Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: BobQ » wtorek, 8 maja 2018, 23:44

Dawno się nie dzieliłem żadnymi przemyśleniami ale zbliżamy się do dna wyrysowanego jakiś czas temu prze zemnie kanału wzrostowego, którym dzieliłem się już 2-krotnie i wydaję mi się iż z racji na pokrycie jego dolnej cześć z wsparciem na poziomie 0,0013XXX BTC będzie można jasno stwierdzić czy miałem racje i przyjdzie odbicie czy myliłem się po całości i w tym miejscu wszystko się zmieni:)
Obrazek
wykres w 4H
Szczerze przyznam iż liczyłem że w okolicach końca kwietnia początku maja i przebiciu wcześniejszej lin trendu wzrostowego oraz powstaniu sytuacji w której stała by się ona linią wsparcia w ramach wyrysowanego prze zemnie kanału lecz mocno się pomyliłem i korektę tego wzrostu mamy do tej chwili lecz widzę to raczej w jasnych barwach bo spadki już trochę trwają, a miejsce na odbicie wydaje się naprawdę ładne:)
Aktualnie a bym to widział tak jak wskazują strzałki :
Obrazek
wykres w 1H

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » czwartek, 10 maja 2018, 20:16

scibi pisze: co tu pisac ? Albo padnie albo sie nakreci banka
Odgrzewam kotleta.

Co myślisz?

Padło, nakręciła się bańka, czy jeszcze coś innego?

Dodano po 32 sekundach:
Cytuję drugiego posta z twgo wątku.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » czwartek, 10 maja 2018, 21:33

korekta na 10$ po wzrostach, 2 dni poziomu i do gory, po czym przechodzimy do poziomu, i wzrost, stagnacja, lekki spadek (chyba ze ktoras gielda sie wylozy), krotkie wahanie, pojscie do gory, i dluzsza stagnacja wakacyjna, a wszystko czasowo rozlozone na miesiac do przodu, a cala ta spekulacja znaleziona na dnie butelki po winie, jezeli sie sprawdzi za miesiac otworze nastepna butelke, a jak sie nie sprawdzi, to tez otworze, bo co sie bedzie marnowac :twisted:

ps. ale darowanej butelce w szyje sie nie zaglada, wiec nie wiem czy dobrze zrobilem, bo pewnie btc wypadnie z mt goxa na rynek i bedzie zalamka :?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2274
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3428
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » sobota, 12 maja 2018, 12:03

Tak a propos świetny news - Bitbay przenosi się na Maltę

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 05730.html

chcieli od nas jakieś śmieszne pieniądze powprowadzali chore podatki to teraz nic nie dostaną

no i rynek zaczyna jeszcze solidnie odbijać

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: BobQ » sobota, 12 maja 2018, 15:05

Jak widać ostatnio mam słaba passę jeżeli chodzi o przewidywania kursu, lecz nikt inny ostatnio nie dzieli się własnymi obserwacjami co za tym idzie nie zniechęcam się i to kolejna z nich:) :
Obrazek
Wykres rysowany jest w 1D, a pierwsza gruba strzałka odzwierciedla poprzednią korektę i skopiowana w miejsce ostatnich spadków prawie się pokrywa wydaje mi się iż może być swego rodzaju fraktal, a kurs dalej powędruje zgodnie z strzałką ku górze :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » sobota, 12 maja 2018, 17:35

Hamas pisze: korekta na 10$ po wzrostach, 2 dni poziomu i do gory..............

ps. .............. bo pewnie btc wypadnie z mt goxa na rynek i bedzie zalamka :?

zgodnie z tym co pisalem btc moze zejsc na poziom 7900-8000$ , a jak w poniedzialek kitajce stwierdza, ze na gieldzie nic sie nie stalo powaznego i to co z goxa wypadlo da sie przelknac, to pojdzie do gory ;)

zeby nie bylo dlaczego leci wszystko, dlaczego jak dobija do 10k$

:arrow: https://www.cryptoground.com/mtgox-cold-wallet-monitor/

gox moze tych zrzutow robic jeszcze przez kilka ladnych miesiecy jak nie lat :? wystarczy ze btc dobija do 9.8-10k$

Początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dybik08 » sobota, 12 maja 2018, 21:38

10 ta dzienna świeca w dół, patrząc na chłopski rozum. Jest tanio - można kupować. RSI na dziennych też wskazuje na wyprzedanie na rynku. Nie mam pojęcia czy spadnie dalej(nikt nie ma :lol: ) ale z takiej promocji szkoda nie skorzystać.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2274
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3428
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » sobota, 12 maja 2018, 23:06

Woah. I TO JEST ŚCIANKA.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Oshel » niedziela, 13 maja 2018, 10:35

Co do tych ścianek:

Pamiętam jak na przelomie grudnia i stycznia ktos postawil na bb scianke na bodajze 86 zł za 8kk zł. Wszyscy się wtedy smiali ze wariat itp. Potem cena zleciała bardzo nisko (70 zł jakos i poniżej). Właściwie to znalazłem to- 86 zł 28. grudnia. Ścianka schodziła cały dzień. Nie minęły 2 tygodnie, a cena wywindowała wtedy na ATH. Koleś sprzedawał wtedy 6-7 stycznia za 98 zł prawie cały dzień.

Co nam mówi ta historia? Wg mnie jeśli 1000 osob ustawiło by się na 36 zł to nie oznaczałoby to nic- to sa smieszne pieniadze te 2,5kk zł. ALE jesli jedna osoba ustawia takie zlecenie- to juz coś innego. Ktos ryzykuje duza kase, i to juz nie hazardzista a powazny gracz który albo ma info wewnetrzne albo robi prosta analize:
1. Cena jest niska.
2. Core z dnia na dzien coraz blizej (tak, slyszymy to od pol roku),
3. LSK wychodzi pomalu z kanalu w dół LSK/BTC- zbliża się do górnej granicy kanału.
4. BTC jest w defensywie czyli prognozowane dalsze spadki.

Czemu piszę o spadkach BTC? Bo żeby kupić LSK za 2,5kk potrzeba ciśnienia na dół. Oczywiście nie są to kwoty oszałamiające, ale mimo wszystko. Wydaję mi się że ten gracz prognozuje dalszy spadek BTC do 7,9k USD skąd będzie już mocniejsze wybicie do góry.

I teraz tak- jak ja widze najblizszy tydzien? LSK/BTC się wypłaszczy, a przynajmniej zmniejszy kąt nachylenia. Zacznie się akumulacja. BTC jeszcze lekko spadnie. LSK będzie kosztować 30-35 zł. Potem odbije BTC i bedzie rajd po 10k. W tym samym czasie LSK wyda Core. Jak będzie cena rosla to gdzies tam na gorze bedzie postawiona scianka Pana X ktory wylozyl 2,5kk.

Dodano po 4 minutach 19 sekundach:
Btw- ostatnio na redditcie była informacja o tym, ze powazny blad z wyciekiem pamiecui zostal rozwiazany przez Macieja Baja. Wiec jest duzo blizej niz dalej.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 16 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Xyzon » niedziela, 13 maja 2018, 22:48

blink pisze:
Xyzon pisze: Panowie co sie stalo z watkiem kursu BTC w dziale przedszkole ? Nagle gdzies mi uciekl watek.
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... tart=12540
ten?
Dziekuje, tak ten.

PS. A czemu przynajmniej u mnie nie ma tego tematu ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » niedziela, 13 maja 2018, 23:32

Xyzon pisze:
blink pisze:
Xyzon pisze: Panowie co sie stalo z watkiem kursu BTC w dziale przedszkole ? Nagle gdzies mi uciekl watek.
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... tart=12540
ten?
Dziekuje, tak ten.

PS. A czemu przynajmniej u mnie nie ma tego tematu ?
jak nie ma? :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 14 maja 2018, 01:12

A propos ścianek

Obrazek
Spoiler:
Pewnie "realista" zaczął robić zakupy xD

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » poniedziałek, 14 maja 2018, 20:15

Harmony pisze:A propos ścianek
Spoiler:
Pewnie "realista" zaczął robić zakupy xD
na bb bylo kilka takich ustawionych, jak zawialo w dol to sie te scianki przesuwaly, a jak w gore to ustawialy deczko wyzej ale zawsze tak byle tylko nie kupic, bo a noz spadnie :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Oshel » poniedziałek, 14 maja 2018, 20:36

Dobra, nikt nic nie wrzuca to ja spróbuję.

Generalnie to kanały itp wyglądają imho mniej wiecej tak:

Obrazek

Z ważnych poziomów to na pewno jest 0.00128- od tego się odbijaliśmy właściwie cały kwiecień- z lepszymi i gorszymi efektami. Widać, że LSK jest mocno wyprzedany bo nawet nocny spadek na BTC nie odebrał mu siły. Co ciekawe W nocy LSK zaczęło spadać chwilę przed BTC. Myślę, że to przypadek- kurs akurat dotknął górnego ograniczenia kanału i poziomu 0.00128. Dzisiaj z kolei wystrzelił dużym wolumenem chwilę przed BTC- akurat to oglądałem, ciekawie się na to patrzyło (LSK wróżka?).

Myślę, że LSK będzie pięło się dalej (o ile BTC nie wyskoczy przez okno) w tym bardziej stromym kanale. RSI się trochę ostudzi i będzie atak na 0.00134 (szczyt z 10 maja).

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 28 października 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: imbackagain » poniedziałek, 14 maja 2018, 20:48

Hamas pisze:
Harmony pisze:A propos ścianek
Spoiler:
Pewnie "realista" zaczął robić zakupy xD
na bb bylo kilka takich ustawionych, jak zawialo w dol to sie te scianki przesuwaly, a jak w gore to ustawialy deczko wyzej ale zawsze tak byle tylko nie kupic, bo a noz spadnie :lol:
Widzialem jak zjadali w nocy ta duza scianke i bylo juz ok 25000, takze grubas ostro kupowal.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » wtorek, 15 maja 2018, 10:19

ja jestem ciekaw jak zareaguja teraz koreance po aresztowaniach, tam gieldy sa ostatnio trzepane jak dywan przed swietami, wiec moze byc troche kurzu :|

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 463
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomasz_Es » wtorek, 15 maja 2018, 20:02

Ktoś tu wspominał niedawno że "opracowanie technologii" wymaga czasu, to proponuję porównanie tego co EOS dokonał w rok a czego Lisk nie jest w stanie dokonać od 2 lat. Pamiętajcie że z wyjątkiem podskoku ceny jak już wypuszczą całe core ze wszystkimi dodatkami jest jeszcze to czy zdobędą firmy które swoje ICO będę chciały na nich "postawić" w momencie kiedy już będzie kilka dobrze działających środowisk. Ktoś może powiedzieć że środowisko JS że dopracowanie projektu itp. ale żeby was to nie zawiodło w ślepy zaułek.

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Xabre » wtorek, 15 maja 2018, 20:29

jak team lisk wyposci core sdk i sidechainy to na pewno beda pompki wiec nie martwil bym sie czy projekt sie przyjmie

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 15 maja 2018, 23:36

Tomasz_Es pisze: Ktoś tu wspominał niedawno że "opracowanie technologii" wymaga czasu, to proponuję porównanie tego co EOS dokonał w rok a czego Lisk nie jest w stanie dokonać od 2 lat.
Z całą resztą wypowiedzi się zgadzam. Natomiast EOS to token ERC20 oparty na Ethereum. EOS korzysta z technologii Ethereum i jest jego ICO, nie tworzy całkowicie nowej technologii od podstaw jak Lisk, więc porównanie nietrafione :D

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 15 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Owocowy_Jabol » środa, 16 maja 2018, 08:38

Panowie chyba szykuje nam się korekta na BTC. Myślę, że do około 7k USD. Ciekawe do ilu spadnie Lisk. Ja niestety doładowałem się gdy był po 45zł i żałuję, że połowy środków nie zostawiłem by dokupić gdy będzie jeszcze niżej.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości