Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 26 lutego 2019, 10:03

Wymazywanie pisze: poniedziałek, 25 lutego 2019, 19:49 Kiedy dappsy?
Tutaj masz odpowiedź na swoje pytania

https://lisk.io/roadmap

https://github.com/LiskHQ
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 26 lutego 2019, 13:35

Dovakhiin pisze: wtorek, 26 lutego 2019, 09:04Jezeli lisk dokonczy w 100% swoj produkt to eth bedzie ogladalo jego plecy sam wiesz...
Wiec te 5 lat... (a wlasciwie to mniej bo postep prac i cena bedzie rosnac proporcjonalnie do czasu) to swietna okazja na akuteczne akumulowanie coina
Dobry żart tynfa wart! :) Z tego co obserwuję, to nie ma nawet średniego zainteresowania na giełdach Liskiem, w jakiej by nie był cenie. To już nie jest nawet średniak. Miejsce na liście kapitalizacji jest wyższe niż obroty. Gdyby nie Bitbay, to by ten wątek miał z 50 stron a nie ponad 800.

@blink, ja rozumiem, że jako delegat (jeśli dobrze pamiętam) czerpiesz zysk z istnienia shitcoina pt Lisk i nawniaków, którzy od 3 lat (a nawet 5 licząc Crypti z identyko założeniami) wierzą, że projekt jest dobry, że ruszy, że w końcu go zrealizują, ale minusować czyjąś zwykła opinię o tym kiedy dappsy to już szczyt śmieszności. Te 2021 to żeby nie okazało się, że i tak optymistyczna prognoza, a dapssów i tak nie będzie lub będzie byle co... ;)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 26 lutego 2019, 14:12

Wymazywanie pisze: wtorek, 26 lutego 2019, 13:35Z tego co obserwuję, to nie ma nawet średniego zainteresowania na giełdach Liskiem
Powiedz mi czy rozwój projektu jest tym samym co spekulacja cenowa ?

Cena jest wyznacznikiem rozwoju ? (szczególnie podczas bessy)

Nie.
Wymazywanie pisze: wtorek, 26 lutego 2019, 13:35blink, ja rozumiem, że jako delegat
Blink nie jest delegatem (aktywnym). Rzucasz w ludzi grube oskarżenia, Panie Wszystkowiedzący w każdej dziedzinie życia :)
Wymazywanie pisze: wtorek, 26 lutego 2019, 13:35czerpiesz zysk z istnienia shitcoina pt Lisk i nawniaków, którzy od 3 lat (a nawet 5 licząc Crypti z identyko założeniami) wierzą, że projekt jest dobry, że ruszy, że w końcu go zrealizują,
Można również odbić piłeczkę. Może Ty się tu celowo pojawiasz, żeby się załadować niżej ? W końcu małe zainteresowanie na giełdach, to trzeba je sztucznie wytworzyć i trochę popierdolić FUDu, co nie ? :) Oczywiście piszę to z nutką ironii, ale tylko Ty wiesz jakie masz intencje :mrgreen: 8-)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 26 lutego 2019, 15:40

@Harmony Wpadłem zapytać kiedy dappsy, bo nie śledzę tego shitcoina poza tym wątkiem forum. Moje zainteresowanie Liskiem jest czysto techniczne, bo chętnie bym poużywał dappsów na nim skoro mają być konkurencją dla tego, co oferuje ETH (co sporo używałem i co cenię). Niebawem mija kolejny rok od reanimacji Crypti w ICO Liska i nadal nie widać dappsów.

Dawanie -4 reputacji gościowi, który wyraził krótko i normalnie własne zdanie co do realizacji dappsów jest śmieszne.
Harmony pisze: wtorek, 26 lutego 2019, 14:12Powiedz mi czy rozwój projektu jest tym samym co spekulacja cenowa ?

Cena jest wyznacznikiem rozwoju ? (szczególnie podczas bessy)
Nie i tak nigdzie nie uważam.
Harmony pisze: wtorek, 26 lutego 2019, 14:12 W końcu małe zainteresowanie na giełdach, to trzeba je sztucznie wytworzyć i trochę popierdolić FUDu, co nie ?
Proszę Cię, Liska nie trzeba FUDować. Jego opieszała realizacja założonych celów (przeciąganie, bylejakość) robi efekt znacznie większy niż mógłby nawet najlepszy FUD. ;)

W odróżnieniu od pewnie 99% osób tutaj, ja na Lisku nie próbuję zarabiać i go nie kupuję (nie wkładam kasy w alty niskiej półki od bardzo dawna), ale ja chcę go używać i stąd nieraz wpadam zobaczyć czy są dappsy czy nie. I trzeci rok (lub piąty od Crypti) jak nie było ich, tak nie ma dalej. Więc nietrudno mieć takie zdanie o Lisku jak ja. Ciężko o optymizm przy takim przeciąganiu i braku założonych celów.

Uwierz mi, jak przetestuję dappsy i będą dobrze działały i oferowały chociaż część tego co ETH, to będę pierwszy by chwalić to rozwiązanie.

Jestem też pierwszy by krytykować takie lawiranctwo i przeciąganie przy braku założonych dawno celów, jakie pokazuje Lisk, bo to nie precedens, ale część pewnego bardzo negatywnego zjawiska w kryptowalutach, obserwowanego zwłaszcza w ICO. I trzeba to otwarcie cisnąć a nie kupować takie buble, baghodlować i mieć nadzieję, bo to frajerstwo i poświęcenie siebie i swojej kasy na które nie zasługują developerzy, którzy przytulili wysokie fundusze obietnicami, których nie spełniają mimo że mijają już lata. I to jest patologia ICO właśnie. Duża kasa na samym wstępie w zamian za obietnice, a potem dziwnie brak rezultatów... Niestety Lisk się w to spisuje. Fajnie, jakby już udowodnił, że jest inaczej - jedyna droga do tego to działające dappsy.
Ostatnio zmieniony wtorek, 26 lutego 2019, 15:48 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 1 raz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 26 lutego 2019, 15:48

Wymazywanie pisze: wtorek, 26 lutego 2019, 15:40Ciężko o optymizm przy takim przeciąganiu i braku założonych celów.
Cele są określone na roadmapie i skrupulatnie realizowane. W ostatnim czasie zostało omówione w LIPS kilka aspektów takich jak zmiana konsensusu i dynamiczne opłaty. Są propozycje zmian i są one dyskutowane ze społecznością Lisk. Proponowane jest również zastosowanie DAO + mastenod + POS. Także coś tam się ciekawego dzieje. Również wiadomo, że z wersją Core 1.7.0 będzia Alpha SDK, całkiem możliwe, że stanie się to w ciągu najbliższych 4-5 miesięcy. To tak z grubsza, co się ostatnio dzieje wokół projektu :)

Ale masz rację z tym przeciąganiem, jest to irytujące i nie pozwala za bardzo spekulować :) Chociaż z drugiej strony, mamy 2019, mamy jasno określone cele, widać ile pracy jest jeszcze do wykonania, wieć nie ma co mieć teraz pretensji o przeciąganie, FULL SDK na pewno w najbliższym czasie nie ujrzymy, także nie ma co się niepotrzebnie nakręcać, że będzie on jutro :)



Jak macie twittera, głosujcie na Liska, żeby dostał się na Bitpande !
;)

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » wtorek, 26 lutego 2019, 19:12

Wymazywanie pisze: wtorek, 26 lutego 2019, 15:40developerzy, którzy przytulili wysokie fundusze obietnicami, których nie spełniają mimo że mijają już lata. I to jest patologia ICO właśnie. Duża kasa na samym wstępie w zamian za obietnice, a potem dziwnie brak rezultatów... Niestety Lisk się w to spisuje. Fajnie, jakby już udowodnił, że jest inaczej - jedyna droga do tego to działające dappsy.
Lisk to dobry przykład. Na szczycie hossy fundusze z ico warte były kilkaset mln $. Nigdy nie przepraszali inwestorów za krętactwo, fałszywye mapy drogowe czy po prostu granie na zwłokę, by utrzymać kurs kartelom. Wciąż mają kapitał, by bawić się w chowanego.
W Q4 część osób była przekonana, że core 2.0 z dynamic fee wydadzą do końca roku, a zespół nigdy im nie zaprzeczał. Teraz dynamic fee coraz bardziej są realne na koniec obecnego roku, bo pojawił się nowy roadmap. Wreszcie, po takim czasie wciąż nie ma mowy o pomyśle na sidechainy.
Nie ma mowy o żadnych szacunkowych datach, inwestorzy wciąż muszą się jedynie domyślać- czytaj gra na czas.
Jak ktoś kiedyś wspomniał na reddicie, społeczność lisk ma syndrom sztokholmski- mimo braku info, wszyscy się czegoś domyślają :D

Co do dzisiejszego skromnego wzrostu, bagholderzy z p&d się nie poddają. Myślę, że tak mocny dump na btc mógł być dla nich zaskoczeniem, skoro część altów wciąż się trzyma. Aczkolwiek, obecna bessa różni się od pozostałych brakiem retestu na 6k.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 26 lutego 2019, 19:20

Chciałbym zauważyć, że Lisk w ciągu ostatnich tygodni zrobił od dołka 30%. Jeśli hossa się zaczęła, a tempo wzrostów się utrzyma to w ciągu 12 miesięcy powinno to być 108.6 PLN (~4.66 × 1.3^12). A i zwykle dopiero gdzieś na końcu jest boost, gdzie cena rośnie z dnia na dzień o kilka/kilkanaście procent :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 26 lutego 2019, 19:34

@1235674 W Q4 to my czekaliśmy na Core 1.4.0, a nie na 2.0 ;) Poza tym pomysł na sidechainy jest ;) Dat szacunkowych nie ma, bo potem znowu byłoby biadolenie jak to nie dotrzymuja terminów.
;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 251
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 146
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blackraijin » wtorek, 26 lutego 2019, 22:25

Ja akurat w Liska trochę zainwestowałem. Nie rozumiem minusowania za post o dappsach w 2021. Ekipa ma bardzo duże opóźnienia. Do działającego sdk jeszcze długa droga, a przecież należy spodziewać się kolejnych kwiatków i opóźnień. Wg pierwotnej roadmap sdk i giełda lisk miały powstać w 2018r.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
20
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 27 lutego 2019, 00:17

@blackraijin Póki co nie ma wobec czego mieć opóźnień, bo roadmap nie ma dat :D Zobaczymy co będzie za miesiąc, czy pół roku, jak prace mają się ku sobie. Po to właśnie mamy taki roadmap, by wiedzieć mniej więcej w jakim miejscu jesteśmy. Jak dla mnie, myślę, że jeszcze rok czasu może im zająć do Full SDK. Nie oszukujmy się, dużo jeszcze mają do roboty ;) Cieszy mnie, że widzę zaangażowanie w zespole i zaangazowanie społeczności, takie jak np. otwarte dosłownie kilka dni temu Lisk Center w Utrecht. Liczę, że na przełomie wiosny i lata będzie SDK Alpha, a dalej pójdą za ciosem i zobaczymy dynamiczne opłaty (Core 2.0?) ,zmianę konsensusu(przełom 2019/2020?) i w koncu SDK.
;)

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 22 listopada 2018
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: LiskSDK » czwartek, 28 lutego 2019, 05:42

Wszystko idzie w jak najlepszym porządku. Każda historia się jakoś pisze.

Dzisiaj Lisk jest drugi, zaraz za Bitcoinem, kiedyś ludzie naciskali, że cena spadła, bo BTC spadł, a przecież jak czymś się zajmowałeś, to To robiłeś, a skoro miałeś wizję na daną rzeczywistość i kwestią było rozbicie całej drogi na poszczególne etapy i czas trwania, a Tyo już tam jesteś w swojej wizji, to wszystko, co działo się po drodze jest jak sen, obudzisz się jak osiągniesz prędzej obrany cel główny.

Co niektórzy właśnie nie potrafią śledzić projektu, rozwoju, co tam u Maxa słychać, opowiadać innym o swojej inwestycji - to jest zdrowe podejście, a nie codzienne zaglądanie na Coin market jaka cena z myślą czy to już? Cieszcie się że macie możliwość dokupowania dzięki takiej cenie BTC, bo tak byście trzaskali po kilka LSK, jak by bylo ciągle ATH A sam projekt (nie cena) rośnie jak drzewko.

Cena nie jest wyznacznikiem rozwoju - cena nawet nie może być łączona z rozwojem, bo w tej sytuacji nie jest to obrazek, który narysujesz, ładnie wykończysz i teraz wyceniamy i sprzedaż. To jest cała platforma, która ma żyć a tlenem jest LSK, gdzie rodzą się setki projektów rzucają w Nas airdropami przy czym każdy projekt liczony jest w satoshi.

Pomyślcie zdroworozsądkowo, jeśli masz coś, co możesz rozwijać, budować ekipę - działać z innymi ludźmi w tym samym celu, to cokolwiek stworzycie/dołożycie, czy zaczniecie z kimś współpracę - powstaje nowy wymiar rzeczywistości a to się nazywa rozwój, najzwyczajniej rozrost biznesu. Jak ktoś nie jest u kogoś na etacie tylko organizuje sam pracę, to rozumie to wszystko.

Wyobraźcie sobie że na giełdach mogą być tylko działające projekty. Co by wtedy się liczyło? Użyteczność i wygenerowany ruch w danym ekosystemie. A Teraz co się liczy? No narazie BTC głównie jeździ ze wszystkimi jak ze szmatami.

Za jakis czas, BTC musi być drogi, bo zainteresowaniem nim nie spada tylko rośnie - taka jest kolej rzeczy jeśli czegos, czego może być tylko mniej (powiedzmy ze juz mieliśmy 21 mln minus utracone hasla i porzucone to towaru jest coraz mniej!

Idea i cel funkcjonowania - podczas pracy powstają nowe pomysły, o których na tą chwilę nawet cały team nie ma pojęcia, sama nisza - Javascript, młodsza wersja Ethereum z niezliczonymi odnóżami, zwinny jak sam lis, po prostu całość perfect Vision + New ideas projekt jest moc i nie można tego porównywać do niczego innego jak Amazona, Facebooka, Mc Donalda, Castoramy czy ciul wie czego, jak kazdy dziala w innej szufladzie mimo, że w tej samej szafie. Mordy słuchajcie swoich wewnętrznych głosów, wierzycie, widzicie tą rzeczywistość Lisk? To jest właśnie słowiańska bania ten szósty zmysł przewidywania.

Pamiętajcie historia sama się jakoś pisze, niech Polacy mają Lisa w swoim lesie.

Czołem wielkiej Polsce!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » czwartek, 28 lutego 2019, 08:40

@LiskSDK chcialbym miec dostep do tak czystego towaru :roll:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » czwartek, 28 lutego 2019, 12:24

@Hamas ale co Ci nie odpowiada w jego wypowiedzi? Wszystko w zasadzie brzmi okej.
Po koncowce widać ,że to stary dobry P1r@t3. 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 28 lutego 2019, 12:57

LiskSDK pisze: czwartek, 28 lutego 2019, 05:42Wszystko idzie w jak najlepszym porządku. Każda historia się jakoś pisze.

Dzisiaj Lisk jest drugi, zaraz za Bitcoinem
Wszystko w porządku?
Lisk drugi za Bitcoinem? W czym? Bierzesz narkotyki lub leki psychotropowe?
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » czwartek, 28 lutego 2019, 13:54

Nawet jeśli byłby "drugi, zaraz za Bitcoinem", to jego wartość wynika jedynie z tego, jak wiele osób uwierzy, że jakąkolwiek wartość ma.
Wartość Bitcoina wynika m.in z trudności kopania i wykorzystywania go do zakupów innych coinów, a w przyszłości być może będzie służyć do lokowania pieniędzy ze względu na stabilność i charakter deflacyjny.
Wartość liska? Właściwie 100% umowna i to na wątpliwej podstawie, codziennie dodawane jest 25920 lsk kosztem niemal zerowym. (fakt, są eco)

Jedyna wartość tego coina powstanie dopiero wtedy, gdy będzie trzeba go kupić by stworzyć dappsa, lub wykorzystać (jeśli wejdą dyn.fee) do taniego, jednak stosunkowo wolnego transferu.
Dodatkowym bodźcem byłaby własna decentralized exchange, która miała powstać w zeszłym roku, na której lisk mógłby być wykorzystywany do jakiegoś handlu, np. w parach lsk/ico przez co jego wartość mogłaby rosnąć i się stabilizować, tak jak wartość bitcoina dzięki parom alt/btc.
Więc na tą chwilę wartość jest czysto spekulacyjna i umowna, tak jak w większości projektów, utrzymują ją "wierni fani", którzy liczą na wzrosty wskutek dojścia kolejnych osób.
Lisk nie będzie tak wartościowy jak btc, ponieważ nie jest środkiem płatniczym. Same dappsy i dex mogłyby w przyszłości powodować długotrwałe wzrosty, pod warunkiem, że lsk oddane za dapp wychodziłyby z obiegu/ byłyby jakoś blokowane, a nie trafiały znowu do delegatów czy zespołu.
Jeśli ktoś ma jakieś dane/pomysły na temat sposobów używalności liska i utrzymywania jego ceny w przyszłości, chętnie je poznam.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 28 lutego 2019, 14:13

1235674 pisze: czwartek, 28 lutego 2019, 13:54Wartość liska?
Po tym wątku sądzę, że to nie PoW jak w BTC, ale PoB, czyli Proof of Bagholders. W bagholderze siła! :D
Zobacz co wyprawia @anagamidev, w tym wątku od kiedy się zaczął pakować w Liska wiele dolarów wyżej. Przeszedł na etat pocieszycielski, że będzie tylko różowo, że Lisk wzrośnie do niesamowitych cen itd. Dzień w dzień i robi to za darmo, jak katarynka. Wcześniej nie było go tu widać prawie wcale. Siła bagholdingu Liska jest wielka (ale destrukcyjna). Lisk ma na forum z 50x większe zainteresowanie niż poważne projekty typu ETH. Wiadomo, każdy nieraz przybagholduje, każdy to zna. Ale jak już kisić to porządne rzeczy nie wydmuszki.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 13 lutego 2018
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: error_17 » czwartek, 28 lutego 2019, 14:29

@Wymazywanie a kim ty kur$a jesteś, że bedziesz tu oceniał co jest porzadną rzeczą a co wydmuszką? Wielki guru? Wyraziłeś swoje zdanie już kilkadziesiąt stron wstecz więc po co znów strzępisz ryja? Jedni akumulują bo sadzą że dobra cena i wierzą w projekt ,a drudzy tak jak Ty mówią że to złe, ale czemu złe ? Bo Twoim zdaniem (które ma być najważniejsze chyba na tym forum) Lisk nie przetrwa.

PS. Uprzedze Cię, nie jestem załadowany w lisk po sam korek. Mam tam cos i czasem Tu zaglądam a to że z Ciebie wielki weteran krypto nie oznacza że to co powiesz jest dobre( juz to mówiłeś kilkadziesiąt stron wczesniej powtórzę się, drugi raz nie musisz)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 28 lutego 2019, 14:46

error_17 pisze: czwartek, 28 lutego 2019, 14:29a kim ty kur$a jesteś, że bedziesz tu oceniał co jest porzadną rzeczą a co wydmuszką? Wielki guru? Wyraziłeś swoje zdanie już kilkadziesiąt stron wstecz więc po co znów strzępisz ryja?
Cóż za nerwy. :lol: Jestem takim samym użytkownikiem jak Ty i mam prawo mieć własne zdanie o Lisku i mam prawo je wyrazić ile mi się podoba. Uwierz mi, gdyby takich głosów jak moje było więcej, może mniej osób by tak bezkrytycznie podchodziło do tego i nie straciło kasy. Na każdy krytyczny głos w tym wątku jest z 50 lub 100 pozytywnych.

Wydmuszka to doskonałe słowo na Lisk. Projekt z obietnicami bez produktu. To opinia prywatna (kogoś kto na Lisk zarobił kilkanaście BTC lub może nawet 20-30, już nie pamiętam dokładnie:).

Jeśli masz problem z tym, że ktoś przedstawia swoją krytyczną opinię raz na kilka tygodni lub miesięcy, to ciekawe czemu nie masz problemu z niemal codziennym bezczelnym naganianiem i tworzeniem iluzji przez anagami w tym wątku (co może skutkować fałszywym obrazem o projekcie i traceniem kasy - za każdym razem jak pisał, by to kupować i uśredniać, cena spadała i jeśli ktoś go posłuchał - tracił).

Dodano po 3 minutach 33 sekundach:
error_17 pisze: czwartek, 28 lutego 2019, 14:29Bo Twoim zdaniem (które ma być najważniejsze chyba na tym forum) Lisk nie przetrwa.
Mój głos jest taki sam jak innych. Czy przetrwa czy nie - nie wiem. Wolałbym używać dappsy i na to czekam od lat (poważnie). Z racji dużych funduszy Lisk może niestety lawirować jeszcze bardzo długo. Oni na dobre wypłaty mają. Na wiele lat. Własnie dlatego patologia ICO musi być krytykowana i każdy projekt, który wziął dużo kasy i nie realizuje założeń - ganiony a nie chwalony.

Dodano po 1 minucie 35 sekundach:
error_17 pisze: czwartek, 28 lutego 2019, 14:29a kim ty kur$a
Pisz K U R W A jak już, to doskonałe i ostre polskie przekleństwo, nie ma co zakrywać go dolarem.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 13 lutego 2018
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: error_17 » czwartek, 28 lutego 2019, 15:47

@Wymazywanie no może troszkę mnie poniosło :D :D , spójrz z drugiej strony czy Ty byś chciał słuchać innych co mowią w co masz inwestować SWOJE pieniądze? Moim zdaniem każdy kto decyduje się na kupno jakiejś krypto ma to przemyslane i chociaż w małym stopniu zapoznał sie z projektem, a Ci co kupują bo na tym forum ktoś tak powiedział jest dla mnie idiotą bo jak można słuchać kogoś kogo się nie zna i ładować tam swoje pieniądze.


Tak jak pisalem na końcu rzadko tu wchodzę i może dlatego nie widziałem jak ludzie chwalą liska, a wracac mi sie niechce bo to bez sensu.

Tak czy owak niech każdy zarobi bo po to tu większość jest. Pozdrawiam

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » czwartek, 28 lutego 2019, 16:30

Wymazywanie pisze: czwartek, 28 lutego 2019, 14:46Uwierz mi, gdyby takich głosów jak moje było więcej, może mniej osób by tak bezkrytycznie podchodziło do tego i nie straciło kasy. Na każdy krytyczny głos w tym wątku jest z 50 lub 100 pozytywnych.


Przecież ludzie kupowali za kilka/kilkanaście i kilkadziesiąt złotych a sprzedawali po 100-140. Lisk to genialny projekt, który dał zarobić wielu :D (z przymrużeniem oka). Lisk tak samo wielu osobom dał zarobić jak i stracić. Przecież dobrze wiesz jak to działa.

Pokażmy jeszcze resztę projektów, które są takie piękne/przyszłościowe bo lisk jest bee i przez niego ludzie tracą tylko kasę :D



Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości