Lisk na Coinbase

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 9 października 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk na Coinbase

Postautor: SensiG » poniedziałek, 9 października 2017, 22:06

Witajcie.
Osobiście jestem fanem Liska i całego projektu więc dwa dni temu stwierdziłem, że dam coś od siebie w ramach wsparcia projektu i założyłem petycję, której celem jest dodanie Lisk'a do Coinbase. Szczerze ? Zrobiłem to trochę dla fanu i nie chcę abyście krytykowali tutaj tą petycję, że nie ma szans, niemożliwe, nie uda się itp.

Wiecie co chciałem sprawdzić ? Siłę społeczności Lisk, jak wielu ma fanów. I o ile dwa dni temu, było to tylko dla fanu tak dziś zaczynam wierzyć, że gdzieś może odbić się to większym echem, o ile pokażemy moc :) Nie mówię, że wierzę iż Lisk zostanie tam dodany lada dzień, ale moja petycja spotkała się ze sporym wsparciem i może jeżeli osiągnie na prawdę wysokie poparcie, gdzieś to pójdzie dalej lub dotrze do odpowiednich ludzi:)

Tak jak mówiłem, założyłem ją dwa dni temu i zaledwie po dwóch dniach mam pod nią ponad 700 głosów ! :) Obecnie "road to 1000"

Tak więc jeżeli w jakimś stopniu wspieracie ten projekt, wesprzyjcie moją petycję :)
https://www.change.org/p/coinbase-lisk-on-coinbase

Dzięki :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk na Coinbase

Postautor: reaktywa » wtorek, 10 października 2017, 16:37

Wrzuć na reddita Liska, to na pewno będzie sporo głosów więcej ;)

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 9 października 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk na Coinbase

Postautor: SensiG » środa, 11 października 2017, 14:44

Przebiliśmy 1k supportów ! Lecimy dalej :) Proszę o wsparcie, udostępniajcie, mówcie o tym ! :)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości