Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » poniedziałek, 18 listopada 2019, 18:09

@masonbtc co jeżeli bitek ruszy w górę? nic , juz widzę kolejny raz taką obawę we wpisach dziś więc pewnie bedzie inaczej niż wiekszość sobie wyobraża. Mechanizm przeważnie wyglada tak że posiadacze bitka dla przykładu przygladają się altom przy wybiciu +30% , po przekroczeniu +100% i rządku zielonych tłustych świec już czują uciekajacą okazję , przy 200%-300% jednak kupują bo jest ogólne hype i fomo na alty i problemy z bitkiem(np. kłótnia w ekipie, albo jakiś inny pretekst) w tym momencie ty im sprzedajesz te alty i robisz konwersję ;)
Zasięg alt/btc +200% +300% jest realny zwłaszcza w wypadku wartościowych aktywów z niewielką inflacją lub z zamknietą pulą kojnów w ekosystemie.

A jak nie masz racji to stop loss albo smierć finansowa.
---

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » poniedziałek, 18 listopada 2019, 18:21

Ładne dildo brakowało tego ja wchodzę, jutro event może podciagnie jeszcze ze 50%, jak przebijemy dolara to bedzie dobrze xd hehe

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » poniedziałek, 18 listopada 2019, 18:25

Lisek wysysa Bitka :D role się odwróciły

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » poniedziałek, 18 listopada 2019, 18:28

nie dotykam póki nie zobaczę +300% względem btc ;) dokupuję gdyby jeszcze wróciło w rejony 00009xx BTC druga w kolejce do wybicia jest m.zd. IOTA ale to moje subiektywne odcucie i ją akumuluję
---

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 18 listopada 2019, 18:29

@Ishias Ja się władowałem przy 820 sato :D I czekam. Nadszedł mokry sen dla hodlera :D

Ale tak ogólnie nie ma co się za mocno podniecać, żeby się nie okazało że po evencie pójdzie dump :D


No ładnie ładnie leci, pół roku nie widziałem takich wzrostów na Lisku ;)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 18 listopada 2019, 18:39

Ładnie RUSZYŁO nie oszukujmy się to dopiero RUSZA. I to na binance a nie na jakimś polo gdzie raz była ostatnio pompka na śmiesznym vol. Patrząc na binance dopiero widać że lisk wkracza do gry. Skok na game teraz pomału lisk widze że kto zrobił zakupy na dole to może czuć się zajebiście.

Info o krakenie i już ponad 10% przy lekko spadającym BTC. Wychodzi na to że pompa to info dot giełd a nie stricte technicznych lisk news.

Bitfinex jeszcze tam wejść i 16 zł na sylwka jak najbardziej możliwe...
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 18 listopada 2019, 18:41 przez Dovakhiin, łącznie zmieniany 1 raz.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » poniedziałek, 18 listopada 2019, 18:41

STRAT, zapomniany tu na forum ale równie mocno dopingowany w innych krajach podobny nieco do idei LSK też ma dziś/wczoraj wybicie https://bitcointalk.org/index.php?topic=1512202.24480 jesli kogoś obchodzi szersze spojrzenie na całą branżę.
---

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ChomiczyPlan » poniedziałek, 18 listopada 2019, 18:42

Nice, tutaj tak jak na GAME się dzieje, chyba trzeba będzie się załadować. Wejście na Kraken i to w parze z FIATem, to bardzo dobre info!

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » poniedziałek, 18 listopada 2019, 18:44

kupujcie bo jest tylko 121mln a ilu ludzi na świecie hehe

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 18 listopada 2019, 18:52

@masonbtc gdyby każda osoba na świecie wydała na Lisk'a 1$, to byłby wart 62$ :D Z tym że "In 2019 the number of mobile phone users is forecast to reach 4.68 billion" :D To wychodzi 38$ :D A Lisk ma mobile wallet przecież :D Wystarczy tylko zachęcać ludzi, żeby sobie kupili jednego liska chociaż, a najlepiej 10 :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » poniedziałek, 18 listopada 2019, 18:54

Dovakhiin pisze: poniedziałek, 18 listopada 2019, 18:39kto zrobił zakupy na dole to może czuć się zajebiście.

No niekoniecznie, mam niesmak(żart) że jednak miałem zamiar przypakowac wiecej bo wiem że projekt na ukończeniu a btc przewartosciowany wzgledem dobrych altów ... ale uciekło bo sie cackałem w skubanie jak najtaniej :evil: pozostaje mi trzymać i nie zadowalać się bylejakim +50%. Mało kto sobie zdaje sprawe jak duza jest to sprawa, to jest para do realnych fiatów na jednej z najwiekszych giełd a nie do btc czy usdt. Kraken nie kolekcjonuje u siebie zapychaczy , ale tez trzeba zdawać sobie sprawę, że został oceniony i zakumulowany przez ekipę Krakena i znajomych królika przed ogłoszeniem , co widac na wykresie i oni zrealizuja w któryms momencie ten zysk. na ogół zasięg jest równy rozpietości konsolidacji.
---

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mkraw2005 » poniedziałek, 18 listopada 2019, 19:09

koparki pisze: poniedziałek, 18 listopada 2019, 18:54No niekoniecznie, mam niesmak(żart) że jednak miałem zamiar przypakowac wiecej bo wiem że projekt na ukończeniu a btc przewartosciowany wzgledem dobrych altów ... ale uciekło bo sie cackałem w skubanie jak najtaniej pozostaje mi trzymać i nie zadowalać się bylejakim +50%. Mało kto sobie zdaje sprawe jak duza jest to sprawa, to jest para do realnych fiatów na jednej z najwiekszych giełd a nie do btc czy usdt. Kraken nie kolekcjonuje u siebie zapychaczy , ale tez trzeba zdawać sobie sprawę, że został oceniony i zakumulowany przez ekipę Krakena i znajomych królika przed ogłoszeniem , co widac na wykresie i oni zrealizuja w któryms momencie ten zysk. na ogół zasięg jest równy rozpietości konsolidacji.


Koparki spokojnie cackałem się tak samo jak Ty, ale trudno... nie myślałem, że tak szybko wystartuje.
Z drugiej strony nie ma tego złego kapitał przekładam na iote.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adiqq » poniedziałek, 18 listopada 2019, 19:23

koparki pisze: poniedziałek, 18 listopada 2019, 18:54No niekoniecznie, mam niesmak(żart) że jednak miałem zamiar przypakowac wiecej bo wiem że projekt na ukończeniu a btc przewartosciowany wzgledem dobrych altów

To pojęcie względne...dużo, mało, więcej, mniej...
ja konsekwetnie trzymam się swojego systemu stawkowania i nawet przez chwilę nie pomyślałem, żeby dać więcej...
do tego notatka w "kajecie" i tyle...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » poniedziałek, 18 listopada 2019, 19:34

Panowie spokojnie. Lisek czy spadnie teraz czy wzrośnie wiadomość o Krakenie jest to NOWINA na miano wypicia wódki. Jest to przełom naszych dyskusji i wzmianek o cenie. Jest to czas radości i przemyśleń,czas NAS hodlerów! Coś pięknego !

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » poniedziałek, 18 listopada 2019, 19:37

wykres zasługiwał na odbicie natomiast to info to może być booster do zmiany trendu ja trzymam kciuki

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3111
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 18 listopada 2019, 19:41

Pomoc_potrzebna pisze: poniedziałek, 18 listopada 2019, 19:34na miano wypicia wódki
Oby to Starogardzka nie była ;)
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ChomiczyPlan » poniedziałek, 18 listopada 2019, 20:05

BTC trochę brzydkiego bąka puścił xd

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3481
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » poniedziałek, 18 listopada 2019, 20:05

Wątpię, że Kraken wprowadzałby na giełdę martwego coina, więc dla mnie to jest top top informacja.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » poniedziałek, 18 listopada 2019, 20:10

Ostatnio zmieniony poniedziałek, 18 listopada 2019, 20:44 przez Hamas, łącznie zmieniany 1 raz.
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » poniedziałek, 18 listopada 2019, 20:20

pytanie do moderatorów

czy jest taka możliwość żeby ten temat był umiejscowiony wyżej na stronie? w końcu jest to drugi najbardziej popularny temat a w przyszłości może on cieszyć się jeszcze większą popularnością. ułatwiłoby to dostęp dla potencjalnie nowych inwestorów do informacji na temat projektu oraz byłoby to po prostu wygodniejsze myślę dla wszystkich którzy często tutaj zaglądają ;)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości