Sprzdałam kryptowalutę męża a ona podrożała [tru story]

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Błagam o pomoc

Postautor: redlumek » wtorek, 9 stycznia 2018, 09:19

Gdzie było powiedziane że wszedł za wszystkie oszczędności? (edit: no dobra napisała że za całą kasę) i to była ich wspólna kasa? Bo przed małżeństwem wedle prawa nie ma nic wspolnego.
Pewnie wszedł za cześć swojej kasy którą kiedyś tam mieli przeznaczyć na wesele. Bo jak wszedł w to z jej kasy (konta) to powinna od razu tą inwestycje skasować, a nie czekać, sprawdzać jak tam jest z inwestycją i sprzedać kryptowalute w dołku gdy była warta połowę inwestycji.
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 stycznia 2018, 09:19 przez redlumek, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Błagam o pomoc

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 9 stycznia 2018, 09:21

@SylwiaK
Rumcajsem się tak nie przejmuj. Po cichu marzy, żeby zostać gejem :shock: ;) Teraz cały dzień będę się tarzał ze śmiechu - takie posty to tylko on może smarować :mrgreen:
Pocieszę Cię, że Rumcajs wielokrotnie zrobił większą głupotę - już ja tam wiem za jakie grosze niejedną walutę sprzedawał :!: :?
Liski poszły x10, a waluty których się Rumcajs pozbył x1000 i on tak ze złości na Tobie się wyżywa :roll:
Na obronę tylko dodam, że mówi Ci to, wbrew pozorom z dobrego serca. Krypta to ciężki kawałek chleba - siadasz psychicznie. Albo coś co miałaś urosło do niebotycznych rozmiarów, albo to co masz spadło na łeb...
Jak ktoś siedzi w krypcie tyle czasu to musi być wariatem :lol:
Czemu mogę spokojnie pojechać po Rumcajsie i on się też z tego pośmieje? Bo piszę o swoich doświadczeniach... Sam sprzedawałem za grosze...
Do tego dochodzą wszelkiego rodzaju zagrożenia (np pomyłka w wysyłce BTC/BCH) i kradzieże, od giełd upadku po przejęcie maila.
Jak już uda Ci się zarobić to władza chce Cię wyrównać na podatkach.
Dobrze, że Rumcajs tylko gej ;) :lol: Jaki masz przekaz w mediach? "Krypta jest dla pedofila lub handlarza narkotykami".
Reasumując.
Za bardzo Ci pewnie nie pomogłem - może trochę rozbawiłem.
Pociesz się, że jeszcze nie tak dawno, bo 7 lat temu jakiś Rumcajs kupił 2 pizze za 10tys BTC - czyli za 150 milionów dolarów - to nie żart.
Rzesze ludzi straciły dużo większe środki niż Ty, przez zwykłą niepamięć - mieli sporo BTC i zapomnieli haseł, lub nawet miejsca położenia, albo tak jak Rumcajs kupili pizze ;)
WAŻNE - Twoja strata to nie 150k TYLKO 7,5k - połowę środków odzyskałaś.
Ludzie błędnie liczą zyski i straty. Gdyby Twój chłopak nie zainwestował w Liski tylko w......... Już tam Rumcaj wie w co :idea: To obecnie miałby HOHOHO.
Tak nie można liczyć! Gdyby babka miała wąsa to byłaby Rumcajsem :mrgreen:
Nie mogę posta skończyć bo się śmieję :mrgreen:
Nie zrażaj się - krypta to ciekawy temat, ale jak wpadniesz do tej króliczej nory to z krainy czarów nie wyjdziesz...

PS
Ja wiem, że jestem wariat, ale nawet ja, Twoją kobietą to bym nie chciał zostać Rumcajsie Ty mój kochany :*
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: leżę i kwiczę
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 stycznia 2018, 09:38 przez KryptoBanita, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Błagam o pomoc

Postautor: Rumcajs » wtorek, 9 stycznia 2018, 09:25

The Real McCoin pisze: @Rumcajs, a może jednak podjąłbyś się uzupełnienia wykropkowanego pola poniżej?

Kobieta - ratowała kasę, która jeszcze pozostała i która będzie potrzebna - ocena: głupia.
Mężczyzna - wszedł za wszystkie oszczędności w wysoko ryzykowny, spekulacyjny interes - ocena: .....................
Tak, ocenie skoro juz drugi raz mnie o to męczysz:
głupi to za mocne słowo bo wiele osób kupuje na mid term dobre waluty i wiele osob z forum tak robi nawet za pożyczone pieniądze to bys chciał obrazić wiele osób z forum gdyby go tak nazwać
Ale ignorant lub ryzykant mogłoby być bo jak pisałem powienien zdywersyfikować chociaż na 3 kryptowaluty nie tylko Liska ale on kupił na wiele miesiecy skoro dopiero teraz zainteresował się bo cena 10 razy wzrosła (w $).

Sam kiedyś wziąłem 12 000 pln pożyczki z banku 2 lata temu do dziś mi rata się potrąca na kupno kryptowalut, poza innymi pieniedzmi z oszczednosci co wydałem na nie. Co prawda juz bym ją mógł spłacić ale bank mi przenieśli daleko i nie chce mi sie jechać to załatwić bo przez telefon nie da rady mimo że kase na jej pokrycie mam bo zostało chyba z 3000 pln do spłaty. Ale ja zdywersyfikowałem. Tylko tym się różnimy.

Canis_Lupus dobrze to podsumował o co się czepiasz:
Canis Lupus pisze: SylwiaK jeśli narzeczony bez konsultacji z Tobą zainwestował Wasze wspólne pieniądze a Ty bez konsultacji z nim sprzedałaś liski to mamy remis.
Ocena sytuacji: REMIS

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Błagam o pomoc

Postautor: Rumcajs » wtorek, 9 stycznia 2018, 09:31

@KryptoBanita,

To niezdrowo pić z rana !! :)

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Błagam o pomoc

Postautor: smug » wtorek, 9 stycznia 2018, 09:38

SylwiaK pisze: Czy istnieje chociaż cień szansy na cofnięcie transakcji która była wykonana w sierpniu?
Jak już poprzednicy napisali - nie istnieje.
Nie myśl o tym, bo takie myślenie, jak to napisał wczoraj chyba @Wymazywanie, zżera energię i donikąd nie prowadzi.
Jeśli Ci to pomoże, to powiem, że na tym forum roi się od ludzi, którym nie takie okazje przeszły koło nosa. Niestety na tym to polega, że z perspektywy czasu każdy jest "mądry" i wie co trzeba było zrobić. Twoja reakcja "ratuję nasze pieniądze" była zupełnie typowa, każdy reaguje w ten sposób, choć nie każdy nerwowo postępuje, niestety trzeba mieć do tego nerwy ze stali.

Można rozpamiętywać ile straciłaś/nie zarobiłaś, można też zamiast tego poświęcić czas na myślenie o tym, jak zarobić. Patrz do przodu.

Wygadany
Posty: 562
Rejestracja: 4 listopada 2013
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Błagam o pomoc

Postautor: S.O.S » wtorek, 9 stycznia 2018, 09:39

@The Real McCoin, dałbyś spokój rumcajsowi. Ja bym nie wystawił takiej oceny jak rumcajs za to, że sprzedała jak spadło 50%. Raczej oceniam całą sytuację przez pryzmat tego, że teraz jak urosło 10 razy to dziewczyna wchodzi na forum zapytać czy można cofnąć sprzedaż.

Wygadany
Posty: 638
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Błagam o pomoc

Postautor: gofer » wtorek, 9 stycznia 2018, 09:45

Rumcajs pisze: @KryptoBanita,

To niezdrowo pić z rana !! :)
Przecież już grubo po dziewiątej :mrgreen:
Spoiler:
[youtube][/youtube]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Błagam o pomoc

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 9 stycznia 2018, 10:10

Ty mi tu Rumcajs nie zamydlaj oczu ;) Ja się wyrwać Ci nie dam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: już mnie brzuch boli z tej śmiechawy... chory będę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dodano po 10 minutach 15 sekundach:
@gofer
Kiepski już zajęty, ale Boczek też klasa

ALE CO WY MI TU TAKIEGO OFFTOPA ROBICIE :idea: PIĆ SIĘ WAM CHE :?: :?:

Dodano po 7 minutach 57 sekundach:
Widzisz @SylwiaK do czego doprowadziłaś? Teraz trzeba będzie komisję powołać, żeby wyjaśnić czy Rumcajs to gej, czy jeszcze nie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

@Canis Lupus
Dopisz do swojej charakterystyki Rumcajsa: Grał w Seksmisji - KOBIETĄ? NIGDY!! Wolę zostać gejem ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Weteran
Posty: 13329
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10325
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Błagam o pomoc

Postautor: ekonokomik » wtorek, 9 stycznia 2018, 10:36

A ja się zastanawiam Panowie, jak można dawać się tak łatwo trolować na byle pastę? 8-)

Średnio co miesiąc pojawia się tu dziwny post, w którym ktoś opowiada łzawą i nierealną historię. Najczęściej o tym jak to w 2010 kupił/wykopał 1000 bitcoinów i je zgubił. Zazwyczaj już się więcej nie odzywa i nie bierze udziału w dyskusji.
Nie wiem po co ludzie to robią, może to studenci psychologii czy socjologii prowadzą jakieś badania nad zachowaniami na forach? Nie wiem.

A teraz mamy coś w tym samym gatunku ale jednak coś nowego: melodramat. :twisted:

Dlaczego tak sądzę?
Czytamy, że narzeczony zainwestował pieniądze przeznaczone na ślub, w coś, co w krótkim czasie straciło 50% wartości, a ona to w tajemnicy sprzedała "ratując" resztę majątku. Po czym "zapomniała o sprawie"!

Otórz przez całe swoje długie, długie życie nie spotkałem kobiety, która po tym jak jej przyszły mąż przewalił 50% oszczędności przeznaczonych na ślub, nie zrobiłaby mu o to dzikiej awantury albo sceny rozpaczy, ale nie wspomniała słowem i "zapomniała o sprawie". 8-)
Takich kobiet nie ma.

Dziękuję, dobranoc.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Błagam o pomoc

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 9 stycznia 2018, 10:40


Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Błagam o pomoc

Postautor: bl4ck » wtorek, 9 stycznia 2018, 10:56

i ten dziwny przykład z chorą córką...
SylwiaK pisze: To nie jest post w stylu "mam chorom curke" tylko zwracam się z pytaniem do ludzi którzy się tym interesują
fakt mieliśmy tu na forum przypadki próby zbiórek na chorą osobę a nawet ostatnio na zrobienie cycków :lol: ... swoją drogą złe nie były ... są większe problemy :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 208
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: 163
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Błagam o pomoc

Postautor: BTC-m » wtorek, 9 stycznia 2018, 11:09

Jeszcze trochę nieścisłości. Koleś musiał mieć liskowy adres z monetami i tam nie zaglądał? Jesli trzymał na giełdzie to nawet lepiej że mu żonka uratowała połowę kasy. Druga sprawa. Koleś zakupił monety za całe pieniądze przeznaczone na ślub (z posta wynika że 15kzł to dla nich duża kwota) i nie zabrał ze sobą hasła/kompa/telefonu z walletem lub z dostępem do giełdy? Kupy się to nie trzyma. Pozdrawiamy trola.

Weteran
Posty: 2403
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: 1931
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Błagam o pomoc

Postautor: nariensi » wtorek, 9 stycznia 2018, 11:19

Oj oj panowie, nie wierzę, że jesteście tacy łatwowierni :lol: toż to historia jak z kiepskiego tasiemca w TV - ma więcej dziur, aniżeli ekonokomik wymienił :lol:
A w ogóle to takie wątki niepotrzebnie wzbudzaja mordercze instynkty :mrgreen: :twisted: :mrgreen:

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1JWBYfBwomCe9geFzkhC8xDuPpVEAx9X68

Błagam o pomoc

Postautor: Marcinu » wtorek, 9 stycznia 2018, 11:40

Historia jest prosta i całkiem realna. Mógł kupić i zapomnieć, a nie śledzić kursu co godzinę. Mi jej nie szkoda nawet, szkoda mi tego gościa. I nie straciła 7,5k, tylko tyle ile dziś byłyby te liski warte, nie ma co zaciemniać sprawy. Poza tym 15k to pieniądze w nijaki sposób zmieniające życie, a zyski mogą być kolosalne - np. na mieszkanie lub parterowy dom, lub więcej na kolejne byznesy.

Wygadany
Posty: 562
Rejestracja: 4 listopada 2013
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Błagam o pomoc

Postautor: S.O.S » wtorek, 9 stycznia 2018, 11:43

nariensi pisze: A w ogóle to takie wątki niepotrzebnie wzbudzaja mordercze instynkty
Może u co niektórych.... mnie tam wątek poprawił humor z rana.

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Błagam o pomoc

Postautor: Iemix96 » wtorek, 9 stycznia 2018, 11:46

SylwiaK pisze: Rumcajs

Ja nie proszę nikogo o pieniądze tylko o informacje. To, że się nie znam akurat na kryptowalutach to nie znaczy, że możesz mnie mieszać z błotem. W jednym jednym muszę się z Tobą zgodzi....powinnam powiedzieć jemu odrazu. Nie wiem na jakich zasadach działają te kryptowaluty. Mną kierował zwykły lęk przed stratą pieniędzy które odkładaliśmy na konkretny cel. On ze mną też tego nie konsultował tylko postawił mnie przed faktem dokonanym.
Nie wiem czy masz żonę lub jakąś partnerkę ale empatia nie jest Ci tak dobrze znanym pojęciem jak ironia. Czy Ty wiesz wszystko o wszystkim? Ja nie i dlatego pytam. Szukam chociaż cienia szansy na uratowanie sytuacji. To nie jest post w stylu "mam chorom curke" tylko zwracam się z pytaniem do ludzi którzy się tym interesują i mają większą wiedzę niż ja.
A jeśli uważasz, że poziom wiedzy o kryptowalutacj jest wyznacznikiem inteligencji człowieka to mogę Ci tylko pogratulować.
JA od razu bym sie z tobą rozwiódł . Miałby gościu 150 tyś złotych . ALE inaczej pozwałbym o KRADZIEŻ. MIEJSC ZŁODZIEJI JEST W WIĘZIENIU.

Dodano po 1 minucie 3 sekundach:
Miejsce takich osób jest w kryminale . Kradzież to kradzież

Weteran
Posty: 2403
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: 1931
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Błagam o pomoc

Postautor: nariensi » wtorek, 9 stycznia 2018, 11:48

@S.O.S owszem, są posty wysoce humorystyczne i to się chwali :D
Ale nóż się w kieszeni otwiera, że niektórzy marnują swoją wyższość intelektualną na TAKIE tematy :shock: :mrgreen:

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Błagam o pomoc

Postautor: Iemix96 » wtorek, 9 stycznia 2018, 11:50

1. Sprawa tutaj sprawę trzeba skierować do kryminału bo uprawinien nie miała i weszła na nie swoje konto. To że zna sie hasło do konta lub znajdzie karte kredytową nie znaczy że można z niej korzystać to kradzież dalej.
2. Prośba do moda o usnięcie tego postu bo tylko agresje u każego wprowadza

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Błagam o pomoc

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 9 stycznia 2018, 12:01

Ojtam, ojtam gdzie tu miejsce na agresję?
Weź to wszystko z przymrużeniem oka - wielu z nas się wyśmienicie bawi czytając te wszystkie posty - temat roku :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Błagam o pomoc

Postautor: Rumcajs » wtorek, 9 stycznia 2018, 12:04

@Iemix96,

Najwyraźniej chyba u ciebie tylko tą agresje wprowadza :)
Większość się uśmiała pewnie czytając cały temat.
Poza tym podchodzisz do tej kwestii kradzieży za bardzo poważnie, sama napisała (piszę "ona" ale uważam tą historyjke za trollowanie lub scam aby wyłudzić kasę) że pieniądze były ich wspólne więc teoretycznie nic nie ukradła, nowocześni ludzie nawet jak są razem to mają osobne konta i pieniądze co nie zmienia faktu że czasami jednak mają wspólne konto z wygody lub dostęp jakiś do środków drugiej osoby i jak to kobiety lubią się rozpędzać z zakupami tak i tu zamiast wydać na zakupy oszczędności to je "ratowała" :)
Ukradła narzeczonemu, dobre :) Widać że chyba nie mieszkałeś nigdy z kobietą, z nika to 96 to rok urodzenia ? 21 lat ? :)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości