Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 23 października 2019, 16:59

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » środa, 23 października 2019, 17:28

@anagamidev co Ty za pierdoły ostatnio wrzucasz, tym nikogo nie pocieszysz :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 23 października 2019, 17:31

@Ishias wywołują mnie non stop zarzucając nieprawdziwe rzeczy, to ja spokojnie odpowiadam i uświadamiam :D Wg. mnie Lisk to mega porządny projekt, ale może spaść do 0.01PLN, a za 4 lata będzie 1000 PLN oczywiście wg. mnie i mojej analizy jeśli ten projekt przetrwa tak długi okres :D I znowu z 2.50 poszło odbicie do 2.60 :D Fajowo się uśrednia :D LTC i ETH mocna korekta, warto się zainteresować innymi shit'ami :D XRP też ciekawy projekcik :D Wkrótce wejdzie Libra i cały świat będzie korzystał z crypto :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 23 października 2019, 17:39

Przy takiej cenie 50gr w jedną lub drugą stronę potrafi zrobić już fajny procent. Póki co obserwuje, myślę czy jakiś kilkudniowy trading zrobić, jakby nie patrzeć za jakieś trzy tygodnie event, nie nastawiam się do prawda na jakieś wzrosty, bo jak widać kurs ma to w dupie, ale myślę czy zainwestować małą kwotę, której utrata nawet w połowie nie zrobiłaby mi różnicy, a w okolicach eventu sprzedać. Nie chcę kupić i dorzucić do bahholdingu - tylko trading nastawiony na zwiększenie fiat/btc w krótkim terminie i z rozsądnym stop losem.
;)

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 22 marca 2013
Reputacja: -20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Adolf_H » środa, 23 października 2019, 17:48

oby flaszkę ci przesyłam !

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » środa, 23 października 2019, 18:14

@Harmony Lisk imo naprawdę ultra nisko, odbicie jak najbardziej. Wzrosty pod event? Wiesz co myślę tak na redicie szumnie ogłaszali jakie "wow" no żeby sie czasem nie okazało że to nowa stronka internetowa bo to juz naprawdę bedzie szczyt bezszczelnosci

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 23 października 2019, 18:24

@Ishias Nie nastawiam się na wzrosty pod event, bo widzę że rynek swoje, a fundamenty swoje. I nie nastawiam się też na jakieś ,,wow,, jakie nastąpi na evencie. Zresztą nawet do rebrandingu byłem dość sceptycznie nastawiony i sprzedałem przez nim xD Event ma formę wyłącznie warsztatów i uważam, że Lisk nie zaprezentuje tam nic nowego, czego byśmy jeszcze nie znali. Wręcz przeciwnie, nastawiam się jedynie, że poznamy bardziej szczegółowo kilka nowych pomysłów odnośnie wykorzystania SDK Alpha. Jeśli nie skończą BFT to nic nowego nie zaprezentują poza przypadkami użycia PoC. Nowa strona ma być zaprezentowana na Lisk.js, czy coś mi uciekło?
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » środa, 23 października 2019, 18:28

@Harmony Istnieją lepsze coiny do tradingu. Uczepiliście się niektórzy tego Liska jak ofiara kata w syndromie sztokholmskim. Pograjcie czasem lita, ethera czy binancowe pompki a najlepiej btc jak się rusza, to zobaczycie, że to jak niebo a ziemia porównując do Liska. Lisk w tradingu to padlina dla nekrofilów, nie miejsce na zdrowy seks.

Dodano po 2 minutach 32 sekundach:
Lisk -98% od ATH już pewnie. Coś się zmieniło? Nie, popyt żaden, orderbook żaden. Move on people. Please open eyes.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 23 października 2019, 18:59

@Wymazywanie Zgadzam się, ale jest kilka ,,ale". Wiem, że do tradingu Lisk to największe gówno spośród gówien i szansę na odbicie są sporo większe na ETH/LTC/XRP czy shitach z binance, jednak spójrzmy na takie kwestie - ETH nie ma żadnych zbliżających się wydarzeń, LTC jest już po halvingu - teoretycznie można na nich grać bo są to większe alty, pewniej odbijają i jest mniejsza szansa stracenia kapitału niż na shitach spoza top. I każdy o tym doskonale wie i to widzi. Jest mniejsze ryzyko, ale również potencjalnie mniejsza nagroda ( tak wiem że złudnie bo na ETH można było trzepać ostro na odbiciach w przeciwieństwie do martwego Liska). Natomiast Liska nikt nie chce nawet dotknąć palcem ani o nim pomyśleć, ponadto spadł całkiem ładnie i ma zbliżający się event. Tak jak mówiłem nie nastawiam się na wzrost pod event, ale uważam, że może się przyczynić do troszkę lepszego odbicia - nie wiem na ile, bo nie rysuję kresek, ale nawet jeśli wróci na 3zl to już jest 20%, co myślę, może szybciej nastąpić niż okolice 800zł na ETH. Jesteśmy ekstremalnie nisko (choć może być niżej), jest niesamowicie duże ryzyko (bo jak spadnie tylko złoty dwadzieścia to mamy już 50% w plecy), ale też potencjalną nagroda może być atrakcyjna. Waham się czy podjąć ryzyko.

Dodano po 3 minutach 17 sekundach:
Ponadto to co wrzucił nasz naczelny uśredniacz i naganiacz anagamidev xD przypomina mi accu #1 Wyckoffa i tak zwanego springa, choć oczywiście może z tego wyjść kolejny zdechły kot.



Dodano po 1 minucie 20 sekundach:


Jakby nie patrzeć jakieś odbicie należałoby się. A Lisk potrafi czasem płatać figle i pierwszy odpalić, zanim jeszcze btc ruszy i reszta topków. Potem wszyscy tu przychodzą ucieszeni, myślą, że dalej będzie tylko rosło, nikt nie sprzedaje bo za mało odbiło i nie wyszedł na zero, a potem kurs długo nic jak stablecoin po czym zjeżdża znowu w dół. Właśnie pod takie odbicie bym zagrał. Kto wie czy mój ,,czuj,, się sprawdzi.

Dodano po 9 minutach 17 sekundach:
Ale jeszcze obserwuje. Może 0.5-6 USD jeszcze zobaczymy. Wszystko teraz w rękach króla.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » środa, 23 października 2019, 19:15

Napisze coś głupiego, ale prawdziwego. Grać to co pisze @BitJanusz, ale zawsze z SL i TP (może być ten sam lub minimalnie iny niż on podaje). Zarobicie raczej na pewno znacznie więcej niż na Lisku, na którym się zresztą nie zarabia ale zazwyczaj traci.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 23 października 2019, 19:39

@Wymazywanie Nie jestem fanem shitow których nie znam i łapania p&d, za dużo stresu i czasu, nie daj Boże źle sl ustawie czy tp, a tak widzę kurs to reaguję, ustawiam sobie w głowie, że sprzedaje max 10% niżej, żeby ciąć ryzyko i wyciągam pierwszy wsrost 10-20%, z założeniem, że jeśli te pułapy nie zostaną osiągnięte w okolicach daty wydarzenia robię sell niezależnie od tego czy zarobię czy stracę. Jakbym kupił jakieś shity to jutro mogę się obudzić, a kurs ruszy moje sl po czym odbije w okolice tp. Niepotrzebny stres :D Poza tym kombinować z portfelami itd... tak sobie wrzucę na portfel i niech sobie leży te kilka tygodni, zawsze coś więcej skapnie od delegatów ;)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » środa, 23 października 2019, 19:50

@Harmony Dam Ci jedną radę: znajomość projektu nie jest potrzebna zupełnie do tradowania tego. Tylko do inwestowania. Do tradingu nic nie musisz wiedzieć oprócz tego, by unikać oczywistych scamów. Poczytaj czasem typy i grę BitJanusza, można się sporo nauczyć. Traduje się to, co DAJE się tradować najlepiej. Czyli nie Liska czy Game, ale BTC jak się rusza albo topki albo binancowe nowe coiny akurat dynamicznie ruszające się z wolumenem.

Dodano po 3 minutach 48 sekundach:
Harmony pisze: środa, 23 października 2019, 19:39Jakbym kupił jakieś shity to jutro mogę się obudzić, a kurs ruszy moje sl po czym odbije w okolice tp. Niepotrzebny stres
Kisisz shita od miesięcy i zazwyczaj spada i nic nie robisz, więc nie sądzę, by to co piszesz było gorsze. Trading ma być aktywny. Szybkie zyski, szybkie straty. Mogą być małe, ale częste. Ważne tylko by zyski>straty na tyle, że czas na to poświęcony jest wynagrodzony zadowalająco.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » środa, 23 października 2019, 19:52

Nie ma mowy o pompie pod event w czasie bessy. Pompy pod event sa tylko podczas hossy.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: wamak » środa, 23 października 2019, 19:57

ot
BTC też jest shitem, XRP też jest shitem, a jednak wykres ceny mówi, że nie będzie takiej wtopy, jak na lisku.
BCH fundamentalnie lepszy od BTC, ale wykres ceny temu przeczy. Opierając się na ideologicznych fundamentach to jednak się więcej straci na bessie przy BCH, niż przy BTC.
Podobna bolączka jest z fanatykami DASH. Fundamenty ma, ale co z tego, wykres mówi, że to jest inflacyjne płacidło, szybkie przelewy, ale nie nadaje się do trzymania w skarpecie. To jest płacidło.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » środa, 23 października 2019, 20:00

wamak pisze: środa, 23 października 2019, 19:57BTC też jest shitem
wamak pisze: środa, 23 października 2019, 19:57BCH fundamentalnie lepszy od BTC
Coś się chyba koledze pokiełbasiło...
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: wamak » środa, 23 października 2019, 20:04

