Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GrandKW » wtorek, 19 grudnia 2017, 10:31


Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: xazek » wtorek, 19 grudnia 2017, 11:08

Jak myślicie do ilu LSK skorekci? Ktoś wie z czego wynika spadek?

Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zawysokasiatka » wtorek, 19 grudnia 2017, 11:12

ryan pisze: Ciekawe jakim cudem do 31 grudnia wypuszczą Core 1.0 skoro na dzisiaj mają otwartych 17 ticketów do zrobienia z czego większość nie jest nawet przypisana do żadnego programisty, a mamy już 19.12. Te tickety trzeba najpierw zrobić, a potem porządnie przetestować. Dodatkowo w tych ticketach jest jeden taki rodzynek - "Resolve memory leaks in blocks serialization" - czyli mają problem z wyciekiem pamięci. Pracuje jako programista w jednej z większych polskich firm wytwarzających oprogramowanie między innymi dla sektora publicznego i wiem, że się tego nie da zrobić tak szybko, chyba że wypuszczą gniota tylko po to by dotrzymać obietnic.

W związku z tym spekuluję zjazd w okolicach sylwestra do 30-35 pln. Moim zdaniem nie dotrzymają tego terminu.
Też mi się to rzuciło w oczy. Tasków dużo, a czasu do końca roku mało.

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 27 września 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: PanSmith » wtorek, 19 grudnia 2017, 11:23

Wydaje mi się, że może już zacząć się korekta przedświąteczna o której wiele osób mówiło.. że ludzie zaczną wypłacać kasę przed świętami. Zauważcie, że (przynajmniej na BB) wszystko spada :) nie tylko LISK. Wszystko leci w dół, marketcap też w dół.. Co może oznaczać, że zaczęła się korekta na wszystkich lub chociaż większości krypto.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 10
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: KryptoCzłowiek » wtorek, 19 grudnia 2017, 11:25

xazek pisze: Jak myślicie do ilu LSK skorekci? Ktoś wie z czego wynika spadek?
Spadki pojawiają się u większości altów.Naturalne zjawisko, musiałą kiedyś korekta się pojawić. Osobiście obstawiam spadek 57-58 i odbicie. Lisk nie powiedział ostatniego słowa, a na pewno ludzie jeszcze zechcą skupować LSK ze względu na CORE 1.0.0 do końca roku.

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » wtorek, 19 grudnia 2017, 12:13

Udało sie wyleszczenie xd Kurs spadł o 8 zl bo ci co chcieli sprzedali na górce zrealizowali zyski a teraz odkupuja od panicznych ludzi i kurs po raz kolejny odbił sie od 16.5$

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 74
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Animus » wtorek, 19 grudnia 2017, 12:32

Porównując pary widzę teraz 2 siły:
-przedświąteczny spadek wszystkich krypto związany z okresem świątecznym i wypłacaniem fiatów
-przerzucanie się ze słabnącego BTC na alty i pozorne ich utrzymywanie wyżej, co chwilowo może zadziałać

Ja bym ogólnie radził uciekać albo przeczekać w lisku na longu do lutego. To, że alty się będą przez chwilę trzymać nie zmieni tego, że do świąt mamy (raczej) spadek na wszystkim.

Nawet byłoby to bardzo zdrowe patrząc na to co się dzieje.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dajkam2 » wtorek, 19 grudnia 2017, 12:44

Cóż LSK jest bardzo powszechny w polsce i USA a Wiele innych kryto leci na rynkach azjatyckich które są bardzo niepewne.. Jest zmowa to jest pompa a jak wyjdzie jakieś zamknięcie to wszystko leci...

Ja wolę iść w rynek Amerykański, mniej dynamiczny ale pewniejszy.. LISK, ADA, NXT ... Bardzo pewny wzrost i dobre tanie (póki co) projekty zamrozić na rok albo 2 lata i można spać spokojnie

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » wtorek, 19 grudnia 2017, 12:50

dajkam2 pisze: Cóż LSK jest bardzo powszechny w polsce i USA a Wiele innych kryto leci na rynkach azjatyckich które są bardzo niepewne.. Jest zmowa to jest pompa a jak wyjdzie jakieś zamknięcie to wszystko leci...

Ja wolę iść w rynek Amerykański, mniej dynamiczny ale pewniejszy.. LISK, ADA, NXT ... Bardzo pewny wzrost i dobre tanie (póki co) projekty zamrozić na rok albo 2 lata i można spać spokojnie
Lisk team przed chwilą podziękował za dotacje społeczności na 200 tysięcy Lisków i obiecali że w 2018 wydadzą je na promowanie waluty.

Czyli w 2018 przy obecnym kursie wydadzą 12 mln na reklame

Dodano po 1 minucie 15 sekundach:
przynajmniej tak to ja zrozumiałem

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » wtorek, 19 grudnia 2017, 12:54

W NOCY znów ruszy do góry.... tak bywało ostatnio...że rano mieliśmy kilka zł wyżej..

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dajkam2 » wtorek, 19 grudnia 2017, 13:06

będzie nowe ATH dzisiaj? wydaje mi się że przed świętami 70zł to maksimum jakie przed świętami osiągnie

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zombine » wtorek, 19 grudnia 2017, 13:25

dajkam2 pisze: będzie nowe ATH dzisiaj? wydaje mi się że przed świętami 70zł to maksimum jakie przed świętami osiągnie
Będzie nowe ATH albo nie będzie. Będzie drobna korekta albo nie będzie. Na prawdę wertowanie tego wątku to ostatnio masakra.
Ktoś tam pisał wyżej że może spadnie do 30pln nawet. Może albo nie morze... Przy takich spadkach uruchomi się tylu uśpionych łowców promocji że wątpię. Poza tym terminy w Lisk są jakie są i ich dotrzymywanie też. Więc ludzie biorą to też pod uwagę. Z resztą LTC też wróżono powrót do 250 usd na co się raczej już nie zanosi a to że lisk ma dziś zjazd w okolicę 16usd to też może być dobra okazja do promocji
ps. tutaj można dorzucić donejt dla Liska
https://explorer.lisk.io/address/15841793714384967784L
Ostatnio zmieniony wtorek, 19 grudnia 2017, 13:40 przez zombine, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 196
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lisek » wtorek, 19 grudnia 2017, 13:27

Ja myślę że na dziś cena 70zł jest w naszym zasięgu. Tylko trzeba sięgnąc głębiej do portfela.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 15 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mirsta » wtorek, 19 grudnia 2017, 14:07

Jak na razie ceny na Bitbay wyższe niż na innych giełdach oby nie było płaczu.

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » wtorek, 19 grudnia 2017, 14:13

mirsta pisze: Jak na razie ceny na Bitbay wyższe niż na innych giełdach oby nie było płaczu.
no i to o 3.5 na szczęście widzę że BB ciągnie do góry dla mnie to dobrze bo trzymam teraz a nie kupuje a taka wiadomość że tutaj szybko rośnie na inne giełdy wpływa pozytywnie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » wtorek, 19 grudnia 2017, 14:15

mirsta pisze: by nie było płaczu.
czemu ma być płacz? ładnie odbija z lokalnego spadkowego... ok 60 centów i walimy znów na normalny wzrost :)

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » wtorek, 19 grudnia 2017, 14:51

zombine pisze:
dajkam2 pisze: będzie nowe ATH dzisiaj? wydaje mi się że przed świętami 70zł to maksimum jakie przed świętami osiągnie
Będzie nowe ATH albo nie będzie. Będzie drobna korekta albo nie będzie. Na prawdę wertowanie tego wątku to ostatnio masakra.
Ktoś tam pisał wyżej że może spadnie do 30pln nawet. Może albo nie morze... Przy takich spadkach uruchomi się tylu uśpionych łowców promocji że wątpię. Poza tym terminy w Lisk są jakie są i ich dotrzymywanie też. Więc ludzie biorą to też pod uwagę. Z resztą LTC też wróżono powrót do 250 usd na co się raczej już nie zanosi a to że lisk ma dziś zjazd w okolicę 16usd to też może być dobra okazja do promocji
ps. tutaj można dorzucić donejt dla Liska
https://explorer.lisk.io/address/15841793714384967784L
Jaki donate? Dobrowolny na konto liska? Co czyli mam rozumiec ze ekipa wypłukała sie z BTC czy jak xd. Ja tam nikogo nie bede wspieral, chyba ze cos za to dostane ;p

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 15 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mirsta » wtorek, 19 grudnia 2017, 14:54

Dovakhiin pisze:
mirsta pisze: by nie było płaczu.
czemu ma być płacz? ładnie odbija z lokalnego spadkowego... ok 60 centów i walimy znów na normalny wzrost :)
Płacz dlatego ,że wchodzi ulica i kupuje jak leci nie patrząc na inne giełdy .Kupująć jak leci wszystko co jest na BB

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » wtorek, 19 grudnia 2017, 15:01

mirsta pisze:
Dovakhiin pisze:
mirsta pisze: by nie było płaczu.
czemu ma być płacz? ładnie odbija z lokalnego spadkowego... ok 60 centów i walimy znów na normalny wzrost :)
Płacz dlatego ,że wchodzi ulica i kupuje jak leci nie patrząc na inne giełdy .Kupująć jak leci wszystko co jest na BB
Zależy jakie maja perspektywy jak nawet 1 msc to bd płakać ale jak long term to nawet przy 60zl za liska wyjda na + Raczej

Dodano po 44 sekundach:
pierwszy raz wchodziłem za 23.5 potem dokupiłem troche na najwiekszej górce za 35zł gdzie cena spadla potem do 20 ilus a teraz tak czy tak jestem na plusie

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 15 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mirsta » wtorek, 19 grudnia 2017, 15:07

Tylko ile ludzi wytrzyma ciśnienie ,że mieli zarobić 100 -200 % w krótkim terminie ,a tutaj może być strata na początku.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości