Miałem zamiar kupić LSK jeszcze jak był po 30 zł

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Miałem zamiar kupić LSK jeszcze jak był po 30 zł

Postautor: Bonusik » czwartek, 21 grudnia 2017, 18:38

Witam. Jestem tutaj nowy... chciałbym zapytać o poradę. Miałem zamiar kupić LSK jeszcze jak był po 30 zł...lecz na BB zepsuli mi weryfikację i musiałem czekać ponad tydzień mimo to, że dzwoniłem kilka razy to i tak nie mogłem wpłacić pieniędzy na swoje konto. Teraz lisk dochodzi do kwoty 100 zł ( dziś wahał się w granicach 80-98 zł ). Do dyspozycji na tą chwilę mam jakieś 100 zł...od razu mówię, że jest to mój start w kryptowaluty. Słyszałem, że Lisk szczególnie w lutym ma wzrosnąć przez rework i ma stać się czarnym koniem krypto. Mam więc dylemat: Czy kupić jednego Liska? Czy może kupić za tą kwotę 100 zł kilka GameCredits? Na czym mogę wyjsc lepiej na początek? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dylemat

Postautor: paveel90 » czwartek, 21 grudnia 2017, 22:19

Moim zdaniem wchodzenie za 100zł jest bez sensu. Jeśli chcesz się testowo pobawić to znajdź giełdę gdzie możesz się bawić wirtualnymi środkami

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 343
Rejestracja: 12 czerwca 2017
Reputacja: -176
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dylemat

Postautor: osobliwy_nick » piątek, 22 grudnia 2017, 01:23

Moim zdaniem warto, bo sądzę, że w ciągu 1-1,5 roku cena Liska wzrośnie 100-krotnie. Można zatem zyskać wiele, a stracić niewiele, bo 100 zł to nie jest duży majątek.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dylemat

Postautor: lewa102 » piątek, 22 grudnia 2017, 02:01

Tez się zastanawiam czy kupować teraz Liska? Zrobił już duży skok a narazie brak większego spadku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dylemat

Postautor: paveel90 » piątek, 22 grudnia 2017, 08:54

osobliwy_nick pisze: Moim zdaniem warto, bo sądzę, że w ciągu 1-1,5 roku cena Liska wzrośnie 100-krotnie. Można zatem zyskać wiele, a stracić niewiele, bo 100 zł to nie jest duży majątek.
A na czym opierasz swój osąd? 100 krotny wzrost to bardzo dużo :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Miałem zamiar kupić LSK jeszcze jak był po 30 zł

Postautor: constantine » piątek, 22 grudnia 2017, 09:40

Bonusik pisze:(...) Do dyspozycji na tą chwilę mam jakieś 100 zł...od razu mówię, że jest to mój start w kryptowaluty. Słyszałem, że Lisk szczególnie w lutym ma wzrosnąć przez rework i ma stać się czarnym koniem krypto. Mam więc dylemat: Czy kupić jednego Liska? Czy może kupić za tą kwotę 100 zł kilka GameCredits? Na czym mogę wyjsc lepiej na początek? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
Za taką kwotę to lepiej już może kup 33 losy Lotto i daj sobie spokój z jednym liskiem.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 71
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Miałem zamiar kupić LSK jeszcze jak był po 30 zł

Postautor: M4ciek » piątek, 22 grudnia 2017, 12:07

Dziś był w promocji po 5x zł :) udało mi się troszkę złapać. Jak będziesz się zastanawiał kiedy wejść - nigdy tego nie zrobisz. Kupuj co jakiś czas uśredniając wejście. To jedna z taktyk.

@constantine - dlaczego? Ja na Bitbean za włożoną stówkę mam 500 zł. Potem z tych 500 zł można zrobić 2k i tak dalej. Niby śmieszna kwota, ale można próbować. Z lotto większa szansa na stratę. Co jakiś czas za taką mała kwotę kupuję sobie takie 'hazardowe' waluty. :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Miałem zamiar kupić LSK jeszcze jak był po 30 zł

Postautor: KryptoBanita » piątek, 22 grudnia 2017, 12:13

Tym bardziej, że zdobywa się doświadczenie handlowe.

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Miałem zamiar kupić LSK jeszcze jak był po 30 zł

Postautor: chuaw123 » piątek, 22 grudnia 2017, 12:26

osobliwy_nick pisze: Moim zdaniem warto, bo sądzę, że w ciągu 1-1,5 roku cena Liska wzrośnie 100-krotnie. Można zatem zyskać wiele, a stracić niewiele, bo 100 zł to nie jest duży majątek.
Kupujesz jeszcze po 100zł pod przyszłoroczne wzrosty ? Mam kilka na sprzedaż

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Miałem zamiar kupić LSK jeszcze jak był po 30 zł

Postautor: constantine » piątek, 22 grudnia 2017, 18:01

M4ciek pisze: Z lotto większa szansa na stratę.
Ale za to ile nadziei sobie kupi... ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Miałem zamiar kupić LSK jeszcze jak był po 30 zł

Postautor: KryptoBanita » piątek, 22 grudnia 2017, 18:59

constantine pisze:
M4ciek pisze: Z lotto większa szansa na stratę.
Ale za to ile nadziei sobie kupi... ;)
Jedni mają 100zł na start inni więcej. Co mu żałujesz i każesz kupować lotto, kiedy wiadomo, że na tym straci? Jak kupi LISKA to jest nadzieja, że zyska!

Dodano po 3 minutach 9 sekundach:
chuaw123 pisze: Kupujesz jeszcze po 100zł pod przyszłoroczne wzrosty ? Mam kilka na sprzedaż
Jak w LSK nie siedzę, ale czemu się śmiejesz? LSK ładnie trzyma gardę i może się niedługo okazać, że 100zł to była okazja życia - to jest krypta - tu jest wszystko możliwe :shock:

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 343
Rejestracja: 12 czerwca 2017
Reputacja: -176
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Miałem zamiar kupić LSK jeszcze jak był po 30 zł

Postautor: osobliwy_nick » piątek, 22 grudnia 2017, 20:23

paveel90 pisze:
osobliwy_nick pisze: Moim zdaniem warto, bo sądzę, że w ciągu 1-1,5 roku cena Liska wzrośnie 100-krotnie. Można zatem zyskać wiele, a stracić niewiele, bo 100 zł to nie jest duży majątek.
A na czym opierasz swój osąd? 100 krotny wzrost to bardzo dużo :D
Na cenie ETH. LSK ma być lepszą alternatywą dla ethereum. Za rok ETH powinno mieć wartość minimum 5000 zł, lisk zaś będzie je mocno gonił, jeśli wszystko pójdzie dobrze. LTC bez większych powodów wzrósł w 2017 roku 100-krotnie, co pokazuje, że takie wzrosty są możliwe. LSK wydaje się mieć natomiast jeszcze więcej do zaoferowania niż LTC. Aczkolwiek przyznaję, że to tylko luźna spekulacja z mojej strony i musi wiele rzeczy zagrać idealnie, aby tak się stało.
chuaw123 pisze:
osobliwy_nick pisze: Moim zdaniem warto, bo sądzę, że w ciągu 1-1,5 roku cena Liska wzrośnie 100-krotnie. Można zatem zyskać wiele, a stracić niewiele, bo 100 zł to nie jest duży majątek.
Kupujesz jeszcze po 100zł pod przyszłoroczne wzrosty ? Mam kilka na sprzedaż
Dzisiaj dokupiłem, po około 70 zł, widzę, że już jest odbicie na 75 zł. Jutro pewnie będzie 80 z hakiem. Ale tę dzisiejszą ilość LSK sprzedam pewnie za tydzień lub dwa, gdy osiągnie 100 zł, by z powrotem kupić LTC.

Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Miałem zamiar kupić LSK jeszcze jak był po 30 zł

Postautor: paveel90 » poniedziałek, 25 grudnia 2017, 14:35

@osobliwy_nick a masz świadomość że praktycznie od roku Kordek poza obiecankami że coś będzie zrobione nie zrobił praktycznie nic? Ja mu osobiście nie wierzę ciągle tylko przekładają terminy :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Miałem zamiar kupić LSK jeszcze jak był po 30 zł

Postautor: blink » poniedziałek, 25 grudnia 2017, 15:03

paveel90 pisze: @osobliwy_nick a masz świadomość że praktycznie od roku Kordek poza obiecankami że coś będzie zrobione nie zrobił praktycznie nic? Ja mu osobiście nie wierzę ciągle tylko przekładają terminy :D
Jak nic nie zrobili? :D Lisk JS, Lisky, Lisk nano, Lisk core, Lisk explorer

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 102
Rejestracja: 13 października 2017
Reputacja: 55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Miałem zamiar kupić LSK jeszcze jak był po 30 zł

Postautor: LiskPoland.pl » poniedziałek, 25 grudnia 2017, 15:09

paveel90 pisze:@osobliwy_nick a masz świadomość że praktycznie od roku Kordek poza obiecankami że coś będzie zrobione nie zrobił praktycznie nic? Ja mu osobiście nie wierzę ciągle tylko przekładają terminy :D
A podasz argumenty za twoją opinią?
Rozwój oprogramowania w oparciu o standardy trochę trwa. Na ostatnim spotkaniu powiedzieli, że zaczeli stosować Jenkinsa przy pisaniu kodu. Zaczęli też stosować SCRUM do wszystkich błędów i poprawek.
Nawet nie wiesz co się szykuje, ale poki co będę cicho bo się do tego zobowiązałem.

Pozdrawiam,
Delegat LiskPoland.pl

Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Miałem zamiar kupić LSK jeszcze jak był po 30 zł

Postautor: paveel90 » środa, 27 grudnia 2017, 20:38

W porządku Panowie, przyznaję że moja wiadomość była pisana za bardzo pod wpływem emocji i macie rację, że na tym projekcie coś się dzieje. Chyba ta prognoza że cena wzrośnie 100 krotnie w ciągu tego roku tak na mnie zadziałała. Muszę przyznać że ja jestem negatywnie nastawiony do tego projektu, ale jeśli macie jakieś info, że powstaną jakieś cuda na tej monecie to życzę wam jak najlepiej i mam nadzieję że tak się stanie. Jeszcze raz przepraszam za moją wypowiedź i obiecuję się poprawić i proszę o wybaczenie. Będę obserwował projekt i trzymam za słowo, że faktycznie te tajne rzeczy o których nie możesz mówić wejdą w życie.

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 343
Rejestracja: 12 czerwca 2017
Reputacja: -176
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Miałem zamiar kupić LSK jeszcze jak był po 30 zł

Postautor: osobliwy_nick » sobota, 30 grudnia 2017, 20:25

Na kiedy został przesunięty Lisk Core 1.0? I Czy rebranding również jest przesunięty?

Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Miałem zamiar kupić LSK jeszcze jak był po 30 zł

Postautor: paveel90 » sobota, 30 grudnia 2017, 23:37

O ile dobrze tu przeczytałem do przełożony na 20 lutego 2018 ;)
http://liskpoland.pl/relaunch.html

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Miałem zamiar kupić LSK jeszcze jak był po 30 zł

Postautor: blink » niedziela, 31 grudnia 2017, 13:54

osobliwy_nick pisze: Na kiedy został przesunięty Lisk Core 1.0? I Czy rebranding również jest przesunięty?
Lisk Core podobno na początku roku maja być testy, rebranding na 20 lutego

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 343
Rejestracja: 12 czerwca 2017
Reputacja: -176
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Miałem zamiar kupić LSK jeszcze jak był po 30 zł

Postautor: osobliwy_nick » niedziela, 31 grudnia 2017, 14:03

Ok, czyli przesunięcie Lisk Core nie implikuje przesunięcia rebrandingu.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości