Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 24 września 2019, 17:21

masonbtc pisze: wtorek, 24 września 2019, 16:17 ja wiem przecież nie od dziś tu siedzę ;) jednak szanse na pozytywną zmianę z czasem wzrastają
A na podstawie czego mierzysz te szanse? Bo mając np. kilka baniek na BTC, można sobie dane zorganizować takie jak długość hossy i bessy, zasięg procentowy obu faz, stosunki czasowe i liczbowe faz do siebie, średni czas bessy/hossy no i inne dane. To jakoś może posłużyć do stawiania hipotez o zmianie trendu. Kiedyś udało mi się oszacować możliwy % spadku z bańki zauważając, że poprzedni % to była średnia wyników spadków po dwóch bańkach poprzednich. Na ostatniej bańce to ratio się powtórzyło.

Do czego zmierzam? Na Lisku masz 1 hossę i 1 niezakończoną bessę. Nie masz danych by móc w liczbach pokazać aspekty tych dwóch faz w rym coinie. Jedynie o hossie coś możesz powiedzieć. Ale o pełnej, zakończonej bessie NIC. A co dopiero o więcej niż jednej hossie i bessie. Więc niestety ciężko cokolwiek tu zobrazować liczbami, średnimi, obliczeniami. Pozostaje tylko gdybanie. Póki co nie może się podnieść z bessy mimo tego co BTC zrobił i w tym roku i topowe alty. Sądzę, że bessa może być o wiele dłuższa niż hossa na aktywach "niewiodących", aktywach typu akcje śmieciowe. Dużo słabszych altów i średniaków to takie akcje śmieciowe tego rynku. Jeżeli nie maja one siły by zmieniać trend jak aktywa wiodące na danym rynku to robi, to o czym w ogóle mowa.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
5

Postautor: Harmony » wtorek, 24 września 2019, 17:56

Ojebałem wszystko, siedzę w dziwce Tetherze. No risk, no fun.

Dodano po 6 minutach 30 sekundach:
a teraz modle sie zeby sie nie pochlastac bo juz mi bitek uciekl 30 dolców xD

no, ale mam kilka planów awaryjnych, moze najgorzej na tym nie wyjde ;)

Dodano po 1 minucie 56 sekundach:
Oby pierdolnęło z hukiem.

Dodano po 14 minutach 34 sekundach:
Wesprzyjcie kolegę i też sprzedawajcie :D :) :D Będziemy mieć więcej lisków ;)

Kurła emocje jak po dobrym kwasie

Dodano po 5 minutach 18 sekundach:
@Wymazywanie Ja to Cię szanuję , że potrafisz panować nad giełdowymi emocjami. Teraz się czuję jakbym zjeżdżał na hyperionie w energylandii

Dodano po 52 sekundach:
Aż mnie całego telepie i potrząsa .
;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0

Postautor: KryptoWujek » wtorek, 24 września 2019, 18:33

Ja ostatnio ciągle traduje na jakimś gównie DOCK . Chwilowo wczoraj wskoczyłem w lsk i o dziwo nawet nie straciłem :D (względem btc) . Wszystko jest teraz tak nisko ,że może wyleszczyć. Radze teraz obserwować xrp jak dominacja btc spada to pierwszy reaguje.
Ostatnio zmieniony wtorek, 24 września 2019, 18:50 przez KryptoWujek, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 24 września 2019, 18:40

@Harmony Dzięki, ale ja gram w emocjach non stop. Tylko w miarę trafiam, więcej niż nie-trafiam i tyle. Nigdy ich (emocji) nie usunąłem. One bywają lepsze na giełdzie niż seks. :) To trochę narkotyk jak ktoś dużo gra. Ale dobrze, bo można nimi jakoś zarządzać. Ja głównie gram na szybkie zakupy na kilka godzin czy dni, to kondensacja emocji jest chyba większa niż w graniu na dłużej.

A masz teraz nerwową reakcję, bo przerwałeś coś, co długo trzymałeś i na co liczyłeś. Stąd się boisz, że odbije, że sprzedałeś dołek itd. Nie wiem jak będzie, ale wyjść z bagholdingu to też fajne uczucie, jest jakaś ulga, że człowiek jakby balast zrzucił. Obojętne czy odkupisz (jak zleci odkup coś, niekoniecznie Lisk, niech kapitał pracuje), to zrobiłeś dobry krok, bo chwilowo przyznałeś się do błędu, wyszedłeś ze złego wejścia, jakieś nowe możliwości się otworzyły przed Tobą.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0

Postautor: KryptoWujek » wtorek, 24 września 2019, 18:46

Sorry 2 razy to samo 😃

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » wtorek, 24 września 2019, 19:03

@Wymazywanie Powiem Ci adrenalinę mam, jakbym walczył na ringu o mistrzowski pas, coś po prostu niesamowitego . Za cholerę bym nie sprzedał przy mulącym bitku, po prostu moje czucie w kościach i spojrzenie na wykresy spowodowało decyzję o sprzedaży . Mam kilka planów , oczywiście domyślnym jest odkupić tyle samo lsk ile miałem, a różnice wypłacić, tym samym zmniejszając bagaż strat. Ewentualnie gdyby mi się to nie udało, wchodzę w topki, na nich są większe ruchy, póki co na Lisku nie dzieje się nic co miałoby wskazywać moon, wiec będę zaprzyjaźniał się z kolegami ETH,ltc ,xmr, może dash, generalnie żadnych shitow nie tykam, bo gram all in - za duże ryzyko dla mnie z taką zabawą ;)

Fajnie że zgodnie z planem spada ;)

Dodano po 13 minutach 39 sekundach:
Powiedzcie mi... Stamp przoduje, finex czy która giełda ?
;)

Początkujący
Reputacja: 357
Reputacja postu: 
0

Postautor: Ishias » wtorek, 24 września 2019, 19:18

Siema. Nie spodziewałem się ze taka zwała będzię na altach.
@Harmony w teterze siedzisz to opcja jak bitek spada wiecej usd wiecej bita, lisk musi spadać wzgledem sato w tedy sie obkupisz. Gorzej jak lisk zacznie rosnąc w sato:P. Ja mówilem żeby liska sprzedac 3-4 miechy bo fajnie zgledem btc sie grało i szło ugrać dużo lisów. Teraz to troche ciezko bedzie chyba. Ja obracam na binance wszystko jest to trza.

Uwierz mi że teraz ciezko bedzie spać, bo bedziesz sprawdzal czy czasem kurs nie odjechał, bynajmniej ja tak miałem, jak spadał lżej na sercu było xD

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » wtorek, 24 września 2019, 19:29

@Ishias Oczywiście że podstawę patrzę na USD i sato, awaryjnie topki, jak nie uda się zyskać jednego bądź drugiego :) Nie pierwsza i nie ostatnia bezsenna noc, chociaż łatwiej zasnę jak będzie spadać :D
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 24 września 2019, 19:31

Ciekawe, że tak duże emocje pojawiają się jak się wyjdzie z czegoś co się długo hodlowało a to i tak spadało. A jak spadało mniejsze emocje. Chyba przy bagholdingu mózg się przyzwyczaja do złej sytuacji i nastrój się rozciąga na depresyjne stany. A jak się sprzeda to zupełnie nowa sytuacja i zamknięcie jakiegoś tam rozdziału. Inne opcje a nie tylko to samo hodl hodl.
Jak tak sprzedawałem jakieś bagholdingi co miałem (takie max kilka tygodni) to najbardziej się bałem, że akurat teraz odbije jak ja wyszedłem.

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » wtorek, 24 września 2019, 19:36

@Wymazywanie Jak bagholdujsz i spada to przyzwyczajasz się po czasie do nowej ceny. Mi ten niesforny Lisek uciekł przed rebrandingiem i do tej pory w sercu mnie kłuje , że niedoholdowałem :D Dlatego zawsze tak ciężko było mi go sprzedać. A emocji dodaje też fakt, że jesteśmy już naprawdę nisko na Altach i zwrot akcji jest również prawdopodobny.

Po cichu marzę żeby być już załadowanym z powrotem i mieć to za sobą :D
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 4729
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » wtorek, 24 września 2019, 20:44

@Harmony jeśli serio się wyprzedałeś to brak słów, chociaż może jeszcze spadnie, ale pamiętajmy, że jesteśmy na korekcie 98% od szczytu :D
There are two times when people forget their principles: at the top of the market and at the bottom.
Spoiler:
anagamidev pisze: środa, 18 września 2019, 17:25 @Harmony jestem ciekawe ile zainwestowałeś w tego shit'a Liska dziadowskiego, ale wygląda na to, że dopóki się nie wyprzedasz to nigdzie nie lecimy ; ) :D
BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Libra | A New Global Payment System

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » wtorek, 24 września 2019, 20:46

@anagamidev Nie strasz, nie strasz ;) Póki co wszystko zgodnie z planem Lisk w sato w miejscu, bitek spada, także jeśli wyjdę z pozycji usdt to jestem na plus co bym nie kupił ;)

Dodano po 54 sekundach:
I to już z jakiś prawie kapeć do przodu :D
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 24 września 2019, 21:06

@Harmony Niezła ulga sprzedać jak tak walnie ostro potem, nie? :)
anagamidev pisze: wtorek, 24 września 2019, 20:44@Harmony jeśli serio się wyprzedałeś to brak słów
Lepiej powiedz kolegom ile kapitał Ci stopniał od tego uśredniania od 2018 i się skończy maskarada jak to jest fajno kupować spadające shity do oporu.

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » wtorek, 24 września 2019, 21:08

@Wymazywanie Podjara niesamowita. Wybiegłem z domu po laptopa. Spadło 200dolcow, przychodzę a tu 1000 niżej. Obserwuje , nie wiem czy wchodzić . 8500 nie zdążyłem .
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » wtorek, 24 września 2019, 21:12

@Wymazywanie 99% mi stopniał :D W zasadzie albo będzie mega bogactwo i z 10 lambo za kilka lat albo 0 :D Ja osobiście radziłbym kupować ile wlezie, szczególnie w takich momentach :D Kupuje kiedy leje się krew, a tryska jak diabli :D
BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » wtorek, 24 września 2019, 21:17

@anagamidev Teraz Ty liczysz stratę a ja liczę siano :D
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » wtorek, 24 września 2019, 21:18

@Harmony ja liczę Liski :D

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » wtorek, 24 września 2019, 21:20

@anagamidev Czyli znowu dokupiłeś :mrgreen:
;)

Początkujący
Reputacja: 357
Reputacja postu: 
0

Postautor: Ishias » wtorek, 24 września 2019, 21:26

Anagamidev zamiast grac tym co masz to uśredniasz dobry jesteś, wiesz ile liskow bys pomnozyl na parze z btc? Nawet Ci do głowy taki pomysł nie przyszedł zeby grac tym co masz, a nie non toper usredniac?

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » wtorek, 24 września 2019, 21:28

No dokupuję na spadkach i sprzedaję na odbiciach :D Wyluzuj :D Poza tym akumulacja nie trwa jeden dzień tylko wiele tygodni :D Później będzie wiele tygodni dystrybucji :D O ile Lisk wybije, poza tym nie tylko na Lisku się gra :D To co mocno wybije to sprzedaję po prostu później dokupuję różne shity zdumpowane :D

Ostatnio zmieniony wtorek, 24 września 2019, 21:38 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Lisk”