Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Reputacja: 269
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: Ishias » środa, 9 października 2019, 16:56

Daapów hazardowych jest multum na tronie, nic ciekawego, ameryki nie odkryli

Początkujący
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0

Postautor: pokavb » środa, 9 października 2019, 17:02

Ishias pisze: środa, 9 października 2019, 16:56Daapów hazardowych jest multum na tronie, nic ciekawego, ameryki nie odkryli

Podejście jak z PO - po co w Polsce lotnisko jak ma być w Niemczech. :/
Bardzo dobrze że coś się dzieje. A że gdzieś to jest to mnie średnio interesuje.
Tak można długo wymieniać po co inne krypto jak jest Btc...

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 10255
Reputacja postu: 
0

Postautor: Wymazywanie » środa, 9 października 2019, 17:10

Ishias pisze: środa, 9 października 2019, 16:56 Daapów hazardowych jest multum na tronie, nic ciekawego, ameryki nie odkryli
Spoko spoko, na dobrą sprawę Lisk nie żyje w 2019, oni dalej robią niezrealizowane a postawione w 2014 cele.
Więc dajmy im czas, oni są technicznie i mentalnie nadal w 2014 (nie wyszli jeszcze całkiem poza cele Crypti, które potem w zasadzie przepisali, sprawdźta samemu).
"It's not a problem if transactions have to wait one or a few extra cycles to get into a block" ;)
Satoshi Nakamoto

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Ishias » środa, 9 października 2019, 17:11

Mam takie podejscie po Lisk jest liderem spadków teraz :P. A jak nadal ktos liczy ze dapsy cos zmienia i halving to jest w bledzie;p

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Wymazywanie » środa, 9 października 2019, 17:13

@Ishias Hejtujesz, sprzedałeś, gówno wiesz o projekcie, straciłeś i się mścisz, przeproś i wyjdź podły hejterze.

Okazja, uśredniać, promocja, dokupować, mieszkania sprzedawać i pakować w Lisa, 100$ SOON, Tylko @anagamidev! Tylko Lisk! Polska i Lisk musi znosić cierpienie, ale przetrwa wszystko. Halving Liska = 50$ na Lisk.
Ostatnio zmieniony środa, 9 października 2019, 17:16 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 3 razy.
"It's not a problem if transactions have to wait one or a few extra cycles to get into a block" ;)
Satoshi Nakamoto

Początkujący
Reputacja postu: 
1

Postautor: Ishias » środa, 9 października 2019, 17:14

@Wymazywanie Przepraszam :P

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Wymazywanie » środa, 9 października 2019, 17:16

@Ishias Dobrze. A teraz sprzedaj mieszkanie i pakuj w Liska!!! 100$ soon!!!
Satoshi Nakamoto

Weteran
Reputacja: 2763
Reputacja postu: 
8

Postautor: Harmony » środa, 9 października 2019, 17:53

O już polaczkostwo sie zebrało. To jest proof od concept i nie zostało to stworzone przez Liska tylko za pomocą Liska, żeby sprawdzić jak to śmiga na blokchain. I okazuje się że działa szybciej aniżeli analogiczne apki w sieci ethereum. Czytajcie i uczcie się żeby Harmony za każdym razem nie musiał wam wszystkiego tłumaczyć.

Dodano po 1 minucie 17 sekundach:
Da się? Da się. To nie narzekać

Dodano po 5 minutach 14 sekundach:
Wymazywanie pisze: środa, 9 października 2019, 17:10
Ishias pisze: środa, 9 października 2019, 16:56 Daapów hazardowych jest multum na tronie, nic ciekawego, ameryki nie odkryli
Spoko spoko, na dobrą sprawę Lisk nie żyje w 2019, oni dalej robią niezrealizowane a postawione w 2014 cele.
Więc dajmy im czas, oni są technicznie i mentalnie nadal w 2014 (nie wyszli jeszcze całkiem poza cele Crypti, które potem w zasadzie przepisali, sprawdźta samemu).
Technicznie to Ty **uja wiesz i w nogach śpisz, taka jest prawda. Cele są od początku takie same i są realizowane. Rozumiem że gdyby były zmienione to przyszedlbys tutaj pierdolić jak to nie realizują swoich zamierzeń ?

Dodano po 2 minutach 35 sekundach:
Ishias pisze: środa, 9 października 2019, 17:11 Mam takie podejscie po Lisk jest liderem spadków teraz :P. A jak nadal ktos liczy ze dapsy cos zmienia i halving to jest w bledzie;p
Halving zmieni podaż i zmniejszy nagrody dla delegatów i od delegatów, a dapsy dadzą użyteczność tokenów.

Dodano po 8 minutach 24 sekundach:
Sorry za dobór słów ale mam już po prostu alergię na to Wasze chujaznactwo i pierdolenie.

Edit: usunąłem brzydkie wyrazy, bo trochę emocje poniosły :mrgreen:
Ostatnio zmieniony środa, 9 października 2019, 18:33 przez Harmony, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Ishias » środa, 9 października 2019, 18:13

Hehehe @Harmony widze nerwy Cie poniosły na spokojnie. Halving zmienil cos rok temu? Nie? Zmieni coś teraz pewnie ze Nie, jest multum tokenów liska i co to da że zmieni się wydobycie z 3 czy tam do 2lisków, jedynie co to wlasnie mniejsze wynagrodzenie. I twierdzicie że to coś zmieni w cenie dobrei. Po co komu dapsy hazardowe jak ich jest masa i co to da że szybciej smiga że się siec nie zapcha jak na krypto kitys? Ktoś tu musi być dobry i zły :P. Zresztą @Harmony zobaczymy co przyniesie przyszłość ja mam tylko 500 sztuk liska
Ostatnio zmieniony środa, 9 października 2019, 18:15 przez Ishias, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 4035
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » środa, 9 października 2019, 18:14

Obrazek
Obrazek
BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
:arrow: ANALIZA - osobny wątek

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » środa, 9 października 2019, 18:29

@Ishias Rok temu halving zmienił podaż nowych tokenów o 25%, halving który nadchodzi zmieni podaż o 33%, a kolejny o 50%. Nie kwestionuje czy odbije się to na cenie czy nie - fakt jest jeden, delegaci będą mieli o 33% mniej Lisków do zrzutu , tak samo jak duże portfele. Więc w momencie gdy zaistnieje zapotrzebowanie na token Lisk, jest większa szansa, że popyt przewyższy kiedyś podaż. Tylko tyle.

Dappsy hazardowe są czy nie są, nie ważne. Jest to tylko jeden z wielu przypadków użycia , który w dodatku udowadnia, że można to robić prawdopodobnie najszybciej ze wszystkich proponowanych sieci od trona po ethereum. Tu nie chodzi o to, że da się robić kasyna, tylko, że mozna do tego zastosować blokchain Lisk i okazuje się on jeszcze bardziej skuteczniejszy niż inne blokchainy. Przewaga dzięki technice.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Wymazywanie » środa, 9 października 2019, 18:56

Harmony pisze: środa, 9 października 2019, 18:11Sorry za dobór słów ale mam już po prostu alergię na to Wasze chujaznactwo i pierdolenie.

Na zawsze pozostaniesz z @anagamidev -em największym folklorem Liska na forum. :)
A były momenty jakbyś się przebudził. Ale gdzie tam.
Broń do upadłego, wierz do końca, nie wyjdź nigdy poza ten projekt i kasą i zainteresowaniem (w inne).
Projekty oparte głównie na obietnicach potrzebują zawsze takiej leszczyny. :)
Harmony pisze: środa, 9 października 2019, 18:29Więc w momencie gdy zaistnieje zapotrzebowanie na token Lisk, jest większa szansa, że popyt przewyższy kiedyś podaż. Tylko tyle.
Tak, tyle, że popyt jest niemal zerowy nadal i to po tak potężnym % spadku.

Dodano po 58 sekundach:
@anagamidev Od ponad 1.5 roku ja o tych dipach tu czytam. :)
Satoshi Nakamoto

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » środa, 9 października 2019, 19:08

@Wymazywanie pewnie masz rację, ale nigdy nic nie wiadomo, w sensie, że może pójść jakiś delisting Liska, jak GAME, chociaż z drugiej strony może kapitał skupiony w wokół GAME przeniesie się na Lisk i wzmocni jego kolejną hossę, skoro oba to takie "polskie" shit'coiny :D Jeśli Lisk wbije kiedyś ATH czy po prosty wybije z tych poziomów do 0.5 ATH to będzie wszystko tutaj mega dip'em i bloodbath'em :D Czas pokaże :D Jeszcze wszystko może się odwrócić jak za dotknięciem magicznej różdżki :D

Dlatego najlepiej uśrednia i skupować po dużych spadkach i być gotowym na każdy scenariusz i zawsze mieć zakitrane, żeby skupić taki dip i sprzedać go na jakiejś górce/odbiciu czyli tym samym uśrednić :D
BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev

Weteran
Reputacja postu: 
8

Postautor: Harmony » środa, 9 października 2019, 19:56

Wymazywanie pisze: środa, 9 października 2019, 18:57
Harmony pisze: środa, 9 października 2019, 18:11Sorry za dobór słów ale mam już po prostu alergię na to Wasze chujaznactwo i pierdolenie.

Na zawsze pozostaniesz z @anagamidev -em największym folklorem Liska na forum. :)
A były momenty jakbyś się przebudził. Ale gdzie tam.
Broń do upadłego, wierz do końca, nie wyjdź nigdy poza ten projekt i kasą i zainteresowaniem (w inne).
Projekty oparte głównie na obietnicach potrzebują zawsze takiej leszczyny. :)
Harmony pisze: środa, 9 października 2019, 18:29Więc w momencie gdy zaistnieje zapotrzebowanie na token Lisk, jest większa szansa, że popyt przewyższy kiedyś podaż. Tylko tyle.
Tak, tyle, że popyt jest niemal zerowy nadal i to po tak potężnym % spadku.
Znowu zaczynasz być malkontentem i stosujesz czcze gadanie bazując na emocjach ludzi? Ze mną Ci się to nie uda bez względu iloekroć będziesz wpadał tutaj i powtarzał swoje dyrdymały. Pod tym względem faktycznie niczym nie różnisz się od @ anagamidev piszącego w prawie każdym poście o uśrednianiu. Facet, weź się w końcu k!@#$% wysil i napisz coś nowego, a nie w kółko klepiesz to samo od miesięcy, nie wykonawszy przy tym żadnego researchu odnośnie Liska, jego technologii i postępów.

Kiedyś tu wchodziłeś płacząc, że na ETH przecież można było na początku tworzyć Smart kontrakty, a Lisk jest be i nie można - w takim razie czy zapoznałeś się z niestandardowymi transakcjami na Lisku, za pomocą których możesz tworzyć własne typy Smart kontraktów, na jakich bazuje ostatnio wspomniany dapp PoC? Nie zapoznałeś sie, bo mocny jesteś tylko w gadce, a nie w realnym działaniu.

Ostatnio wpadłeś mówiąc że na Lisku nic nie można zrobić. Otóż można, co udowadniałem . Temat przemilczaleś, by za jakiś czas znowu pleść te same bzdury, czyli nadal gówno zrobiłeś, żeby zapoznać się z zagadnieniem.

Teraz wyskakujesz z tekstami o jakiś obietnicach, podczas gdy żadnych obietnic nie słyszałem od 2018r. Po prostu poprzednie argumenty się skończyły i nie masz się do czego przypierdolić, to zaczynasz swoje elaboraty napędzony swoim przeolbrzymim spekulanckim ego.

Także kolego, Twoje pierdolenie nie ma kompletnie żadnego wpływu na moją ocenę projektu, ponieważ nie masz o nim żadnego pojęcia. W takim razie mam się obudzić i brać każde Twoje słowo bezkrytycznie objawiony Ty Bogu wszystkich krytpo? Chyba śnisz i coś Ci się pomyliło. Swoją gadką jesteś bardzo podobny do polityków POPiSu nakręcających nierobów na przedsiębiorców nazywając ich złodziejami i odwrotnie.

Tyle w temacie. Masz coś sensownego do dodania to śmiało. Jak masz znowu pierdolić trzy po trzy to wracaj do szafy.
;)

Początkujący
Reputacja: 78
Reputacja postu: 
0

Postautor: Daro » środa, 9 października 2019, 20:03

Nie było mnie jakiś czas i co ja patrzę "uśredniać, skupować" toż to FED i ECB razem wzięte nie nadążają z drukowaniem pod to Twoje uśrednianie ... widzę że dalej niestety nie ma sensu tu wchodzić, bicie tej samej piany, przerost postów nad treścią

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1352
Reputacja postu: 
0

Postautor: Dovakhiin » środa, 9 października 2019, 20:03

@Wymazywanie wszystko ok z Toba? Piles cos czy jarales dzis?

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » środa, 9 października 2019, 20:06

@Daro dokładnie tak, jak właśnie gram jak FED i ECB, czyli mam long na całym rynku crypto na kolejne 10 lat :D Swoją drogą nie wiem czemu się tak spinacie, ja tam sobie traduję na lajcie :D Lisk to shit taki sam jak BTC czy inne gówno, a i tak wiemy, że w dłuższym terminie 90% osób traci przecież :D Większość osób tutaj już trade'uje kilka lat co najmniej na crypto, a osiągają wyniki co najmniej nieproporcjonalne do całej rosnącej kapitalizacji :D I tak jak w bessie trudno jest wyłapać szczyt, tak samo w hossie trudno jest wyłapać dołek, a hossa jak i bessa też nie trwają wiecznie :D Czyli jeśli @Wymazywanie zarabia, to traci @anagamidev @Harmony @Daro @Dovakhiin @Ishias @pokavb @masonbtc @otrzezwienie @Tak właśnie to :D I nawet jakby ktoś słuchał cudownych rad @Wymazywanie to ani trochę nie zwiększyłby swoich szans na rynku statystycznie :D

Ale serio uśrednianie działa dobrze jak diabli :D
Spoiler:
A czy to dip czy bloodbath, to dopiero dowiemy się pewnie za kilka lat jeśli już :D
Spoiler:
Fraktale czasem się sprawdzają :D
Spoiler:
Spoiler:
I w sumie Lisk nie wygląda inaczej jak GAME, dokładnie taki sam wykresik na logu :D
Spoiler:
Ostatnio zmieniony środa, 9 października 2019, 21:09 przez anagamidev, łącznie zmieniany 5 razy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0

Postautor: Pomoc_potrzebna » środa, 9 października 2019, 20:46

Z racji z tego,że jestem inwestorem nie trejderem to Na jakich giełdach można skupić Lisa za PLN ? Ten pierdolony Bitbay każe mi wysyłać selfie z dowodem. Takiego ch..

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Wymazywanie » środa, 9 października 2019, 21:05

@Harmony Buahahahahaha. Zachowujesz jak panienka co na pinezce usiądzie. Ojejku, jaki obrońca Liska się znalazł... Ale ból. Lisk choćbyś nie wiem jak próbował kota ogonem odwracać, nie zrobił jeszcze założeń Crypti z 2014 roku i takie są fakty. Nie mówię, że nic nie zrobił ani, że nic się da na nim zrobić. Ale jest nadal na poziomie tego co miało Crypti zrobić. Najlepszą reklamą Liska niech będzie ta cała Madana... ...która jest na ETH. :lol:
Dovakhiin pisze: środa, 9 października 2019, 20:03 wszystko ok z Toba? Piles cos czy jarales dzis?
A z Tobą ok? Nie przyjmuję żadnych używek ani alkoholu od dawna.
Harmony pisze: środa, 9 października 2019, 19:56 to zaczynasz swoje elaboraty napędzony swoim przeolbrzymim spekulanckim ego.
Nie mam dużego ego, duże ego to Ty masz skoro tak bardzo uwierzyłeś w to gówno i wpakowałeś w to kasę nigdy nie ścinając straty. Mam po prostu własne poglądy i je trochę uporczywie czasem przedstawiam (czasem bardzo uporczywie). Ale jak wiesz, trochę w nich jest nauki i nie wpędziłbyś się z nimi w bagholding. Tu jest EGO na giełdzie - gdy trader-amator kupi wysoko, nie sprzeda i kisi mając -kilkadziesiąt % straty, licząc, że odbije, że jest okazja, że wyjdzie na 0. To jest czyste EGO gracza, który nie przyznaje się do błędu i nie potrafi wyjść z nietrafionej, nieudanej inwestycji. Ja akurat jestem z tych, co zazwyczaj potrafią wyjść na stracie a nie kiszą jak idioci Liska drugi rok. Owszem, czasem coś przybaghodluję, ale max kilka tygodni i prawie nigdy powyżej -30% itp.

EGO na giełdzie = trzymanie złych wejść do oporu.

Czyli to, co Ty robisz, ergo EGO masz ogromne, a to cecha amatorków i to nie ja wymyśliłem, przeczytasz o tym i usłyszysz u większości znanych autorów i traderów.

Im bardziej pro się jest tym łatwiej potrafi się wyjść szybko z nieudanego wejścia. Każdy ze znanych traderów i inwestorów Ci to powie. Operowanie stratami to główna cecha graczy profesjonalnych. Nie genialne wejścia, nie znajomość przyszłości, ale zarządzanie kapitałem takie, że nie wpada się w to, w co Wy tutaj jak barany na rzeź dziękując Kordkowi z pocałowaniem ręki weszliście.
A główna cecha amatorów to EGO czyli złe wejście + trzymanie do oporu. Niestety.

Dodano po 6 minutach 16 sekundach:
Także ego u mnie spekulanckie żadne, a u bagholderów ogromne, bo na nim polega bagholding - nie przyznawanie się do błędu i nie cięcie go i branie na klatę straty w porę. Ale pewnie masz na myśli ego u mnie w sensie, że mocno męcząco przedstawiam swoje poglądy, z tym się oczywiście zgodzę. Ale dla mnie bardziej męczące zawsze było naganianie tu ludzi na promocje, uśrednianie, okazje i z tym walczę, walczyłem i będę walczył, bo to szczyt syfu w tym środowisku.

Dodano po 2 minutach 43 sekundach:
anagamidev pisze: środa, 9 października 2019, 20:06Ale serio uśrednianie działa dobrze jak diabli
Tak, tak, a jaką masz średnią cenę zakupu Liska? 10zł 20zł? Faktycznie działa jak cholera! Tylko mniej więcej +400% (lub +700% dla 20zł) pompa i może wyjdziesz na 0! Ale super!
Satoshi Nakamoto

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » środa, 9 października 2019, 21:20

Wymazywanie pisze: środa, 9 października 2019, 21:14Tylko mniej więcej +400% (lub +700% dla 20zł) pompa i może wyjdziesz na 0! Ale super!
Właśnie o to chodzi, że jak wyłapiesz taki spadek 80-90% to później byle jakie odbicie daje Ci setki procent :D Jak myślisz, czemu akumulowałem na 4k$? :D Bo na 12k$ już miałem 300% im niżej dokupujemy tym średnia spada mocno w dół, gdyż jeśli rozłożymy akumulację i uśrednianie na dłuższy czas, to tym bardziej nasza cena będzie dołkowa i później byle odbicie daje nam setki procent :D No ja skupuję do oporu cena poniżej 2PLN, więc powrót do 10PLN daje mi już w tej chwili 500%, wyciągnę 400% i 100% w Liskach już będę trzymał do ATH :D Win-win, dlatego ja podejmując ryzyko na takim spadku wiem, że podejmuję duże ryzyko i jestem całkowicie świadomy, że będę akumulował długo i być może będę przez jakiś czas pod wodą momentami, ale jak dobrze wiemy nie da się wyłapać dołka, a cięcie strat z dużego kapitału na takim Lisku nie jest możliwe, bo nie da się ustawić stop lossa, dlatego wolę uśredniać moją bazową cenę Lisków z potencjałem na wzrosty :D A to, że mogę stracić to dla mnie to jest pewnik, a to czy zarobię to już raczej będzie kwestia li tylko szczęścia, bo statystyki są nieubłagane :D Ja nie kupuję na ATH tylko kupuję po 80-90% spadku to jest bardzo ważne :D Dlatego rolą tych co kupowali na ATH powinno być jak najszybsze wykupienie dołków, żeby właśnie tacy akumulatorzy nie mieli łatwo, odklepać dołek, wyciągnąć kurs jak najwyżej, żeby Ci zarobieni mieli motywację do grania :D Bo co ja mogę wykupić dołek, sprzedać na 200-300% zysku wyciągnąć wkład i siedzieć przez całą hossę i nie bawić się trading :D Pewnie tak sporo osób robi i w zasadzie oni ciągle zarabiają od 10 lat :D Ja właśnie teraz przez całą bessę uświadamiam ludzi jak działa rynek :D

Ja właśnie robię taką mentalną projekcję, że zakładam sobie wirtualnego long'a, a rynek spada w dół i liczę sobie ile musi odbić, żeby wyjść na zero :D To jest miecz obosieczny co tutaj wskazujesz :D Czyli niejako staram się jak najbardziej spierdolić sprawę, żebym musiał jak najwięcej odrobić, żeby wyjść na 0 :D

Zauważ również, że jak Lisk był na 50-100PLN to ludzie nie mieli problemu, żeby wsadzać mnóstwo kasy i ładować się pod korek, żeby zarobić 100% i sprzedać na 100-200PLN, dlatego ja nie mam problemu, żeby ładować się pod korek na 4PLN i sprzedać to na 8PLN, bo to jest dokładnie to samo :D Ale to jest właśnie taki typowy błąd poznawczy giełdowy :D A w obu przypadkach doskonale wiemy, że czy Lisk jest na 100PLN czy na 3PLN to jest takim samym gównem spekulacyjnym jakich ponad 1000 na rynku crypto :D
Ostatnio zmieniony środa, 9 października 2019, 21:38 przez anagamidev, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Lisk”