@Wymazywanie
Zapędziłem się. Chciałem uzmysłowić, że wykres ceny jest ważniejszy, niż pozorne fundamenty, jeśli chce się pomnażać kapitał.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » środa, 23 października 2019, 20:32

Harmony pisze: środa, 23 października 2019, 18:59Jest mniejsze ryzyko, ale również potencjalnie mniejsza nagroda

No ale jak BTC/ETH zagrasz na dźwigni to juz masz większe ryzyko i ew większą nagrodę, bez czekania miesiącami na rozszczygnięcie ;) Gra na walorach, które mają piekną płynność to inna jakość.

LSK ma zapewne fundamenty bo jednak kod powstaje i nie jest porzucony, choć moze być też korytem dla deweloperów, którzy muszą jakoś przepalić hajs z ICO, najchetniej poprzez dobre wynagrodzenie za opieszałe pisanie kodu. Intencji nie zna nikt poza najbliższym otoczeniem projektu. Natomiast kazdy zna realia, że na dappsy popyt został obecnie zaspokojony i zapewniły to sieci Tron, EOS i ETH oraz że popyt jest w 99% na hazard. Innowacje jakie mogą przynieść dappsy są jedynie w głowach wizjonerów, mi się te wizje podobają ale do realizacji i masowego UŻYWANIA takich dappsów jeszcze daleko.
No i ewentualni inwestorzy musza sobie zdac sprawę że potężny ETH(ze swoimi GOTOWYMI dappsami) się modyfikuje i za 6 misięcy będzie się przeobrażać w sieć bardzo szybką, dużo lepiej zdecentralizowaną niz lisk.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 23 października 2019, 20:41

Tylko, że chciałbym zauważyć, że to jest wątek spekulacyjny o Lisku :D Jasne, że patrząc na historię można sobie buńczucznie stwierdzać, że są lepsze rynki, "pewniejsze", bardziej fundamentalne i co z tego? :D To jest dokładnie to co robią szkoleniowcy forex'owi, tu bym wszedł, tam bym wyszedł, a dziwnym trafem nie zarabiają na giełdzie :D Przecież nikt nie każe nikomu tutaj grać milionami, tylko odpowiednio dobranym kapitałem do wolumenu i ruchów procentowych :D Poza tym jeśli ktoś gra na danym coin'ie to ma lepsze wyczucie takiego rynku, praktycznie zna go na wylot i jest w stanie wyłapać każdy pojedynczy ruch :D I Wy o tym zapominacie :D To jest tak śmieszne z Waszej strony, że aż nie mogę :D Idźcie sobie do innych tematów innych coin'ów i nawracajcie, że tylko warto grać na BTC i ETH :D Pomyślcie sobie, że większość osób tak myśli jak Wy i to jest samospełniająca się przepowiednia, a później niektóre osoby myślą, że kurs sam cudownie skoczy do góry za pomocą niewidzialnej ręki rynku :D Otóż nie, pewnie jakiś grubas zakumuluje i jeśli będzie pompował to większość zostanie później ogolona :D Zresztą w wątku BimBaja widać, że mnóstwo bociarzy gra na Lisk'u :D
Spoiler:
Poza tym IOST też miał być taki super, a praktycznie taki sam spadek :D A może na obu chodzą Twoje boty? :D
koparki pisze: czwartek, 20 czerwca 2019, 15:34 LISK nie ma przyszłości w tej branży a IOST ma bo, iost ma realna decentralizację i wielokrotnie wiecej Tx ... Brak Ci wizjonerstwa skoro wystarczy Ci marna przepustowość bo na razie brak jest zapotrzebowania.
Nie pisze tego do ciebie bo szkoda czasu ale wątek jest otwarty do czytania , kto nie wierzy niech zobaczy jak to funkcjonuje na TRON-ie i EOS-ie
...

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » czwartek, 24 października 2019, 01:11

@anagamidev
Ale w tym spojlerze który dodałeś to popełniłes manipulację.
Spoiler:
Zacytowałes argumenty o lepszej decentralizacji i lepszej przepustowości jako czynniki procentujące na przysłość... po czym
podpiąłeś krótką kilkumiesieczną "przyszłość" na wykresach, które podczas altowej ostrej bessy niemal wszystkie wyglądaja podobnie niezależnie od rodzaju projektu.

Moja typowana alternatywa do Liska wygladała ekscytująco na wiosnę ale też zamiast bezmyślnie naganiać na "kupowanie dip-ów" tnę straty , obserwuję fundamenty i widzę że zapał deweloperów się skończył i wg github jest słaba aktywność, nie ma przyrostu dappsów... powód końca zapału? tam była chyba o rzędy wielkości mniejsza kwota do przepalenia z ICO(ale musiałbym to sprawdzić).
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 24 października 2019, 01:27

@koparki no pokazuję tylko, że czy taki czy siaki shit, to wszystko leci podobnie na pysk :D I nie ma znaczenia, który ma lepsze fundamenty czy technologię :D Jest bessa i jak zacznie się hossa, to pewnie wszystko będzie rosło podobnie :D Dlatego nie rozumiem czemu akurat twierdzisz, że jakiś coin jest lepszy do spekulacji niż Lisk :D I twierdzisz, że Lisk nie ma przyszłości, a IOST niby ma, ale i tak robią taką samo korektę, dziwne, nie? :D To właśnie Wy dokonujecie manipulacji, bo wpadacie na dołkach, porównujecie dane z innych coin'ów i stwierdzacie, że na Lisku nie opłaca się grać :D Gdzie Lisk miał dużo fajnych wahań przez ostatni rok :D I ja nikogo nie naganiam, pokazałem moją strategię kiedy mniej więcej wchodzę, bo też nie chcę zdradzać wszystkich moich zagrań, żeby ktoś kopiował pokazuję ogólną koncepcję :D Czyli przykładowo jak nie gram na dźwigni, jest schłodzone RSI 4h, to np. jak kupuję BTC na 7555, a on jeszcze spada do 7333 czy niżej, to mnie to nie interesuje, wiem, że kupiłem tanio i chcę sprzedać za kilka dni z zyskiem chociażby na cenie 7666 :D A oczywiście po 10 min pojawiają mądralińscy, że naganiam, a po 3 dniach cena wybija dużo wyżej, wychodzę z zyskiem i już wszyscy siedzą cicho i nie przeproszą :D Nie da się w godzinę zarobić czasem trzeba poczekać nawet kilka dni czy tygodni, bądźmy poważni :D Tak samo jak mówiłem kupować Liska na 4PLN, gdzie później można było sprzedać na 9PLN mieć dwa razy więcej fiat'ów poczekać na nowe low czy kupić np. teraz 2 razy więcej Lisków kiedy ponownie wróciło na 4PLN :D Najlepiej to nic nie robić na giełdzie nie ryzykować i później zdziwko, że ktoś ma uśrednione i jest cały czas na plus :D Np. dzisiaj kupowanie na 2.50PLN i jakiś strzał poszedł szybki do 2.94PLN :D No i już lekko uśrednione :D Powiedzmy, że kilka lisków za friko, niech będzie to np. 10 Lisków * 365 dni to wychodzi 3.5k Lisków za friko, a jeśli np. Lisk wróci do 10 PLN to to będzie 35kPLN albo np. 350k jeśli wróci gdzieś w pobliże ATH na 100PLN :D I wcale nie trzeba ładować się za 100kPLN od razu :D Bezsens :D Teoretycznie kupujemy: 100 Lisków za 250PLN, później odbija sprzedajemy 100 290PLN i mamy 40PLN zysku cena wraca na 2.6PLN i za to 40PLN możemy odkupić 15 Lisków, a ciągle mamy 250PLN na nowy dołek czyli 2.40PLN i później tam też możemy liczyć na jakieś odbicie do 2.50PLN, później niech spadnie znowu na 2.30PLN, to sobie ustawiamy na 2.40PLN i tak w kółko :D Powoli powoli uśrednia się, poza tym na 1d jesteśmy cały czas w okolicach RSI 30, więc i tak powinno dać zarobić na jakimś mocniejszym odbiciu do 4-6PLN :D Mi tutaj chodzi o pewną koncepcje, że warto uśredniać sobie na bessie i nie uciekać z rynku, nic więcej :D To właśnie manipulatorzy przypisują mi, że naganiam, bo gram na Lisk, co jest dość śmieszne :D I muszę spamować tłumaczeniem się :D Im więcej zyskownych trade'ów tym cena nam się uśrednia masakrycznie :D Ja nie wartościuję coin'ów, gram na tych co mi osobiście wydają się atrakcyjne pod uśrednianie :D I nie wiem co ma to wspólnego z naganianiem :D Piszę we właściwym wątku to Wy wyskakujecie z jakimiś IOST'ami czy GAME'ami czy innymi coin'ami :D
Ostatnio zmieniony czwartek, 24 października 2019, 01:57 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości