Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Reputacja: 485
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: Pogromca » piątek, 9 października 2020, 16:52

@adiqq Dobra, zapomniałem, że anagamidev czasem pisze różne niestworzone rzeczy :D Nie będę tłumaczył tego eth killer, że ma początek w 2016 jako mem ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 5005
Reputacja postu: 
3

Postautor: anagamidev » piątek, 9 października 2020, 17:06

@adiqq Lisk ma inflację roczną 2% lekko ponad i z każdym wykopanym blokiem spada(procentowo), lim 1/n = 0. Jeśli taka sama hossa znowu się rozkręci jak 2017 roku, to wg. mnie jest szansa na 300-1000PLN, oczywiście na szczycie jednego dnia, tak samo jak 140PLN. No i później spadnie znowu pewnie te 95% na ceny 15-50PLN, czyli wyższe niż nawet dzisiaj i kolejna bańka do 5000PLN, nie wiem. Oczywiście zakładając, że projekt nie upadnie. Zalecam spojrzeć na bańki Bitcoin'a, tutaj cudów nie ma, a schematy się powtarzają, mniej lub bardziej dokładnie. Teoretycznie pod względem spekulacyjnym czyli ROI to może być lepszy od ETH. ETH zakładam na 5k$ co najmniej, a dzisiaj jest po 360$, czyli jakieś x13.(8) natomiast gdyby Lisk wrócił na ATH to już masz x35 z 4PLN. Oraz ETH ma inflację roczną wynoszącą ponad 4%, więc jeśli chodzi o store of value, to Lisk is ETH killer. Aczkolwiek ETH raczej nie upadnie, a Lisk nie wiadomo jeszcze ; ) :D #lisk100$soon
BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Libra | A New Global Payment System

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
0

Postautor: Pomoc_potrzebna » piątek, 9 października 2020, 17:23

hahahahaha anagamidev jesteś mistrzem. Bez ciebie to bym nie żył

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Pogromca » piątek, 9 października 2020, 18:08

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1196
Reputacja postu: 
0

Postautor: blink » piątek, 9 października 2020, 19:12

Pogromca pisze: piątek, 9 października 2020, 16:31Nie miałbym do Ciebie bólu dupy, gdybyś okazał odrobinę klasy i nie przychodził podstępnie srać do byłego gniazda, próbując (co już nie jednokrotnie robiłeś tutaj, tylko, że tym razem zrobiłeś to nieco subtelniej) namawiać na projekt w który obecnie jesteś władowany po uszy

Nie sram do byłego gniazda po prostu w tym gnieździe jest tyle odchodów, że nie szło tam usiedzieć, więc odleciałem gdzie indziej :D Nie namawiam na waves tylko jak zakrzywiasz rzeczywistość i szerzysz nieprawdę to udowadniam CI, że na waves zarobiłem więcej niż bym zarobił na lisku tyle.

Pogromca pisze: piątek, 9 października 2020, 16:31Zresztą zrobiłem to celowo, po tym jak oskarżałeś niedawno liska o wyprodukowanie 40mln tokenów w przeciągu 4 lat, podczas gdy... No właśnie. Wieje hipokryzją i to ostro.

Lisk wyprodukowała mafia 40% z powietrza - taka różnica. Co z tego, że jest 400mln, są krypto których jest ponad 1mld, ale nie wykopali 40% z niczego.

Pogromca pisze: piątek, 9 października 2020, 16:31Szczególnie biorąc pod uwagę cenę z wczoraj

Zablokowane depozyty to spompowali kurs, po czym po odblokowaniu cena wróciła sprzed pompy - nic nadzwyczajnego. Czytałeś temat to wiesz. Nawet amator by to przewidział.

Pogromca pisze: piątek, 9 października 2020, 16:31Super, tylko pogratulować. Był nawet prawie 5 razy droższy. Po czym spadł procentowo bardziej niż Lisk. Można też powiedzieć, że cały czas spada

ATH Lisk - 34,92$ - obecnie 1,17$ (-97%)
ATH Waves - 16,08$ - obecnie 2,40$ (-85%)

Zawsze sobie można to wytłumaczyć na swój sposób niestety liczby nie kłamią.
Spoiler:
Daruj sobie wycieczki personalne i całe opowiadania tekstu, gdy ostatnio wypunktowałem twoje zakrzywianie rzeczywistości to zamilkłeś na jakiś czas.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Pogromca » piątek, 9 października 2020, 19:28

blink pisze: piątek, 9 października 2020, 19:12Lisk wyprodukowała mafia 40% z powietrza
Jak masz gadać głupoty to naprawdę lepiej żebyś milczał. Dziwisz mi się potem, że nie chce mi się z Tobą dyskutować. Bo po prostu nie ma z kim. Z kłamcami nie gadam, kłamców gaszę i potem nie chce mi się wracać do dyskusji z błaznami.
blink pisze: piątek, 9 października 2020, 19:12Zablokowane depozyty to spompowali kurs, po czym po odblokowaniu cena wróciła sprzed pompy - nic nadzwyczajnego. Czytałeś temat to wiesz. Nawet amator by to przewidział.
Nawet amator by wiedział , a Ty nie wiedziałeś . No popatrz . Nieźle się podsumowaleś.
blink pisze: piątek, 9 października 2020, 19:12ATH Lisk - 34,92$ - obecnie 1,17$ (-97%)
ATH Waves - 16,08$ - obecnie 2,40$ (-85%)
I co w zawiązku z tym ? To mówimy o okresie tegorocznym czy całej ubiegłej hossie ? XD. Wniosek prosty , gdyby Lisk wrócił na ath to ma do zrobienia większy procent. Liczby nie kłamią ;)
blink pisze: piątek, 9 października 2020, 19:12Daruj sobie wycieczki personalne i całe opowiadania tekstu, gdy ostatnio wypunktowałem twoje zakrzywianie rzeczywistości to zamilkłeś na jakiś czas.
Wybacz, nawet nie chciało mi się tutaj wchodzić i tego czytać, nie wiem co pisałeś , bo średnio Twoje wypaczone zdanie interesuje .
blink pisze: piątek, 9 października 2020, 19:12Nie sram do byłego gniazda po prostu w tym gnieździe jest tyle odchodów, że nie szło tam usiedzieć, więc odleciałem gdzie indziej

Po czym regularnie tu wracasz narobić stolca. Tak cię boli ta nieudana inwestycja .
blink pisze: piątek, 9 października 2020, 19:12Nie namawiam na waves tylko jak zakrzywiasz rzeczywistość i szerzysz nieprawdę to udowadniam CI, że na waves zarobiłem więcej niż bym zarobił na lisku tyle.
Ty nie namawiasz . Naganiasz, co już nie raz pokazywałaś wrzucając w ten temat wykres Lisk i waves, gdy tylko waves był wyżej, sugerując wymianę lisków na waves. A jak Lisk był czasem (po twoim poście) wyżej od waves to siedziałeś jak mysz pod miotłą. Taki jesteś ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: blink » piątek, 9 października 2020, 21:02

Pogromca pisze: piątek, 9 października 2020, 19:28Nawet amator by wiedział , a Ty nie wiedziałeś . No popatrz . Nieźle się podsumowaleś.

Nie wiedziałem że depozyty są zablokowane a nie to że cena wyrówna się po odblokowaniu wpłat - nie manipuluj.

Pogromca pisze: piątek, 9 października 2020, 19:28I co w zawiązku z tym ? To mówimy o okresie tegorocznym czy całej ubiegłej hossie ? XD. Wniosek prosty , gdyby Lisk wrócił na ath to ma do zrobienia większy procent. Liczby nie kłamią

Tak sobie wmawiaj, życie marzeniami. Cofnąłbym się rok to napisałbyś że wybrałem okres w którym waves był wyżej.

Pogromca pisze: piątek, 9 października 2020, 19:28Ty nie namawiasz . Naganiasz, co już nie raz pokazywałaś wrzucając w ten temat wykres Lisk i waves, gdy tylko waves był wyżej, sugerując wymianę lisków na waves. A jak Lisk był czasem (po twoim poście) wyżej od waves to siedziałeś jak mysz pod miotłą. Taki jesteś

Kolejna twoje zakrzywianie rzeczywistości. Napisałem o tym raz i dałem Ci screeny z giełdy: viewtopic.php?f=110&t=21652&p=654553#p654553. Pokaż mi okres po moim poście - 14 sierpnia gdzie Lisk był wyżej od Waves.

Edit:
Może jednak nie pokazuj, bo i tak nie znajdziesz a tworzy się tu szambo. Wiem, obraziłem liska tym, że napisałem iż zainteresowanie tą krypto spada, bo taka jest po prostu prawda. Liczenie, że na kolejnej bańce (o ile do niej dojdzie) lisk nadal będzie na topie jest po prostu naiwne.

Początkujący
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0

Postautor: oneman » piątek, 9 października 2020, 21:30

Xxx

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Pogromca » piątek, 9 października 2020, 21:34

blink pisze: piątek, 9 października 2020, 21:02Może jednak nie pokazuj, bo i tak nie znajdziesz a tworzy się tu szambo.
Proszę bardzo
blink pisze: środa, 26 lutego 2020, 07:40
Picassso pisze: wtorek, 25 lutego 2020, 23:58No tak.., bo tylko lisk spada, ale wy jesteście ułomni

Większość spada, ale niektóre te lepsze nawet rosną. W takich sytuacjach warto sprawdzić jakie waluty spadają mniej i czy nie radzą sobie lepiej przy spadkach BTC od tej którą posiadamy.

@GoPro Gdzie napisałem w tym poście o Waves? Nerwy ponoszą trochę.
Na Twoje całe szczęście obrazek zniknął na którym podświadomie sugerowałeś innym waves który miał wtedy ładne procenty. Nie tylko ja to spostrzegłem.

Dodano po 30 sekundach:
Pogromca pisze: czwartek, 27 lutego 2020, 05:06
blink pisze: środa, 26 lutego 2020, 07:40Większość spada, ale niektóre te lepsze nawet rosną. W takich sytuacjach warto sprawdzić jakie waluty spadają mniej i czy nie radzą sobie lepiej przy spadkach BTC od tej którą posiadamy.
No właśnie.

Ups...
blink pisze: czwartek, 27 lutego 2020, 06:39 @Pogromca Zmienność jest duża jak widać, kwestia tylko taka czy to wykorzystujesz czy tylko się tym podniecasz :D
Tak się potem głupio tłumaczyłeś. I znikles dopóki Twój udany zakup zaczął być wart więcej niż Lisk, wpadając tu i lechtajac swoje ego, uzasadniając swojej psychice sprzedaż projektu do którego byłeś mocno przywiązany emocjonalnie, jak to mówią od nienawiści do miłości . Dziękuję. Pozamiatane kolego, zresztą jak zwykle.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: blink » piątek, 9 października 2020, 21:51

Pogromca pisze: piątek, 9 października 2020, 21:34Tak się potem głupio tłumaczyłeś. I znikles dopóki Twój udany zakup zaczął być wart więcej niż Lisk, wpadając tu i lechtajac swoje ego, uzasadniając swojej psychice sprzedaż projektu do którego byłeś mocno przywiązany emocjonalnie, jak to mówią od nienawiści do miłości . Dziękuję. Pozamiatane kolego, zresztą jak zwykle.

Ja nie musze sobie nic łechtać. Różnica 200 sat. gdzie lisk akurat urósł 12% a waves 10% spadł, dzień wcześniej pewnie były na równym poziomie - a Ty się tym podniecasz. Pozamiatałeś się sam jak pokazujesz w poście wyżej nadal żyjesz przeszłością której niestety nie ma i pewnie nigdy nie będzie. Nie korzystasz z żadnych okazji zarobku jaka by to krypto nie była, ale sekciarstwo wymaga poświęceń.

Obrazek

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Pogromca » piątek, 9 października 2020, 22:05

@blink Nie manipuluj, był akurat w tamtym momencie droższy o 2000 sato a nie 200 to po pierwsze. Później był prawie trzykrotnie droższy, ale to już umyka Ci uwadze, bo przecież teraz waves jest droższy i sam tym jesteś podniecony. Pokazuje Twoja hipokryzję. Jak Lisk będzie znowu droższy od waves to znowu się schowasz . Takie Twoje emocjonalne podejście. Ja się nie mam czym podniecać bo od pół roku nie mam krypto, ale za to uwielbiam wyjaśniać łgarzy.

Pojawiłeś się w lutym jak na jeden dzień waves był droższy od Lisk, potem przez pół roku siedziałeś cicho i wróciłeś dopiero w sierpniu kiedy sytuacja się odwróciła. Wszystko można sprawdzić wchodząc w Twoje posty . I kto tu się podnieca ? :lol:

I jeszcze raz, ja nie podniecam się tylko wyjaśniam łgarza blinka, bo wtedy mówiłeś żeby inwestować w projekty które lepiej rosną, a akurat wtedy lepiej rósł Lisk. Koniec kropka. Z west też Ci nie pykło wczoraj ;)
blink pisze: piątek, 9 października 2020, 21:51 Nie korzystasz z żadnych okazji zarobku jaka by to krypto nie była, ale sekciarstwo wymaga poświęceń.
Teraz akurat nie korzystam, bo akumuluje fiaty. Ale skąd ty możesz wiedzieć czy wcześniej nie korzystałem ? :lol: To nie jest sekciarstwo, tylko dążenie do prawdy i odczernianie bzdur które potrafisz pisać na temat projektu którego wad nie widziałeś dopóki go nie sprzedałeś. Mam alergię na takich jak Ty, więc jak nie chcesz być wyjaśniany to lepiej odpuść sobie udzielanie się w tym wątku .

EOT

Temat uważam za zamknięty, zostałeś wyjaśniony raz na zawsze .

Nie dziw się potem, że nie odpiszę, ale szkoda mi energii na bałwaniarstwo, choć pewnie będziesz próbował prowokować rozmowę wyimaginowanymi "40mln z powietrza". Szkoda na Ciebie strzepić ryja.

Żegnam. I życzę powodzenia. Szczerze. Jak najlepiej dla Waves , tylko żebyś się tu nie wpierdalał i nie robił kupy na środku pokoju.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: blink » piątek, 9 października 2020, 22:54

Dajesz screena z różnica o 200 sat a piszesz że w tamtym okresie o 2000 i nadal nadal podniecasz się historią. Pojawiam się jak mam czas ze względu na prowadzoną firmę, jak miałem liska to też tutaj odzywałem się raz częściej a raz wcale ale tłumacz to sobie na twoje :lol:

Pogromca pisze: piątek, 9 października 2020, 22:05I jeszcze raz, ja nie podniecam się tylko wyjaśniam łgarza blinka, bo wtedy mówiłeś żeby inwestować w projekty które lepiej rosną, a akurat wtedy lepiej rósł Lisk. Koniec kropka. Z west też Ci nie pykło wczoraj

Tutaj nie miało co pyknąć była blokada środków i przez to rosło po czym cena wróciła do tego sprzed pompy, nadal tego nie zrozumiałeś? Przecież Ci już to wyjaśniłem... no weź... :lol:

Pogromca pisze: piątek, 9 października 2020, 22:05Temat uważam za zamknięty, zostałeś wyjaśniony raz na zawsze .

Dyskusje zacząłem tylko od napisania że zainteresowanie spada, a zobacz do czego sprowadziłeś dyskusje to najlepiej pokazuje twój poziom. Masz rację nie ma co z Tobą dyskutować, bo opierasz się tylko na historii liska jaki to wielki był :D
Czego bym nie napisał to widzisz promowanie waves albo west, a napisałem w tym temacie dwa posty w ciągu ostatniego miesiąca i nie nawiązywałem nic do powyższych projektów. Twój ból dupska był silniejszy i sam to wywlokłeś.

Obrazek

Początkujący
Reputacja postu: 
1

Postautor: Pogromca » piątek, 9 października 2020, 23:42

blink pisze: piątek, 9 października 2020, 22:54Dajesz screena z różnica o 200 sat a piszesz że w tamtym okresie o 2000 i nadal nadal podniecasz się historią.
Policz dokładnie miejsca po przecinku i oblicz ponownie ile jest satoshi. Na tym w zasadzie powinienem zakończyć dyskusję, której zresztą nie powinienem kontynuować.

Dodano po 24 minutach 26 sekundach:

Porównaj to z Twoim postem. Podobny zabieg erystczny.

Zważywszy, że dzień wcześniej pisałeś coś takiego

Spoko, mogłeś nie ogarnąć z hackiem, albo nie chciałeś tego ogarnąć, tak jak sato ;) Ja również zareagowałem, jak zareagowałem, podejrzany wzrost na west był dla mnie od razu ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: blink » sobota, 10 października 2020, 00:08

Pogromca pisze: piątek, 9 października 2020, 23:42Policz dokładnie miejsca po przecinku i oblicz ponownie ile jest satoshi. Na tym w zasadzie powinienem zakończyć dyskusję, której zresztą nie powinienem kontynuować.

Nie zwróciłem na to szczególnej uwagi, faktycznie chodziło o 2k sat, nie zmienia to jednak faktu o którym pisałem.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Pogromca » sobota, 10 października 2020, 00:10

@blink OK. Miłego wieczoru.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: blink » sobota, 10 października 2020, 00:13

Pogromca pisze: sobota, 10 października 2020, 00:07Zważywszy, że dzień wcześniej pisałeś coś takiego

Przecież to był temat do waves to jaki problem że pisałem o wescie? Przynajmniej dowiedziałem się o zablokowanych depozytach - "przyczyna pompki" i tyle.
Nie odniosłeś się do tego jakie szambo wylałeś po moim poście odnośnie spadającego zainteresowania liska a odpisujesz na to że pisałem o wescie w temacie o waves :D

Edit: jeśli chodzi o to zdjęcie którego nie widać to było kilka krypto z moich ulubionych oznaczonych gwiazdką, był tam waves był eth, lisk i tyle. Przecież jeśli już było to jakieś porównanie to chyba logiczne że porównam do krypto które posiadam/którymi się interesuje i są godne uwagi. Co miałem porównywać liska z dascoinem? Nadal odkopujesz stare śmieci. Nie wnosi to nic do obecnej sytuacji liska.
@blink OK. Miłego wieczoru.
wzajemnie

Początkujący
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
3

Postautor: rozjechanyLisek » wtorek, 13 października 2020, 06:37

Pogromca pisze: sobota, 10 października 2020, 00:10 @blink OK. Miłego wieczoru.
Chciałbym żebyś zniknął z tego forum na zawsze i nie naganiał więcej ludzi na to gówno nazywane liskiem

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Pogromca » wtorek, 13 października 2020, 06:49

@rozjechanyLisek Jeśli po moich postach naszła Cię ochota na kupno lisków, to przykro mi bardzo, ale nie nadajesz się do tego sportu. Nikogo tu do niczego nie namawiam, a sam mam pustą krypto sakiewkę.

Początkujący
Reputacja: 736
Reputacja postu: 
0

Postautor: masonbtc » wtorek, 13 października 2020, 09:10

ojej ale lisk wygląda źle do btc :)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: blink » wtorek, 13 października 2020, 17:21

@masonbtc Kilka krypto miało dzisiaj wzrost i później lekką korektę po wahaniach na BTC. Lisk niestety wzrostu nie miał a tylko załapał się na korektę przez BTC. Reasumując póki co Lisk na odbicia się nie łapie jak inne kryptowaluty jednak na sygnały do spadku reaguje. Określnym to jako trend spadkowy na lisku spowodowany chyba brakiem zainteresowania :roll:

Wróć do „Lisk”