Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: uzar007 » niedziela, 21 października 2018, 00:47

Panowie a może i Panie od FUDu pojawili się w naszym wątku także to znak, że chcą wejść w Liska po jeszcze niższej cenie. Myślę, że może się im już to nie udać jeśli BTC jeszcze nie zejdzie niżej. Hold Liska bo niebawem przyjdą lepsze czasy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 339
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 184
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: aprojection » niedziela, 21 października 2018, 00:54

W sumie jako ciekawostka (nie wiem jaki jest obecny stan prac):

Pamietam, jak mi sie zapalila czerwona lampka, jak LISK team opuscila Isabella Dell - glowny architekt. Odrazu mozna bylo odniesc wrazenie ze cos poszlo nie tak i w najlepszym przypadku beda grube poslizgi. Tymbardziej, ze z tego co pamietam, byla bardzo zaangazowana w projekt.

Najlepsze -> widze, ze jest teraz zaangazowana w swoj projekt https://iov.one (3 faza ICO), ale to co CIEKAWSZE wynika z jej prezentacji na TechCrunch w tym roku. Pod koniec filmiku ( <- kluczowa kwestia) wspomina, ze nie chca wypuszczac czegos "zepsutego" poniewaz z doswiadczenia wie, ze "zepsuty" blockchain jest pozniej bardzo trudno naprawic - oczywiscie zostala zapytana przy jakim projekcie wczesniej pracowala.

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
-18
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: uzar007 » niedziela, 21 października 2018, 01:13

Pilnujcie się bo nagonki i wyciąganie kasy od mało uważnych posiadaczy kryptowalut zaczęło się na dobre. Nie klikajcie na linki w analizach itp. bo zostaniecie zaatakowani przez złośliwe oprogramowanie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 21 października 2018, 17:04

uzar007 pisze: Panowie a może i Panie od FUDu pojawili się w naszym wątku także to znak, że chcą wejść w Liska po jeszcze niższej cenie. Myślę, że może się im już to nie udać jeśli BTC jeszcze nie zejdzie niżej. Hold Liska bo niebawem przyjdą lepsze czasy.
Uwierz, Lisk nie jest towarem deficytowym. Jego tony leżą na giełdach w cenie koło -92.5% od ATH i ludzie nie rzucają się na niego. Nikogo nie obchodzi, by wydrzeć od Was w znacznej większości kupione znacznie wyżej Liski. To, co nazywasz FUDem jest realizmem - na temat Liska było tu kilka ciekawych krytycznych postów odnośnie jego "rozwoju" i to pisanych przez osoby zapakowane w ten towar wyżej.

Jak chcesz żyj w bańce, że to co bagholdujesz jest bez skazy a jak ktoś podchodzi krytycznie to chce Ci wydrzeć coiny, ale uwierz, Lisk to taki lepszy shitcoin, który więcej zapowiada niż robi i dzieje się to już 5-ty rok (szukajcie frazy "crypti" na forum w moich postach dla szczegółów).
uzar007 pisze: Pilnujcie się bo nagonki i wyciąganie kasy od mało uważnych posiadaczy kryptowalut zaczęło się na dobre. Nie klikajcie na linki w analizach itp. bo zostaniecie zaatakowani przez złośliwe oprogramowanie.
Za to powinieneś być zgłoszony do bana. Straszysz ludzi kłamiąc o jakiś złośliwych linkach, których tu nie ma. Ode mnie -20 i zgłoszenie posta do moderacji.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Rumcajs » niedziela, 21 października 2018, 17:47

uzar007 pisze: Panowie a może i Panie od FUDu pojawili się w naszym wątku także to znak, że chcą wejść w Liska po jeszcze niższej cenie. Myślę, że może się im już to nie udać jeśli BTC jeszcze nie zejdzie niżej. Hold Liska bo niebawem przyjdą lepsze czasy.
uzar007 pisze: Pilnujcie się bo nagonki i wyciąganie kasy od mało uważnych posiadaczy kryptowalut zaczęło się na dobre. Nie klikajcie na linki w analizach itp. bo zostaniecie zaatakowani przez złośliwe oprogramowanie.
W odpowiedzi na Twój pierwszy post wyślę ci linka i złośliwe oprogramowanie o którym piszesz w drugim: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 20#p530993

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yoda » niedziela, 21 października 2018, 19:04

Wymazywanie pisze:(...)Lisk to taki lepszy shitcoin, który więcej zapowiada niż robi i dzieje się to już 5-ty rok (szukajcie frazy "crypti" na forum w moich postach dla szczegółów). (...)
To poważne nadużycie intelektualne. To tak, jakby powiedzieć, że Litecoin istnieje od 2009r, bo jest tylko forkiem Bitcoina. Albo, że Ark jako fork Liska (a zarazem Crypti) również jest projektem takiej samej daty jak Lisk czy Crypti.

Nie, nie i jeszcze raz nie. Nie można w taki sposób stawiać sprawy. Zespół Liska istnieje dopiero od 2016r, więc żadne 5 lat, tylko zaledwie 2,5. Nie ma znaczenia, że Kordek był wcześniej w Crypti, skoro był tam jako szeregowy pracownik. Nie on to wymyślił i nie on tym zarządzał.

Warto dodać, że skupienie wszystkich programistów Liska w jednym biurze w Berlinie jest właśnie wyciągnięciem wniosków z cudzych porażek. Crypti upadło m.in. dlatego, że miało developerów z różnych krajów rozproszonych po świecie i nie było tego jak specjalnie koordynować.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
14
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 21 października 2018, 19:25

Wymazywanie pisze:Uwierz, Lisk nie jest towarem deficytowym. Jego tony leżą na giełdach w cenie koło -92.5% od ATH i ludzie nie rzucają się na niego.
Za to widzę tony chętnych na Dashu czy Neo. :lol:

O tym też pewnie nie słyszałeś?
http://www.liskdelegate.io/
Wymazywanie pisze: Jak chcesz żyj w bańce, że to co bagholdujesz jest bez skazy a jak ktoś podchodzi krytycznie to chce Ci wydrzeć coiny, ale uwierz, Lisk to taki lepszy shitcoin, który więcej zapowiada niż robi i dzieje się to już 5-ty rok (szukajcie frazy "crypti" na forum w moich postach dla szczegółów).
Wszyscy, którzy "przetrwali" do dzisiaj zdają sobie sprawę z wad. Na tym polega inwestycja ludzi świadomych - wzięliśmy wszystkie za i przeciw, uznaliśmy, że projekt ma szansę na sukces i dlatego zainwestowaliśmy. Zaczynam się zastanawiać czy nie masz jakiegoś osobistego urazu do LSK, bo regularnie wchodzisz na ten wątek od jakiegoś czasu i plujesz na projekt a każdą formę obrony traktujesz prawie jak naganianie. Już pomijam fakt, że często nie masz racji a z Crypti to już jedziesz po bandzie.

Ja np. uważam, że Bitcoin Cash i XRP to są scamy - nigdy natomiast nie zobaczyłbyś mnie w wątku ani jednej ani drugiej krypto, bo po co mam sobie zaprzątać głowę czymś w co nigdy nie zainwestuję. Pożyczyłeś kiedyś długopis Kordkowi i do dzisiaj ci nie oddał, że tak po nim jedziesz?

A "liskowa mafia" jak to pięknie opisałeś w którymś poście to istniała, ale w lutym. Dzisiaj śladu po niej nie ma.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 21 października 2018, 20:24

Yoda pisze: To poważne nadużycie intelektualne. To tak, jakby powiedzieć, że Litecoin istnieje od 2009r, bo jest tylko forkiem Bitcoina. Albo, że Ark jako fork Liska (a zarazem Crypti) również jest projektem takiej samej daty jak Lisk czy Crypti.

Nie, nie i jeszcze raz nie. Nie można w taki sposób stawiać sprawy. Zespół Liska istnieje dopiero od 2016r, więc żadne 5 lat, tylko zaledwie 2,5. Nie ma znaczenia, że Kordek był wcześniej w Crypti, skoro był tam jako szeregowy pracownik. Nie on to wymyślił i nie on tym zarządzał.
Wystarczy porównać przecież cele Liska oraz Crypti. Crypti już w 2014 roku (w wakacje) obiecywał identycznie to samo (Dpos, sidechainy, dappsy itd.). Zerknijcie sami: https://bitcointalk.org/index.php?topic=654463.0

To nie jest tak, że Kordek był w Crypti i nagle odszedł wymyślając nową rzecz. Lisk to w 90-100% przepisanie założeń Crypti. To nie opinia ale FAKT - wystarczy porównać, co w 2014 obiecywało Crypti i jakie miało cele. To jest to samo co Lisk.
Pleasek89 pisze: Za to widzę tony chętnych na Dashu czy Neo.
Też nie są rozchwytywane, choć Dash miał ciekawsze akcje w ostatnich tygodniach. Odnoś się do kontekstu - a jest on taki, że użytkownik uważa, że chcemy mu odebrać Liska, to przecież nonsens.
Harmony » niedziela, 21 października 2018, 18:57
Komentarz:
Za wierutne kłamstwa. Ani Lisk ani Crypti nie istnieje od 5 lat
Dziękuję za -13 za napisanie prawdy. Zaraz policzymy lata wspólnie, jak z przedszkolaczkiem. ;)
Crypti powstało w czerwcu 2014 a jego plany pewnie wcześniej. Ogłaszano je np. tu 2 czerwca 2014: https://bitcointalk.org/index.php?topic ... msg7098311

1. rok istnienia minął w czerwcu 2015 i zaczął się 2. rok.
2. rok - już pod nową nazwą Lisk i ICO - minął w czerwcu 2016 i zaczął się 3. rok.
3. rok minął w czerwcu 2017 i zaczął się 4. rok.
4. rok minął w czerwcu 2018 i zaczął się 5. rok.

Crypti/Lisk istnieją już 5-ty rok (4 lata i zaczęty 5-ty od czerwca). Lisk jest bezpośrednim przedłużaniem planów Crypti w czerwca 2014, niezrealizowanych przez niego. Lisk został całkowicie przepisany z Crypti.

5-ty rok usilnie pracują nad dapssami i sidechainem. Fajnie, że chociaż dpos zrealizowali, ale czy pomaga to decentralizacji, na to pytanie sami sobie odpowiedzcie.

Przecież sam Kordek miał na tyle wyrzutów sumienia, że porzuca Crypti i robi ICO na to samo drugi raz, że zaproponował switch coinów Crypti na coiny Liska. Bagholderzy porzucanego Crypti dostali coiny Liska w ICO bez żadnej opłaty. Jest to obiektywny i bezpośredni dowód na to, że Lisk to porzucone Crypti, niewiele więcej. Nie ma absolutnie żadnego innego powodu, by dawać bagholderom Crypti coiny nowego projektu za ich praktycznie bezwartościowe coiny porzuconego Crypti. ;)

Dodano po 2 minutach 33 sekundach:
PS. To co piszę nie ma żadnego znaczenia dla ruchów ceny Liska. Może rosnąć, spadać, to przecież spekulacja. Mogą również zrealizować swoje cele - i oby to zrobili - już kilka lat to męczą a efektu niestety nie ma.

To taki Ps. dla niemyślących (a jest tu ich niestety dużo), którzy widząc post krytyczny czytają go jako "sprzedaj" lub "spadnie". Nie mam ani ja ani nikt wiedzy jaka będzie cena, wypowiadam się tylko o projekcie dostarczając argumenty i dowody (których niektórzy nie chcą przyjąć, ale to ich problem, nie mój).

Dodano po 13 minutach 33 sekundach:
anagamidev pisze: Sądzę, że Ty jesteś niewiele gorszym albo nawet lepszym trader'em niż on, zresztą sam chyba znaczenie więcej zarobiłem niż on nie mając zbytnio pojęcia o giełdzie i jak na razie nie popadłem w żadne długi
Jeśli to nie żart i faktycznie porównujesz siebie czy mnie do Liveromore'a w zarobkach czy umiejętnościach, to naprawdę ciężko uwierzyć jak można tak odpaść umysłowo. :)
Pleasek89 pisze: Pożyczyłeś kiedyś długopis Kordkowi i do dzisiaj ci nie oddał, że tak po nim jedziesz?
Nie jadę po nim, osobiście wiem, że jest sympatycznym człowiekiem. Jadę po lawiranctwie w projektach crypto, bo robią naszemu rynkowi złą opinię (czyli weź kasę na obiecanki->rób mało i powoli). Szanuję ludzi, którzy realizują swoje projekty na crypto a nie szanuję tych, co nie realizują założeń mimo, że zrobiono dla nich 2 ICO i mają już troszkę czasu. Taką mam opinię i mam do niej prawo.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 21 października 2018, 20:42

Wymazywanie pisze: Jeśli to nie żart i faktycznie porównujesz siebie czy mnie do Liveromore'a w zarobkach czy umiejętnościach, to naprawdę ciężko uwierzyć jak można tak odpaść umysłowo.
No dobra, trochę odleciałem przyznaję. Ale wiesz inny rynek inne realia. Poza tym on dorobił się fortuny naprawdę dużej, a aktualnie kapitalizacja BTC to ledwo ponad majątek Bill'a Gates'a, więc dopiero jesteśmy w przedbiegach :D
Podczas paniki w 1907 roku wyczuł, że istnieje brak kapitału na zakup akcji, brak kredytu i przewidział ostry spadek cen. Potem 90% 3-milionowej fortuny stracił na handlu bawełną. Około 1912 roku miał 1 mln $ długów, ogłosił upadłość, ale odbił się od dna podczas 1. wojny światowej, gdy akcje szły w górę, i późniejszej zapaści.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Jesse_Lauriston_Livermore
Chodzi mi o to, że co z tego, że super mu szło, ale i tak stracił -90%, w sumie podobnie jak ja potencjalnego zysku :D Cóż :D Ty np. zdaje się potrafiłeś uchronić kapitał i obracasz jak pisałeś setkami tysięcy PLN, więc zakładam, że kisisz normalnie znacznie więcej, więc jak na kapitalizację rynku, to całkiem świetnie Ci idzie. Na pewno Twoja wiedza jest znacznie cenniejsza niż np. tego gostka jeśli chodzi o rynek crypto wg. mnie i tyle :D A mechanizm działania rynku w małej skali można po prostu zrozumieć pompując jakiegoś shitcoin'a, czy po prostu śledząć wykresy długo i krótkoterminowe i naprawdę nie widzę w tym nic odkrywczego :D Tak samo jak wklejałeś posta gościa z reddit'a, który z kilku BTC zrobił 300, a później stracił wszystko, więc nie ma świętych krów i tyle :D Rynek, czas i bilans na koniec dnia rozstrzyga wszystko :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: debugi » niedziela, 21 października 2018, 20:53

Witam serdecznie Wszystkich zarówno zwolenników jak i przeciwników teamu Liska.
Tak wiem, jestem z ,,liskowej mafii" i na dodatek ,,dzieckiem bańki 2017". Ale nie jest to jakaś hańba, bo każdy popełnia błędy i nie jest to złe, złe jest natomiast nie wyciągnąć z błędów żadnych wniosków.
Dzięki Koledze @Wymazywanie nauczyłem się bardzo wiele, choć niestety bardzo późno, co poskutkowało dużymi stratami. Nie jestem traderem i nie potrafię odrobić tych strat w inny sposób jak tylko czekać. Nie wiem dlaczego Kolega @Wymazywanie ma takie podejście do Liska, zauważyłem to już w zeszłym roku, ale ja osobiście traktuje to podejście poważnie.
Żeby było jasne-jestem pro liskowiczem nadal. Ale... no właśnie ale. Projekt nie jest zły, nawet powiem bardzo dobry, ale ma wiele minusów. Najważniejsze jest to że postanowili stworzyć coś, do czego nie potrafili się zabrać długi czas. Nie mówię ze nie zabrali się ale to ich przerastało i na wiele rzeczy machnęli ręką myśląc jakoś to będzie. Niestety te sprawy wyszły lub jeszcze wyjdą. I tu powstały w mojej opinii problemy i obsuwy czasowe. A ten rynek niestety wymaga roadmap'ów i rozlicza z nich bardzo dokładnie. Nie to żeby nie chcieli tego zrobić, oni jak najbardziej chcą, ale porwali się na coś, czego nie docenili.
Dlaczego mówię że chcą i na dodatek to zrobią? Dlatego że nadal pracują nad tym, rozwijają się, zatrudniają nowych ludzi i wierzą że to zrobią. Co więcej mają na to czas i pieniądze na dodatek nie małe. Gdyby Kordek i reszta władz chciała zniknąć z kasą, zrobili by to już dawno, a nie ładowała by miliony w firmę. Rozmawiając z tymi ludźmi czuje się że chcą zrobić coś lepszego, mają też świadomość ile przed nimi jest pracy i jakie błędy muszą naprawić. Kuriozalnie bessa w krypto im pomaga, bo nie ma takiej presji na wyniki, mogą spokojniej pracować i to zaowocuje. Idą. W dobrą stronę i uda im się, chociaż po drodze będzie wiele wpadek i zawiedzionych inwestorów.
Ale team Liska zawsze powtarza, ze cena go nie interesuje, tylko gotowy produkt. Szczerze- słabo w to wierzę ale patrząc na kapitał firmy, może się mylę.

Ps. Pisane ze starego smartfona za pomocą kciuka.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
14
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 21 października 2018, 22:19

Dodam coś jeszcze - szczególnie dla tych, co wielokrotnie pisali o mnie, że fuduje, że chcę by cena spadła, że jestem hejterm i dawali mi oceny minusowe za pisanie, że Lisk to odnowione Crypti. Moi drodzy - więcej czytania i myślenia. Zapewne część z Was dopiero dziś się dowiedziała z mojego posta, że bagholderzy porzucanego Crypti dostali wymianę za Liska. To prawda i łatwo znaleźć te informacje.

Łatwo znaleźć też (jak ktoś myśli i czyta), że sam Kordek z Olivierem wielokrotnie pisali o Lisku jako o nowym Crypti, jako o forku Crypti, jako o odnowionej (dosłownie poprzez nową zbiórkę znacznie większej kasy i nową nazwą) kontynuacji pomysłów Crypti. To są 100% fakty, nie moje opinie. Poniżej cytaty i źródła (nie są to wyrwania z kontekstu, są to jednoznaczne sformułowania Liska jako "Crypti 2.0"):
We proposed a new Crypti
The majority of the Crypti Foundation didn’t want to follow our proposal and therefore we forked Crypti in order to keep this awesome concept and project alive, fortunately the MIT license of Crypti allows this.
https://blog.lisk.io/welcome-to-lisk-th ... 6d745e44b6
We are both big open source fans and tried our best to make Crypti more open and public. We created a proposal to build out Crypti into a popular open source project, but it wasn’t well received by the foundation.

Therefore we decided to leave Crypti and fork it. Make it better and take it to the next level. Fortunately Crypti is being released under The MIT License which makes our actions possible. This was the beginning of Lisk, an evolution of Crypti.
With the “new Crypti”, the community would be all inclusive.
https://docs.google.com/document/d/1qSK ... MTa5w/edit
https://blog.lisk.io/olivier-and-max-le ... d60eb0808f

Czaicie? Zaproponowali odświeżenie Crypti (czy chcieli mieć więcej władzy czy nie, nie wiem, ale podejrzewam, że o o to chodziło lub o zasłonę dymną, by wycyganić kasę od nowa wcześniej stwarzając sztuczny rozłam w Crypti), Fundacja Crypti nie była za nimi, no to sforkowali projekt (Lisk = fork Crypti), przejmując w 100% jego założenia, zdobycze, cele. Nic dziwnego, że ludzie byli bardzo wkurzeni. Dlatego też zaproponowali, że bagholderzy Crypti mogą dostać teraz Liski i to w miarę uciszyło ludzi.
To make Lisk a reality we worked over the past month to completely re-create the Crypti ecosystem under our new brand.
https://blog.lisk.io/olivier-and-max-le ... d60eb0808f
The Lisk code base was forked from the Crypti project Oliver and I were a part of for 18 months before we started Lisk. About 2 years ago Crypti collected 750 BTC in order to develop a blockchain application platform. In the end the Crypti foundation developed a code base which was a good starting point for a new project. However, for the ultimate goal the available financial reserves were simply not enough to develop the idea to its fullest extent, even though it was managed extremely carefully. Oliver and I saw the potential and decided to take over, giving Crypti holders an exit opportunity, and giving the world the decentralized blockchain application platform it deserves.
https://blog.lisk.io/what-is-lisk-and-w ... b6b6188211

Odnośnie Crypti - zebrali ponad 80mln XCR. Ratio wymiany było "0,00001300 BTC per XCR".
A ilość monet Crypti: "Supply: 100 million XCR".
Czyli 80% bagholderów porzucanego, forkowanego i równocześnie przepisywanego w 100% pod nowa nazwę "Lisk" uzyskało coiny Lisk.

https://blog.lisk.io/the-lisk-ico-has-n ... d6ce84d8fb
https://bitcointalk.org/index.php?topic=654463.0

Lisk to od początku w 100% Crypti 2.0 i to wedle założeń głównych deweloperów! To było jawne i jasne od początku, wstrętny Wymazywanie tego nie wymyślił.

Jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości, czy Lisk to po prostu Crypti z nową zbiórką kasy i pod nową nazwą, to nie będę mu wyjaśniał tego samego kolejny raz tylko zalinkuję do tego posta. Taguje go, by łatwiej potem znaleźć jako #LiskToCrypti

I uwierzcie mi, mogę w tej chwili kupić Liska oczekując wzrostu, a moje zdanie o nim będzie takie samo. Dlaczego? Bo opieram je na faktach, a wielu z hodlerów opiera tylko na nadziei lub na zasadzie, że widzi pełną połowę szklanki, a pustą już mniej. Dlatego tak też widzą opinie innych - jak ktoś pisze pozytywnie znaczy, że ma coina, a jak krytycznie czy negatywnie, to chce by spadło by kupić taniej. Otóż nie każdy tak postępuje, tylko TŁUM. Dobry spekulant wychodzi ponad tłum i dlatego jest dobry i to powinno być naszym celem. A szklankę lepiej widzieć całą, i część z wodą i część pustą.

A Lisk pewnie wzrośnie, nie bójcie się, tylko kwestia poziomu i uklepania dna. Czy to już czy nie - nie mam kompletnie pojęcia. Nie doradzam zakupu ani sprzedaży już. Technicznie zakup poleca się bardziej jak trend się odwraca i są tego znaki, teraz chyba troszkę za wcześnie, by to z pewnością wyrokować (i na innych altach i na BTC też).

Pozdrawiam
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 21 października 2018, 22:35

@Wymazywanie, śwetnie, że naświetlasz pewne fakty, ale szkoda, że nie byłeś tak aktywny w grudniu/styczniu, dlatego FUD(fear, uncertainty, doubt, mimo, że prawda) i tyle. :D Prawdopodobnie jesteśmy na dołku albo blisko :D Technicznie zakładając, że Lisk dalej będzie na giełdzach to bardzo dobry moment na zakupy typu all-in, ale osobiście odradzam, bo nigdy nic nie wiadomo, no chyba, że to all-in to góra 100-200PLN :D Nie każdy planuje na Lisku zrobić miliony czy chociażby zarobić na mieszkanie :D Wszystko to jest gra i spekulacja :D

Ale pamiętajcie, że kryptowaluty mają być w swoich założeniach czymś lepszym niż FIAT'y, mają trzymać wartość dłutogerminowo, być niepodrabialne, mieć ściśle określoną podaż, są zdecentralizowane i niezależne od jednej osoby, wręcz niezniszczalne i nieskalane, żadnymi modifikacjami jeśli chodzi o transakcje zaszyfrowane na blockchain'ie. Zatem każda obniżka ceny szczególnie 70-99% to mega dobry moment na wkupienie się po pachy :D Także spekulacja, spekulacją, ale to też zależy od Waszego stosunku czy traktujcecie coś serio, szczególnie kiedy pakujecie w to gruby hajs na samych szczytach :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 21 października 2018, 22:52

Wyrażenie,
Wymazywanie pisze: dzieje się to już 5-ty rok
sugeruje, jakoby dane zdarzenie rozpoczęło się pięć lat temu. Pozwolę sobie zainsynuować, że użyłeś celowo tego niesprecyzowanego określenia, tak samo jak Ty insynuujesz przyklejenie Crypti do Liska. Oprócz dobrego inwestora, jak zauważam, jesteś również dobrym pisarzem i potrafisz umiejętnie wykorzystać pisane słowo :)
Wymazywanie pisze: Wystarczy porównać przecież cele Liska oraz Crypti. Crypti już w 2014 roku (w wakacje) obiecywał identycznie to samo (Dpos, sidechainy, dappsy itd.). Zerknijcie sami: https://bitcointalk.org/index.php?topic=654463.0

To nie jest tak, że Kordek był w Crypti i nagle odszedł wymyślając nową rzecz. Lisk to w 90-100% przepisanie założeń Crypti. To nie opinia ale FAKT - wystarczy porównać, co w 2014 obiecywało Crypti i jakie miało cele. To jest to samo co Lisk.
i ?

Mnie to bardziej zastanawia, dlaczego nie byłeś tak aktywny na forum Liska na przełomie grudnia zeszłego roku i stycznia obecnego, przekonując o tym nowych, nieświadomych inwestorów. Natomiast próbujesz to powiedzieć bagholerom, którzy dobrze znają już projekt i są tego świadomi, a zdania pod Twoim wpływem prędko nie zmienią.

Crypti miało podobne założenia co Lisk i to jest fakt niezaprzeczalny. Kolejnym takim faktem jest, że Lisk to twardy widelec Crypti (Ark to fork Liska, dokładnie Core 0.4.0). I na tym się kończą fakty, które są bez problemu, dla każdego, czytelnie i otwarcie dostępne i nie ma w tym żadnych tajemnic, Ameryki nikt nie odkrył :)

Kordek miał po prostu wizję, aby ten projekt poprowadzić do końca i uznał, że najlepszym byłoby, aby korzystać ze znanych mu osobiście rozwiązań. Nie wiadomo ile w sumie zajęłoby stworzenie całkowicie nowego kodu, więc ciężko ocenić dokładnie czy podjął dobrą decyzję. Faktem jest, że Crypti posiadała mnóstwo błędów, co spowodowało ponad sześciomiesięczną obsuwę z wydaniem Core, świetne linki tutaj wrzucił @aprojection o Isabell Dell, która to dopatrzyła się tych błędów. I dlatego też zeszłoroczny Roadmap był o kant dupy rozbić aktualny.

Wymazywanie pisze: Zapewne część z Was dopiero dziś się dowiedziała z mojego posta, że bagholderzy porzucanego Crypti dostali wymianę za Liska. To prawda i łatwo znaleźć te informacje.
Druga strona w google po wpisaniu hasła "Crypti". Naprawdę uważasz nas za durni, którzy tego nie wiedzą, czy robisz to celowo?
Wymazywanie pisze: szukajcie frazy "crypti" na forum w moich postach dla szczegółów
Ja to bym ludziom radził, czytać wszystko, a nie tylko posty autorstwa jednej jedynej oświeconej duszy :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 21 października 2018, 22:54

@anagamidev, Jak uważasz, że to FUD i to w poście w którym podaję i cytuje tylko fakty; w którym piszę, że nie polecam sprzedawać ani kupować bo nie wiem co będzie; że cena jak najbardziej może rosnąć i że tylko kwestia uklepania gdzieś dna, to gratuluję, takiego FUDu nie znał jeszcze świat... ;)

Wasz problem (tych co im gula skacze jak coś tu pisze) jest taki, że odbieracie wszelkie informacje tylko jako powód/przekonywanie do wzrostu lub spadku. Piszący pozytywnie o wzroście widziani są jako ziomkowie i plusowani choćby nawet pies z kulawą nogą miał lepsze zdolności analizy, argumentowania a trzecioklasista lepsza składnię; a krytyczne posty traktujecie jako posty mącicieli czekających na zakup niżej, pisane po to, by zmusić Was do sprzedaży.

Nikogo nawet w 0.0001% nie obchodzi co robicie ze swoimi coinami - Liska i innych altów. To interesuje tylko Was bo chcecie tak zarobić. Innym ludziom kompletnie wisi, czy zarobicie czy nie - ich interesują tylko własne portfele. Jeszcze nie doszliście do tego, że giełda to jest bardzo samotne zajęcie? Świat, rynek, giełda, forumowicze, mają totalnie w dupie wyniki innych ludzi w spekulacji. Wartościowe opinie na forum poznaje się po tym, że nie są odbiciem kondycji wykresu, nie są tylko wyrazem trendu. Lisk za 30$ to ten sam Lisk dla mnie co teraz za 3$. Dla spekulacji najważniejsze jest złapanie RUCHU ceny, nie to, by być bezkrytycznym fanem projektu. Najlepsi spekulanci traktują aktywa bez przywiązania. Mogą zarabiać na Lisk uważając, że nie jest dobrym projektem. Nadmiernie przywiązanie emocjonalne do aktyw na giełdzie raczej szkodzi. Projektu nie trzeba nawet lubić, jak się go docenia obiektywnie oceniając. Lubienie lepiej zostawić w piaskownicy, giełda to gra dla dużych chłopców. Celem jest zarobek a nie nadmierna wiara wskutek swych droższych zakupów. Powodzenia.
anagamidev pisze: ale szkoda, że nie byłeś tak aktywny w grudniu/styczniu
Wydaję mi się, że wtedy byłem raczej aktywny, może nie w tym temacie, ale BTC. Jestem wolnym człowiekiem, mogę pisać tu codziennie 20 postów dziennie przez miesiąc a potem napisać znów za milion lat i nikomu nic nie jestem tu dłużny.

Dodano po 1 minucie 33 sekundach:
@Harmony, Sorry, ale mam Cię w ignorowanych, nie wołaj mnie, bo nie czytam od pewnego czasu Twoich podrygów w których zachowujesz się jakby poparta argumentami Liska była obrazą Twojego Boga.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 21 października 2018, 23:02

Wymazywanie pisze: Wydaję mi się, że wtedy byłem raczej aktywny, może nie w tym temacie, ale BTC. Jestem wolnym człowiekiem, mogę pisać tu codziennie 20 postów dziennie przez miesiąc a potem napisać znów za milion lat i nikomu nic nie jestem tu dłużny.
Za bardzo wszystko bierzesz poważnie, przynajmniej ja takie odnoszę wrażenie. No ja np. sprzedawałem Lisk'a na 10PLN+ aż do szczytu, pewnie średnia cena to coś koło 80PLN, teraz na tym ostatnim przebiciu, odkupiłem Lisk'a na 10PLN dwa razy więcej niż przed hossą i teraz mi to rybka, co się teraz stanie, win-win. Jestem zarobiony i dziękuję. Ale daję cynka, że być może to już, bo nie chcę znowu za bardzo wygolić co niektórych na kolejnej hossie/szczytach :D Ale właśnie Ty pisząc teraz chcąc nie chcąc manipulujesz delikatnie nastrojami, bo być może wtedy mogłeś uchronić część osób przed stratą, a wiecznie to robisz ostrzegając ludzi przed wchodzeniem w crypto, tak jakby ktoś od razu miał stracić majątek, a teraz być może właśnie wprowadzasz wątliwości i ktoś może stracić życiową szansę, jeśli Lisk faktczynie osiągnie sukces na rynku crypto i stanie się cyfrowym złotem/pieniądzem :D Just saying :D Wydaje mi się, że jakby ktoś od początku kupował BTC na wszystkich korektach typu 50-90% to dzisiaj nawet nie msiałby trejdować tylko sprzedawać od czasu do czasu i patrzeć jak inni się męczą próbując wiecznie łapać dołek dołków, a prawdopodobieństwo tego to mniej niż 1% :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 21 października 2018, 23:25

Wymazywanie pisze: @Harmony, Sorry, ale mam Cię w ignorowanych, nie wołaj mnie, bo nie czytam od pewnego czasu Twoich podrygów w których zachowujesz się jakby poparta argumentami Liska była obrazą Twojego Boga.
Po prostu nie lubię manipulacji, które uprawiasz wykorzystując do tego swój "ałtorytet". Ameryki to Ty nie odkryłeś i nikogo zdaje się, nie oświeciłeś swoimi nowościami z 2016 roku, które każdy obowiązkowo powinien przeczytać przed jakimkolwiek zakupem Liska. Teraz proszę, oświeć jeszcze wszystkich, że Lisk jest walutą inflacyjną w systemie DPOS, bo nikt o tym zapewne nie wie :lol:

@Wymazywanie, tyle czasu straciłeś na pisanie postów w dniu dzisiejszym, taką energię i czas można w przyjemniejszy sposób spożytkować, szczególnie w wolną niedzielę. Nie wierzę w Twoją dobroduszność i bezcelowość oraz nagłe zainteresowanie w temacie Lisk. Samo pisanie, że nie namawiasz do sprzedaży ani kupna nie wybiela Cię z tego, co podświadomie sugerujesz. Cały czas grasz, nie tylko na giełdzie i pieniędzmi, ale również słownie.

Mam jednak nadzieję, że przyjdzie dzień, w którym odchrząkniesz słowa za ten FUD i docenisz Liska.

Kolegę @uzar007, to ładnie potraktowałeś, za to, że przestrzega, przed klikaniem w różne linki w analizach itp. I ma chłop rację, możliwe, że zbliża się kolejny alt sezon, liczba scamów rośnie i przekracza 2000 oraz powstają nowe odmiany sierrahashy, a hakerów polujących na coiny nie brakuje.

Nie liczę na Twoją odpowiedź, bo co prawda w ignorowanych Cię nie mam, ale masz już swoje specjalne miejsce :twisted:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 22 października 2018, 00:18

@Harmony, Znów mnie wołasz, więc przeczytałem i się odniosę krótko.
Harmony pisze: Po prostu nie lubię manipulacji, które uprawiasz wykorzystując do tego swój "ałtorytet". Ameryki to Ty nie odkryłeś i nikogo zdaje się, nie oświeciłeś swoimi nowościami z 2016 roku, które każdy obowiązkowo powinien przeczytać przed jakimkolwiek zakupem Liska.
A jednak, przecież wiele razy było tu oburzenie, że Lisk a Crypti to co innego i jak mogę nazywać Liska Crypti 2.0. Sam Kordek jak wykazałem tak Liska traktuje. Niektórzy ludzie nie czytają NIC, tylko powielają superlatywy jaki to projekt nie jest dobry. W ten sposób czują się lepiej w swoich zakupach (czysty efekt potwierdzenia).
Harmony pisze: Cały czas grasz, nie tylko na giełdzie i pieniędzmi, ale również słownie.
Nie gram, ja zakupy robię wręcz rzadko, chyba, że jest odpowiedni trend do DT.
To, że Ty bagholdujesz, nie znaczy, że inni też to robią.
Harmony pisze: Kolegę @uzar007, to ładnie potraktowałeś, za to, że przestrzega
Dla mnie pisał on to w tonie, że tutaj na forum wstrętni krytyce wklejają takie rzeczy, co jest nieprawdą.
Harmony pisze: Mam jednak nadzieję, że przyjdzie dzień, w którym odchrząkniesz słowa za ten FUD i docenisz Liska.
Nadal NIC nie rozumiesz. Lisk może sobie wzrastać w cenie nawet jako niezrealizowany projekt obiecujący od lat sidechainy i dappsy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo spekulacja na crypto jest dość mocno oderwana od fundamentów.

Po Twoich postach wiem, że jesteś jednym z tych, których opisuję jako "tłum". Czyli: wszelka krytyka to FUD i w ogóle każdy, kto ma zdanie o projekcie i się udziela, musi mieć jakiś interes.

Jest to totalny brak myślenia. Nawet jeśli ktoś by chciał wpłynąć na ruch ceny poprzez pozytywne czy negatywne pisanie o projekcie na jakimś lokalnym forum jak to polskie forum, to wiara w to, że może w ten sposób wpływać na tak dużą liczbę ludzi, że poruszą oni marketem około 350-miliardowego w kapitalizacji w dolarach projektu w stronę w jaką się chce, jest bardziej naiwna niż wiara w świętego Mikołaja.

Jak ktoś odczytuje posty z forum jako próba "spekulacyjnego ataku" mająca skłonić ludzi do wyprzedaży czy kupna, to wiem o takiej osobie, że nie ma kompletnie pojęcia o rynku i na pewno dużo na nim nie zarobiła i żyje w iluzji. Ani ja i inni piszący krytycznie, ani @anagamidev piszący bardzo pozytywnie (co akurat Ci nie przeszkadza, tylko pewnie umila Ci Twój bagholding) nie mamy absolutnie żadnego wpływu na ruchy na giełdzie, cokolwiek byśmy nie pisali. Osoba, która by myślała, że można pisząc tu posty (czy na jakimkolwiek forum czy reddicie) mieć bezpośredni wpływ na ruchy na giełdzie prezentuje bardzo amatorskie i proste myślenie.

To, co słusznie można nazwać FUDem, zazwyczaj polega na kreowaniu złych newsów w mediach (czasem sztucznych newsów, czasem prawdziwych, ale pokazanych w negatywnym świetle), zmasowanej akcji piszących o spadkach dziesiątek i setek osób, wiele artykułów, szumu w mediach społ. itd.

Jeśli FUDem nazywasz pokazanie za pomocą cytatów dewelopera, że Lisk w samym założeniu jest Crypti 2.0 i z Crypti skopiował jego cele i pomysły, to wiem, że nie rozmawiam z poważną osobą, która coś wie o rynku, ale z giełdowym dzieckiem, któremu pozostaje polecić tylko naukę, naukę, naukę... Rynek głupoty raczej nie wybacza.

Pisz PM jakby co, nie wołaj mnie już, dzięki. Cenię wymianę zdań, ale z kimś, od kogo mogę się czegoś ciekawego nauczyć. U Ciebie widzę w tych postach tylko schiz na punkcie Liska i traktowanie wszystkiego jak FUD. Już jeden pisał, że mu chcemy wydrzeć coiny. Tak, jakby faktycznie wydarcie bagholderowi z kilkudziesięcio procentową stratą coinów było faktycznie okazją życia i wielkim celem na forum! :) :lol:

Żyj dalej w bańce własnych iluzji z wrogami Liska dookoła chcącymi ukraść Twój bagholding. Prawdziwe zarabianie na rynku zaczyna się po wyjściu z iluzji, co też serdecznie Ci polecam.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » poniedziałek, 22 października 2018, 00:43

@Wymazywanie, powtórzę. Mnie nie obchodzi jako inwestora, że sam Kordek przez x lat niewiele zrobił, bo liczę czas między postępami, które zrobili w tym roku. Jak chcesz tak porównywać przeszłość to nie zapominaj o wielkości zespołu i o tym kiedy jego członkowie doszli do liska.
Ile osób liczył team rok temu??

Skoro crypti miała błędy, których się już pozbyliśmy to jest to pozytywne dla dalszego rozwoju. O tym, że Kordek zaoferował wymianę crypti na lsk wiedziałem wcześniej.
Twoje posty są o tyle słabe, że piszesz w nich zawsze na przekór. Nie określasz stanowiska, uprawiasz na forum czystą politykę robiąc z innych niedouczonych idiotów. W spekulacjach jesteś w związku z tym po prostu słaby. Faktem jest, że lsk spadł z 41.5 na obecne 2.8$ i rozwinął się przez 3 kwartały różnicy, ponieważ startował niemal od zera.
Dostrzeganie wyłącznie minusów można nazwać fudem.

Racja, najlepiej grać tylko podczas hossy na wyjściach górą z klinów, klasycznych odbiciach lustrzanych/shs, ale skoro nie potrafisz inaczej, to nie udzielaj się w wątkach spekulacyjnych.

PS: kurs wygląda nieco tak, jakby ktoś chciał teraz popsuć rysujące się dzisiaj na 1d bearish 3-method pattern, ewentualnie zamienić to w trójkąt

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 22 października 2018, 00:55

Wymazywanie pisze:
(...)
Czyli: wszelka krytyka to FUD i w ogóle każdy, kto ma zdanie o projekcie i się udziela, musi mieć jakiś interes.

Jest to totalny brak myślenia. Nawet jeśli ktoś by chciał wpłynąć na ruch ceny poprzez pozytywne czy negatywne pisanie o projekcie na jakimś lokalnym forum jak to polskie forum, to wiara w to, że może w ten sposób wpływać na tak dużą liczbę ludzi, że poruszą oni marketem około 350-miliardowego w kapitalizacji w dolarach projektu w stronę w jaką się chce, jest bardziej naiwna niż wiara w świętego Mikołaja.

Jak ktoś odczytuje posty z forum jako próba "spekulacyjnego ataku" mająca skłonić ludzi do wyprzedaży czy kupna, to wiem o takiej osobie, że nie ma kompletnie pojęcia o rynku i na pewno dużo na nim nie zarobiła i żyje w iluzji. Ani ja i inni piszący krytycznie, ani @anagamidev piszący bardzo pozytywnie (co akurat Ci nie przeszkadza, tylko pewnie umila Ci Twój bagholding) nie mamy absolutnie żadnego wpływu na ruchy na giełdzie, cokolwiek byśmy nie pisali. Osoba, która by myślała, że można pisząc tu posty (czy na jakimkolwiek forum czy reddicie) mieć bezpośredni wpływ na ruchy na giełdzie prezentuje bardzo amatorskie i proste myślenie.
(...)
Dokładnie to samo napisałem 2 strony temu w tym temacie a ludzie nadal tego nie rozumieją. Szkoda Twojego wysiłku :D

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 20#p530993 :
Rumcajs pisze: Jeśli ktoś myśli że czyjś post na krajowym forum nie-angielskojęzycznym jest jakimś "nagananiem" bo ktoś pisze co myśli i ma dużo postów i repa to niech się puknie w głowę. To ceny nie zmieni a Lisk nie jest w sprzedaży tylko na BitBayu i tylko w Polsce że ktoś tu na forum sobie pitu pitu pisze bo was nagania.
Rynek to cały świat a nie 1 temat na polskim forum, nie popadajcie w paranoje i przesadyzm.
Tym bardziej że wam mówi kiedy w jakiej sytuacji by kupił a jesli nie kupi i siedzi na fiatach to uzasadnia dlaczego. Ale prościej pomyśleć że czeka na wasze Liski :shock:

Dodano po 8 minutach 15 sekundach:
I nie zgadzam się ze jeśli będziecie sprzedawać to cena zacznie spadać. Nie macie aż tylu Lisków żeby tak było chyba ktoś tu trochę odleciał.
Dajcie sobie już spokój z tym dochodzeniem się, tym bardziej że już nawet przestało chodzić czy wzrośnie czy spadnie tylko kto ma rację a kto nagania/fuduje, dobrze zrobiłeś proponując przejście z dalszą dyskusją na priva, ja ostatnie strony juz tylko czytam :D
Mimo wszystko planuje kiedyś kupić jak zdąże cos odłożyć na ten zakup żeby też mieć trochę Lisków w ramach dywersyfikacj. Ale zrobie to na Binance a nie na BitBayu żeby mi ktos potem nie powiedział że kupiłem naganiane na sell przez jakiś fuderów :twisted: polskie Liski :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 22 października 2018, 01:02

1235674 pisze: Mnie nie obchodzi jako inwestora, że sam Kordek przez x lat niewiele zrobił, bo liczę czas między postępami, które zrobili w tym roku.
Cytat nieco porażający.
No to świetnie, że przyśpieszyli. :) Ja od dawna czekam na zapowiadanego pogromcę ETH. Z takim przyspieszeniem prac kiedy spodziewasz się działających sidechanów i dappsów? Koniec 2018? Początek 2019?
1235674 pisze: W spekulacjach jesteś w związku z tym po prostu słaby.
Pisałem publicznie o swoich wynikach, może Ty podzielisz się swoimi? Może być na pw.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 22 października 2018, 01:04 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 1 raz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości