Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 12 września 2019, 10:28

@zasit @czupryn

Zmiany cenny na wykresie nie potrzebują żadnych informacji, newsów, czegokolwiek, by ruszać się w górę czy w dół. Oczywiście czasem newsy wpływają na cenę. Ale większość czasu dynamika wykresu karmi się sama sobą i trendem. To jest bardzo ważne. Nie musi się dziać nic, by Lisk w silnym trendzie spadkowym dalej spadał. Część altów wyszła choć trochę z trendu spadkowego w ostatnich miesiącach, Lisk kompletnie z niego nie wyszedł i idzie chyba obecnie na nowe dołki.

Ceny pod dolarem nie są dla mnie niespodzianką. Tu na forum wśród fanów Liska trwa już kolejny rok iluzja, że Lisk jest czymś wyjątkowym czy bardzo dobrym. Otóż nie jest, a tracenie na nim kasy niektórych tu nie za wiele uczy, ale chcącemu nie dzieje się krzywda, ludzie maja prawo żyć w iluzji i tracić kasę, ale to czyste frajerstwo. :) Pytanie brzmi, czy ceny pod 1$ są okazją i są tylko chwilowe, czy na długi czas lub na stałe będzie wyceniany >1$.
Wymazywanie pisze: niedziela, 21 lipca 2019, 01:24Osobiście sądzę, że nie i że Lisk skończy poniżej 1$ i tak.
Chciałoby się kupić, ale czy warto? Cały rynek jest słaby ale Lisk zachowuje się na jego tle wybitnie słabo, więc niekoniecznie.

Dodano po 3 minutach 34 sekundach:
Ps. Zabawne na jaki post fragmentem odpowiedzi jest cytat powyżej. Przykład kompletnego odklejenia:
pokavb pisze: sobota, 20 lipca 2019, 23:36Ja osobiście liczę na 18$ do Października ,do końca roku 24$ ?


Podejrzewam, że koleś zarobił mnóstwo kasy z takimi bredniami. Ale co ja tam wiem.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 12 września 2019, 10:56

@Wymazywanie jaki lisk by nie byl to technicznie cena na kupno bardzo dobra imo

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » czwartek, 12 września 2019, 11:05

O dotkneło w nocy mój cel 3,60pln. Dawać gniota na 0,60usd nie ma co się litować nad Liskiem xd. Na reddicie ludzie płacza hehehe, miały byc drinki a została tylko słomka :lol:

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pokavb » czwartek, 12 września 2019, 11:09

Wymazywanie pisze: czwartek, 12 września 2019, 10:28pokavb pisze: ↑ sobota, 20 lipca 2019, 23:36
Ja osobiście liczę na 18$ do Października ,do końca roku 24$ ?


Podejrzewam, że koleś zarobił mnóstwo kasy z takimi bredniami. Ale co ja tam wiem.




O kto przypomniał sobie o mnie. Brednie bredniami. Wszyscy widzą jaka jest obecnie dominacja Btc i jak wszystko spadło. Lsk miał dosyć fajne odbicie można było zarobić. Mnie taki zarobek średnio interesuje bo trzymam Lsk i inne krypto do innych wartości. Czy to będzie rok 2 lub nigdy trudno. Mam swój plan. Cały czas dokupuje na spadkach Lsk i inne krypto.
Ja nadal wierzę w projekt nie panikuje jak inni.
Nawet jak cena spadnie do 1Pln to znów dokupuje większą ilość. Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 278
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pawel296 » czwartek, 12 września 2019, 11:12

@Dovakhiin masz rację tylko w wypadku jeżeli ma się przekonanie, że w przyszłości cena będzie wyższa. Miałem kupić za jakieś grosze liska, ale narazie rezygnuje. Cena cały czas spada, nie widać minimalnych chęci na wzrost.

Dodano po 1 minucie 26 sekundach:
pokavb pisze: czwartek, 12 września 2019, 11:09 Brednie bredniami. Wszyscy widzą jaka jest obecnie dominacja Btc i jak wszystko spadło.
Nie wszystko. Projekty które mają zastosowanie trzymają cenę. I obojętne dla nich jest czy btc rośnie czy spada, a to dlatego bo mają fundamenty.
Ostatnio zmieniony czwartek, 12 września 2019, 11:18 przez pawel296, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » czwartek, 12 września 2019, 11:17

pawel296 pisze: czwartek, 12 września 2019, 11:12Wszyscy widzą jaka jest obecnie dominacja Btc i jak wszystko spadło


Wiele razy pisałem że nie wszystko spadło. No tak można sobie tłumaczyć żeby sie pocieszyć ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 12 września 2019, 11:18

@pokavb Kiedy 24$? Październik nadal?
pokavb pisze: czwartek, 12 września 2019, 11:09Ja nadal wierzę w projekt nie panikuje jak inni.
Wiara na giełdzie... Aaaaaaa...men! Dlaczego wspominają o niej chyba tylko umoczeni bagholderzy a nie np. zawodowi traderzy? :mrgreen:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 278
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pawel296 » czwartek, 12 września 2019, 11:21

@Wymazywanie
Akurat ja też jestem bagholderem z tym, że nie liska. W byciu bagholderem nie ma nic złego tylko jeżeli projekt się rozwija i cena jest stabilna.

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pokavb » czwartek, 12 września 2019, 11:30

Wymazywanie pisze: czwartek, 12 września 2019, 11:18Wiara na giełdzie... Aaaaaaa...men! Dlaczego wspominają o niej chyba tylko umoczeni bagholderzy a nie np. zawodowi traderzy?


Nie trzymam tylko Lsk. Jest to może 10% całości mam też zysk na innym krypto. Ale czy to znaczy że skreślam Lsk? Nie. Poczekamy zobaczymy. Najwytrfalsi zostaną wynagrodzeni. Na giełdzie od dawna tak było i będzie. Jest bessa trzeba z tego teraz korzystać

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 12 września 2019, 11:42

Gdybyście znali cenę Liska w przyszłości, to sznurówki do butów byście sprzedawali, żeby tylko dokupić trochę Liska :D Oj chciałbym być bagholder'em BTC, który kupuje na szczycie bańki na 32$ czy tam na 1k$ i uśrednia jak najęty, aż do dołka, oj chciałbym :D Ogólnie zasada powinna być taka w inwestowaniu, chcę zarobić 100PLN, to jestem gotów starcić 100PLN, chcę zarobić miliona, to też jestem gotów go stracić :D Taka prawda, jedni zarabiają inni tracą, bądź bagholdują, ale niekupowanie i nieryzykowanie po dużych spadkach, to tak czy siak ryzyko i zdawanie się na łaskę jakiegoś grubasa, który skupuje dołek, pompuję bańkę, a później tą bańkę kończy goląc większość :D I tutaj nie ma magii :D Później jak będzie rosło, to prawdopodobnie będziecie już tylko uśredniać w górę, ryzykując w każdej chwili jakiś dump duży i nie będziecie nigdy wiedzieć czy to dead cat bounce czy nie :D Przecież na BTC też jak spadł, rynek był taki słaby, taki beznadziejny, nikt nie chciał kupować, a jak sprężyna odprężyła to mieliśmy wyjebanie do 13.4k$ z ledwo 10-11% dwoma korektami na 300%+ :D Na Lisku pewnie będzie to samo :D Poza tym trzeba idealnie trafiać w szczyt, żeby wychodzi all-in, i wychodz all-out, żeby to lepiej uśrednić od kogoś kupującego jak napalony dzik aż do dna :D

Po to mamy bessę, że mamy mnóstwo czasu, żeby zbudować pozycję na kolejną hossę, dlatego najlepiej akumulować i uśredniać po dużych spadkach :D
Ostatnio zmieniony czwartek, 12 września 2019, 11:56 przez anagamidev, łącznie zmieniany 4 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 12 września 2019, 11:45

pawel296 pisze: czwartek, 12 września 2019, 11:21W byciu bagholderem nie ma nic złego tylko jeżeli projekt się rozwija i cena jest stabilna.
Dla mnie jest. Bycie na dużej stracie utrudnia znacznie cel spekulacji oraz inwestowania czyli zysk. Jak idziesz w góry, to ładujesz sobie do plecaka dodatkowe 10kg kamieni i mówisz, że nie ma w tym nic złego bo jest ładna pogoda ? Ja nie. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 278
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pawel296 » czwartek, 12 września 2019, 11:53

@Wymazywanie
Troszkę się nie zrozumieliśmy. Miałem na myśli bagholdowanie czegoś co nie przyniosło straty, jest się na plusie i są pomyślne rokowania na dalszy wzrost ceny.

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 22 listopada 2018
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: LiskSDK » czwartek, 12 września 2019, 12:07

Niech rynek altów krwawi, niech gówno projekty spadają, zostanie elita za którymi stoi historia, możliwość zakupu na większości giełdach I szerokie grono ludzi świadomych istnienia danego projektu. Dzisiaj ciężko, by nowy projekt bez zaplecza finansowego przynajmniej w BTC przedostał się na salony. Lisk to wszystko ma, nie robią szumu wokół bo nie ma to sensu skoro jeszcze na Lisk Hub nic nie można robic, po co pompować cenę, no odp. po co ? Z czasem spadnie nagroda na delegatów, dystrybucja znacząco się rozszerzy, dojdą nowe pary tradingowe I możliwości kupna + pierwsze wykorzystania (lisk.bike) dodatkowo Ethereum ma problemy ze skalowalnoscia, a Lis stawia kolejne nory na tej kulce, Maxiu ma 3 k BTC jakby chciał to by spompowal trochę pod publiczkę, ale oni są na innym poziomie, bawią się w tworzenie i świetnie im to wychodzi. Te BTC co mają mogliby mieć wywalone jajca do końca życia, ale co dalej ? Coś trzeba robić więc robią - tworzą nową rzeczywistość, z której większość jak zwykle tylko korzysta i narzeka, zamiast doceniać i też coś samemu wnosić dla innych. Trzymać się burty, żeby nikt nie wypadł xd

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » czwartek, 12 września 2019, 12:16

Pod koniec roku Maxiu obiecał marketing Liska. Ciekawe czy dotrzyma słowa :lol:

Początkujący
Posty: 278
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pawel296 » czwartek, 12 września 2019, 12:17

LiskSDK pisze: czwartek, 12 września 2019, 12:07Trzymać się burty, żeby nich nie wypadł xd
Po przeczytaniu tego fragmentu przed oczami
mam scenę z tytanika, gdzie dikaprio i Winslet walczą o jak najdłuższe utrzymanie się na statku trzymając się barierek tonącego okrętu. Nie muszę pisać jak to się skończyło, albo napiszę. Wszyscy poszli na dno jedni wcześniej drudzy późnej. :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 12 września 2019, 12:29

Ishias pisze: czwartek, 12 września 2019, 12:16Pod koniec roku Maxiu obiecał marketing Liska. Ciekawe czy dotrzyma słowa
Ma być event, Lisk Dev.

Ponadto za miesiąc halving. Co prawda po ostatnim spadliśmy dzięki BTC z 10zł, na które już nie wróciliśmy, ale warto wiedzieć, że nagroda spadnie o 33%, wiec jakby nie patrzeć zmniejszy się podaż i to sporo.

Jak się uwiną z tym 3.0 i hard forkiem to może jeszzcze 4zł zobaczymy w tym roku ;)
Ostatnio zmieniony czwartek, 12 września 2019, 12:31 przez Harmony, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » czwartek, 12 września 2019, 12:30

pawel296 pisze: czwartek, 12 września 2019, 12:17Po przeczytaniu tego fragmentu przed oczami
mam scenę z tytanika, gdzie dikaprio i Winslet walczą o jak najdłuższe utrzymanie się na statku trzymając się barierek tonącego okrętu. Nie muszę pisać jak to się skończyło, albo napiszę. Wszyscy poszli na dno jedni wcześniej drudzy późnej.


Hehehe dobre :D. Na poprawe humoru dodam coś od siebie a to jest Rose trzyma się tratwy jako baghodlder, czy będzie happy end czy pójdzie na dno jak Jack :D
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 12 września 2019, 12:34

@pawel296 Hehe to tak jakby Di Caprio z Winslet na tej wodzie zamarzając skupowali dalej akcje Titanica bo takie tanie i spadają i taka okazja. :) Oto filozofia shitcoinów w pigułce. Aczkolwiek to pełne titanicowe utonięcie na Lisku raczej nie nastąpi, chyba, że pojawią się zgrzyty w kwestii finansowania... Brak funduszy itd.

Nie wiem, dlatego zapytam osoby bardziej zorientowane jakich tu dużo - czy fundusze Liska to tylko kasa z ICO? Tzn. czy mają oni dodatkowe przychody teraz na bieżąco? Czy mają jakieś zyski, inwestycje, przedsięwzięcia dochodowe, czy tylko same koszty? Bo jeśli tylko koszty a przychody zerowe, to przy słabej gospodarności może być to problemem w przyszłości. Sądzę, że to ważna kwestia odnośnie inwestowania w tego typu crypto, które coś tam ma, ale generalnie nie "przebiło się" na rynku jak np., topowe alty jak Eth, Ltc i kilka innych.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 7 sierpnia 2019
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zasit » czwartek, 12 września 2019, 12:37

Zapytam inaczej A które krypto przynoszą zyski ? Oczywiście nie mowię o zmianie wartości na giełdach

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » czwartek, 12 września 2019, 12:38

@Wymazywanie To co mi wiadomo to kase mają tylko z BTC i jego forków, i stopniowe upłynnianie forków, do tego dochodzi plan Maxa sprzedając co jakis czas Liski. Ale to @Harmony albo @Hamas powinni wiedziec najlepiej

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości