Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: Ishias » sobota, 2 listopada 2019, 14:04

Co by się nie działo na lisku ja opuściłem pokład i z lisków jestem na neo. Liska juz nie tykam szkoda czasu. Także co by się nie działo już nie siedze w tym padlino projkecie xD. Zobaczymy jak to dla Was sie rozwiąze, życze wam wzrostów

Początkujący
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
1

Postautor: LiskSDK » sobota, 2 listopada 2019, 15:31

Przy wzrostach BTC w okolice 14,000 $ - 16,000 $ para LSK/BTC < 0,00007000 na 100 %

Jak ktoś chce się bawić w trading to tylko do fiatów.

BTC doda gazu to LIS, jedzie jak po lodzie I pazury nic nie dają

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 56
Reputacja postu: 
0

Postautor: ChomiczyPlan » sobota, 2 listopada 2019, 15:31

Też opuściłem. Kupiłem za 7,10 zł i miałem hodlować do końca, ale gdy padło 6 zł na początku lipca, to opuściłem pokład przy 5,80 zł i jak widać dobrze zrobiłem, a dziś siedzę na XRP kupionym za 1,04 zł i małą część mam w LML kupionym za 3 grosze, kto wie, może kiedyś coś będzie z tego. Trzymam kciuki za tych co hodlują LSK.

Początkujący
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Postautor: blackredwhite » sobota, 2 listopada 2019, 15:58

Dziękujemy Panowie, mam nadzieje że spotkamy się tu za rok z bardziej pozytywnym nastawieniem napędzającym ten statek w kosmos :P :D :) 8-) Zdaje się że kto miał sprzedać to już sprzedał.

Początkujący
Reputacja: -57
Reputacja postu: 
0

Postautor: PRAWY PROSTY » niedziela, 3 listopada 2019, 09:36

inwestor2018 pisze: środa, 28 lutego 2018, 11:03 Człowieku Lisk kosztował 140 zł pomimo tego że jest to OBIETNICA projektu, pomyślałem co się stanie jeśli zespół NIE zrealizuje którejś ze swoich obietnic ? Wtedy cena 20 zł za Liska może być marzeniem, pamiętaj o tym że właściciel Liska ma dość CIEKAWĄ przeszłość

Tym którzy inwestują w Liska radze poczytać sobie coś więcej i dopiero potem się wypowiadać
Gość miał rację......

XVG
Początkujący
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0

Postautor: XVG » niedziela, 3 listopada 2019, 10:30

Chyba czas pożegnać się z Liskiem. Cmc nie zachęca.

Początkujący
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0

Postautor: marcos20 » niedziela, 3 listopada 2019, 11:42

@PRAWY PROSTY Za co oni Cię zminusowali? Za ten cytat? Jeżeli tak to sięgnęli podwójnego dna. To forum zdycha tak samo jak lsk.

Początkujący
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0

Postautor: Tak właśnie to » niedziela, 3 listopada 2019, 12:15

No tak jak wszystko stoi na giełdzie to myślicie że zaraz Lisk wystrzeli do góry brawo :mrgreen:

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Ishias » niedziela, 3 listopada 2019, 12:19

Tak właśnie to pisze: niedziela, 3 listopada 2019, 12:15wystrzeli
Nawet jak jest odreagowanie i duze ruchy to lisk szoruje dno i vol slaby, nie zauwazyles? Brawo! No ale obroncy Kordka zawsze sie znajda. A tak było mowione od ceny 3k, BTC musi isc do gory to Lisk tez pojdzie... I co kaszana...Próbujecie znalesc teraz inne wytlumaczenie ze stagancja, dobre. Nikogo nie zniechecam ale chyba mam racje co?
Pisałem tez wielokrotnie jak Lisk sobie radzi po styczniowych dołkach. Powiem tak MASAKRA

Weteran
Reputacja: 2900
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » niedziela, 3 listopada 2019, 14:52

Ishias pisze: niedziela, 3 listopada 2019, 12:19A tak było mowione od ceny 3k, BTC musi isc do gory to Lisk tez pojdzie
Ale Ty zaklinasz rzeczywistość xD Zrobił ponad 100% od dołka z 4zł w lutym do 9zł w maju. NO ALE PRZECIEŻ LISK TYLKO SPADA xD

Polecam tym, co nie zakrzywiają rzeczywistości

https://athcoinindex.com/coins/1

Co drugi projekt po 20 miejscu w CMC jest ponad dziewiędziesiąt parę procent od ATH. W tym pełno super świetnych projektów ;)

NO, ale Lisk to jedyne crypto co spada przez besse, prawda?

Ale Wy jesteście niereformowalni :D

Dodano po 45 sekundach:
XVG pisze: niedziela, 3 listopada 2019, 10:30Chyba czas pożegnać się z Liskiem. Cmc nie zachęca.
Sprzedawaj sprzedawaj. Mniej hodlerów to mniejszy uścisk na zbijanie ceny przy ewentualnym ruchu w górę :mrgreen:

Dodano po 8 minutach 20 sekundach:
Jeszcze rozumiałbym ten skowyt, jeśli faktycznie Lisk by przez ostatnie kilka dni/tygodni tylko spadał, a stoi jak wszystko inne przy 3zł :lol: Dziwni jesteście :roll: Faktycznie owieczki do strzyżenia, takie zachowania emocjonalno-stadne kiepskie są na giełdzie ;-)

No, ale róbcie co uważajcie za słusze. Dla mnie nawet lepiej jak sprzedacie ;-)
;)

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Ishias » niedziela, 3 listopada 2019, 15:16

@Harmony przepraszam udajesz głupiego czy głupi jestes? Tak, dobrze pamietam byl okolice po 3,80 chyba odbil do 9 pln tu sie zgadzam. Gdzie reszta altów na dzien dzisiejeszy terazniejszosc nie przeszlosc( nie mowie o jakis shitach) trzyma poziom od swoich dolkow ponad 100%. A my tu mamy liska po 3pln, więc kto zaklina rzeczywistośc, jak jest od dolka na minusie, zaklinacz to jestes chyba Ty. I jak mi teraz napiszesz ze pisze glupoty to naprawde jestes nierefolmowalny.... xd. Zacytuj moj caly post a nie kawalek. Nie wiem naprawde tak mocno jestescie zaslepieni w ten projekt ze nie dostrzegacie innych pozytywnych projektow tylko lisk xd
Kiedys @Wymazywanie sam mu bym powiwdzial zes glupi człek. Ale teraz w zupelnosci z nim sie zgadzam.
Parównuj rzeczywista wartosc w USD a nie zakrzywnioną wartosc w %.

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » niedziela, 3 listopada 2019, 15:34

Ishias pisze: niedziela, 3 listopada 2019, 15:16Parównuj rzeczywista wartosc w USD a nie zakrzywnioną wartosc w %.
Ale jaka jest różnica, jeśli coś kosztowało 1000USD a kosztuje teraz 1 USD między projektem, który kosztował 100 USD i teraz kosztuje 0.1 USD ? Przecież cena nie ma najmniejszego znaczenia, liczą się procenty. A Lisk po drodze do tych trzech złotych kosztował trzykrotnie okolice 9zł, można było sprzedać i mieć dużo więcej Lisków za darmo. LTC nie miałby ceny ponad 100% dołka, jakby nie miał halvingu. Przypomnij mi czy kupiłeś LTC po 90zł ? Bo z tego co pamiętam to nikt go kijem nie chciał ruszyć, bo ciągle spadał. Więc gdybanie można sobie włożyć między bajki. Tak samo BCH po 400 brałeś, bo okazja ? Czy byłeś obsrany, bo gówno może jeszcze więcej spaść ? ;-) No właśnie, tu się kłania giełda, psychologia i emocje ;-) Grajcie przeciwnie do swoich emocji to może kiedyś zarobicie.
;)

Początkujący
Reputacja: -57
Reputacja postu: 
0

Postautor: PRAWY PROSTY » niedziela, 3 listopada 2019, 16:21

[quote=Harmony post_id=611356 time=1572789674

Ale Wy jesteście niereformowalni :D

My?buhahaha dobre

Sprzedawaj sprzedawaj. Mniej hodlerów to mniejszy uścisk na zbijanie ceny przy ewentualnym ruchu w górę :mrgreen:

Dodano po 8 minutach 20 sekundach:
Jeszcze rozumiałbym ten skowyt, jeśli faktycznie Lisk by przez ostatnie kilka dni/tygodni tylko spadał, a stoi jak wszystko inne przy 3zł :lol: Dziwni jesteście :roll: Faktycznie owieczki do strzyżenia, takie zachowania emocjonalno-stadne kiepskie są na giełdzie ;-)

No, ale róbcie co uważajcie za słusze. Dla mnie nawet lepiej jak sprzedacie ;-)
[/quote]

To już nie jest beton a nawet nie żelbeton umysłowy!
To jest sekta!
I Ty nas nazywasz owieczkami do strzyżenia buhahaha ale się uśmiałem.
Ten wymiar w którym żyjecie się jakoś nazywa?

Początkujący
Reputacja postu: 
3

Postautor: Ishias » niedziela, 3 listopada 2019, 16:25

@Harmony Ta masz racje w tym co piszesz zgadzam się. Nie wchodziłem na dolkach bo sie b ałem dopiero po 50% wzrostach masz racje. Ale chodzi mi nie o jakies % a o dołki w USD. Np neo co powtarzam okolice 5usd cena teraz 10usd, ltc 25 usd cena teraz 50usd, eos 1,5usd teraz 3usd itd podaje srednie. Lisk dołek ktory był teraz 0,65 usd cena teraz 0,80 usd... Nikogo nie zniechecam moze wpisy wygladaja zeby zniechecic, ale tak nie jest, to że wyszedl z liska nie znaczy ze w niego wejde jak sie trend trend odworci moze i to byc nawet 4usd ;p. A propos komentowania dawno mowilem zeby liski zmienic na cos innego mi to dalo niezly profit, teraz nie warto moim zdaniem, mi to dalo niezly profit jak sie trend odwroci nawet moje wejscie w liska ponownie przy cenie 2,3 usd da niezle zyski ofc jesli bedzie rosl nadal

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » niedziela, 3 listopada 2019, 16:30

@Ishias Ja też się, wbrew pozorom z Tobą zgadzam :D

Ogólnie jakby spojrzeć to cały rok był dobry, żeby sprzedać Liska. No właśnie, tylko, że z perspektywy patrząc w lewo to łatwo można takie wnioski wysunąć ;-) A co będzie w prawo to już nie wiadomo ;)
;)

Początkujący
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0

Postautor: pokavb » niedziela, 3 listopada 2019, 19:48

Obrazek

Weteran
Reputacja postu: 
1

Postautor: Harmony » niedziela, 3 listopada 2019, 20:02

@pokavb Przecież widać, że to Twoje konto xD Mogłeś chociaż uciąć u góry obrazek :D
;)

Początkujący
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0

Postautor: pokavb » niedziela, 3 listopada 2019, 20:08

@Harmony hehe . Celowe działanie.
Liczę na 400PLN - 1LSK w przyszłości ;)

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » niedziela, 3 listopada 2019, 20:13

@pokavb Wiem, chciałem tylko zagaić :D

Wszystko się może zdarzyć ;) Mi do pełni szczęścia wystarczyłaby połowa ATH albo nawet ćwierć ATH ;)

Dodano po 3 minutach 55 sekundach:
@anagamidev ostatnio coś fajnego napisał, że głupotą jest ładowanie się all in oraz także wychodzenie all out. Oczywiscie w kontekście inwestowania w bessie gdzie ciężko znaleźć ten ostateczny dołek i grania w hossie gdzie ciężko wyłapać ostateczną górkę.

Dlatego ja mam swoje targety gdzie stopniowo wychodzę, a po realizacji skromnego zysku resztę zostawiam bez stresu (bo będą to darmowe liski) na bardzo longterm i albo spadnie do zera albo gdzieś tam koło tych 400zl się zakręci ;) Wtedy opcja całkiem bez ryzyka utraty kapitału, bo stracić będę mógł jedynie potencjalny zysk, a zyskać sporo więcej ;)
;)

Początkujący
Reputacja: 211
Reputacja postu: 
0

Postautor: masonbtc » niedziela, 3 listopada 2019, 20:41

przyjdzie prawdziwy alt sezon to będzie płacz

Wróć do „Lisk”