Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: NoCod » sobota, 9 grudnia 2017, 00:47

Sprostowanie minusa Vjankuv, którego dostałem:
Sam inwestuję w lsk bo daje zarobić na wahaniach, ale jestem osobą, która nie lubi polegać na wierze, ale na faktach, a one jakie są każdy widzi.

W związku z tym sprzedałem lsk jeszcze przed konferencją gdyż nie wierzyłem, że cokolwiek na niej zaprezentują (i poniekąd popełniłem błąd, bo gdybym sprzedał na górce w dniu konferencji to "kilka" : ) zł więcej bym zarobił).

Dlatego prosiłbym o nie krytykowanie mnie tyko dlatego, że polegam na faktach, a nie na wierze i porównaniach, co do porównań to też w wątku o BTC się często się o nim mówi jako substytucie złota, gdyż złoto jako aktywo jest niezwykle hmm "stabilne" oraz pełni funkcję tezauryzacji - i przytoczę teraz wypowiedź M. Belki nt. złota (w kilku fragmentach o nim wspominał ale daję fragment do najbardziej obszernego) https://youtu.be/lJIpNpnxOXw?t=6924, który podważa tę iluzję, którą cześć osób sobie wytworzyła. Pewnie część osób to podważy, ale ja akurat uznaję autorytet tej osoby, bo nie każdy zostaje prezesem NBP. Dlatego też daleka droga jeszcze to stwierdzenia, że LSK jest substytutem ETH.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sid0 » sobota, 9 grudnia 2017, 01:00

NoCod pisze: Być może to niezbyt dżentelmeńskie sformułowanie, ale słuchacie tego Kordka jak świnia grzmotów. Uważam, że gdyby mieli coś do zaprezentowania to już dawno by to zrobili (patrz: przełożony termin z września- wtedy to też straciłem zaufanie do nich). Myślę, że MOŻE być to zespół, który podchodzi do projektu na zasadzie "mama/dziewczyna/żona kazała mi dzisiaj zrobić to, to i to, ale przecież dzisiaj jest impreza*, więc zrobię to jutro, a jakąś wiarygodną wymówkę się wymyśli, tak tylko żeby uwierzyła".

*lub inne ważne wydarzenie, wybierz sobie sam

Moim zdaniem nie mają na tą chwilę nic do zaprezentowania i prawdopodobnie dopiero teraz zabierają się do pracy.
Jakże tu nie słuchać gościa który przez 1,5 roku zrobił tapetę i portfel, a tu ludzie zabijają się o ich coiny ;)
A na serio, uważam tak samo. Założę się, że sami wywalili gały, że to tak zaskoczyło. Mam tylko nadzieję, że teraz zabiorą się uczciwie za pracę. Przecież nie żre się rosołu z kury, która znosi złote jaja.
Wiadomo, wszyscy kupujemy obietnicę. Kiedy to już będzie wartościowy produkt, będziemy sprzedawać, żeby zrealizować zyski, czego wszystkim życzę :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » sobota, 9 grudnia 2017, 01:02

NoCod pisze:Pewnie część osób to podważy, ale ja akurat uznaję autorytet tej osoby, bo nie każdy zostaje prezesem NBP.
Nie każdy zostaje CEO startupu wycenianengo w Market Cap na prawie miliard dolarów -> odpowiedź na krytykę Kordka. Bardziej się droczę na argumenty niż bronie jego jako osoby. Nie każdy zostaje też doradcą Ministra Obrony Narodowej, Macierewicza, czy tam Misiewicza... Któryś tam kogoś był doradcą w tym związku.
Sam inwestuję w lsk bo daje zarobić na wahaniach, ale jestem osobą, która nie lubi polegać na wierze, ale na faktach, a one jakie są każdy widzi.
W kwestii przekładania terminów, napisałem w ostatniej wypowiedzi co o tym myślę.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: NEO1 » sobota, 9 grudnia 2017, 08:09

Witam
Team LISK chyba jest świadomy, że jeśli przełożą znowu termin to już będzie pozamiatane, a fakt, iż dopiero się tym zajęli jest oczywisty przynajmniej dla mnie bo w głowie mi się nie mieści fakt stworzenia takiej konferencji. Bardziej profesjonalne bywały "spotkania na galowo" w szkole podstawowej (też był rzutnik :-) więc oby się wyrobili). Miejmy nadzieje, że się zreflektują bo jednak sporo forsy przerzucamy w wiarę i spekulacje na temat tego "zespołu" .. teraz na wykresie LSK do BTC zauważyłem, że inwestorzy oczekują ruchu BTC bo to niedługo za pasem 10,12 .. co może oznaczać przy realizacji zysków na BTC dwie rzeczy ..albo przeskok w alty ( i tu niekoniecznie LSK wiemy dlaczego) albo spadochron i powolny lot :-).. swoją droga to cieszy mnie fakt, że dzisiaj rano 6 $ nie było .. chyba traderzy na weekendzie hee

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 15 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mirsta » sobota, 9 grudnia 2017, 10:51

pompowali kurs LTC teraz czas moim zdaniem na ETH

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » sobota, 9 grudnia 2017, 11:06

NEO1 pisze: Witam
Team LISK chyba jest świadomy, że jeśli przełożą znowu termin to już będzie pozamiatane, a fakt, iż dopiero się tym zajęli jest oczywisty przynajmniej dla mnie bo w głowie mi się nie mieści fakt stworzenia takiej konferencji.
Witaj.
Nie spodziewajcie się NICZEGO od gości, co robią projekt jakoś 4-ty rok a po drodze wydali małą kasę z ICO Crypti, potem porzucili projekt i zebrali kasę za... ...te same plany, których nie zrealizowali nawet z potężną kasą z drugiego ICO.

Problemem nie jest więc brak funduszy ani brak własnego talentu (to jasne, że go nie mają:), ale brak zarządzania i organizacji. Zwykła wydmuszka, ale dla Kordka fajnie, że mają etaty na lata... ...nie jak kiedyś z Crypti na krótki czas hehe.

Argumenty typu "Nie każdy projekt musi zbawić świat" (lol, a kto o tym mówi czy żąda od Liska, żąda się a raczej oczekuje tylko realizowania dappsów) czy "Kordek nie spodziewał się takiego sukcesu" jakie napisał jakiś czas temu chyba związany z projektem spod nicka Benq jeśli dobrze pamiętam, tylko ośmieszają cały ten projekt i ludzi za nimi stojących.

Jedyna zaleta Liska, że bywa płynny na giełdach, można pograć. Ale jako projekt nie widzę żadnych zalet chyba że zrealizują co obiecali, wtedy można traktować to poważnie, na razie robią wszystko by być traktowanym za niepoważnych ludzi żerujących na fajnej kasce z ICO.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Kulfon
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kulfon » sobota, 9 grudnia 2017, 11:26

Iemix96 pisze: Jeżeli to prawda to jesteśmy za przeproszeniem w D*pie bo jak w lutym znów przełożą to wiele osób straci zaufanie do tej krypto. Ba sam nie mam do nich zaufania i jeżeli będą planować w lutym jakaś konferencje sam sprzedam przed nią . Bo strach pomyśleć co mogą ogłosić .
Jak przełożą w lutym to cena spadnie poniżej 20zł. :)

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: NEO1 » sobota, 9 grudnia 2017, 11:28

Co fakt to fakt .. osobiście powiem, że na krótkich transakcjach dał sporo zarobić .. dlatego jakiś tam sentyment.. przyzwyczajenia tłumu są .. LSK potrafi mile zaskoczyć jeśli się ma głowę na karku i ślęczy nad wykresem ..co nie zmienia faktu, że kolega "Wymazywanie" ma rację .. niestety ..

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » sobota, 9 grudnia 2017, 11:44

Podejrzewam znów za niedługo pompę na lisku i spadek do obecnego poziomu.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: rzen » sobota, 9 grudnia 2017, 13:17

Iemix96 pisze: AbuCoins pierwsze słyszę polecacie? a widzę że mniejsze prowizje ... tylko ta weryfikacja ... hmm użwam binance i bitbay a co myślicie o abucoins?
Jeśli chodzi o Abucoins to weryfikacja znowu nie jest taka trudna, a dość szybko, bo chyba na drugi dzień byłam już zweryfikowana. Po drugie, prowizji teraz nie ma, po wpisaniu kodu obniżają prowizję do 0 zł do końca marca. Kody możesz znaleźć chyba na forum. Tylko od wczoraj wprowadzili opłaty za wpłacanie depozytu w EUR i USD...

Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: -25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Mateusz221993 » sobota, 9 grudnia 2017, 14:53

panowie i panie w co lepiej teraz wejsc lsk czy eth ? tak na okres okolo 3 miesiecy ? pomożecie ?

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » sobota, 9 grudnia 2017, 15:03

Eth bardziej stabilne. A lisk może da więcej zarobić JAK wykona to co obiecał i zrobi rebranding. A jak nie to poleci na szyję.

Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: -25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Mateusz221993 » sobota, 9 grudnia 2017, 15:13

teoretycznie eth moze byc przed pompka bo jeszcze nie miało a Ty w co byś wszedł ?

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » sobota, 9 grudnia 2017, 15:59

Szczerze nwm co będzie jutro po kontraktach. Może wszystko poleci a może się wybije.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: NEO1 » sobota, 9 grudnia 2017, 17:22

Teraz to wróżenie z fusów .. z reguły jak BTC leciało szybko w dół to jednak był spadek altów .. jak powoli kurs opadał to z altami było ok .. nie wiadomo .. wszystko napompowane .. trzeba obserwować .. lepiej stracić okazję niż pieniądze..

Kulfon
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kulfon » sobota, 9 grudnia 2017, 17:44

Podejrzewam, że LSK pójdzie w dół bo BTC też idzie w dół. A jak wiadomo kurs LSK jest podobny do BTC i od niego zależny. Ja ustawiłem order na cenę niską, żeby mnie nie zaskoczyło jak nagle spadnie :) a nie zdążę kupić.

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » sobota, 9 grudnia 2017, 18:34

Panowie zapinac pasy lecimy w dół.

Kulfon
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kulfon » sobota, 9 grudnia 2017, 18:44

@Iemix96, 8-) 8-) :twisted:

Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: -25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Mateusz221993 » sobota, 9 grudnia 2017, 18:57

panowie przy jakiej cenie sięładujecie jakiej korekty mozna sie teraz spodziewac ładnie btc leci :0

Początkujący
Posty: 155
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: matikb » sobota, 9 grudnia 2017, 19:28

Korekty do 28.00 zl bo na bb siedza janusze i kupują znacznie powyzej aktualnej ceny. Cebulaki muszą sie zaladowac 1 zl drozej zeby ktos nie kupil przypadkiem przed nimi. Wiocha jak nigdzie.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości