Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: 23 lutego 2018
Reputacja: 79
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pavlo4444 » sobota, 11 stycznia 2020, 20:23

Bolek200 pisze: sobota, 11 stycznia 2020, 19:26To są spekulacje i można podać wszystko , chodzi o to ze nie szkoda Wam czasu na tak słaby token. Jeżeli bym uważał ze Lisk jest nic nie warty nigdy bym tu nie zajrzał i dziwie sie ludziom marnujący czas na wchodzenie i krytykę .. może macie powołanie ocalić Polaków przed scanem tak ?

To chyba było do mnie, więc się odniosę.
Nikogo nie mam zamiaru ocalić, wyraziłem tylko swoją opinię odnośnie zadanego wcześniej pytania.
Nie jestem ani zwolennikiem liska, ani jego przeciwnikiem. Najzwyczajniej moim zdaniem alty, które straciły na wartości 95-99% są po prostu nic nie warte i najwyraźniej w ogóle nie potrzebne.
Oczywiście na tym rynku wszystko jest możliwe i LSK może być jeszcze warty 100$, ale dla nie jest to po prostu mniej prawdopodobne. Możliwe też, że wszystkie alty przebiją swoje ATH i "wszyscy" zarobimy grubą kasę, ale przyznasz chyba, że to trochę naiwne myślenie...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » sobota, 11 stycznia 2020, 20:48

Wydobycie jak wydobycie ale lisków jest już z 130-140mln (na cmc niewliczane są coiny maxa i oliviera) a etherum 109mln (nie wiem czy jakieś coiny zostały wycięte). Mogą teraz zmniejszyć wydobycie nawet do 0 jednak przez ten czas delegaci wykopali (wprowadzili na rynek) 30-50mln lsk :shock: i czeka to na upłynnienie naiwniakom.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » sobota, 11 stycznia 2020, 20:56

To jaki czas w koncu musi upłynac aby znow wydobyc 50 mln Liskow przez delegatów ? A jest obrazek nie widziałem.Mam nadzieje,że realny. Nie było pytania.
Ostatnio zmieniony sobota, 11 stycznia 2020, 21:07 przez Pomoc_potrzebna, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 11 stycznia 2020, 21:07

blink pisze: sobota, 11 stycznia 2020, 20:48 Mogą teraz zmniejszyć wydobycie nawet do 0 jednak przez ten czas delegaci wykopali (wprowadzili na rynek) 30-50mln lsk :shock: i czeka to na upłynnienie naiwniakom.
Pieniaczu. Zdecyduj się, wydobyli, wprowadzili na rynek czy czeka to na upłynnienie, bo trochę miotasz się w zeznaniach.
;)

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 24 maja 2019
Reputacja: -44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tak właśnie to » sobota, 11 stycznia 2020, 21:12

W nocy będzie 10 zł :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » sobota, 11 stycznia 2020, 21:17

@Harmony Wydobyli i jakąś część upłynnili. Mimo wszystko nadal miliony (idzie to łatwo sprawdzić), które dostali ze free czekają na zrzut dla sekciarzy liska :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 11 stycznia 2020, 21:25

@blink No tak nie do końca za free. Przy obecnej nagrodzie za blok rocznie przybywa 6 mln Lisków. W listopadzie kolejny i ostatni halving i spadnie wydobycie do stałych 3 mln rocznie, czyli tyle ile wczorajszy wolumen na binance. Rzeczywiście tragedia :D No i liczysz te 50mln jakby cały czas czekały na zrzut, a przecież można wejść w portfele delegatów i zobaczyć ile mają, a ile zrzucili.

Dodano po 2 minutach 12 sekundach:
I trzeba jeszcze wliczyć, że z tych rzekomych* 50 milionów, spora część trafiła na portfele głosujących na delegatów, więc nie wszystko było w ich rękach ;)

*Rzekomych, bo ze 100mln lisków wydobytych przez konto Genesis jest obecnie 137 milionów, czyli delegaci wydobyli przez cztery lata 37 mln, a nie 50 i większość z nich jest już dawno na rynku ;)
Ostatnio zmieniony sobota, 11 stycznia 2020, 22:16 przez Harmony, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yoda » sobota, 11 stycznia 2020, 21:55

@blink, podobnie jak tokeny wydobywane na bieżąco przez kopalnie Bitcoina/Ethereum tylko czekają na zrzut dla sekciarzy, aby tylko pokryć koszty funkcjonowania kopalni.

Tak działa każda kryptowaluta, czy to PoW, czy PoS, jest to w tym momencie bez większego znaczenia.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vetz » sobota, 11 stycznia 2020, 22:34

jesli LSK nie wybije z 0,6$ to czeka nas mozolny powrot do lokalnej LT, brakuje checi zakupu, brakuje kapitalu, dlatego ja nie licze na niewyobrazalne wzrosty - 4,6zl mnie zadowoli, jezeli cos w projekcie ruszy to moze nie sprzedam i poczekam, moj moment wyjscia bedzie tez zalezal od miejsca, w ktorym bedzie znajdowal sie BTC.
Osobista rada dla ludzi zaladowanych na gorce, gdybym byl na stracie ponad 90% wolalbym chyba to zostawic :D poki jeszcze nie ma takiej sytuacji jak na GC. Reasumujac, jezeli BTC nie wyjdzie z trendu spadkowego i nie wybije ob. na 11,4 to los kryptowalut bedzie watpliwy, zrobily pierwszy krok ku lepszemu za jakis czas moga zostac tylko wspomnieniem, ale my spekulanci, poki na tym zarabiamy pozostaniemy z nimi do konca.

To juz moj 8 rok z BTC tzn. w marcu bedzie 8, a najbardziej zaluje wyjscia z 1,20 PLN na 3,60 z LSK, ale wtedy za bardzo bawilem sie w DT, na ten moment blizej mi do inwestowania LT nizeli tego sprzed kilku lat i wychodze na tym lepiej. Day trading pomogl mi za to opanowac (obiektywna ocena) AT pod fluktuacje godzinowe do mistrzowskiego poziomu :lol: 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » sobota, 11 stycznia 2020, 22:42

@Harmony Pisałem 30-50 jest prawie 40. Jak nie za free? Chyba że liczysz ten serwerek który kosztuje kilka stówek.
@Yoda Tak, tylko to niesie za sobą spore koszty. Delegaci drukują kasę z niczego i mogą zwalić po każdej cenie bo przecież nic ich to nie kosztowało.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 12 stycznia 2020, 08:08

I powrót do cen sprzed pompki :D Można śmiało dokonać obkupienia się :D

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: gumis1392 » niedziela, 12 stycznia 2020, 09:12

Odbiliśmy od linii trendu w parze z btc
https://www.tradingview.com/x/1kWtKGkQ

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » niedziela, 12 stycznia 2020, 11:37

anagamidev pisze: niedziela, 12 stycznia 2020, 08:08I powrót do cen sprzed pompki Można śmiało dokonać obkupienia się

Nie wiem z czego tu się cieszyć ? Tu pozostaje tylko płakać że to nie utrzymało choć minimalnie wyższego poziomu niż sprzed pompowania. Sam obstawiałem powolny powrót w okolice dna, lecz nie po 3 dniach :!: Co obrazuje jakie zainteresowanie jest LSK poza chwilową zagrywką.
I niby kto ma się teraz obkupić jak tu jak 95% to już "obkupieni". Natomiast Ci pozostali nie "stąd" jak widać po kursie który piorunem wrócił w okolice dna, kijem tego nie chcą tknąć.
Oczywiście podczas pompki znaleźli się tu tacy co szukali ukrytego drugiego dna, że to wzrosty spowodowane "super info" iż to moon, up, hossa, 3$. A była to losowa schematyczna jak w książce piszą pompka i trafiło na LSK.

Pozdrawiam i do następnego odbicia. Oczywiście na koniec dodam konieczne tu hasło "kupować i uśredniamy w dół" :P
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » niedziela, 12 stycznia 2020, 11:39

Dla Liska nie ma ratunku. W marcu token2049, wszystko super tylko po co Kordek jezdzi na te eventy jak nic ciekawego nie ma do powiedzenia, ciagle te same bajki, i co jak ktoś się zapyta o sideczajn to co powie? soon? Daje głowe uciąć że przy wersji 3.0 nie bedzie z zadnej pomki :lol:. Jak to was pocieszy to napisze Moon Soon 15 usd :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 23 kwietnia 2019
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Picassso » niedziela, 12 stycznia 2020, 11:56

No i po co od razu te hejty? nie możecie się powstrzymać? co za dziecinada :D :D :D

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » niedziela, 12 stycznia 2020, 12:06

Picassso pisze: niedziela, 12 stycznia 2020, 11:56No i po co od razu te hejty? nie możecie się powstrzymać? co za dziecinada :D :D

A pisanie 100usd soon nie jest dziecinadą? Problem jest jeden, chcecie słyszec tylko dobre rzeczy o lisku :P

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » niedziela, 12 stycznia 2020, 12:16

ehhh...proponuje naprawde tym,ktorym zależy robić marketing,zrobić jakies filmy,jakieś obrazki,memy,gify i wtedy możę się jakoś napędzi dawców w przeciwnym razie,będzie wzrost wraz z BTC ale tak marny,że ehh eh eh eh

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 12 stycznia 2020, 12:27

Pomoc_potrzebna pisze: niedziela, 12 stycznia 2020, 12:16memy
Ja już zrobiłem jednego, teraz innych kolej :D
Obrazek
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » niedziela, 12 stycznia 2020, 12:29

No i git! Kto następny ? Ja też w tym tygodniu wrzucam swojego

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » niedziela, 12 stycznia 2020, 12:34

anagamidev pisze: niedziela, 12 stycznia 2020, 12:27Ja już zrobiłem jednego, teraz innych kolej

BRAWO TY jest się z czego cieszyć, aż się dziwię że nie ma jeszcze minimum +10 plusików.
Jak jesteś taki dowcipny i masz jaja to proponuje zrób kolejny taki z Mahometem i wrzuć do sieci. Ciekawe czy będzie też taki śmieszny.
I na pewno będzie skuteczny zasięgiem, o LSK dowiedzą się wtedy nowi inwestorzy muzułmańscy. Gwarantuje Ci że zechcą Cię nawet odwiedzić i porozmawiać po swojemu.
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości