwowałem po prostu a jestem bardzo spokojnym człowiekiem .

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Błagam o pomoc

Postautor: redlumek » wtorek, 9 stycznia 2018, 12:10

Przesledzilem kurs z wakacji 2017. Wychodzi ze on kupił po ok 10 zł a ona sprzedała po 5 zł.

Wygadany
Posty: 638
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Błagam o pomoc

Postautor: gofer » wtorek, 9 stycznia 2018, 12:23

Gość podobno już pied*lnął kontraktem i zorganizował kawalerski za gruby chajs, nie wspominając o pępkowym. Może za resztę oszczędności a może za pożyczone bo myśli, że ma z czego oddać a tu :shock:

Tu nie ma co szykować dupska tylko pochówek.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: SylwiaK » wtorek, 9 stycznia 2018, 13:38

Ja nie próbuję od nikogo wyłudzić żadnych pieniędzy. Opisałam mniej więcej w jakiej jestem sytuacji. Czy ja się zwróciłam do kogoś o pomoc finansową czy tylko o informację? Niestety nie znam się na tych kryptowalutach i stronię od takich rzeczy. Nigdy nie korzystała z takich forów i przyznam szczerze, że poziom komunikacji jest delikatnie mówiąc.... szkoda słów. Jestem ciekawa czy każdy z was jest tak samo wygadany jak się spotyka z innymi ludźmi osobiście czy tylko anonimowość dodaje animuszu.
Dziękuję jedynie nielicznym osobą które był w stanie odpowiedzieć na moje pytanie.
I tak dla jasności nie prosiłam i nie zamierzam nikogo prosić o pieniądze. A jedynego trola jakiego możecie spotkać to tego przed własnym lustrem.
Dorabiacie sobie historię do tego co napisałam a Ci najbardziej krzykliwi nie doczytali mojej prośby o zachowanie przykrych komentarzy dla siebie. Tak jestem w ciąży i mam już wystarczający stres związany z całą sytuacją.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: HighWind » wtorek, 9 stycznia 2018, 13:50

Mówi się, że do 20 lutego to nawet 200 PLN zobaczymy to "wątpliwe MOŻE" z tych 7,5K co "ratowałą" uda sie jeszcze okolice 15K zrobić

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: Iemix96 » wtorek, 9 stycznia 2018, 13:53

HighWind pisze: Mówi się, że do 20 lutego to nawet 200 PLN zobaczymy to "wątpliwe MOŻE" z tych 7,5K co "ratowałą" uda sie jeszcze okolice 15K zrobić
Co mu po 15k jak mógł mieć 180.

Dodano po 29 sekundach:
Iemix96 pisze:
HighWind pisze: Mówi się, że do 20 lutego to nawet 200 PLN zobaczymy to "wątpliwe MOŻE" z tych 7,5K co "ratowałą" uda sie jeszcze okolice 15K zrobić
Co mu po 15k jak mógł mieć 180.
Jak dla mnie to i tak brałbym rozwód. I sprawa w sądzie za kradzież

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: HighWind » wtorek, 9 stycznia 2018, 13:58

Iemix96 pisze: Co mu po 15k jak mógł mieć 180.
W sumie racja, chciałem doszukać sie pozytywów
Iemix96 pisze: Jak dla mnie to i tak brałbym rozwód. I sprawa w sądzie za kradzież
GRUBO to widzisz

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: Iemix96 » wtorek, 9 stycznia 2018, 13:59

HighWind pisze:
Iemix96 pisze: Co mu po 15k jak mógł mieć 180.
W sumie racja, chciałem doszukać sie pozytywów
Iemix96 pisze: Jak dla mnie to i tak brałbym rozwód. I sprawa w sądzie za kradzież
GRUBO to widzisz
Kradzież to kradzież. Zalogowała się na jego konto bez wiedzy. I sama sie przyznała tu na forum nawet dowody są.

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: kAArter » wtorek, 9 stycznia 2018, 14:06

Staram się nie śmiać w tym wszystkim :D o ile częściowo rozumiem obawy kiedy oszczędności lecą o połowę tak nie rozumiem jak mogła Pani wejść i sprzedać to bez jakiejkolwiek konsultacji z mężem który jak się domyślam wie w tym temacie ciut więcej :D

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: Iemix96 » wtorek, 9 stycznia 2018, 14:10

kAArter pisze: Staram się nie śmiać w tym wszystkim :D o ile częściowo rozumiem obawy kiedy oszczędności lecą o połowę tak nie rozumiem jak mogła Pani wejść i sprzedać to bez jakiejkolwiek konsultacji z mężem który jak się domyślam wie w tym temacie ciut więcej :D
Blondynka pewnie

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: NoCod » wtorek, 9 stycznia 2018, 14:13

SylwiaK weź ty lepiej zrób mu dobrze i sprzedaj nerkę :P

i przy okazji zobaczy, że zależy ci na nim :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1237
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: Canis Lupus » wtorek, 9 stycznia 2018, 14:21

Chciałbym Wam tylko zwrócić uwagę na fakt, że oni jeszcze nie są małżeństwem.
stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: Rumcajs » wtorek, 9 stycznia 2018, 14:26

SylwiaK pisze: Ja nie próbuję od nikogo wyłudzić żadnych pieniędzy. Opisałam mniej więcej w jakiej jestem sytuacji. Czy ja się zwróciłam do kogoś o pomoc finansową czy tylko o informację? Niestety nie znam się na tych kryptowalutach i stronię od takich rzeczy. (ciach)

Nie odpisuj już.
Dowiedziałaś się że się nie da cofnąć transakcji więc na tym zakończ temat skoro napisałaś że tylko to chciałaś wiedzieć i nic więcej nie chcesz.
A swoje sprawy prywatne z przyszłym mężem załatw we własnym zakresie.
Nie ma sensu już tego tematu ciągnąć bo sama widzisz co z niego wyszło a ty się niepotrzebnie denrwujesz komentarzami, podrzyj kartke z hasłem do forum i zajmij się sobą w realu.
Aha i jak piszesz w liczbie mnogiej o osobach (Dziękuję jedynie nielicznym osobą które..) to powinno być to "osobom" a nie "osobą" , jak nawet mówić po polsku nie potrafisz to nic dziwnego że jesteś taka pusta żeby komuś jego kryptowaluty bez żadnej wiedzy na ten temat i handlu sprzedawać, dziwne że na giełdę potrafiłaś się zalogować i je wypłacić.

Bez odbioru. Pozdrawiam.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 74
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: Animus » wtorek, 9 stycznia 2018, 14:29

Na pewno musisz mu się przyznać. Tekst z zagubionym notesem podziała tylko na chwilę, bo wystarczy że potwierdzi swoje dane na supporcie że on to on, i bez problemu mu dadzą dostęp do konta, a wtedy go czeka niespodzianka.
Z kradzieżą środków też go nie oszukasz, bo wszystkie wypłaty są w historii transakcji.
Nie krytykuję, bo pod wpływem stresu się robi różne głupoty.
Po prostu powiedz jak było. Jak zależy mu na związku bardziej niż pieniądzach, to to zaakceptuje. Może nie od razu ale zaakceptuje.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: SylwiaK » wtorek, 9 stycznia 2018, 15:39

@Animus

to nie chodzi o same pieniądze tylko o rozczarowanie z jakim się zderzy a jego przyczyną będę niestety.....ja.Chyba rozumiesz sam jakbyś wiedział, że niby coś masz z czym wiążesz jakieś plany a tu okazuje się klops. O to mi chodzi. Z resztą mój brak zaufania nie wziął się z nikąd co do inwestowania a tak niepewne rzeczy jak kryptowaluty. Nie mam zamiaru jego oszukiwać, że coś zostało skradzione bo ja pieniędzy nie wypłacałem z tej strony.
Niestety taki znawca jak Rumcajs czy lemix96 którym się wydaje, że ich wiedza, znajomość prawa oraz ekonomiczna wszechwiedza są większe niż ich przerośnięte męskie ego. A tymczasem są tępi jak śmierdzące skarpety a kultury mają niestety tyle co brudu za paznokciami. Teraz drodzy Panowie możecie dać upust swojej wybujałej fantazji jak kasztanka Piłsudskiego.
Drogi Rumcajs,

Może i Twoja wiedza odnośnie kryptowalut znacznie przewyższa moją. Jednakże jeśli potrzebujesz tak niewiele jak błąd w pisowni by się dowartościować to Ci serdecznie gratuluję. Tak na marginesie aby poprawiać kogoś wypadałoby samemu pisać poprawną polszczyzną. A niestety składnia Twoich wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia. Po za tym jeśli kogoś cytujesz to używa się apostrofa ( wiesz takich dwóch przecinków obok siebie) a nawiasów używa się jeśli chcesz wtrącić myśl.

Lemix96

Czy Twoja partnerka również podziela Twoje zdanie, że zasługuje co najwyżej na kieszonkowe? Chciałabym odnieść się do Twojej jak, że szerokiej wiedzy w zakresie prawa. Nie trzeba być obecnie małżeństwem aby mieć wspólny majątek. Ba mało tego załóżmy, że Twoja wybranka serca nie pracuje zajmuje się powiedzmy Twoim domem, sprząta w nim, gotuje, pierze Twoje ubrania nabywa z czasem prawa do wspólnego majątku.A nie daj boże jak pracuje.To nie jest tak, że za wikt i opierunek możesz mieć kobietę do uciech. Ponad to publiczne osądzanie kogoś o kradzież jest również wykroczeniem jak nie przestępstwem( wybacz mi ale nie mam tak obszernej wiedzy jak Twoja). Jest to publiczne zniesławienia.


Także drodzy Panowie mimo, że jestem blondynką ( Lemix96 celny strzała) to podejrzewam, że niejednego bym zagięła z inżynierii, mechaniki budowli czy chociażby tak prozaicznej czynności jakim jest pranie. Więc wybaczcie mi mój brak wiedzy z zasady działania ekonomii kryptowalut i tych portali co się na nich nimi handluje.

Dla mnie osobiście jest ważniejszy zawód jaki będzie miał mój narzeczony. Ale może nie każdy jest w stanie to pojąć bo patrząc na niektórych wpisy można wnioskować, że tylko pieniądze się liczą. Gdybyście czytali ze zrozumieniem to co napisałam a nie dorabiali sobie historię to zapewne skończyłoby się na jednej merytorycznej odpowiedzi. Także proponuję jak w podstawówce potrenować czytanie ze zrozumieniem a napewno cała wasza społeczność skorzysta i opinia o ludziach związanych z kryptowalutami będzie lepsza.

Z poważaniem,
SylwiaK

Wygadany
Posty: 638
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: gofer » wtorek, 9 stycznia 2018, 15:43

SylwiaK pisze: bo ja pieniędzy nie wypłacałem z tej strony.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: Rumcajs » wtorek, 9 stycznia 2018, 15:47

SylwiaK pisze:

"bo ja pieniędzy nie wypłacałem z tej strony"

Z poważaniem,
SylwiaK
No popatrz umiem tego Twojego "apostrofa" zrobić.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: SylwiaK » wtorek, 9 stycznia 2018, 15:55

Rumcajs pisze:
SylwiaK pisze:

"bo ja pieniędzy nie wypłacałem z tej strony"

Z poważaniem,
SylwiaK
No popatrz umiem tego Twojego "apostrofa" zrobić.
No Sherlock'u - teza z wyłudzeniem pieniędzy nie wyszła....więc powstaje nowa?

Konfabulacji ciąg dalszy ;) Chyba dzięki Tobie mam nowe hobby.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: Rumcajs » wtorek, 9 stycznia 2018, 16:02

@SylwiaK,

Polecam Fejsbuka ... i jakieś blogi może ..

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Postautor: SylwiaK » wtorek, 9 stycznia 2018, 16:09

Ty bijesz wszystko na głowę.... :)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości