Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tech21 » poniedziałek, 17 lipca 2017, 23:23

mateusz1022 pisze: Jakie szanse że w najbliższych 3 miesiącach Lisk skoczy do 13 zł? :D
Nikłe :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 17 lipca 2017, 23:24

^^ zostawmy to w sferze marzeń :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7635
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12836
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ergorg » poniedziałek, 17 lipca 2017, 23:26

[youtube][/youtube]

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 15 lipca 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zero » poniedziałek, 17 lipca 2017, 23:44

kto sie ladnie zabawil bo ostro w dół nabb poszło :) w ogole samo mi liski kupiło tak poza tym ...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 110
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 78
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: preston » wtorek, 18 lipca 2017, 00:04

Spadło bo BTC drugi raz nie przebił okolic 2180. Myślę że ludzie teraz siedzą i patrzą na poli i inne większe giełdy i każdy ruch na granicach trendu/wsparcia powoduje drastyczne i gwałtowne ruchy w sprzedaży

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: splatt91 » wtorek, 18 lipca 2017, 07:09

A ja podtrzymuje dalej, dojedzie do ok. 8 zl na BB i zrobi sie korekta tego ruchu. A dlaczego ? Dla mnie to ciągle "W" może już trochę rozlazłe ale W

Weteran
Posty: 2894
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adamu79 » wtorek, 18 lipca 2017, 09:34

oby było tak jak mówisz, bo u mnie chciwość przeważyła nad strachem i nie sprzedałem ;)

btw.
1) Działa Wam stop-limit na polo? Mi z 2 tyg. temu dwukrotnie nie został zrealizowany limit sell
2) Czy są jakieś sensowne giełdy gdzie jest dostępny klasyczny stop-loss tak jak na forexie tyle że do long-term, bez forexowych swapów i innego gówna
Ostatnio zmieniony wtorek, 18 lipca 2017, 09:43 przez adamu79, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 22 czerwca 2017
Reputacja: 46
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: KoszykM » wtorek, 18 lipca 2017, 09:38

LSK aktualnie kompletnie nie reaguje na rynek. Od rana BTC ładnie podąża w górę, ETH to samo, a LSK cały czas siedzi w kursie 6.00 - 6.15. Wieczorem mogliśmy obserwować ładny skok o około 18%, dzisiaj spodziewam się podobnego działania. Jeżeli BTC dalej będzie utrzymywał trend wzrostowy, spodziewam się pod koniec dnia kursu w granicach 7.xx (bliżej pierwszej połówki), ale to tylko moja skromna opinia.

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: splatt91 » wtorek, 18 lipca 2017, 09:38

adamu79 pisze:oby było tak jak mówisz, bo u mnie chciwość przeważyła nad strachem i nie sprzedałem ;)
Ale nie bierz tego za pewniak bo poczułem sie odpowiedzialnie :d

Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: 15 czerwca 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: woytek » wtorek, 18 lipca 2017, 10:12

BTC przekracza pkt wsparcia którego wczoraj nie mógł przebić, co z kolei generowało zaniepokojenie inwestorów i oczekiwanie na spadek a mimo tego ktoś wpuścił kapitał na LSK i zaliczyliśmy skok. Teraz ciężko powiedzieć co będzie dalej ale na moje oko BTC nie utrzyma zbyt długo takiego kursu a już na pewno takiego trendu bo zaraz mieli byśmy kolejną cyferkę w kursie czego już dawno nie grano. Jak patrze teraz to nawet już zaczyna powoli się korygować (to samo ETH). Na moje będziemy lecieć w dół i w sumie na to czekam bo wczoraj spuściłem LSK i pasuje odkupić nieco taniej. Pozostaje czekać na ostygnięcie emocji i spadek :D

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: splatt91 » wtorek, 18 lipca 2017, 10:24

No właśnie też to zauważyłem. Zależy teraz wszystko od BTC

Weteran
Posty: 2894
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adamu79 » wtorek, 18 lipca 2017, 11:11

splatt91 pisze: No właśnie też to zauważyłem. Zależy teraz wszystko od BTC
leci zatem BTC, pytanie tylko czy sie przytrzyma na okolicach 2160 w ciągu 2h, bo jesli nie to może być kolejna okazja do zakupu LSK w okolicach 4 - 4.5 PLN ;)

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 21 czerwca 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Niechciec » wtorek, 18 lipca 2017, 11:34

Wg mnie rynek teraz testuje linie wsparcia na poziomie ok. 0,00072. Poza tym wydaje mi się, że wyjdziemy górą z tego trójkąta i przy takim scenariuszu może być dłuższy wzrost, ale na jakieś nowe ATH to przez dłuższy czas bym nie liczył. Luźne spostrzenie to cena w okolicy 0,0009 w okolicy sierpnia.


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 18 lipca 2017, 11:45

@Niechciec, Tak, to realne, ale też skromne, bo może i dotrzeć tak do 0.001-11.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 21 czerwca 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Niechciec » wtorek, 18 lipca 2017, 11:54

Wymazywanie pisze: @Niechciec, Tak, to realne, ale też skromne, bo może i dotrzeć tak do 0.001-11.
Niby tak, równie dobrze może być super pompa i nowe ATH, ale po tak dużej korekcie od ostatniego picku, nie nastawiam się na wysokie odbicia. Bardzo mnie ciekawi sytuacja pod koniec tego tygodnia. Nie ma co czekac na wielokrotnie wspominaną datę 1.08, bo
rynek zacznie weryfikacje wcześniej i właśnie dlatego nie spodziewam się niczego spektaluranego, ale czysto intuicyjnie wg mnie skonczylo sie nurkowanie.


Edit: Dalej bouncing na linii wsparcia ~0,00072.
Ostatnio zmieniony wtorek, 18 lipca 2017, 15:14 przez Niechciec, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: splatt91 » wtorek, 18 lipca 2017, 12:11

Na pewno te kilka dni przed 1 sierpnia bedzie albo stagnacja albo lot w dół bo ludziom nie bedzie sie chcialo stresować :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 752
Rejestracja: 24 czerwca 2017
Reputacja: 332
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Delhi » wtorek, 18 lipca 2017, 12:25

splatt91 pisze: Na pewno te kilka dni przed 1 sierpnia bedzie albo stagnacja albo lot w dół bo ludziom nie bedzie sie chcialo stresować :)
Niekoniecznie. Dlaczego tak uważam ?
Już teraz w sieci można znaleźć +100 filmików traktujących o tym, że można kupić btc, (w zasadzie król w dół alty w dół więc będę mówić przez pryzmat btc) i załadować na portfel gdzie kontrolujemy klucze prywatne i możemy przez to czuć się bezpieczni przez zawirowaniami na btc nawet jak się rozdzieli to będzie można mieć coiny w dwóch blokach . Piszę o tym, bo ludzie to widzą, a wiem że ludzie są chciwi wielu się już złapało na zapewnienia, że po segwit kurs nagle wzrośnie ponieważ jego technologia zostanie udoskonalona, w sieci krąży mnóstwo filmików mówiących także o tym co zostanie dodane (jakie technologie) do btc. Chciwi ludzie, kupią teraz btc przez to możemy mieć drugą pompkę - powolną, ale drugą. Wszystko to jest tak niepewne że może i jej nawet nie być ... staram się patrzeć na sytuację z różnych punktów widzenia także nie naskakuję na kolegę, ale staram się zwrócić uwagę na inne możliwości. :roll:

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » wtorek, 18 lipca 2017, 13:43

Ten wzrost na BTC coś mi śmierdzi na kilometr, zauważyliście że ALTY między innymi LSK nie idzie za tym zrostem czeka...czyżby także nie wierzy ? I czyje pismo nosem że to kolejne ubieranie leszcza w LISKI i potem korekta.
Może się mylę oczywiście gram jak każdy na wzrost ale naprawdę jak patrzę na tego BTC to coś mi to wygląda na robienie ludzi w jajo. A już tym bardziej gdy czytam wszystkich na forum i generalna euforia i widza poziomy 2300 - 2400 później to już kosmos itd. A zasada jest taka że jak wszyscy mówią będzie w górę to jest odwrotnie ;)

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: splatt91 » wtorek, 18 lipca 2017, 14:21

@Delhi inny punkt widzenia jest dobry bo pozwala nabrać dystansu ;) Oczywiście ja nie jestem pewien swoich słów więc sam jestem ciekaw co sie bedzie dzialo.
A z @Jazda sie zgadzam że tak często jest więc w tym tygodniu prawdopodobna korekta tego wszystkiego

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1938
Rejestracja: 4 września 2013
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: novymivo » wtorek, 18 lipca 2017, 14:44

Wczorajsza pompka tylko utwiedzila mnie w przekonaniu ze trzymanie lsk i hodlowanie to blad. Jezeli 4.50 sie nie obroni to zobaczymy 2.x zl za sztuke. Jezeli wczorajsza pompa nie dala rady to slabo to widze dlugoterminowo.
Polskie Forum Bitcoin.pl

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości