Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: laki666 » wtorek, 1 grudnia 2020, 19:02

w marcu to była kalapa wszytkich kryptowalut i co byś nie kupił w czasie to byś zarobił 100 procent
ja pytam czy coś się ruszy a nie wróżenie z fusów

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 79
Reputacja postu: 
0

Postautor: pablo12 » wtorek, 1 grudnia 2020, 19:27

laki666 pisze: wtorek, 1 grudnia 2020, 19:02ja pytam czy coś się ruszy a nie wróżenie z fusów
Czytasz Ty co piszesz?

Nie przepadam za lisem ale tak jakby się szykował na jakiś strzał, byłbym zaskoczony jeśli dałby radę szarpnąc ostro w góre jak Btc tak szaleje.

Początkujący
Reputacja: 473
Reputacja postu: 
1

Postautor: Pogromca » wtorek, 1 grudnia 2020, 20:50

Lisek z reguły rośnie na samym końcu jak wszystko już razem z bitkiem potrafi spadać , tak jakby ktoś zawsze próbował zwrócić uwagę na niego i ściągnąć volumen ;) Ale przeważnie większość wybić jest gaszonych jak ognisko o 5 nad ranem ;) Choć może trwać jakaś cicha akumulacja i powtórka z początku roku wcale by mnie nie zdziwiła. Ale sobie czekam, czekanie jest fajne, nic w tym czasie się nie traci 8-)

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 133
Reputacja postu: 
1

Postautor: Pomoc_potrzebna » wtorek, 1 grudnia 2020, 22:14

Brak pozycji to też pozycja.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 5301
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » czwartek, 3 grudnia 2020, 06:07

Lisk hossa, 2$ soon :D

BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Diem | A New Global Payment System

Początkujący
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
2

Postautor: Jasio92 » czwartek, 3 grudnia 2020, 19:28

Ile to już widziałem tutaj wykresów "the moon"
Jedynie co uratuje teraz Liska to pompa medialna.
Jakby zaczął mówić o lisku cały YouTube i wszystkie newsy na temat liska były by na stronach o krypto to coś by mogło z tego być. Media skierowane są na ETH i DeFi.
Lisk bez pompy medialnej nie zorbi z dnia na dzien 100,200,300 % a co dopiero ATH.
Osobiście trzymam marne xxx Lisków w oczekiwaniu na Bańke, ale chyba to potrwa dłużej niż sądziłem. Proponuję się z tym pogodzić i przetrzymać je na kolejny cykl. W tym cyklu 2020/2021 Lisk jest na straconej pozycji.
dobrze, że nie jestem załadowany w liski po uszy bo bym miał ciężki orzech do zgryzienia co z nim teraz zrobić.

Początkujący
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
3

Postautor: laki666 » czwartek, 3 grudnia 2020, 19:57

witam
dokladnie tak jak napisałeś martwi mnie tylko to jak wreście na bitka wejdzie korekta a to nie uniknione ,ile wtedy bedzie kosztował lisk
fakt że dziś sprzedałem całość po 5,4 kupił po 4,65 liczyłem na lepszy zarobek a le jakiś jest.Może też byc że jednak pójdzie w górkę ale nigdy nie żałuję decyzji nauczyłem się że rynek krypto jest absolutnie nie przewidywalny jak Rosyjska ruletka
na początku traciłem i powiem tak dużo straciłem ponad kildziesiat tysięcy
ten rok po dwóch latach nauki i obserwcji odrobiłem straty fak nic nie zarobiłem ale nie jestem na minusie
a te wykresy i pisanie jakie pompy bedą na lisku nic mi nie dały i się nie sprawdzały
każdy niech sam obserwuję rynek i wyciąga wnioski

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Pogromca » czwartek, 3 grudnia 2020, 20:12

Zgadzam się z Wami poza jednym. Pompa nie potrzebuje medialnego rozgłosu by zaistnieć, wystarczy minimalnie większe zainteresowanie i ograniczona podaż ;) Ale to nie w tym roku, raczej ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Pomoc_potrzebna » piątek, 4 grudnia 2020, 15:31

https://twitter.com/LiskHQ/status/1334853148209532928 hmmm.....czyżby co ? nie było komu projektu robić ?

Początkujący
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki: 1JWBYfBwomCe9geFzkhC8xDuPpVEAx9X68

Postautor: Marcinu » piątek, 4 grudnia 2020, 16:29

Pomoc_potrzebna pisze: piątek, 4 grudnia 2020, 15:31 hmmm.....czyżby co ? nie było komu projektu robić ?

Może po prostu chcą przyspieszyć prace, w sensie oby :)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1235
Reputacja postu: 
0

Postautor: blink » piątek, 4 grudnia 2020, 16:37

Marcinu pisze: piątek, 4 grudnia 2020, 16:29Może po prostu chcą przyspieszyć prace, w sensie oby

heheeh dobry żart :D
Prace miały przyspieszyć już od core 1.0 - tak to było dumnie wieszczone przez Kordka :?

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Pogromca » piątek, 4 grudnia 2020, 16:44

I przyspieszyły, sprawdź sobie prace developmentu do czasów stworzenia core 1.0 i od tamtej pory do dziś. @Yoda w formie graficznej na YT przedstawiał taki stan.

Dodano po 7 minutach 34 sekundach:

To jest tylko do lutego 2019, a od tamtego czasu zostało zrobione dobre dwa razy tyle ;)

No to jak @blink przyspieszyły, czy znowu próbujesz delikatnie przemycać swoje kłamstewka ? ;)

O jest aktualniejsza wizualizacja do grudnia 2019

Wydanie Core 1.0 to przełom sierpnia/września 2018. Można sobie porównać stan prac

@Yoda chyba czas na podsumowanie tego roku kolejną wizualizacją ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: blink » piątek, 4 grudnia 2020, 17:04

Pogromca pisze: piątek, 4 grudnia 2020, 16:51To jest tylko do lutego 2019, a od tamtego czasu zostało zrobione dobre dwa razy tyle

No to jak @blink przyspieszyły, czy znowu próbujesz delikatnie przemycać swoje kłamstewka ?

Przyspieszyły w tym sensie że pracują szybciej ale przypomnijmy sobie jak Kordek gadał "Wydanie Core 1.0 to kamień milowy i że już z górki - były brawa, ludzie wstawali z krzeseł :lol: . Minęły kolejne dwa lata a oni nadal klepią kod a produkt z obiecanymi funkcjami i sidechainami nie istnieje.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Pogromca » piątek, 4 grudnia 2020, 17:08

blink pisze: piątek, 4 grudnia 2020, 17:04 ale przypomnijmy sobie jak Kordek gadał "Wydanie Core 1.0 to kamień milowy i że już z górki - były brawa, ludzie wstawali z krzeseł
No i poszło z górki, w następnym roku miałeś SDK.
blink pisze: piątek, 4 grudnia 2020, 17:04Minęły kolejne dwa lata a oni nadal klepią kod a produkt z obiecanymi funkcjami i sidechainami nie istnieje.
Funkcje są. Sidechainy to ostatni element, który będzie zwiastował zakończenie obecnych etapów projektu. Dalej klepią, bo jak widzisz, to nie jest projekt, który można zrobić w dwa tygodnie na kolanie, tylko trochę bardziej skomplikowany ;)

Problem z liskiem leży gdzie indziej i do czego innego potrzebny ten programista backendowy ;-) Można by z tego nawet ukręcić niezły fud, ale ja siedzę cicho ;) Kto ma wiedzieć ten wie ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: blink » piątek, 4 grudnia 2020, 17:24

blink pisze: piątek, 4 grudnia 2020, 17:04 Dalej klepią, bo jak widzisz, to nie jest projekt, który można zrobić w dwa tygodnie na kolanie, tylko trochę bardziej skomplikowany

Tak to można wytłumaczyć wszystko nawet stronę www dla niewidomych z dotacji unijnych :lol:
Pogromca pisze: piątek, 4 grudnia 2020, 17:08Problem z liskiem leży gdzie indziej i do czego innego potrzebny ten programista backendowy Można by z tego nawet ukręcić niezły fud, ale ja siedzę cicho Kto ma wiedzieć ten wie

Gdyby było faktycznie czym się pochwalić to na pewno byś to zrobił :D

Początkujący
Reputacja: 55
Reputacja postu: 
0

Postautor: GrandKW » piątek, 4 grudnia 2020, 17:28

Czy wy dwaj moglibyście się kiedyś spotkać w realu i nakłaść sobie po pysku jak za starych dobrych czasów i uwolnić ten wątek od Waszych wojenek? Dziękuję :)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: blink » piątek, 4 grudnia 2020, 17:37

GrandKW pisze: piątek, 4 grudnia 2020, 17:28Czy wy dwaj moglibyście się kiedyś spotkać w realu i nakłaść sobie po pysku jak za starych dobrych czasów i uwolnić ten wątek od Waszych wojenek? Dziękuję

Czemu by to miało służyć? Cena liska najlepiej pokazuje jak jest. Jak będzie zobaczymy - czy killer ethereum wstanie z kolan czy nie :D
Ostatnio zmieniony piątek, 4 grudnia 2020, 17:47 przez blink, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Pomoc_potrzebna » piątek, 4 grudnia 2020, 17:44

blink pisze: piątek, 4 grudnia 2020, 17:37Czemu by to miało służyć? Cena liska najlepiej pokazuje jak jest. Jak będzie zobaczymy - czy killer etherum wstanie z kolan czy nie

TRUE

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Pogromca » piątek, 4 grudnia 2020, 18:15

blink pisze: piątek, 4 grudnia 2020, 17:24Tak to można wytłumaczyć wszystko nawet stronę www dla niewidomych z dotacji unijnych
Istnieje różnica między wytłumaczyć, a samemu sprawdzić. Tłumaczyć komuś kto i tak tego nie zrozumie jest totalnie bez sensu ;) Dużo łatwiej jest zrobić projekt w przyjaznym do tego języku z określonymi transakcjami i kontraktami niż stworzyć projekt w języku do tego nie przystosowanym z otwartymi transakcjami i kontraktami, które określasz Ty sam. To tak samo jak tworzyć nowy samochód korzystając ze starej płyty podłogowej[*] i mając w związku z nią pewne ograniczenia, a mieć technologie do tworzenia nowych płyt podłogowych spełniających nasze potrzeby.

*Popatrz na Poloneza, który korzysta z płyty podłogowej Fiata 125p, która to z kolei została zapożyczona z Fiata 1300/1500 mającego swoje korzenie w połowie lat 60tych. W latach 80tych Polonez to już był technologiczny skansen z resorami z tyłu i silnikami OHV, gdzie nawet w Ładzie montowano nowocześniejsze jednostki XD Jest to dobre porównanie względem blockchain z określonymi typami transakcji, a customowym blockchain z customowymi transakcjami ;-) W tym pierwszym nie wywalisz resorów i silnika OHV, a w tym drugim bez problemu wprowadzisz nową konstrukcję ;)
blink pisze: piątek, 4 grudnia 2020, 17:24Gdyby było faktycznie czym się pochwalić to na pewno byś to zrobił
Teoretycznie mógłbym napisać co nie co, mógłbym nawet na tym skorzystać, bo zależy mi na niższej cenie, ale nie widzę w tym sensu. Poczekam aż samo wyjdzie :) I tu zupełnie nie ma się czym chwalić, raczej obawiać, że może polecieć niezły dump któregoś dnia na którego z chęcią się czaję ;)

Dodano po 1 minucie 22 sekundach:
GrandKW pisze: piątek, 4 grudnia 2020, 17:28 Czy wy dwaj moglibyście się kiedyś spotkać w realu i nakłaść sobie po pysku jak za starych dobrych czasów i uwolnić ten wątek od Waszych wojenek? Dziękuję :)
Nie chciałbym skrzywdzić Blinka, więc ta opcja odpada xD

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Pomoc_potrzebna » piątek, 4 grudnia 2020, 19:10

Pogromca pisze: piątek, 4 grudnia 2020, 18:17Teoretycznie mógłbym napisać co nie co, mógłbym nawet na tym skorzystać, bo zależy mi na niższej cenie, ale nie widzę w tym sensu. Poczekam aż samo wyjdzie I tu zupełnie nie ma się czym chwalić, raczej obawiać, że może polecieć niezły dump któregoś dnia na którego z chęcią się czaję

Nie to,że stoje po stronie czyjejś ale to co piszesz to trochę brzmi dziecinnie. Napisałbyś coś na forum gdzie zaglądają dzieci nagonieni od Lorda Kruszwila i myślisz,że ich zrzucono-wkurwione Liski spowodowałby spadek ceny ? Nie wiem czy ty jesteś poważny Pogromca ? Zobaczymy czy się ktoś znajdzie na miejsce oferty pracy. Trzeba patrzeć obiektywnie. Lisk stoi po 5 zł ETH 2100. Nie ma o czym mówić narazie w ogóle o jakimś konkurowaniu. Musiałby naprawdę wyjść informacja, że nie wiem Bill Gates będzie budował na Lisku aby cena dogoniła ETH. Takiej ceny nie zobaczymy nigdy na tym coinie. Z perspektywy czasu wiem jedno,że tu nie wiadomo nic.

Wróć do „Lisk”