Lisk DPOS - głosowanie

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk DPOS - głosowanie

Postautor: becometa » sobota, 18 listopada 2017, 19:53

...
Ostatnio zmieniony wtorek, 16 stycznia 2018, 10:07 przez becometa, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 24 września 2017
Reputacja: -22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Delegat] becometa 79% do podziału + dużo pomysłów. Zmiana jakości delegata LISK

Postautor: GórnikŚląski2 » niedziela, 19 listopada 2017, 16:08

Ale co to są Ci delegaci?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Delegat] becometa 79% do podziału + dużo pomysłów. Zmiana jakości delegata LISK

Postautor: constantine » niedziela, 19 listopada 2017, 16:16

GórnikŚląski2 pisze:Ale co to są Ci delegaci?
Człowieku poświęć chwilę czasu, wejdź w odpowiednie wątki forum, zadaj sobie trochę trudu, poczytaj i nie zadawaj głupich pytań.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Delegat] becometa 79% do podziału + dużo pomysłów. Zmiana jakości delegata LISK

Postautor: becometa » niedziela, 19 listopada 2017, 16:28

GórnikŚląski2 pisze: Ale co to są Ci delegaci?
W skrócie: Coś jak politycy. Dużo obiecują, a mało robią i koszą z tego dobre pieniądze :D
To tak pół serio (chociaż na upartego można tak skwitować dużą ilość obecnych delegatów), a teraz całkiem poważnie:

są to osoby (nody), które „zabezpieczają" sieć swoimi zasobami (serwer), generują bloki w których zawierają się transakcje.

Swoją drogą mam już pierwszy głos za który dziękuję. Pierwsza cegiełka na długiej drodze została postawiona!

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 4 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Delegat] becometa 79% do podziału + dużo pomysłów. Zmiana jakości delegata LISK

Postautor: Zwora » niedziela, 19 listopada 2017, 17:39

Masz mój głos. Właśnie dodałem. Zobaczymy jak to się będzie rozwijać. Rozumiem, że nie jesteś wśród 101?

Dodano po 8 minutach 39 sekundach:
becometa pisze:
GórnikŚląski2 pisze: Ale co to są Ci delegaci?
W skrócie: Coś jak politycy. Dużo obiecują, a mało robią i koszą z tego dobre pieniądze :D
To tak pół serio (chociaż na upartego można tak skwitować dużą ilość obecnych delegatów), a teraz całkiem poważnie:

są to osoby (nody), które „zabezpieczają" sieć swoimi zasobami (serwer), generują bloki w których zawierają się transakcje.

Swoją drogą mam już pierwszy głos za który dziękuję. Pierwsza cegiełka na długiej drodze została postawiona!

Których dellegatów (oprócz ciebie :) ) polecasz ?

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Delegat] becometa 79% do podziału + dużo pomysłów. Zmiana jakości delegata LISK

Postautor: becometa » niedziela, 19 listopada 2017, 17:55

@Zwora, powiem szczerze, że wolałbym personalnie nikomu nie sugerować głosowania na któregokolwiek z delegatów - nie chcę po prostu wyjść na hipokrytę ;)
Mam w zamiarze pozostać całkowicie niezależny od innych delegatów, a tym bardziej grup zrzeszających 9/10 z obecnych delegatów.

Sam niedawno zmieniłem swoje głosy biorąc pod uwagę podejście jednej z grup do kwestii wypłat...

Jeżeli chcesz, możesz podejrzeć moje głosy tutaj w zakładce „Votes"
Zwora pisze: Rozumiem, że nie jesteś wśród 101?
obecnie znajduję się na #639 miejscu. Z twoim głosem/Liskami na pewno podskoczę jeszcze bardziej. To jest dopiero początek drogi, ale pierwsze efekty zaczynają już się pojawiać.

Dziękuję za głos :)
Ostatnio zmieniony niedziela, 19 listopada 2017, 19:30 przez becometa, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 24 września 2017
Reputacja: -22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Delegat] becometa 79% do podziału + dużo pomysłów. Zmiana jakości delegata LISK

Postautor: GórnikŚląski2 » niedziela, 19 listopada 2017, 18:24

@becometa, Dzieki za odp. Rozumiem to tak

Mam liski to głosuje na kogoś a ta osoba co dostaje? Po co mu te głosy? ;)

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Delegat] becometa 79% do podziału + dużo pomysłów. Zmiana jakości delegata LISK

Postautor: becometa » niedziela, 19 listopada 2017, 19:03

GórnikŚląski2 pisze: @becometa, Dzieki za odp. Rozumiem to tak

Mam liski to głosuje na kogoś a ta osoba co dostaje? Po co mu te głosy? ;)
@GórnikŚląski2, Za twój głos osoba ta dostaje szansę na dostanie się wyżej w rankingu delegatów. Czym więcej takich osób jak Ty, i czym więcej będziecie posiadać Lisków w swoich portfelach, tym wyżej taki delegat ląduje w rankingu.
Kiedy osiągnie 101 miejsce, zaczyna "forgować" Liska. W pewnym stopniu można to porównać do kopania Bitcoinów.

Jeden delegat w dużym uproszczeniu zdobędzie 340 Lisków dziennie, którymi później będzie dzielić się ze swoimi, nazwijmy to, wyborcami.
Każdy delegat ma inne zasady co do tego ile z tych Lisków przekaże pomiędzy swoich wyborców oraz np. jaka jest minimalna kwota do uzbierania abyś tę ilość od niego otrzymał.

Dzięki waszemu wsparciu w ciągu jednego dnia przeskoczyłem z #1483 pozycji na #521. Dziękuję głosującym!

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Delegat] becometa 79% do podziału + dużo pomysłów. Zmiana jakości delegata LISK

Postautor: constantine » wtorek, 21 listopada 2017, 01:38

becometa pisze: Dzięki waszemu wsparciu w ciągu jednego dnia przeskoczyłem z #1483 pozycji na #521. Dziękuję głosującym!
Ostatnio robiłem vote/unvote więc na razie 'nie pomogę'.
Ten skok o niemal tys w rankingu był najprostszy. Zaraz chyba mogą zacząć się schody, ale trzymam kciuki..
Przy najbliższym głosowaniu możesz na mnie liczyć ;)

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Delegat] becometa 79% do podziału + dużo pomysłów. Zmiana jakości delegata LISK

Postautor: becometa » wtorek, 21 listopada 2017, 10:56

constantine pisze:
becometa pisze: Dzięki waszemu wsparciu w ciągu jednego dnia przeskoczyłem z #1483 pozycji na #521. Dziękuję głosującym!
Ostatnio robiłem vote/unvote więc na razie 'nie pomogę'.
Ten skok o niemal tys w rankingu był najprostszy. Zaraz chyba mogą zacząć się schody, ale trzymam kciuki..
Przy najbliższym głosowaniu możesz na mnie liczyć ;)
Miło mi to słyszeć, dzięki za poparcie!
Tak, jestem świadom, że ten przeskok był najłatwiejszy - „im dalej w las tym większe drzewa"

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości