Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 27 września 2018, 01:34

https://txbit.io/Coin głosujcie na Liska w kolejnej giełdzie

https://numex.exchange/vote/ o numexie też nie zapomnijcie

Do dzieła !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 27 września 2018, 01:39

@Harmony

Ja to bym wolał gdybyśmy weszli na Coinbase, Bitfinex czy Kraken. Takie małe giełdy praktycznie nic nie dają (ale i tak zagłosuję).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 27 września 2018, 02:33

Trochę hopium dla długoterminowych inwestorów :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 30 sierpnia 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: cegiełka » czwartek, 27 września 2018, 07:42

[quote="1235674"]Może coś w tym stylu
Obrazek

czyzby twoje wykresiki miały sie sprawdzic czyli zejscie na 3.25 i wystrzał UP
Jak narazie przykorekcił lisk w te granice 3.27 na coinmarketcap
bitcoin na 6.5k$ i pewnie powedruje w góre próbujac dzis 6.6k$ przebic potem pewnie przykorekci w dół
i moze rzeczywiscie ktos tam zagra i pod liska i to wystrzeli w góre ...mogło by tak byc... :D bo strasznie dnem szoruje o mielizne ta łajba :oops:

Dodano po 4 minutach 12 sekundach:
bo jak fiknie pod 3 $ to anagamidev zobaczy 10pln i trza bedzie sie obkupic i usredniac cene :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » czwartek, 27 września 2018, 09:16

Spoiler:
cegiełka pisze: hamas to dzwon po to wsparcie niech wpada idzie leci lub co tam bądz i niech wolumen na lisku sie potroi :D

a na grubo tak jak 12345674 zapowiada w swoich kreskach czekam na początek pazdziernika mega sztos w góre :D

@cegiełka, dzwonilem, rozmawialem, ale obecnie maja wyjebke na lisa, na mexie siedza i hajs kroja uzywajac lewarow na przedzialach -+200$ :mrgreen:

powiedzieli, ze czekaja do momentu okreslenia sie bitka :idea: :ugeek:

Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 30 sierpnia 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: cegiełka » czwartek, 27 września 2018, 09:21

Hamas pisze:
Spoiler:
cegiełka pisze: hamas to dzwon po to wsparcie niech wpada idzie leci lub co tam bądz i niech wolumen na lisku sie potroi :D

a na grubo tak jak 12345674 zapowiada w swoich kreskach czekam na początek pazdziernika mega sztos w góre :D

@cegiełka, dzwonilem, rozmawialem, ale obecnie maja wyjebke na lisa, na mexie siedza i hajs kroja uzywajac lewarow na przedzialach -+200$ :mrgreen:

powiedzieli, ze czekaja do momentu okreslenia sie bitka :idea: :ugeek:
spoko wazne że masz jakies kontakty przydadza sie w przyszłosci :)
to co obstawiamy ta pomke pod ten dzisiejszy meetup czy nic z tego nie bedzie jak myslicie piardnie do góry o te 2pln chociaz czy marne sznase a moze wystrzeli jak korek od szampana :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 27 września 2018, 09:38

@anagamidev, patrzac na te wykresy to mam nieodparte wrazenie (Ty pewnie tez) ze wykres konkretnie sie wyplaszcza i tworzy denko filizanki... i jestesmy wlasciwie na samym dnie w fusach hehe :)
Licze jeszcze na cene ponizej 11 zl i jak zobacze 10,×× to wlaze 75%... reszte zostawie na ewentualny zakup nizej.. a jak sie nie uda to wejde przy ok 11.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 27 września 2018, 09:45

@Dovakhiin, no w zasadzie tak, z tym, że denko może się jeszcze lokalnie pogłębiać i rozciągać w czasie nawet do kilku lat :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 27 września 2018, 09:54

@anagamidev, niby tak ale jak tak patrze to lato 2019 moze byc gorace dla liska i celuje w nowe ath :mrgreen:

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » czwartek, 27 września 2018, 10:46


Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GoPro » czwartek, 27 września 2018, 17:24

Hodlowalem prawie rok i dzis mocno czuje, ze chyba lisk ma najblizsze miesiace albo pojdzie bokiem, albo w dol. Chyba czekam do jakiegos odbicia i sprzedaje minimum 30-50% i przechodze na BCH, IOTE i moze LTC.
Przydaloby sie, zeby najpierw skoczyl te 5-10% do gory.
Jak nie bedzie jakiegos fajnego listingu albo niewidzialnej reki ktora popchnie kurs to porazka.

Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 30 sierpnia 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: cegiełka » czwartek, 27 września 2018, 18:33

max odpal jakas rakietu z neewsem bo paliwa brakuje w tym projkecie ludki juz chyba znudzeni tym hodlowaniem .... ja wsiadłem przy 50 pln przezyłem ath ale myslałem ze pojdzie na te100$ potem kucło, druga górka pod stówke wierzyłem w projekt potem zjazd na 44 pln potem drugi na 20 pln dokupiłem bo wiara w projekt :D i usrednie cene potem trochu kupowałem sprzedawłem zabawa w górki dołki pare razy trafiona pare nie potem dokupiłem po 9pln sprzedałem po 15 i znów zakup po 13 sprzedałem po 17 ostatnio kupiłem znów po13 bo liczyłem ze po core to juz jest cos i teraz to juz tylko do góry ....nie bedzie tak zle fakt ze ludzie troche nastroszyli pióra na liska spekulanci poszli na rippla i bch bo tam sie cos dzieje ....ale go pro jeszcze jest 4.10 berlin i tam mysle ze czyms zaskoczą no i moze bedzie dzis ten next steep 19:40 chyba maja poruszac ten temat ....nastawmy uszy oczy i sie zobaczy moze wystrzeli :D a moze to bedzie niewypał ... :oops:

Dodano po 3 minutach 7 sekundach:
cegiełka pisze:max odpal jakas rakietu z neewsem bo paliwa brakuje w tym projkecie ludki juz chyba znudzeni tym hodlowaniem .... ja wsiadłem przy 50 pln przezyłem ath ale myslałem ze pojdzie na te100$ potem kucło, druga górka pod stówke wierzyłem w projekt potem zjazd na 44 pln potem drugi na 20 pln dokupiłem bo wiara w projekt :D i usrednie cene potem trochu kupowałem sprzedawłem zabawa w górki dołki pare razy trafiona pare nie potem dokupiłem po 9pln sprzedałem po 15 i znów zakup po 13 sprzedałem po 17 ostatnio kupiłem znów po13 bo liczyłem ze po core to juz jest cos i teraz to juz tylko do góry ....nie bedzie tak zle fakt ze ludzie troche nastroszyli pióra na liska spekulanci poszli na rippla i bch bo tam sie cos dzieje ....ale go pro jeszcze jest 4.10 berlin i tam mysle ze czyms zaskoczą no i moze bedzie dzis ten next steep 19:40 chyba maja poruszac ten temat ....nastawmy uszy oczy i sie zobaczy moze wystrzeli :D a moze to bedzie niewypał ... :oops:
cena wyjscia z projektu u mnie 19 pln ale poczekam rok- dwa na te 100$ chata jest fura tez pobawie sie jeszcze w te górki dołki bo czas jest, i meega optymizm ... :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 27 września 2018, 18:41

Jak się okazuje, to wiele osób uskutecznia uśrednianie ceny. Bardzo ładnie :D Keep going :D [Nagroda będzie wielka]
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 27 września 2018, 19:15

@GoPro, dywersyfikacja portfela to podstawa ;)

Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 30 sierpnia 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: cegiełka » czwartek, 27 września 2018, 19:33

ale jaks tam poompeczka ceny pod ten meetup była :D mała bo mała ale zawsze ... :D
teraz po meetupie jak zawsze bedzie planowy zjazd ceny ...ciekawe tylko jak duzy... :D :oops:
i do 4.10 do meetupu w berlinie znów bedzie boczniak....
no chyba że ten kordek wyjmie dzis asa z rękawa, pisali gdzies ze pojechał ich wspierac c.o. madany wiec moze bedzie cusik o ico ...ma ktos jakies ucho w londynie co tam sie dzieje ? :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » czwartek, 27 września 2018, 19:46

tego znowu ponosi :roll:

https://twitter.com/CNBCFuturesNow/stat ... 3679035392

Obrazek

@cegielka chciales 12zyla to masz, ale sily na wiecej nie ma :mrgreen:

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GoPro » czwartek, 27 września 2018, 20:04

@cegiełka

Od kilku stron tlumacze ci z Harmony że meetup to przybicie sobie piatki z Kordkiem i wypicie piwa z reszta fanow. To tak jakby w PZU robili wigilie firmowa, a ty bys dzieki temu liczył na wzrost cen akcji!
Może skończ juz sie zachowywac jak dziecko i posluchaj troche.
Zeby liska ruszyc potrzeba albo dobrego newsa, albo kogos kto to popchnie.
Meetupy to nie sa zadne newsy.
Branie udzialu w wydarzeniach o tematyce blockchain czy konferencjach to juz cos.

Za takie pisanie bzdur mimo upomnien bede rozdawac minusy bo robisz syf a potem jeszcze inni zaczna to pp tobie powtarzac.

@Harmony
Mam zdywersyfikowany portfel, jednak lwia czesc (30%) to obecnie lisk,a po tym jak kordek mowi ze najszybciej 2019 czy 2020 jakies dappsy moze beda dzialac, to troche strach teraz trzymac tam wieksze srodki.
Moze nie spadnie drastycznie, ale kordek chyba zdusil obecnie wzrosty.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » czwartek, 27 września 2018, 20:08

GoPro pisze: Hodlowalem prawie rok i dzis mocno czuje, ze chyba lisk ma najblizsze miesiace albo pojdzie bokiem, albo w dol. Chyba czekam do jakiegos odbicia i sprzedaje minimum 30-50% i przechodze na BCH, IOTE i moze LTC.
Przydaloby sie, zeby najpierw skoczyl te 5-10% do gory.
Jak nie bedzie jakiegos fajnego listingu albo niewidzialnej reki ktora popchnie kurs to porazka.
Zastanowiłbym się nad IOTA. Oni nawet portfela jeszcze dobrze nie zrobili vs projekt który ma portfele, core itd.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GoPro » czwartek, 27 września 2018, 20:20

blink pisze:
Zastanowiłbym się nad IOTA. Oni nawet portfela jeszcze dobrze nie zrobili vs projekt który ma portfele, core itd.
Tez sie troche cykam, ale jak widze ze powstaja juz jakies rzeczy typu stacje elektryczne dla samochodow gdzie placisz IOTA, to pomimo braku portfela wyglada to dosc intrygujaco i chcialoby sie miec chociaz troszke. :) :) :)
Dodatkowo to nie typowo blockchain, co moze tez miec wplyw że są pionierami ktorzy robia siec Tangle.

Sorry za offtop.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » czwartek, 27 września 2018, 20:29

Nie chce brać udziału w takich dysktusjach beznadziejnych no ale jak się przewija scrollem to czytam wszystko. Nie rozumiem tego całego myślenia. Jezeli ktos wierzy w projekt i jest zainteresowany to niech inwestuje cały czas w LSK(mnie się podoba pomysł,jezeli wypali extra,troche duzo tokenów i na cene 1000$ nie ma co liczyc na pewno ale połowa moze? kto wie ) a jeżeli ktoś potrzebuje pieniędzy w tym czy następnym roku to niech zapomni o projekcie i pojdzie w cos innego(są rownie dobrze inne projekty). CENA W TYM I NASTEPNYM POŁOWA ROKU NIE BEDZIE MIAŁA SWOJEGO ATH!!(i'm sorry chyba,że BTC wystrzeli na orbite). Ludzie chcecie się wzbogadzić raz,dwa,trzy nie ma tak(jest ale na farcie) Lisk, już co nie ktorym dał zarobic bardzo duze pieniądze. W 2016r trzeba było wejść a nie 2017 w grudniu,LSK był wtedy po 0,50gr. Teraz można jedynie uśredniać cenę i grać pump/wodospad/flaga/dump/orgr. Polecam naprawde nie szargać nerwów i posłuchać Wieczorka i wyszukać projektu nowego,który urośnie 1000x w dwa miesiące to samo było z lsk. Nie pisze tego tylko do uzytkowników tego forum ale także do niezarejestrowanych osób,ktore wchodza tu aby przeczytać,że jutro bedzie po 500zł NIE BEDZIE.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości