Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: Pomoc_potrzebna » piątek, 23 listopada 2018, 21:37

Ja np,teraz wam tu piszę,że gdyby mnie takie coś spotkało baba miałaby ,,wpierdal'' od niewidzialnych gości lub połowe okien wybitych w domu też od niewidzialnego gościa,nie popuściłbym no ale..sami widzicie tylko samosąd,ponieważ nic poważnego jej nie zrobią.

Weteran
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1

Postautor: Harmony » piątek, 23 listopada 2018, 21:54

Ogólnie z tą urzędniczką to wszystko pewnie wyrezyserowane przez naszą kochaną antypolska GW, jak dla mnie to tylko i wyłącznie clickbait, żeby napchac kasę Szechterowi :mrgreen:

Wygadany
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0

Postautor: 1235674 » piątek, 23 listopada 2018, 22:05

Dovakhiin pisze: nie zdziwię się jak w weekend zobaczymy 4 z przodu :D
Czyli tak jak mówiłem wcześniej
Wydali core 1.3 - no to dzida w dół
Roadmap- oczekiwanie spadku na 4.xx?
Core 2.0 - 2zł?
Dynamic fee- 1zł

Tak będzie dopóki dziewczynki- gorące ręce nie oddadzą tego co mają. (no a dokładniej to te boty-ściany z BB) Fud jeszcze działa, ale wczorajszy dzień był tym momentem, w którym wszyscy zrezygnowani inwestorzy zaczęli rozważać ponowne wejście w projekt po tak niskiej cenie.
Ktoś kto teraz sprzedaje, ma zamiar kupić niżej, tyle że na portfelach giełdowych są obecnie rekordowo niskie ilości.
Dlaczego lsk był tak długo wypłaszczony, gdy inne projekty odbijały po 50%+? Bo wieloryby nie wejdą w projekt bez roadmapu. Teraz wejdą, bo roadmap jest na najwyższym poziomie.
Bardziej wierzyłbym w dłuższe odbicie/ boczniaka niż dalszy spadek z tego poziomu w tak krótkim czasie.
Spadek z 41.5 na 1.4 usd jest chyba zbyt przesadny jak na ich postępy.
Sądzę, że większość inwestorów nie zdaje sobie sprawy co oznaczałby w AT spadek btc na 1-2k.

Dodatkowo post tech evangelist na temat funduszy w lisk:
Heya, just to put your concerns at rest, our finances are being handled carefully by our finance team, and are managed to cope with this market downturn. Our roadmap and internal timelines have all been built with thorough analysis of our funds, and we able to deliver with them.
Ostatnio zmieniony piątek, 23 listopada 2018, 22:41 przez 1235674, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
-1

Postautor: szlagaag » piątek, 23 listopada 2018, 22:33

1235674 pisze:
Dovakhiin pisze: nie zdziwię się jak w weekend zobaczymy 4 z przodu :D
Czyli tak jak mówiłem wcześniej
Wydali core 1.3 - no to dzida w dół
Roadmap- oczekiwanie spadku na 4.xx?
Core 2.0 - 2zł?
Dynamic fee- 1zł

Pierdzielisz bzdury. Czyli dla Ciebie jeżeli bitcoin pójdzie na 6500 to LSK spadnie w przyszłości do 2zł?1?
Zobacz jak lisk zachowuję się podczas skoku o 150-200$ na bitcoinie ,parę dni wstecz.
Później jakieś buły wciskaj.
Krytykujesz LSK to spójrz na BCC to on jest poniżej swojego początku ,lisk cały czas ponad.
W tej wykresy zamiast liska wstaw sobie każdego innego coina i wyjdzie Ci zapewne to samo.
Alt coiny nie zawsze idą łeb w łeb z BTC. Czasami idą w ruch ,czasami potrzebują ustabilizowania sytuacji na btc ,żeby zacząć się pnąć.

Wygadany
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0

Postautor: 1235674 » piątek, 23 listopada 2018, 22:56

@szlagaag
A słyszałeś już kiedyś o ironii?
Bo dalsza część mojego postu zaprzecza temu co zacytowałeś:
Spadek z 41.5 na 1.4 usd jest chyba zbyt przesadny jak na ich postępy.
Bcc to nie lsk, właściwie to bcc już nie ma.
Zobacz jak lsk zachowywał się miesiąc temu przy skoku btc, a jak zachowywał się bcc.
Bcc na początku był warty pewnie 0.1btc (strzelam), więc gdy btc był warty 1$, bcc mógł być warty 0.1$. BCC nie miał ico jak lsk, ludzie dostali go za darmo (teoretycznie).
Zauważyłem, że niektórzy wierzą, że spadek 97%, a 98% to to samo- nie: różnica między spadkiem 97, a 98% to 50%.
Szkoda gadać.

Weteran
Reputacja postu: 
3

Postautor: szlagaag » piątek, 23 listopada 2018, 23:13

Nie wiem czy jesteś niedorozwinięty jakiś czy co?

Lisk - 80.50% w ciągu roku
DASH -82.95% w ciągu roku

Koniec dyskusji. Cały rynek wygląda podobnie.

DASH to SCAM spadł w tym miesiącu o 30% o nieee.
Patrze na wykres jest taki sam jak na LSK. Ale to LSK tylko spada i spada.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 184
Reputacja postu: 
1

Postautor: aprojection » piątek, 23 listopada 2018, 23:35

szlagaag pisze: Nie wiem czy jesteś niedorozwinięty jakiś czy co?

Lisk - 80.50% w ciągu roku
DASH -82.95% w ciągu roku

Koniec dyskusji. Cały rynek wygląda podobnie.

DASH to SCAM spadł w tym miesiącu o 30% o nieee.
Patrze na wykres jest taki sam jak na LSK. Ale to LSK tylko spada i spada.
Hehe dokladnie, generalnie wiekszosc krypto prezentuje taki sam wykres, a kazdy z osobna ma swoja teorie spadku xD

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: szlagaag » piątek, 23 listopada 2018, 23:49

Z centów urosło do 40$ bo wierzyli w projekt, a jak teraz się wszystko powoli rozwija to przestali wierzyć i spadło do 1.5 $ i bitcoin nie ma nic do gadania po prostu inwestorzy wyszli z liska :ugeek: . XD

'Inwestorzy' 123456 to kupowali Liska na ICO :) Reszta to osoby ,które chcą zarobić tylko i wyłącznie momone.

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » sobota, 24 listopada 2018, 00:29

@1235674, ja zrozumiałem cały przekaz. Usunąłeś stamtąd chyba wykresy, które były w spojlerze? Zaciekawilo mnie to, mianowicie, czy naniosłeś te kwadraty po wykresie, czy według jakiś wytycznych. Chodzi mi konkretnie o kwadracik "FUD", czy zlewa się on z informacjami w mediach o śmierci bitcoina itp? Czy to luźne spostrzeżenie?

Cena musi panowie jeszcze spaść, bo za mało gatkami trzęsiemy :)

Dodano po 2 minutach 6 sekundach:
@szlagaag, A Ty przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem post 1235674 xD

Dodano po 2 godzinach 36 minutach 18 sekundach:
Standardowo - człowiek się obkupi w alty, a tylko Lisek rośnie. A jak się nie kupi altów tylko Liska, to rosną alty :lol: :roll: :oops:

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0

Postautor: KryptoWujek » sobota, 24 listopada 2018, 07:45

Wydaje mi się ,że roadmap może być przepustką do wejścia na nowe duże giełdy. To pewnie kwestia czasu jak zobaczymy nowe wymiany. Vol jest śmiesznie mały a to może mieć wpływ na cenę.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1698
Reputacja postu: 
0

Postautor: Dovakhiin » sobota, 24 listopada 2018, 09:57

Jednak wszedłem po 5,65, jakieś przeczucie mam do btc, że poleci do góry
za duzo na youtube naganiaczy na spadki się robi typu 1000$ za btc.. itp

Początkujący
Reputacja: 112
Reputacja postu: 
0

Postautor: kAArter » sobota, 24 listopada 2018, 10:36

@Dovakhiin, mi przy 5.54 zapaliłą się lampka że mimo wszystko jakiekolwiek odbicie powinno nadejść
Nawet patrząc po dziennym RSI szorujemy już chwile :P

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1698
Reputacja postu: 
1

Postautor: Dovakhiin » sobota, 24 listopada 2018, 10:42

@kAArter, i od 3 dni nie ma jakichś wyraźnych dalszych spadków. Jednak te 3k za btc to troche przeceniłem misiów :D czuje w powietrzu akumulację, której jeszcze przedwczoraj nie czułem :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 4961
Reputacja postu: 
1

Postautor: anagamidev » sobota, 24 listopada 2018, 13:08

No niestety wszystko zależy od BTC, niech w końcu te alty pieprzone oderwią się od BTC i zacznie się alt season :D Większosć altów na 1d i 1w ma mega schłodzone RSI :D Akumulacja, albo po prostu buy low i sell high, bo ciężko grać jakoś technicznie :D Poza tym praktycznie same boty, obserwujcie ścianki i łatwo jest je zrobić w konia :D
BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Libra | A New Global Payment System

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » sobota, 24 listopada 2018, 13:19

anagamidev pisze:Poza tym praktycznie same boty, obserwujcie ścianki i łatwo jest je zrobić w konia
Księżycowy ludku, rozwiń swą myśl, jak chcesz w konia robić boty :D

Początkujący
Reputacja: 82
Reputacja postu: 
2

Postautor: xazar » sobota, 24 listopada 2018, 13:31

Alty nie odczepia się od bitka bardzooooo długo nie tylko są kopią wykresów ale też są kopią pomysłu bitcoina. Nie ważne czy ulepszoną czy może rozwiązują nieistniejące problemy. Ktoś tu porównuje że wszystkie krypto spadają w bessie. Oczywiście że tak ale to nie oznacza że trzeba kupować bo tanio. To że jest przecena na lisku to słyszę od poziomów 50 zł. Nigdy nie wiesz kiedy jest przecena i być może jest to teraz problem w tym że jeżeli nie jest to teraz tylko to spadnie powiedzmy do 20 centów to dalsze opłacenie deweloperów i prowadzenie projektu nie ma już sensu. Tu jest ryzyko. Osobiście wolę coś kupić na odbiciu mając gwarancję że wzrasta wolumen i zainteresowanie projektem i zainkasowac powiedzmy 2 razy mniej niż farciarzom którzy trafili w dołek na promocji. Inwestuje się tak by ograniczyć straty i patrzeć na to tak jak to wygląda a nie marzyć żeby wyglądało to tak jak w marzeniach. Jest całkiem sporo miejsca jeszcze na 80 -90% spadków na altach a ja jedynie co mogę to grac krótko i czekać aż trend się zmieni bo nigdy się nie gra przeciwko trendowi. Gdyby ktokolwiek wiedział kiedy trend się odwróci to byłby miliarderem

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 4961
Reputacja postu: 
4

Postautor: anagamidev » sobota, 24 listopada 2018, 13:35

@xazar, alty są dość nisko, nie ma kapitału na giełdach, ale są pary z BTC. Grubasy już mega dużo zakumulowały BTC na 6k, więc teraz spokojnie mogą pompować tymi BTC alty. Jak alty zaczną rosnąć, to ludzie zaczną kupować na hypie BTC, żeby spekulować na altach i mnożyć BTC, pociąg ruszy pełną parę i BTC również będzie piął się ku górze i tym samym kapitał wróci :D

Wg. mnie teraz BTC powinien odbić do 5555 albo do 7777 nawet :D
Spoiler:
Ostatnio zmieniony sobota, 24 listopada 2018, 13:49 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Libra | A New Global Payment System

Początkujący
Reputacja: 82
Reputacja postu: 
0

Postautor: xazar » sobota, 24 listopada 2018, 13:48

Tak by z pewnością było gdyby nastrój na światowych giełdach papierów wartościowych był dobry a nie jest. Jest mozliwosc ze rozpoczal sie juz kryzys finansowy i nie wiemy jak to sie bedzie odnosilo do krypto ogolnie. Wiemy natomiast że k8edy przychodzą kryzysy to inwestorzy uciekają z inwestycji ryzykownych i ratują kapitał w czymś mało ryzykownym jak np złoto. To że kryptowaluty są ekstremalnie ryzykowne wie chyba każdy a to czego teraz potrzeba to przypływ świeżych inwestorów a w tym okresie są na to bardzo małe szanse. Chciałbym się mylić ale logika mowi mi co innego

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » sobota, 24 listopada 2018, 13:53

xazar pisze: spadnie powiedzmy do 20 centów to dalsze opłacenie deweloperów i prowadzenie projektu nie ma już sensu
@xazar, obiawiam się, że nie znasz dobrze Liska. Nawet jak Lisek będzie kosztował jeden grosz, to nie zmieni to pracy zespołu i jej postępu. Tym akurat bym się najmniej martwił. Z całą resztą się zgadzam .

Dodano po 3 minutach 15 sekundach:
@anagamidev, nie odpowiedziałeś na moje wcześniejsze pytanie

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: szlagaag » sobota, 24 listopada 2018, 14:05

A ja się wyprzedałęm z liska i czekam na jeszcze jeden zjazd na bitcoinie ,znowu na bitmexie pojawia się ask na 10mln zawsze ta sumka latała podczas największych zjazdów. No i nigdy nie kończyło się na jednym zbiciu (jak o 13:15). Także zobaczymy ,najwyżej wskoczę z 20gr stratą :P

Do wyborów w USA jeszcze parę dni zostało. ETFy śpią. A Bakkt w styczniu.
Także fundamentalnie nie ma podstawy do wzrostów.

Za dużo osób jest już załadowanych w obecnym momencie ,żeby nagle kurs poszedł w górę.
Musi być solidny zjazd i jeszcze mocniejsze odbicie. Tak by Ci co nie ogarnęli i się wyprzydali podczas szybkiej dzidy w dół wpakowali się na samym szczycie,

Wróć do „Lisk”