Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » niedziela, 3 czerwca 2018, 18:29

Panowie niby kurs delikatnie podskoczyl w pln..
Mysle ze jest kilka czynnikow ze lsk w pln niedlugo podskoczy zdecydowanie wyzej:
1.OKEx
2. Btc chyba pojdzie do gory.
3. Przejscie bb na malte
4.postep prac na github

Nie wiem jak wobec btc i usd.. ale w pln ruszy raczej.

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 29 lipca 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masofcer » niedziela, 3 czerwca 2018, 18:41

Dovakhiin pisze: Panowie niby kurs delikatnie podskoczyl w pln..
Mysle ze jest kilka czynnikow ze lsk w pln niedlugo podskoczy zdecydowanie wyzej:
1.OKEx
2. Btc chyba pojdzie do gory.
3. Przejscie bb na malte
4.postep prac na github

Nie wiem jak wobec btc i usd.. ale w pln ruszy raczej.
punkt 3 rozbawił mnie najbardziej. Rozumiem że obecnie 15 giełda pod wzgledem obtrotow na lisku bedzie dyktowala warunki bo przeniosla sie na Malte :)...tak, tez mysle ze cena w pln ruszy a btc/usd niekoniecznie...proszę cię :)

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 18 marca 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lisktrader » niedziela, 3 czerwca 2018, 18:59

nolife pisze: e tam myślę że w tym projekcie oni się już tyle kasy nachapali że teraz tylko pod mini pompki grają nie co się oszukiwac tam comajmniej 10lat jak jakieś większe pięniądze można bedzie dostac za 1liska
Uwierz, że na kryptowalutach lęcą wałki w dziesiątkach, jak nie setkach milionów dziennie. Obecnie jest to dziki zachód, o fakcie dowiemy się za parę lat kiedy hype ucichnie, a sprawców nikomu nie będzie chciało się łapać (głównie przez ich ilość).

Co do samego Liska - oni się dopiero nachapią, jeśli projekt zostanie ukończony ;)

Co do ceny - gdyby nie fakt, że utknąłem z pozycja do 50pln to sprzedałbym teraz przy najmniejszym symptomie pękania wzrostów. Dla mnie typowa gra pod okex'a. Dodatkowo volume nie przekonuje mnie do większego wybicia.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 3 czerwca 2018, 22:58

Na reddicie chodzą plotki, że Core w zasadzie jest skończony i mogliby go wydać, lecz ekipa Liska czeka na dogodny moment z BTC aby go ogłosić. Obecnie zajmują się kolejnymi udoskonaleniami np. opłatami dynamicznymi, co podobno wynika z Githuba. Przepraszam, że bez źródła, czytałem to kilka dni temu gdzieś w komentarzach na reddicie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » niedziela, 3 czerwca 2018, 23:12

pewnie kolo tygodnia, jak korea znowu pozwoli na szerszy handel crypto

https://cointelegraph.com/news/hodlers- ... blockchain

i cena btc podbije do 10k$, pozostale alty tez pojda w gore, ale przy tej kwocie za btc gox znowu wywali z portfela btc/bcc i cena zejdzie w dol, czyli tradycyjnie fale dunaju i trzeba bedzie sie wstrzelic :roll:

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
25
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: stokarz » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 00:33

Cześć. Nie udzielałem się nigdy w tym temacie, także nie mam pojęcia czy temat został już poruszony, natomiast myślę, że jest to coś o czym wszyscy inwestorzy zaangażowani w Lisk'a powinni wiedzieć. Wielu z was, z racji emocjonalnego przywiązania do projektu, może się to nie spodobać, jednak jest to ważne.

Zapewne większość słyszała o problemie. Cały blockchain Liska padł na jakiś czas. Informacje o wydarzeniu:
- CEO Liska podaje do wiadomości, że sieć padła przez pewne automatyczne próby bezpieczeństwa, które pojawiały się już kilka razy wcześniej
Obrazek
Później na reddicie pojawił się opis całego zajścia, co dokładnie się wydarzyło, według oficjalnych źródeł, oraz jak przebiegał proces naprawczy, możecie przeczytać tutaj:

W skrócie: atakujący wrzucił niewłaściwą transakcję w blockchain LISK'a, jądro Lisk'a od razu rozpoznało błędną transakcję i wyłączyło sieć wraz z delegatami obsługującymi nody Liska.

Według zapewnień deweloperów problem został rozwiązany i nie należy się już niczego obawiać, środki są bezpieczne.
Obrazek

Poszperałem trochę jednak i oto co mam:
- grupa ludzi robiąca takie rzeczy wielokrotnie na wielu różnych blockchainach zainicjowała standardowy double-spend attack (atak podwójnego wydatkowania) na Lisku
- blockchain Liska padł na ponad 12 godzin

Dlaczego tak się wydarzyło? Czemu sieć tego nie utrzymała? Wcale nie z powodu rozpoznania problemu i automatycznego wyłączenia się sieci w ramach zapory bezpieczeństwa. Audyt kodu wykazał, że blockchain Liska nie potrafi utrzymać liczb ujemnych. Zainicjowanie takich liczb do transakcji powoduje awarię całego systemu.

(podobną sytuacje miał ARK, jako, że i ARK, i Lisk są forkami Crypti, natomiast została ona rozwiązana przez deweloperów kilka miesięcy temu)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

W takim razie CEO musiał kłamać, że blockchain został wstrzymany z powodów bezpieczeństwa. Podobno cały ten atak wykazał jeszcze więcej krytycznych błędów w systemie Lisk'a, które nigdy nie zostały rozwiązane przez devów (natomiast moja wiedza nie sięga tak daleko, aby zgłębić dokładnie kod i te błędy), a mogących powalić całą sieć.

Obrazek

Podsumowując: pamiętajcie, że tworzenie kryptowalut, a także całych tych systemów wymaga ogromnej wiedzy i umiejętności. Nie bez powodu Satoshi Nakamoto stworzył Bitcoina bardzo prostego (jak na standardy obecnych krypto), gdyż technologia ta jest trudna w tworzeniu i utrzymaniu bez błędów. Dlatego należy sceptycznie i badawczo podchodzić do wszelkiego rodzaju czerwonych flag, jak chociażby teraz ta w Lisku. Dlaczego? A no dlatego, że w długim terminie może się to okazać krytyczne dla całej krypto. Wyobraźcie sobie większy atak, w czasie którego nie można już się wywinąć ,,względami bezpieczeństwa'' oraz sytuacje, w czasie której tracicie swoje wszelkie oszczędności. Inwestujcie mądrze, dywersyfikujcie, zawsze sprawdzajcie i róbcie swoje rozeznanie. Problem ten może zostać oczywiście naprawiony przez deweloperów Liska, jednak samo zachowanie i oszukiwanie społeczności oraz fakt, że w tak wydawałoby się dojrzałej już kryptowalucie, nadal występują takiego rodzaju proste błędy, powinien zostać zauważony i przemyślany, szczególnie jeśli jesteście inwestorami Liska.

Nie jest to żadnego rodzaju FUD, a jedynie materiał edukacyjny. Nie wylewam pomyj na projekt, a jedynie informuje Was, jako społeczność i inwestorów o krytycznych błędach. W liska nigdy nie inwestował i nie będę tego robił (chyba, że krótkoterminowo i spekulacyjnie, ale do tego nadaje się każda krypto, Lisk niczym się pod tym względem nie różni, pieniądz to pieniądz).

Dodano po 8 minutach 36 sekundach:
Polecam Wam również artykuł o mafii, całych kartelach, które utworzyły się w sieci Lisk, o delegatach niemożliwych wręcz matematycznie (a już na pewno nie ekonomicznie) do przegłosowania. Bardzo ciekawe spojrzenie na system DPOS na bazie którego Lisk funkcjonuje:

link - https://cryptogo.de/en/lisk-the-mafia-blockchain/

Interesujące cytaty:
What is the incentive for the delegates?
In the Lisk network the maximal possible amount of forging rewards per year for every delegates comes to about 1,5 million US dollar (Status May 2018). Due to the high revenues and low entry threshold it’s no wonder the delegates are playing hardball for the favour of the voters.

Thus, over the course of time, cartels have formed with the goal of establishing the same group of delegates in the top 101 as permanently as possible. Some problematic features of the Lisk network are playing into these cartels hands here.
Z jakimi problemami boryka się Lisk na łamach algorytmu Delegated Proof of Stake?
Which problems exist within Lisk?
- low voter turnout
- voting is too expensive for users with few tokens
- kickback payments offer little incentive to participate in the election
- flawed incentive system consolidates the power of delegates
- lacking fluctuation of delegates leads to formation of an oligopoly
cartels consolidate the power of delegates
Oraz podsumowanie i zaproponowane rozwiązanie tego problemu przez autora:
Potential problem-solving approaches
The essentials of the problems worked out in this article have been known inside the DPoS community for a while now. The statistical analysis and the graphic editing now give the rest of the community a clear approach to this topic.

Even the team behind Lisk had to admit to some problems in their network in February 2017. The prospect of some changes had been presented back then:

1. Reduce the number of votes to 33 per account
2. Change the formula for the calculation of voting weight:
3. “(Amount of Lisk * 33) / number of votes cast”
4. Dynamic transaction fees to lower the costs of all transactions
5. Changed distribution of block rewards to also reward the willingness to serve of delegates outside the top 101. This change is supposed to break the centralized power structure of the delegates and lead to a greater fluctuation inside the top 101
Update: jak się okazuje problem centralizacji oraz karteli w Lisku został już dawno zauważony przez deweloperów, jednak żadne działania nie zostały nadal podjęte - https://github.com/LiskHQ/lisk/issues/3 ... -278392057

Btw, jeśli ktoś nie doczytał, bycie delegatem Liska jest bardzo lukratywne, zarabia on około 4080$ dziennie, czyli jakieś 1 500 000$ (słownie, półtora miliona) rocznie. Nieźle co?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GoPro » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 07:03

stokarz pisze:
Btw, jeśli ktoś nie doczytał, bycie delegatem Liska jest bardzo lukratywne, zarabia on około 4080$ dziennie, czyli jakieś 1 500 000$ (słownie, półtora miliona) rocznie. Nieźle co?
Powinienes zauwazyc w tym, ze 90% ich zyskow, wraca do osob ktore na nich glosowaly. Czyli zostaje im 10% czyli okolo 400$*30 dni czyli 12k$/miesiac.
Jezeli wziac pod uwage, ze musza miec jakis sprzet, ktory dziala 24/7, to jest to bardzo dobrze platna praca, ale nie robia milionow na tym :D

To ile zysku oddaja glosujacym zalezy od noda, jednak ludzie prawie zawsze glosuja tam, gdzie % zwrotu za glos jest najwiekszy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 08:20

@stokarz, zrobiles bardzo ladny przeglad sytuacji na boiksu prawie jak gmoch ;)
ktos kto sie interesuje liskiem zapewne sledzi reddita i nie napisales nowych rzeczy, ale z 2 strony skoro ludzie nie wiedzia co i od czego jest zalezne, tylko czekaja na to the "moon patrol" :mrgreen: , to taka informacja podana tutaj, spowoduje bol glowy, przewaznie u tych, ktorzy maja problem jak czytac ze zrozumieniem 8-)

tak 3 siak btc lekko w dol bo azjaci znowu robia w majtki

https://news.bitcoin.com/cryptocurrency ... ces-japan/

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Budzaj » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 13:18

Z tego co na razie widzę to na nowej giełdzie Okex ktoś kupił 5tys LSK od 10:30 naszego czasu , tak więc wolumen jest zabójczy i raczej szału zakupowego to nie zapowiada.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: stokarz » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 17:17

GoPro pisze:
stokarz pisze:
Btw, jeśli ktoś nie doczytał, bycie delegatem Liska jest bardzo lukratywne, zarabia on około 4080$ dziennie, czyli jakieś 1 500 000$ (słownie, półtora miliona) rocznie. Nieźle co?
Powinienes zauwazyc w tym, ze 90% ich zyskow, wraca do osob ktore na nich glosowaly. Czyli zostaje im 10% czyli okolo 400$*30 dni czyli 12k$/miesiac.
Jezeli wziac pod uwage, ze musza miec jakis sprzet, ktory dziala 24/7, to jest to bardzo dobrze platna praca, ale nie robia milionow na tym :D

To ile zysku oddaja glosujacym zalezy od noda, jednak ludzie prawie zawsze glosuja tam, gdzie % zwrotu za glos jest najwiekszy.
Zrobiłem dalsze rozeznanie (zaznaczam, Liskiem tak dokładnie interesuje się od niedawna, zatem nie mam dużej wiedzy) i z tego co widzę nie masz do końca racji. Spójrzmy na listę delegatów: https://lisk.neocities.org/

Powołując się na dane zawarte w tym: https://cryptogo.de/en/lisk-the-mafia-blockchain/ artykule, widać, że Liska faktycznie kontrolują dwie grupy: Elite oraz GDT.

Elite posiada (w czasie pisania tego artykułu) 54 delegatów, a GDT 32 delegatów, co stanowi razem 85% całej produkcji bloków.
Informacje zawarte na stronie Elite: https://liskelite.com/ jasno wykazują, że delegaci należący do Elite muszą oddawać 25% swoich przychodów głosującym oraz 5% na fundusz Lisk Elite w celu dalszego rozwoju projektu. Zakładając, że kalkulacje są prawidłowe, nadal daje to ponad milion dolarów (1 050 000$) rocznie. Wszystko to razy 54 delegatów. Elite posiada więc ponad 50% udziałów w sieci, kontroluje ona swoich delegatów, więc nie wiem czy możemy tutaj mówić o decentralizacji.

GDT Pool posiada natomiast 32 delegatów oddających (jak donosi strona: https://pool.liskgdt.net/) 90% swoich miesięcznych zarobków na nodach.
I w tym miejscu mam odrobinę wątpliwości i potrzebuje waszej wiedzy. Otóż z tego co rozumiem tylko delegat GDTPool oddaje swoim głosującym 90% zarobków, natomiast w grupie GDT są również inne osoby, które nie oddają już tak dużego urobku.

W dodatku spotkałem się z wieloma opiniami, jakoby GDT wgl nie wypłacało czasem środków (nie sądzę, aby były to tylko narzekania i FUD):
Obrazek

Obrazek

Część delegatów GDT wypłaca nagrody na poziomie kilku %:

Obrazek

Przyjrzałem się również kilku innym rzeczom. W artykule wysłanym w poprzednim poście można jasno zobaczyć kto i jak głosuje na delegatów, komu się to opłaca, jaki jest realny wpływ głosów na decyzję o delegacie itd. :

Obrazek

Obrazek

Jak hermetyczne stały się głosowania na delegatów, jest to niejako potwierdzenie tego co pisałem:

Obrazek

Wszystkie te grafiki wskazują na jedno: głosowanie w systemie delegatów LISK nie jest opłacalne dla osób posiadających małą liczbę tokenów. Głosujących z grup posiadających poniżej 10K LSK jest bardzo mało. Inwestycja w głosowanie nie zwraca się. W dodatku siła głosów osób posiadających poniżej 10k LSK jest wręcz minimalna i nie ma większego wpływu na wyniki głosowania.

Aby na własne oczy zobaczyć jakie są wypłaty LSK dla głosujących wrzuciłem w kalkulator ile zarobiłbym na poszczególnych delegatach posiadając 1000LSK i trzymając je miesiąc (jeśli w czymś nie mam racji to mówcie) wypłaty są liczone w LSK:
Obrazek

Konkluzja - nie warto głosować, co jasno widać po aktywności głosujących z mniejszymi zasobami LSK przedstawionej na wykresach, a nagrody dla nodów są bardzo duże.
Chciałbym również usłyszeć o waszych doświadczeniach z tym związanych. Czy naprawdę opłaca się głosować mając załóżmy 500 LSK? Tylko niech to będzie merytoryczna odpowiedź, z jakimiś argumentami.

Dodano po 9 minutach 58 sekundach:
Hamas pisze: @stokarz, zrobiles bardzo ladny przeglad sytuacji na boiksu prawie jak gmoch ;)
ktos kto sie interesuje liskiem zapewne sledzi reddita i nie napisales nowych rzeczy, ale z 2 strony skoro ludzie nie wiedzia co i od czego jest zalezne, tylko czekaja na to the "moon patrol" :mrgreen: , to taka informacja podana tutaj, spowoduje bol glowy, przewaznie u tych, ktorzy maja problem jak czytac ze zrozumieniem 8-)

tak 3 siak btc lekko w dol bo azjaci znowu robia w majtki

https://news.bitcoin.com/cryptocurrency ... ces-japan/
Z tego co mi wiadomo i potwierdza to brak tego na Reddicie (przeglądałem dokładnie) informacje, które Wam podałem (mowa tutaj o ataku) nie są w jakikolwiek sposób publicznie znane, wysłałem nawet linki do reddita i tego co mówili deweloperzy (choć sam CEO w swojej wypowiedzi sobie zaprzeczył), oficjalna wiadomość była zupełnie inna. Ja wiem to natomiast bezpośrednio od członka grupy, który podany atak nadzorował i później analizował skutki. Jeżeli się mylę to proszę, abyś przedstawił swoje argumenty (nie mówię tego z jakąkolwiek złością :p), ponieważ chciałbym wiedzieć gdzie ja popełniłem błąd (edytowałeś wiadomość? czy mam paranoje, bo wydaje mi się, że pisałeś, że nie wszystko napisałem poprawnie).

Mnie ta sytuacja bardzo zainteresowała, wcześniej nie miałem dużej styczności z algorytmem DPOS, znałem jego zastosowanie i działanie, natomiast nie miałem pojęcia o tym, jak ciekawe rzeczy, patrząc ze społecznego punktu widzenia, tworzą się na łamach tego mechanizmu (mówię tutaj o kartelach).

Jest to niezwykle interesujące, bo pokazuje jak wadliwe reguły początkowe danego systemu, stworzyły grunt pod przyszłą centralizację sieci i hermetyczność wyboru delegatów oraz pełną negacje demokracji i zarazem kult oligarchii. Myślę, że spokojnie niejedną pracę akademicką, można by o tym napisać :P

Zresztą całe krypto pełne jest ciekawych rzeczy i zjawisk, których zazwyczaj się nie dostrzega, np. wszechobecne fanatyczne (gorsze wręcz od fanatyzmu religijnego) kulty cargo w postaci zatwardziałych zwolenników danych projektów, do których nie docierają żadne argumenty, a walczyć o projekt potrafią tak zapamiętale, że ISIS by się mogło powstydzić. Ale to temat na inną rozmowę, wróćmy do Lisk'a.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 17:35

@stokarz, opłaca się głosować od 500 lisków przy czym trzeba je trzymać kilka miesięcy. Głosowanie kosztuje 4lsk a zwrot to 0,8-1,3% miesięcznie (zależne od ilości lisków).

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GoPro » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 18:05

@bioly
Jestes w stanie nam wyjasnic troche temat delegatow i ich zarobków? (patrz posty wyzej)
Pytanie drugie: Gdzie ty trzymasz te wszystkie miliony i z której mafii jesteś?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 18:38

@stokarz, proncie panie bosze nic nie edytowalem, dodalem tylko linka z newsem o gieldzie jp, pisalem tylko ze ludzie tematem zainteresowani sledza aaa zle napisalem, mialo byc ze "nie tylko sledzi reddita" ;)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GoPro » wtorek, 5 czerwca 2018, 12:45

bioly pisze:
GoPro pisze: @bioly
Jestes w stanie nam wyjasnic troche temat delegatow i ich zarobków? (patrz posty wyzej)
Pytanie drugie: Gdzie ty trzymasz te wszystkie miliony i z której mafii jesteś?
Nie należę do żadnej mafii. https://sjp.pwn.pl/sjp/mafia;2566586.html
Jak chcesz porozmawiać to nie obrzucaj kogoś na starcie.
To był przecież żart.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 48
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: RipRidah » wtorek, 5 czerwca 2018, 14:04

czy znajdzie sie tu dobra duszyczka ktora kupi ode mnie LSK 20 sztuk za pln ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: benq » wtorek, 5 czerwca 2018, 14:08

@RipRidah, A Ty co, organizacja charytatywna? Sprzedaj sobie na BB za 32 zł obecnie, bo coś mi tu śmierdzi ta Twoja propozycja :P

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ReksioDomator » wtorek, 5 czerwca 2018, 14:29

RipRidah pisze: czy znajdzie sie tu dobra duszyczka ktora kupi ode mnie LSK 20 sztuk za pln ?

Napisz ma priv.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 11 kwietnia 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: MatiS3 » wtorek, 5 czerwca 2018, 15:20

benq pisze:@RipRidah, A Ty co, organizacja charytatywna? Sprzedaj sobie na BB za 32 zł obecnie, bo coś mi tu śmierdzi ta Twoja propozycja :P
a jaka jest propozycja?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 48
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: RipRidah » wtorek, 5 czerwca 2018, 19:25

Potrzebuje gotowki pilnie. nic wiecej . to nie jest zorganizowana akcja xP .

Kontynuujcie dalej swoj watek .

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 11 kwietnia 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: MatiS3 » wtorek, 5 czerwca 2018, 19:29

RipRidah pisze:Potrzebuje gotowki pilnie. nic wiecej . to nie jest zorganizowana akcja xP .

Kontynuujcie dalej swoj watek .
To jaka jest wkońcu ta propozycja ? 20 lisków za ile PLN ? i jeśli potrzebujesz pilnie gotówki dlaczego nie sprzedaż poprostu na giełdzie zaledwie kilka kliknięc myszką?

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości