Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » niedziela, 31 października 2021, 17:45

@mistrzou Opłaty transakcyjne są już dynamiczne i są ok, a reszta tak jak mówisz

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » piątek, 5 listopada 2021, 15:47

O widzę że w końcu przejrzeliście na oczy co do Liska i jego wodolejce Maksia hehe. Już dawno mówiłem żeby wychodzić z tego szamba i nie słuchać Maksia bo to kłamca namber 1. Gówno to raczej określenie delikatne :D. Zapewniam Was że z Liska nikt nie będzie korzystał oprócz delegatów, i jeszcze za to im zapłacą hehe

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » piątek, 5 listopada 2021, 17:05

@Ishias Tylko że swoim gadaniem dużo od Maksia się nie różnisz, też lejesz wodę i zero argumentacji 8-)

Moderator
Posty: 9625
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
20
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » piątek, 5 listopada 2021, 17:24

mistrzou pisze: niedziela, 31 października 2021, 17:05lisk to nadal taki produkt, który nie jest ukończony
ja przebieram nogami kiedy uruchomią portfele sprzętowe aby sprzedać Po Każdej Cenie i zapomnieć na zawsze , nie mam tego dużo i jestem na plus niezależnie od przyszłej ceny ale przegięcie z wyłączeniem obsługi portfeli sprzętowych było na tyle duże że zawiało amatorszczyzną na poziomie plażowego sprzedawcy oranżady. Zresztą widziałem w sieci niemal same tego typu wnioski o ile ktoś korzysta z portfela sprzętowego. Nie myślałem że narracja "nieskończony jeszcze projekt" przeciągnie się na rok 2022, ale trzeba pochwalić za to że maja bardziej humanitarny pomysł na pobór środków z ICO które w tak gigantycznej wartości trafiły się młodocianemu deweloperowi jak ślepej kurze ziarno , zamiast chamsko uciec z hajsem to jednak powoli przepalają go sobie na wypłatę za "wysokiej jakości kod" haha .Pamiętam dzień rozpoczęcia tu wątku o LISK, to miał być zabójca Ethereum , wykres LSK/ETH opowiada historię zgryzoty hodlerów liska bez zbędnych słów.
---

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: uzar007 » piątek, 5 listopada 2021, 17:27

Prawdopodobnie Binance otwiera się do wypłat i wpłat liska 8 listopada, na dniach wyjdzie instrukcja jak będzie można wypłacić go z portfeli sprzętowych bo dziś wyszła aktualizacja portfela do wersji 2.1, więc sprzedawać i nie marudzić. P. S. ja z tym coinem jeszcze zostanę bo mam na nim roczne APR na poziomie około 10% na chwilę obecną .

Jak będzie informacja jak wypłacić liski z portfeli sprzętowych to pomogę wam i wrzucę tu instrukcję.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 5 listopada 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Gruzman213 » piątek, 5 listopada 2021, 19:06

Ja kupiłem w 2016 roku 100 sztuk po 75 zł za sztukę i dalej holduję z takim zamiarem że dopóki nie wrośnie powyżej 75 zł to nie podejmuje żadnych ryzykownych decyzji finansowych w życiu. Podejrzewam że już do końca życia nie zainwestuję w nic ryzykownego xd.
Żeby nie było - kupiłem też 1,3 ETH więc bardzo stratny nie jestem - chodzi o to że lisk zmienił moje podejście do życia.

Moderator
Posty: 9625
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
19
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » piątek, 5 listopada 2021, 19:16

Gruzman213 pisze: piątek, 5 listopada 2021, 19:06dalej holduję z takim zamiarem że dopóki nie wrośnie powyżej 75
dlatego na rynkach działają poziomy wsparć i oporów, większość osób nie jest w stanie zrealizować straty w odpowiednim momencie.
---

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: uzar007 » piątek, 5 listopada 2021, 19:59

https://lisk.com/blog/development/hardw ... user-guide

TYM sposobem marudy portfeli sprzętowych mogą pozbyć się bagażu. Tylko ściągnijcie wersje waleta 2.1.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » piątek, 5 listopada 2021, 22:35

@koparki Teraz najlepsze !

W grudniu 2019 lisk ograniczył zespół, do niezbędnego minimum żeby zredukować koszta w związku z obawą o cenę BTC, która wynosiła wtedy około 3-4k$.

Teraz Bitcoin kosztuje każdy widzi ile :D Bessy nie ma już dawno, ponad półtora roku mamy hossę.

Według stanu na koniec września, Lisk ma finansów ponad 124 miliony szwajcarskich franków.

Miesięcznie wydają około 650 tysięcy franków, co oznacza, że mają finansów na przynajmniej 15 lat pracy, a mimo to nie zwiększą zespołu jak sprzed grudnia 2019 :lol:

Dlatego na Maksymiliana nie działa gadanie inwestorów, narzekanie i płakanie. Nie działa również na niego cena projektu, bo w żaden sposób nie wpływa ona na finanse i utrzymanie go. Ale na wakacjach można siedzieć 6 miesięcy w roku. Nawet gdyby lisk był po pięć groszy i był 2000 w CMC to nic się nie zmieni, bo nie ma żadnej presji.

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: uzar007 » sobota, 6 listopada 2021, 07:35

Endriu nie siej fermentu tylko wejdź na ich stronę i sprawdź jak jest naprawdę.

Aktualne wakaty do zespołu liska:

Backend Developer - Core/Service/NodeJS/JavaScript
Backend Developer - SDK/NodeJS/TypeScript
Business Developer
Frontend Developer - Mobile/React Native
Fullstack Developer - DeFi/NodeJS/TypeScript/React
HR Manager
Lead Frontend Developer - Desktop/Mobile/React/React Native
Marketing Manager
Motion Designer
Research Scientist

Źródło:
https://lightcurve.io/careers

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » sobota, 6 listopada 2021, 10:20

@uzar007 Podałeś 10 wolnych pozycji a w grudniu 2019 pozbyli się 21 pracowników ;) Czyli nadal skład zmniejszony :mrgreen: Czyli siejąc ferment czy nie, ludzi od portfela mogli zdecydowanie szybciej zatrudnić, bo jeszcze wdrożenie ich też zajmuje czasu . Pomijając że przy takim finansowaniu marketing wygląda jakby był robiony przez dosłownie opóźnioną osobę, oni myślami dalej są na przełomie 2017/18, a niektóre rozwiązania powstają długo po czasie kiedy inni już dawno się tym zajęli np. NFT czyli takie w sumie kopiuj i wklej , nic nowego się nie dzieje .

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: uzar007 » sobota, 6 listopada 2021, 10:41

Ja pracuje w korporacji i jest podobne myślenie.. Zwolnić 21 pracowników co nic nie robią a przyjąć dziesięciu z konkretnym doświadczeniem i wszystko będzie się szybciej rozwijało.A co do projektów robionych na platformie lisk to idą za trendem...

Teraz na tym forum jest ból dupy osób, które się wyprzedały na minusie 😀

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » sobota, 6 listopada 2021, 10:51

@uzar007 Tylko podejrzewam że Twoja korporacja ma produkt na którym zarabia, a nie hajs ze zrzutki. Taka skromna różnica ;)

A sprzedałem bardzo dawno temu, w lutym co prawda fajnie bym wyszedł, ale na dzień dzisiejszy hehe to byłoby kolejne 1.5 roku zmarnowane. A dzięki wyjściu z Liska umiem w niektóre miesiące zrobić równowartość moich byłych lisków po średniej cenie zakupu, także na zdrowie mi wyszło, a ten projekt stracił w moich oczach całkiem w tym roku ;) Ale to trzeba nie być uwiązanym finansowo, żeby to zaakceptować ;)

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: uzar007 » sobota, 6 listopada 2021, 11:06

Moja korporacja zarabia na mnie dając mi miejsce pracy i tyle...

A co do Liska jestem 80% na plusie, ale mój próg wyjścia jest dużo wyżej także mogę jeszcze poczekać na tą cenę. Jak to mówiono czas to pieniądz.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adiqq » sobota, 6 listopada 2021, 11:15

uzar007 pisze: sobota, 6 listopada 2021, 10:41eraz na tym forum jest ból dupy osób, które się wyprzedały na minusie
Naprawdę tak trudno zrozumieć, że można krytykować projekt, nie będąc z nim w żaden sposób związany? Nię mając coionów ani teraz ani w przeszłości?
Że czasami śmiać się chce, jak widzi takie teskty jak w wątku o LSK i GAME ?
Osoby które wyprzedały się na minusie i weszły np w LUNA lub inny, podobny projekt, to są na wielokrotnie większym plusie niż osoba, która jednak została.
Do inwestowania trzeba podchodzić bez emocji i nie przywiązywać się nadmiernie do coinów.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » sobota, 6 listopada 2021, 12:32

@uzar007 Tak btw 10% rocznie przy tej inflacji to mały pikuś. Większy zwrot jest z inwestycji w alkohol i jedzenie od przyszłego roku ;)

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 12 czerwca 2020
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kryptoentuzjasta777 » niedziela, 7 listopada 2021, 15:25

na evencie 2 grudnia - lisk ma ogłosić nowe partnerstwa

Na pewno będzie to czynnik prowzrostowy, szczególnie dla hypeowania
Info z ich strony, zakładka amplifire

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 28 maja 2018
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mistrzou » poniedziałek, 8 listopada 2021, 16:05

Nie liczył bym na to, że na amplifire z marketingiem coś konkretnie ruszy. Raczej marketing nie istniejący nie wpłynie na cenę a bardziej ta ich nowa wizja rozwoju projektu, którą mają przedstawić. Zapowiadają to jako coś konkretnego, więc ogólnie event powinien być bardziej prowzrostowy niż poprzednie i może tym razem będzie miał wpływ na cenę. Pomimo tylu negatywnych opinii myślę, że jest duża szansa, że jak ktoś kupi po 14zł i zagra na shorta do połowy-końcówki grudnia to sporo zyska.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » poniedziałek, 8 listopada 2021, 16:58

Event ma takie znaczenie że pewnie ciut urośnie przed nim, a po evencie będzie sell news i wróci do niższej ceny niż jest teraz . Oni są opóźnieni w marketingu i zatrzymali się na 2017 roku

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zombine » wtorek, 9 listopada 2021, 10:28

Kiepsko to wygląda a na pewno w mojej ocenie LSK wchodzi w trend horyzontalny. Z resztą jest wiele tzw. "dziaderskich" krypto z boomu 2017 które idą w tym kierunku a to że kapitał z nich poleciał w monety które teraz wyznaczają trendy.. no cóż, rynek tak ma.
Cały czas liczyłem że jako aktyw-hazardowy lisk zaskoczy no ale widać że najprawdopodobniej nie. Gdyby nie to że z części lisków zrzuciłem się w wakacje na rzecz ADA i CRO to byłoby pod kreską lekko a tak jakoś to znośnie wygląda.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości