Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » środa, 26 czerwca 2019, 13:20

Harmony pisze: środa, 26 czerwca 2019, 13:14Tak. Dosłownie wszyscy są wkurwieni, że cena spada, mimo, że SDK już prawie jest, a wszędzie o tym cisza.


Przecież wszyscy wiedzą ,że wydali alphe i nikogo to nie obchodzi. I co z tym marketingiem? Co powiedzą? Jak nawet nie wiedzą kiedy beta będzie gotowa XD

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 26 czerwca 2019, 13:21

@Harmony ale uśrednienie to też sprzedawanie na lokalnych górkach :D Ile mam tłuc? :D Jeśli chcę dowieźć 100 Lisk na ATH to jeśli dokupuję Liska i mam go 200, to jeśli widzę, że jest lokalna górka to sprzedaję te 100 dodatkowych Lisków, cena tych bazowych 100 Lisk mi się uśrednia, a mam hajs, żeby dokupić +100 Lisków na kolejnym jakimś dołku :D Oczywiście też należy spojrzeć długoterminowo, bo jeśli wybijemy ponad 10PLN to wszystko kupione niżej da zysk :D To nie jest dokładanie do strat tylko po prostu długoterminowy swing :D Oczywiście Lisk może tutaj mulić 10 lat albo w ogóle nie wybić, ale każdy wie ile może stracić i powinien się z tym liczyć :D
Ostatnio zmieniony środa, 26 czerwca 2019, 13:25 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 26 czerwca 2019, 13:25

@szlagaag Ja i Ty, to nie wszyscy. Poza tym nie wydali jeszcze alphy do mainnet. Zresztą 2.0 jest tylko do wewnętrznego użytku albo do proof-of-concept. Dopiero 2.1 będzie użytkowe. Jednak jakiś delikatny marketing mógłby nastąpić.

Dodano po 1 minucie 41 sekundach:
@anagamidev No i właśnie lokalna górka mi uciekła, a w dołku nie mam za co odkupić, bo jestem załadowany :D Kumejszyn ? :D
(To jest właśnie taka zmora trejdera-amatora, który całą bańkę holdował i dopiero na końcu zaczął się bawić w trejding xD)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 26 czerwca 2019, 13:31

@Harmony to nie moja wina, że ładujesz się pod korek zamiast mieć coś odłożone na pesymistyczny scenariusz spadku do 0.01PLN, tu nie chodzi o to, żeby kupować tony. Tylko skoro zakupiłeś na long termi jakąś ilość do też powinieneś mieć jakiś kapitał na uśrednianie krótkterminowo, a nigdy wykres nie idzie w jedną stronę, zawsze możesz znaleźć lokalną górkę sprzedać i odkupić na jakimś dołku :D Oczyiwście jesteśmy dość nisko, małe wahania, więc też nie należy przekombinowywać :D Piszę to ogólnie, nie tylko jeśli chodzi o Lisk, żeby nie było, że na Liska naganiam jako Liska tylko po prostu jako jeden z dobrych altów wg. mnie :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 26 czerwca 2019, 14:02

@anagamidev Najpierw to ja się muszę nauczyć panować nad giełdowymi emocjami. A się pod korek załadowałem, bo ze mnie korek :lol: :lol: :lol:

Kij w to. Nie zaglądam na cenę xD

Dodano po 2 minutach 50 sekundach:
Niektóre alty powoli zaczynają wybijać. Lun/Btc na binance 22% teraz w 5 minut

Dlatego teraz pierd*lę, nie sprzedaje. Najgorsze, że człowiek założy jakiś scenariusz, który oczywiście się spełni, ale co z tego, kiedy emocje i tak zadecydują i zrobi się inaczej niż zakłada...

Cierpliwość, wytrwałość - zawsze mi tego brakowało :D
;)

Początkujący
Posty: 136
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: otrzezwienie » środa, 26 czerwca 2019, 14:20

No panowie.Pora przestac sie ludzic. Btc i czolowe alty ida ladnie w gore. Nie pocieszajcie sie ze lisk spada tak samo jak wiekszosc altow. Lisk szoruje po dnie niueporownywalnie bardziej niz inne alty. Kazdy chce sie tego pozbyc jak najszybciej.Jak tak dalej bedzie podzieli los GAME. OMG niedawno bylo 6.5 zl a lisk 7.5zl .Dzis lisk dalej zostal na tym poziomie a omg 10.5 zl,lisk traci nie tylko do btc ale i do wszystkich altow mniejszych wiekszych. Mozecie sie ludzic usredniac pisac brednie i minusowac Takie sa fakty. Wymazywanie pisze wam prawde o tym projekcie ale wy ja wypieracie i hejtujecie kazdego,kto ja wam probuje przekazac a nie zyje zludzeniami i obietnicami,2017 przelecial 2018,2019 zleci i dalej jak nie bylo produktu tak nic nie ma ,2020 tez zleci i kolejna banka na rynku tez i dalej bedzie gadka ze team ciezko pracuje,nowa technologia,ze to musi trwac itp brednie, po prostu delegaci opychaja liski kazdego dnia zeby zamieniac je na btc bo wiedza ze z czasem bedzie to wszystko dazyc do zera,KONIEC ZLUDZEN ,trzymajcie sobie liski i do konca swiata ale otrzezwiejcie,juz tu nie zarobice!!

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » środa, 26 czerwca 2019, 14:24

otrzezwienie pisze: środa, 26 czerwca 2019, 14:20KONIEC ZLUDZEN
przejrzałem na oczy dzięki tobie tyle czasu straciłem ale ten twój wpis jest taki przekonujący możesz czuć się dumny udało ci się

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » środa, 26 czerwca 2019, 14:29

@Harmony Miales do emerytury wytrzymac, w koncu niekoniecznie musi to byc 67lat, ja chcialbym przynajmnej przed 50 sie na takowa udac, wiec 2-3 lata do ceny ltc albo 1000pln za sztuke moge poczekac :twisted:

Ja caly czas w trasie, wiec na cene spogladam z dystansu :mrgreen:
Ostatnio zmieniony środa, 26 czerwca 2019, 14:30 przez Hamas, łącznie zmieniany 1 raz.
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 26 czerwca 2019, 14:34

@otrzezwienie

Mam radę dla Ciebie:
1) sprzedaj
2) kup topowe alty
3) ić stont ;)

Dodano po 4 minutach 35 sekundach:
@Hamas Miałem, ale oczy mi się zaswieciły na zielono, niczym dolary i wiesz, chciwość przemówiła, żeby być jeszcze bogatszym jeszcze szybciej :D

Ale tak jak @Dovakhiin mówi. Teraz to już za duże ryzyko. Wiecznie spadać nie będzie :) Człowiek jeszcze trochę się powkurwia, ale słońce w końcu zaświeci w portfelu ;) Grunt, że mam więcej Lisków niż w zeszłym tygodniu, tak na upartego na same kute tłoki mi starczy z nich, gorzej z korbowodami, bo są droższe :D
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » środa, 26 czerwca 2019, 14:35

@otrzezwienie ale dales esej wiec zaraz musi odbic.. i cos chyba szykuje sie..

Początkujący
Posty: 136
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: otrzezwienie » środa, 26 czerwca 2019, 14:38

Lepiej pozno niz wcale. Przyjdzie czas ze glowny fanboy harmony otrzezwieje. Co ci z tego ze zamiast 1000 liskow wartych 8 tysiecy zrobisz 2000 skoro beda warte 5 razy mniej,to juz totalny upadek. Ja tobie nie mowie,czy masz kupowac czy sprzedawac wiec daruj sobie te zalosne gadki. Spojrz prawdzie w oczy.Idziesz na finansowe dno razemz e swoimi liskami wieki inwestorze ,ktory ma 100 procent kapitalu w jednym szicie. Juz niedlugo btc 50000$ lisk 0.5 $ a ty dalej bedziesz krzyczec moon soon rebranding sdk

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » środa, 26 czerwca 2019, 14:42

@Harmony daj na maila namiar co potrzeba, to ci to moze ogarne ze starczy na wszystko w koncu 450 a 500 kuni to duza roznica :twisted:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 136
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: otrzezwienie » środa, 26 czerwca 2019, 15:11

Harmony tak tak mistrzu krypto kupiles po 140 cos co jest warte 7.5 zl. stad ta agresja i zaklamywanie rzeczywistosci chociazbys usrednial do konca zycia nic nie zarobisz i pogodz sie z tym,Liskow kupionych po 100 zl sa miliony i kazda najmniejsza pompka chobcy do 10 zl zostanie natychmiast zniesiona. Liskow masz wiecej tylko ze sa g warte a za teksty skoncz pierdolic i wypierdalaj to mozesz dostac i to nie liska baranie podworkowy. Stworz sobie LISK- watek adoracyjny i tam modl sie do kordka Tutaj kazdy ma prawo wyglaszac swoje zdanie a jak pajacu jestes taki mocny w gebie to zapraszam cie na solowke,ale odwagi nie masz jak kazdy nolife bo siedzisz tu 24 na dobe od dwoch lat i placzesz ze juz nikt na twoje nagananie nie nabiera sie jak kiedys. Adres moge ci wyslac na priv

Dodano po 3 minutach 20 sekundach:
Uwaga lisk moze odbije do 7.8 zl i zaczna sie mega zrzuty czyli to co zwykle

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » środa, 26 czerwca 2019, 15:13

coraz ciekawiej w tym temacie :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » środa, 26 czerwca 2019, 15:16

oj panowie panowie, niech jebnie jeszcze na 0,001 to wasz ryk będzie słychać na końcu świata :lol:

Początkujący
Posty: 136
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: otrzezwienie » środa, 26 czerwca 2019, 15:23

Oj zapomnialem ze to watek adoracyjny . Spojrzalem jeszcze raz na wykres lsk/btc i posty harmonego i nagle olsnienie . Analiza techniczna i fundamentalna mowi jasno.za miesiac gora dwa nowe ATH lisk bedzie w okolicy 0.00350 BTC a w zotowkach okolo 300 zl! TUDEMUN jazda rebranding a nawet relisking konfa sdk tuz z rogiem!! 300 zl w sierpniu mooon sooon !!!!!!!!!!!!!!!pociag odjezdza rakieta startuje !!!!!!!! laduje sie biore kredyt sprzedaje chatei za wszystko kupuje lisk!!!! harmony i armagedonov mieli racje !!!!

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 26 czerwca 2019, 15:25

Spoiler:
otrzezwienie pisze: środa, 26 czerwca 2019, 15:11Harmony tak tak mistrzu krypto kupiles po 140
Yyy.. nie ? :shock:
otrzezwienie pisze: środa, 26 czerwca 2019, 15:11 a jak pajacu jestes taki mocny w gebie to zapraszam cie na solowke
xDDDDDD
otrzezwienie pisze: środa, 26 czerwca 2019, 15:11ale odwagi nie masz jak kazdy nolife bo siedzisz tu 24 na dobe
2x xDDDDD
otrzezwienie pisze: środa, 26 czerwca 2019, 15:11Adres moge ci wyslac na priv
Ok. Dawaj. Preferuję stójkę.

Krowa, która duży ryczy - mało mleka daje ;)

Uwielbiam takich internetowych napinaczy. Poczułeś się bardziej męski ? Dowartościowałeś się? Stanął Ci ? :mrgreen:
Ostatnio zmieniony środa, 26 czerwca 2019, 15:29 przez Harmony, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
-9
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 26 czerwca 2019, 15:26

@otrzezwienie a w zasadzie wymazywanie, nikt nie pisze, że już dziś kosmos, ale po prostu nie ma sensu panikować, dobre miejsce na zakup, a jak spadnie to trudno(dokupi się i uśredni w dół, lepiej w dół uśredniać niż w górę, prawda? :D), są inne alty, ETH dzisiaj ładnie poszło(długoterminowo 5k-20k$), zwykle jak BTC rośnie to inne alty rosną wespół :D Nie rzucaj się tak, uspokój bolca :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 26 czerwca 2019, 15:34

anagamidev pisze: środa, 26 czerwca 2019, 15:26@otrzezwienie a w zasadzie wymazywanie
To nie jest Wymazywanie. Wymazywanie ma klasę, honor, odnosi się z szacunkiem do innych i dużo wnosi, a jego posty to referaty, a nie jęczenie frustrata. Otrzeźwienie to kolejne wcielenie obłąkanego, obiektywnego czy jak mu tam ;)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 26 czerwca 2019, 15:36

@Harmony zgaduję, ale to w jego stylu jak zacznie się przypierdalać, poza tym nawiązanie do GAME, wczoraj coś tam pisał w wątku, pojawienie się rówonlegle postu w dyskusji o BTC :D Za dużo podobieństw :D

Zresztą przeglądnij pierwszą stronę mojego wątku to zmienisz zdanie :D
viewtopic.php?f=16&t=23434

Plusy dodatnie :D Dziwna koincydencja :D Mam dobrą pamięć :D
otrzezwienie pisze: środa, 26 czerwca 2019, 15:47Plusy dodatnie :idzie hossa tak dlugo wyczekiwana prze wielu.
Plusy ujemne : na lisku wieczna bessa ale w sumie to dobrze,bo inwestorzy liska na tym forum sa wyjatkowi i ciesza sie gdy ich kapital dazy do zera , w koncu najlepiej usrednia sie po 0.01 zl
Wymazywanie pisze: wtorek, 25 czerwca 2019, 16:19@ekonokomik No właśnie ta mityczna linia i namysł nad nią jest raczej wyrazem już posiadanych sentymentów a nie jest zdobywaniem nowych informacji. Jedyne co ona pokazuje i jest w pełni obiektywne, że trend długofalowy jest wzrostowy i oscyluje wokół niej mniej więcej. Z tego o co prosisz, z zamysłu nad nią, znaleźć można i plusy dodatnie, że wzrośnie i pulsy ujemne, że spadnie pod nią znów.
Ostatnio zmieniony środa, 26 czerwca 2019, 15:51 przez anagamidev, łącznie zmieniany 2 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości