Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Reputacja: 623
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: masonbtc » poniedziałek, 13 lipca 2020, 07:49

adiqq pisze: poniedziałek, 13 lipca 2020, 07:44dziwi cię to?
i tak i nie natomiast warto zauważyć że zainteresowanie ogólne poniżej pewnego poziomu nie schodzi a nawet ostatnio poszło w górę więc chyba nie jest tak źle jeżeli te statystyki nie kłamią

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 856
Reputacja postu: 
18

Postautor: Hamas » poniedziałek, 13 lipca 2020, 21:29

Czesc ruszyla wspolna inicjatywa wyeliminowania grupy elitarnych duchow, ktorzy nie placa, wiec ponizej macie liste Hosts, jak widac sa tam osoby z listy Heros (ale to nie ma znaczenia), po oddaniu glosu automatycznie zwraca wam 1LSK.

Obrazek

jak juz wiekoszc wie, zbliza sie wiekopomna chwila, a z nia nastapi kilka zmian odnosnie delegatow :idea:

zapraszamy wszystkich na kanal telegram :arrow: https://t.me/liskpoland
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
5

Postautor: zasit » wtorek, 14 lipca 2020, 07:58

Heh ja już dawno darowałem sobie głosowanie, dodatkowo niedługo będzie tylko 1LSK nagrody. To co mieli zarobić delegaci to zarobili, teraz temat głosowania już można zakopać.

Początkujący
Reputacja: 240
Reputacja postu: 
11

Postautor: Pogromca » środa, 15 lipca 2020, 03:52

@zasit Z głosowaniem jest jak z chodzeniem na wybory. Jeśli masz LSK i je holdujesz , to warto wziąć udział w głosowaniu, bo dzięki temu masz jakiś wpływ na sam projekt i możesz wybrać osoby, które przyczyniają się do jego rozwoju i decentralizacji. Efektem ,ubocznym, tego głosowania są nagrody od delegatów. Szczególnie warto głosować i zmieniać głosy gdy są za to refundację. Kiedy w głowie Ci są same nagrody to pewnie lepsze ROI znajdziesz chociażby w kasynach z dywidendą, a jeśli grasz (w tym przypadku na Lisku) to często wyciągniesz więcej LSK za jeden dobry trejd niż za cały rok głosowania. Także powtórzę jeszcze raz - warto, jeśli trzymasz na portfelu na longterm i nie masz zbyt mało lisków, bo zawsze coś dodatkowo wpadnie . Nawet jeśli ktoś powiększa regularnie liski i trzyma częściowo na giełdzie, a częściowo na portfelu, głosowanie dla niego też będzie opłacalne. Chyba że ktoś jest nastawiony wyłącznie na szybki zarobek, to niestety, nie ma czego szukać głosując.

Pozdrawiam serdecznie, dawno mnie tu nie było ;) Z projektem jestem nadal na bieżąco , choć jeszcze nie uzupełniłem portfela i jestem bez żadnych krypto (chwilowo) :)

P.s. ***** *** (* **)

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: masonbtc » środa, 15 lipca 2020, 11:59

właśnie wychodzimy z prawie 3 miesięcznego klina zniżkującego na parze lsk/eth ;)

Początkujący
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1

Postautor: rozjechanyLisek » środa, 15 lipca 2020, 20:20

Hamas pisze: poniedziałek, 13 lipca 2020, 21:29jak juz wiekoszc wie, zbliza sie wiekopomna chwila, a z nia nastapi kilka zmian odnosnie delegatow
Dawno mnie tu nie było. Straciłem całkiem wiarę w tego liska, ale zaciekawiłeś mnie tą informacją hamas. O co chodzi. Zbliża się hardfork , który miał być w marcu, tego roku?

Na forum widze że jeden najwiekszy kłótliwy naganiacz - optimista znikł i bardzo dobrze. Macie jakieś ciekawe informacje odnośnie Liska? PLanują coś jeszcze. Mógłby ktoś napisać co nas czeka w przyszłości? Warto jeszcze myśleć o tym projekcie?

Początkujący
Reputacja postu: 
5

Postautor: Pogromca » środa, 15 lipca 2020, 20:52

@rozjechanyLisek Hardfork będzie po zakończonym SDK 5.0 i wydaniu Core 3.0 na mainnet.
rozjechanyLisek pisze: środa, 15 lipca 2020, 20:20Na forum widze że jeden najwiekszy kłótliwy naganiacz - optimista znikł i bardzo dobrze
Pewnie to o mnie. Jestem tu cały czas, ale nie udzielam się regularnie ani nie czytam forum na bieżąco, bo mi się nie chcę.
rozjechanyLisek pisze: środa, 15 lipca 2020, 20:20Macie jakieś ciekawe informacje odnośnie Liska? PLanują coś jeszcze. Mógłby ktoś napisać co nas czeka w przyszłości? Warto jeszcze myśleć o tym projekcie?
Cały czas jest planowane, na bieżąco. W przyszłości czeka nas przyszłość. Myśleć o lisku zawsze warto, a czy kupować to kwestia indywidualna bo i tak altami rządzi btc, a btc jest sterowane przez rynki finansowe. Ja jak będę kupował to napewno o tym napiszę. Póki co śledzę projekt ,z ukrycia', czyli bardziej angażuje się wewnątrz projektu niż w kwestii wyłącznie spekulacyjnej, bo nie chce mi się drzeć kotów ze spekulantami.

Początkujący
Reputacja postu: 
1

Postautor: masonbtc » środa, 15 lipca 2020, 23:21

Obrazek
lsk/eth ciągle w grze wyjście z klina :D

jeżeli o to toczy się walka to do piątku ogarniemy

na lskbtc trzymamy 618 jeżeli dodam do tego linie trendu po ostatnich dwóch wierzchołkach to czasowo się to zbiega

btc trzymaj się może będzie fajnie 8-)
Ostatnio zmieniony środa, 15 lipca 2020, 23:30 przez masonbtc, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Reputacja postu: 
-12

Postautor: rozjechanyLisek » środa, 15 lipca 2020, 23:28

zastanawiam się też ile jest takich osób j.w. opłacanych przez liska. Jak długo to jeszcze będzie trwało. Polisz dream
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 20 lipca 2020, 18:23 przez rozjechanyLisek, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 4734
Reputacja postu: 
1

Postautor: anagamidev » czwartek, 16 lipca 2020, 13:28

Płaszczka :D

BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Libra | A New Global Payment System

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
1

Postautor: Pomoc_potrzebna » czwartek, 16 lipca 2020, 15:32

hahahahahahahahahah opłacani przez Liska hahahahahh. Ty myslisz,ze ktos powazny patrzy tu na forum ? I czekają ziomki z 500 tys zl zeby wejsc bo ktos tak napisze ? Tutaj to zagląda Grzesiu spod 6 i wklada 2 tys gdzie kurs nawet nie drgnie. Myslicie ze te forum wyniesie cene na 100 zł ? hahhahahahaha k!@#$% leze. Nie wierze jakie sandały są na giełdach to szok no ale w sumie muszą być bo tak to by się nie zarabiało

Początkujący
Reputacja postu: 
3

Postautor: rozjechanyLisek » czwartek, 16 lipca 2020, 16:29

dokładnie tak myślę że są opłacani. Niestety nie wiesz jak to działa.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 20 lipca 2020, 18:22 przez rozjechanyLisek, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Pomoc_potrzebna » czwartek, 16 lipca 2020, 17:14

ehh....przykro mi ale musze Cie zmartwic ale tu siedza osoby 25 lat nizej,myslisz ze oni zrobia hosse ? Dam Ci plusa za to,ze odpisales ja bym po takiej odpowiedzi jaka sam napisalem bym juz nie odpisal.

Początkujący
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
4

Postautor: otrzezwienie » czwartek, 16 lipca 2020, 18:10

Ja tam spokojnie akumuluje na spadkach . Niedlugo uzbieram 10 000 Lisk i na tym koncze .
Plan jest prosty :
10 $-2000 LSK do sprzedazy
100k sato - 2000 out
100 zl-2000 out
100 $ -2000 out
0.01 btc -2000 out
Czy to bedzie za 3 miesiace czy za 3 lata to dla mnie bez znaczenia.

W miedzyczasie 5000 Lsk trading na binance,akumulacja roznych krypto z top 100 i budowa wlasnej farmy fotowoltaicznej.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Pogromca » czwartek, 16 lipca 2020, 19:10

@rozjechanyLisek Za gadanie o lisku na forum kasy od nikogo nie dostaniesz, ale HQ z chęcią Cię nagrodzi jeśli weźmiesz udział w Lisk Buliders i zaczniesz coś tworzyć z Liskiem ;) Lisk to nie tylko cena i spekulacja.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: masonbtc » poniedziałek, 20 lipca 2020, 15:01

na lisu chyba jakiś ishs jest grany

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 4734
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 20 lipca 2020, 15:33

masonbtc pisze: poniedziałek, 20 lipca 2020, 15:01na lisu chyba jakiś ishs jest grany
Bardzo możliwe, chociaż jak bym patrzył bardziej perspektywicznie, coś takiego jak SYS mi chodzi po głowie, wykres na 1w wygląda iście podobnie, aczkolwiek trudno powiedzieć, kiedy odpali, ale jak odpali to powinno zrobić +200% ponad grubo :D
BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Libra | A New Global Payment System

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: masonbtc » poniedziałek, 20 lipca 2020, 16:56

po prostu szukam jakiejś iskry która rozpali lisa na zielono 8-)

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: masonbtc » wtorek, 21 lipca 2020, 21:51

jakiś trójkąt zwyżkujący na 15min

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Pomoc_potrzebna » wtorek, 21 lipca 2020, 21:59

Te krypto to naprawde wałki za wałkiem widzieliście chainlink ? Podobno scam jakich mało.

Wróć do „Lisk”