Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 4230
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: koparki » środa, 5 sierpnia 2020, 05:00

lisk w relacji do dolara czy złotówki wygląda nieźle (wykres w skali 1W). Zacznie wyglądać źle jak tygodniowe świeczki będą notowały cenę 4.2zł i zacznie się trend spadkowy ze schodkami poniżej tej ceny.
Z kolei wyraźne przebicie (najlepiej na wyższych obrotach) poziomów 5.6zł i kontynuacja takiego trendu dałaby nadzieję na 20zł/lsk
W ogóle ten szum o ETH2.0 nie pomaga Liskowi , nie obserwuję na jakim etapie jest projekt ale jeśli go natychmiast nie skończą na zasadzie , że na LSK w realu hulają dappsy to po wdrożeniu ETH2.0 może być trudniej z przebiciem się tej marki. Wszystko zobaczymy niebawem na wykresie bo rynki dyskontują to co nastąpi w realu.

Początkujący
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
0

Postautor: zasit » czwartek, 6 sierpnia 2020, 09:00

Coś tam nam na LSK pompke chyba szykują albo Binance sie wkurza ze jeszcze nikt tego nie spompował wyżej i robi takie wysrywy

Początkujący
Reputacja: 663
Reputacja postu: 
0

Postautor: masonbtc » piątek, 7 sierpnia 2020, 07:35

Obrazek
dzisiaj Lisk zaczyna swoją drogę do TOP 15 CMC

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: koparki » piątek, 7 sierpnia 2020, 07:47

patrz się na duże skale , np. na trzydniowe świeczki (lsk/pln), na wykresie w dużej skali szału nie ma na tyle aby głosić że dziś jest wybicie inicjujące. Jak wybije na dużych obrotach ponad 5.7 i kolejna świeczka nie będzie zniesieniem wybicia to wtedy można liczyć na coś więcej.
Póki co jest bardzo niekorzystna sytuacja - bitek jest wysoko i może spaść, alty z ligi LSK sa w stosunku do bitka nisko a mimo to spadają 2x bardziej jak bitek spada , póki się nie wypali ten głupi mechanizm to trzeba go brać pod uwagę, przez ostatnie 2 lata tak to działało.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: masonbtc » piątek, 7 sierpnia 2020, 08:05

to że lsk obecnie można zdmuchnąć jak świeczkę przy pomocy btc to jest dla mnie jasne

a wybicie po tak dużych spadkach poziomu 382 obecnie około 1.42 to jest dla mnie sygnał że zaczynamy na lisku coś większego dlaczego? historycznie tak to wyglądało dlatego jestem dosyć pewny że tak będzie i tym razem

Obrazek

to też tak dziwnie się składa że akurat jesteśmy blisko linii trendu po szczytach na lsk/btc :D

będzie śmiesznie jak się sprawdzi to co pisałem jakiś czas temu że lsk ma szanse na ponad 5usd przy cenie około 14k za btc bo tak wychodzi z targetu na parze lsk/btc żeby lsk mógł wbić około 42k sato gdzie jest spory opór i żeby zgrało się to z targerem do usd ponad 5 gdzie też jest kolejny duży opór i żeby zachować na wykresie trend wzrostowy tzn robić wyższe górki to w tym czasie cena btc powinna wynosić mniej więcej tyle

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
4

Postautor: koparki » piątek, 7 sierpnia 2020, 09:34

@masonbtc zamiast kreślić wszędzie kreski na wykresach , które w większości robisz nieprawidłowo i na dodatek na skrajnie niepłynnych aktywach polecam operować na wykresach w bardzo dużych skalach 3d , 1W , wtedy też widzisz wyraźnie trend, który nigdy przecież nie jest od linijki (zwłaszcza jak nie ma na czymś płynności). Wsparcia i opory poziome wydają się działać dużo lepiej na tej klasie aktywów.

Dodano po 3 godzinach 45 minutach 14 sekundach:

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
4

Postautor: koparki » piątek, 7 sierpnia 2020, 13:20

@misterpompa dzieki za wykład , proszę jednak pisać ze swojego konta zamiast rejestrować multikonto dla jednego wpisu .
Powyżej nie napisałem o porażce kursu, tylko skorygowałem huraoptymizm i podpowiedziałem że sa lepsze metodologie analizy. Na wykresie 1W wszystko wygląda dobrze , była zmiana trendu i jest obecnie korekta-konsolidacja - przypominam ze mówie o skalach 1W , nie patrzę na skale mniejsze niż 3D. Kupiłem w doskonałym momencie ale jest to nieduża część mojego kapitału , póki co nie ma powodu ani sygnału na pozbycie się, nie jestem daytraderem na niepłynnych aktywach.
Wypowiadam się jako użytkownik a nie moderator. Moderatorem jestem jak jest zwarcie i pyskówka i ją rozdzielam, lub gdy ktos kogos obraża, lub gdy sieje niezgodę, moderatorem jestem jak widzę i usuwam mierne, krótkie wpisy życzeniowe, wprost ze szklanej kuli, bez uzasadnienia, lisk mnie interesuje marginalnie, proszę nie brać pod uwagę moich wpisów o kursie przez pryzmat funkcji. O sprawy fundamentalne prosze pytać uzytkownika @pogromca i @hamas, który zdaje sie ciagle obserwuje projekt od kuchni.

Początkujący
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
1

Postautor: ___z » piątek, 7 sierpnia 2020, 16:58

Jesli chodzi o LSK to wyglada na to, ze mimo, iz przespal wzrosty altow, to teraz mamy pierwsza probe wyjscia z konsolidacji, jednak potwierdzenie bedzie dopiero po wybiciu drugiej poziomej czerwonej

na ten moment wzrosty zahamowala korelacja z BTC, ktory dolek powinien znalezc w okolicach 11,45, jesli LSK, zachowa odpowiedni poziom podczas korekty lokalnej BTC byc moze to wybicie zobaczymy na dniach, na razie widac jedynie reakcje na zrzut z 27 lipca

na poczatku lipca mielismy pierwsza probe utworzenia formacji wzrostowej, obecne wzrosty moga byc kolejna proba, ktora potwierdzi bardziej rozbudowana formacje, musielibysmy podciagnac nieco wyzej i potwierdzenia szukac rowniez w wybiciu 60 RSI.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 4809
Reputacja postu: 
1

Postautor: anagamidev » sobota, 8 sierpnia 2020, 10:17

koparki pisze: środa, 5 sierpnia 2020, 05:00Z kolei wyraźne przebicie (najlepiej na wyższych obrotach) poziomów 5.6zł i kontynuacja takiego trendu dałaby nadzieję na 20zł/lsk
Fajowo :D Tak się składa, że Lisk już jest powyżej na 5.70PLN :D Lisk 20PLN soon :D
BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Libra | A New Global Payment System

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: koparki » sobota, 8 sierpnia 2020, 12:55

koparki pisze: piątek, 7 sierpnia 2020, 07:47 Jak wybije na dużych obrotach ponad 5.7 i kolejna świeczka nie będzie zniesieniem wybicia to wtedy można liczyć na coś więcej.
pierwszy warunek juz sie dopełnia , zobaczymy jak dalej. Akurat zamknąłem pozycję na MANA/ETH więc Etherki są przeznaczane na LSK/ETH , oby nie na marne. Na parze lsk/eth na binance w skali 1D też widzimy podwyższone obroty w trakcie wzrostów.
Tak @anagamidev oby 20PLN soon ;) @Pogromca jak tam fundamenty , zapowiada się coś co mogłoby usprawiedliwić ponadprzeciętny wzrost wartości ?

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » sobota, 8 sierpnia 2020, 15:50

BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev

Początkujący
Reputacja: 273
Reputacja postu: 
0

Postautor: Pogromca » sobota, 8 sierpnia 2020, 17:03

@koparki Hmmm na ponadprzeciętny wzrost raczej bym się nie nastawiał, ale to wyłącznie moja subiektywna ocena. Jedyne co mi przychodzi na myśl to zbliżający się halving za 50 dni, bo do pozostałych wydarzeń z pewnością jeszcze kilka miesięcy zostało, chyba, że już ktoś (giełdy?) robi akumulację pod nowy dpos i postawienie delegata . Lisek zawsze lubi na końcu rosnąć kiedy zaraz ma btc uderzyć w dół, ciekawe czy tym razem będzie tak samo.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » sobota, 8 sierpnia 2020, 17:11

Pogromca pisze: sobota, 8 sierpnia 2020, 17:03Lisek zawsze lubi na końcu rosnąć kiedy zaraz ma btc uderzyć w dół, ciekawe czy tym razem będzie tak samo.
To prawda :D Ale nie wiem czy BTC jakoś spadnie super mocno w dół :D

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Pogromca » sobota, 8 sierpnia 2020, 17:17

@anagamidev Jak wszystko perdutnie z powodu massive-fake-corona-media-attack-again to i bitcoina nie oszczędzi. Albo faktycznie poleci wszystko do góry, ale studolarówki będzie można używać jako bibułki do papierosów tyle będą warte.

Lisek właśnie rośnie w takich momentach, że człowiek jeszcze myśli, że zaraz Bitcoin urośnie, cena liska we fiatach również, robi skubaniec nadzieję. Chociaż może powrót z okolicy marca i lutego się zdarzy. Ja jednak czekam na lawinowe wyprzedaże :D Albo prawdziwe korekty. I bitcoina poniżej 10k USD

Początkujący
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1

Postautor: otrzezwienie » sobota, 8 sierpnia 2020, 23:30

Wszystko sprzedalem .Lsk ladnie podrosl, btc tak samo. Pewnie niedlugo poleca cegly na btc i a i na lisku grube zrzuty do 0.0001btc. Jak sie uda to zwieksze ilosc lisow o 20-30%,jak nie to bede czekac chwilowo poza rynkiem. W kazdym razie kapital ochroniony i pozostaje tylko czekac,az poleje sie krew.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » wtorek, 11 sierpnia 2020, 02:46

Rakietka odpalona :D

Początkujący
Reputacja: 595
Reputacja postu: 
3

Postautor: adiqq » wtorek, 11 sierpnia 2020, 06:25

khe? rakieta? Widziałem sporo rakiet w ostatnim czasie, ale nie LSK. Musicie się znowu uzbroić w cierpliwość....

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0

Postautor: Pomoc_potrzebna » wtorek, 11 sierpnia 2020, 11:58

Trzeba mieć w dupie te wszystkich rady. Każdy niech se robi jak chce,wchodz nie wchodz,sprzedawaj,gówno rób se co chcesz jeden z drugim. SPADNIE LUB UROŚNIE. Pogromca jest tam coś w fundamentach ?

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Pogromca » wtorek, 11 sierpnia 2020, 16:01

@Pomoc_potrzebna W fundamentach zazwyczaj jest beton :D A tak na poważnie, to od dzisiaj mamy SOLIDNY FUNDAMENT DLA ANTYLISKOWICZÓW ! Mianowicie można shortować x5 liska na binance ;) Reszta fundamentów jest w średnim terminie, raczej bez wpływu teraz na cenę.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: masonbtc » wtorek, 11 sierpnia 2020, 19:49

Obrazek
pl 12m
Obrazek
usa 12m

Wróć do „Lisk”