Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 15 lipca 2019, 02:59

@Szczur92 Nie sprowadzam tu moderatora ani nikogo i nikomu nic nie każę pisać. Ten gość dzisiaj co pisał to nie wiem czy zarzutka czy nie, sądzę, że możliwe że fake, ale nie zdziwi jak nie. Z tego co piszesz wynika, że masz problemy z myśleniem i to duże (alko czy na trzeźwo?). Ten gość pisał, że wsadził 200k w Liska po 100zł i to jest warte teraz 10k. Tak duży % straty ma z Liska. Jemu mod radzi, by dał sobie spokój ze spekulacją skoro tak słabo mu idzie, że tyle kasy aż wtopił. Kapiszi teraz?
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 21 lutego 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Szczur92 » poniedziałek, 15 lipca 2019, 03:00

Moderatorzy na forach są bezstronni i mają kontrolować wątki rozmów w danych tematach ...i nic pozatym a liska to sobie będe HODL jeszcze jakis czas a tobie wiesz co do tego ...:)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 15 lipca 2019, 03:03

@Szczur92 Moderatorzy na tym forum są dość mało aktywni i głównie usuwają spam od piramid i kraników lub go przenoszą gdzie indziej. Na posty reagują głównie jak zgłosisz je.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 21 lutego 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Szczur92 » poniedziałek, 15 lipca 2019, 03:04

Nasłuchaliście się youtubowych naganiaczy, to teraz macie problem A gość, któremu zostało 10 tys zł w lisku raczej powinien dać sobie na dłuższy czas spokój z grą, spekulacją, giełdami.
czytaj co napisal moderator... odnosi sie do wszystkich inwestujących na tym wątku jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to wróć sie do podstawówki

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 15 lipca 2019, 03:09

@Szczur92 Ale to prawda. Przecież Lisk to był typowy coin polskich naganiaczy z youtube, fb, grup i forum, którzy zaczęli grać w większości od 2017 i Bitbay było ich pierwszą giełdą. To jak chwaliły go na bani mendy z yt było bardzo łatwo widoczne. Target youtubowo-facebookowy z 2017 szybko go wciągnął bezkrytycznie a otrzeźwienie przyszło dopiero w 2018 i 2019.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: debugi » poniedziałek, 15 lipca 2019, 03:13

Witam wszystkich ponownie.
Spoiler:
Pewnie paru Kolegów z tego tematu pamięta mnie, jak kiedyś w paru postach wypowiadałem się bardzo pochlebnie o projekcie zwłaszcza w okolicach głównych wydarzeń- zwłaszcza Relaunchu. Można powiedzieć, że naganiałem bo nie przyjmowałem krytyki, mimo że mi w tych szarych komórkach coś świtało że zespół Lisk może dać du.. . I wtedy @Wymazywanie sprowadził mnie do poziomu kreta na żuławach, co bardzo dało mi do myślenia- za to bardzo jestem Jrmu wdzięczny. Oczywiście Zrobił to inteligentnie i z typową dla Niego finezją - to właśnie zadziałało. Niestety nie od razu- moja duma nie pozwoliła no to żeby od razu działać, tylko musiałem zacząć tracić, aby zrozumieć co Gość z takim doświadczeniem miał na myśli.
Krytycznie o lisku
Spoiler:
Lisk jako projekt- jeśli zostanie ukończony- będzie dobrymi narzędziami dla deweloperów. Nie bardzo dobrymi ale dobrymi, bo jak wiemy nie będzie to łatwe narzędzie do pracy- JS to nie wszystko, pozostaje też wsparcie sieci itd. Wszystko ok. Szkoda tylko że nie udało się tego zrobić w 2018r.
Z perspektywy czasu wygląda to trochę jak startup licealistów- założymy firmę, walniemy zajeb... stronkę www, w intro wpiszemy jacy to z nas nie są spece od wciskania kitu, kupimy se po audicy i będziemy prezesi, a potem to jakoś będzie... sorki ale to tak wyglądało. No ok, dla wierzących w projekt, trzeba przyznać że pracują, pieniądze na to mają, coś się już dzieje ale niestety: za wolno. Zostanę obrzucony hejtem,bo przecież trzeba dopracowywać kod do perfekcji, że to trzeba na to czasu.... tak zgadzam się tylko że oni go już nie mają.
Konkurencja nie śpi- nie ważne jaka czy jest lepsza czy gorsza. To jest wojna, kto pierwszy zdobędzie rynek. Tak samo jak niemcy wypuścili zajeb..w chu..fantastycznego dopracowanego Tygrysa (taki czołg dla młodszych, bo nie wiem, czy jest jeszcze w podstawówce historia II wojny św.) przeciwko rosyjskim T-34 (to też czołg) prostym jak konstrukcja cepa, których było 10 x więcej i jak się skończyło-wiadomo. Dla nie w temacie wojennym, lepiej to obrazuje historia Tesli- no co z tego, że nie byli pierwsi w samochodach elektrycznych, ale połączyli to z funkcjami autonomicznymi, zrobili auta seryjne i zaistnieli na rynku. I czy te auta są dopracowane.... chyba nie do końca, potrafią się spalić, zabić kierowce w trybie autopilota i takie tam inne niedociągnięcia. Ale na pytanie: jakie znasz auto elektryczne? 90% ludzi odpowie Tesla.
O @Wymazywanie i o atakach Holderów LSK.
Spoiler:
Wielokrotnie zastanawiałem się, dlaczego Wymazywanie Siedzisz na tym wątku, i tyle Starasz się przekazać jak nigdzie na tym forum. Domyślam się, że to jest po prostu pewien sentyment do projektu, na którym sporo Zarobiłeś- nie Musisz odpowiadać ale chętnie na PW poczytam;-). Dzięki Twoim uporczywym działaniom, udało mi się przynajmniej zwielokrotnić część coinów, choć jestem nadal na minusie. Będąc z ilością tokenów niż kupiłem taki ze mnie syper trader, sprzedałem wszystkie LSK i kupiłem wtedy na dołku będący jeden token z top 10, gdy odbił a wiedziałem że może poszybować, poczekałem jakiś czas aż wrócił do podobnych poziomów co wcześniej,sprzedałem i kupiłem wzrastający kolejny z top 10 pod następne wydarzenie. Teraz mam wszystko co powinienem mieć jak i kilka nowinek które mogą przy następnej bani przynajmniej trochę wzrosnąć.
Nie zawsze Twoje posty rozumiem, czasem mnie wkórw... ale Masz wiedzę której większość tu nie ma- również ja. Gdybym wtedy Cię zrozumiał do końca, byłbym teraz nieźle ustawiony z perspektywą na pełną niezależność finansową. I myśę że twoje elaboraty, których czasem nie rozumiem, czasem łykam jak pelikan a czasem zasypiam w połowie, to uczciwe i rzetelne podejście do faktów, jak Ty to Widzisz wzrokiem wilka giełdowego, który chce po prostu pomóc innym. Dla czego tak uważam, bo wśród ludzi których znam, wszyscy interesujący się krypto i inwestujący w to, to ludzie którzy poznali tą branżę dzięki mnie. Tylko że ja mam ten komfort, że ich znam, przekazuję swoją wiedzę- włącznie z skalą porażek i niebezpieczeństw, jakie tu są, a oni to robią po świadomej decyzji, jak, ile i w które projekty inwestować.

Niestety większość osób czeka, jak ktoś za nich podejmie decyzje, państwo, pracodawca, żona, mąż... myśląc że będzie mogło zrzucić odpowiedzialność na nich. Niestety tak nie jest, mimo że oddaje wtedy tak naprawdę władzę tym osobą instytucjom, odpowiedzialność zawsze spada na niego samego. To działa bezwarunkowo jak grawitacja- nie ważne czy w nią wierzymy czy nie. Dopiero zrozumienie tego rozpoczyna prawdziwy proces myślowy. Bez tego, będziemy korzystali z rad naganiaczy którzy sami kupili i cały czas usprawiedliwiali się lub wmawiali sobie że to była dobra decyzja.

Ludzie zacznijcie myśleć sami, jak coś nie wiecie szukajcie, sprawdzajcie, analizujcie sami, a takie wątki jak ten starajcie się czytać jako źródło informacji dodatkowych, a opinie ludzi najpierw weryfikujcie sami, potem sprawdzajcie kto to pisze i z jaką intencją to może pisać. I nie mam na myśli tutaj złych intencji, raczej poziom zafiksowania na jakim poziomie, które objawia się naganianiem jako usprawiedliwieniem własnych decyzji- jest to bardzo zaawansowana psychologia związana ze spójnością osobowości- potocznie powiem po prostu o szukaniu potwierdzenia własnych decyzji w doradzaniu innym- ja temu też wtedy uległem.

@lisko bankrut Faktycznie ciężka sytuacja, jeśli to prawda- tak wątpię w to, bo Napisałeś coś co mi się nie łączy, ale nie mnie to oceniać więc przepraszam jeśli to jednak prawda, bo nie znam szczegółów.
I tak na prawdę nie chcę znać. Proszę nie Odbieraj tego jako rada, ale jako opis sytuacji podobnej do Twojej z życia wziętej: Zerknij do spoilera o Wymazywanie. Ja tak zrobiłem bo miałem wiedzę minimalną o rynku i byłem na bieżąco z wydarzeniami. Ale zamiana na inne alty nie ma sensu jeśli nie Siedzisz ciągle w rynku. Kolega @Yoda ma rację zabezpieczyć liski przed utratą i czekać na lepszy moment na sprzedaż. W sumie nie wiem czy dobrym rozwiązaniem jest inwestowanie nowych pieniędzy w krypto, przy zagrożeniu komornikiem, ale jeśli nie są to pieniądze z pożyczki to najpierw Przemyśl, czy może to na jakiś czas oddalić komornika. Musisz włączyć własne myślenie. Nikt nie zna lepiej Twojej sytuacji niż ty sam. Wg mnie lisk może spaść jeszcze do sporo niższej ceny i potem dopiero wzrosnąć. Ale poziomów nikt Tobie nie poda.

Projekt Lisk dał ciała, ale i bez tego, cena by mocno spadła od ATH. To jest krypto- wszystko zależy od króla. Teraz trochę moich obserwacji na temat kursu. Szorujemy po dnie albo blisko niego (do ceny ujemnej nie spadnie- chyba że Team LSK zacznie pobierać opłaty za prowadzenie portfeli).
I to jest raczej dobra informacja jeśli chodzi o jego cenę- ludzie przy ewentualnym nowym zainteresowaniu chętniej coś kupią za 1 USD za coina, niż za 10USD/szt. To po pierwsze.
Po drugie. W projekcie się dzieje, może nawet coś wydadzą, to wtedy uaktywnią się naganiacze na yt, a pelikany łykną.
Po trzecie. Różne chińskie rankingi stawiają wysoko LSK jako świetny produkt (który niema produktu ja pi..)- to też zostanie zauważone.
Po czwarte. Na razie lisek jest wysoko CMC wiec jeśli nie wypadnie z pierwszej 70 (albo jak tak dalej pójdzie 100), to też będzie dobrze dla odbioru projektu przez nowych tzw. inwestorów...
Po piąte. Jeśli będzie nowa bania na btc to może i będzie na altach, a wtedy każde g...o dające oznaki życia odbija.
Po szóste. I to wydaje mi się dosyć ważne. Jeśli ekipa LSK, a raczej władze i insiderzy wiedzą ze to się ku... nie uda, nie sądzę że będą chcieli spieniężyć swój kapitał w LSK za dolca za sztukę, dlatego domyślam się że zrobią wszystko aby cena wzrosła przynajmniej do tej dychy( w USD) do exitscamu. A jak patrzę na wielkości portfeli należących do karteli LSK, to każdy cent za szt. jest warty miliony.

Pozdrawiam i dobrej nocy,
Z cyklu: wyznania byłego naganiacza LSK.

PS. Do Moderatora (choć czasem wydaje mi się, że jako jedyny omija ten wątek szerokim łukiem) jeśli mój referat z psychologii post nie nadaje się jakimś cudem do tego tematu, proszę o przesunięcie go do równie merytorycznego wątku- Swobodna dyskusja.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 15 lipca 2019, 03:22

debugi pisze: poniedziałek, 15 lipca 2019, 03:13Wielokrotnie zastanawiałem się, dlaczego Wymazywanie Siedzisz na tym wątku, i tyle Starasz się przekazać jak nigdzie na tym forum. Domyślam się, że to jest po prostu pewien sentyment do projektu, na którym sporo Zarobiłeś- nie Musisz odpowiadać ale chętnie na PW poczytam;-).
Krótko: mam fazy, że mocno wciągam się w forum, aż za mocno i stąd sporo piszę i w wątku o BTC i o altach i o Lisku. Najczęściej dzieje się to wtedy jak i tak sporo gram. Oczywiście jest to w pewnym stopniu niepotrzebne i wiem o tym. Dlatego też robię co jakiś czas przerwy po kilka tygodni, chociaż gram i tak w tym czasie. Chyba teraz też czas na taką przerwę. Ciężko ją zrobić jak sporo działam w daytradingu ostatnio, ale zrobię.
Odnośnie reszty posta - bardzo ciekawe i powodzenia!
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » poniedziałek, 15 lipca 2019, 05:40

@Wymazywanie Nom tak jak mówisz nawet PhilKonieczny guru większośći ludzi co to nie on, a suma sumarum sprzedał swoje Liski, a zapewniał że będzie trzymal bo warto bo to dobra inwestycja hehe tak się robi ludzi w bambusa. Odnośnie kursu liska bitek odbił z 9,8k na 10,2k a lisk w miejscu, jak sztywniak. LTC odbiło 6usd, eth o 20usd... :P.
To już lepiej na neo się przyczaic z 20usd poszło na 11, może uda się jeszcze niżej 6usd dokupic napewno inwestycja na chwila obecna lepsza od liska na odrobienie strat

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 21 sierpnia 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Neewbie » poniedziałek, 15 lipca 2019, 06:21

@Wymazywanie Podziwiam że jeszcze chce Ci się walczyć, nie przekonasz ich, będą dalej naganiać na liska.

Generalnie ludzie nie lubią się przyznawać do błędu, dlatego będą dokładać w nietrafiony projekt, nawet jeśli ten będzie dalej generować straty, tak już jest, to podstawa psychologii, tutaj już nie ma co ratować. Ja osobiście nie obraziłbym się jakbyś dał jakieś rady dotyczące inwestowania/literaturę na PW.

Wolałbym nie kończyć jak kolega z 200tys utopionymi, chociaż wątpię żebym był aż tak bezmyślny by kiedykolwiek iść na całość...
Co do LSK, jak już wielu pisało, za wolno projekt się rozwija żeby być konkurencyjnym. Jeśli od 2lat nie mają żadnego produktu, i raczej przez kolejne 2nie będą go mieli to nie widzę sensu żeby pchać w to środki.

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: xazar » poniedziałek, 15 lipca 2019, 07:33

Ale krwawo na rynku. Az prosi sie na jakies odreagowanie ale zawsze mnie uczono by nie lapac spadajacych nozy. Dla trzymajacych liska przypomne tylko ze te 65 dominacji btc to fikcja. Gdyby odjac wszystkie ico krypto notowanych na coinmarcetcap od bańki z konca 2007 roku to dominacja btc wynosilaby ponad 80%
Niestety ciagle otrzymujemy "dodruk" krypto ale caly marcetcap od tego nie urosnie. To sa ci sami inwestorzy ktorzy zwyczajnie przenosza kapital z malymi wyjatkami

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » poniedziałek, 15 lipca 2019, 08:35

A to wszystko za opieszałosc Kordka, taka prawda. Luknijta na reddita to juz nie są pojedyncze jednostki ktore narzekaja na projekt i na cene. Ja napisałem posta ze idziemy na 0.90usd i usuneli posta i dostalem bana, no popier... tych moderatorow, ja sie pytam czy to jest normalnie, i to jest kolejny dowod ktory mnie uswiadamia ze to jest jednak banda debili. Szkoda ze nie banuja ludzi co pisza 30usd 100usd soon ale sie wkurw

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 15 lipca 2019, 09:12

@Ishias zrozum to sa NIEMCY.. a to mentalnie siermiężność i powolna dokładnosc, ktora potrafi wkuwic niemilosiernie. Wiem o ich mentalnosci bo pracuje na popularnym niemieckim programie finansowym ktory jest do bolu siermiezny, ale z perspektywy czasu uwazam go za udany produkt, po x godzinach wdrozen i szkolen i obslugi juz na zywym organizmie (zebys wiedzial ile kurew poszlo przy obsludze) :mrgreen:

Jesli moje wnioski i oceny niemieckiej mentalnosci przeniose na liska i bede cierpliwy to przy ich dojsciu do celu bede wynagrodzony po stokroc :mrgreen:


Btw.. w 2017 jak rozpoczynala sie pompka na lisku to o ile mnie pamiec nie myli to przy cenie 8-15zl pisalem (notabene zeby bylo smieszniej Z PIRATEM) ze cena liska bedzie pod koniec 2017 roku miedzy 30-40 zl.. jakze sie pomylilismy oboje bo bylo ponad 80.. by w nowym roku robic skok do 140 jeszcze.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6980
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 15 lipca 2019, 09:39

Cóż, ja jak zwykle zalecam uśredniać tak czy siak :D Jeśli ktoś liczy, że raz kupi w dowolnym miejscu na wykresie i później już będzie tylko rosło, a rynek zrobi go milionerem wykazuje się wodogłowiem zaawansowanym :D Na bessie zadaniem rynku jest właśnie doprowadzić wszystkich wierzących do skraju załamania i wyprzedania się na najgorszych cenach(czy najlepszy cenach na wejście, zależy jak na to spojrzeć) :D
Tymaczasem 50% korekty od ostatniego szczytu :D Buy low, sell high :D Po takich przecenach dopiero warto rozważać inwestowanie środków wartości mieszkania, a nie na samych szczytach :D
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 15 lipca 2019, 09:50 przez anagamidev, łącznie zmieniany 3 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 21 sierpnia 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Neewbie » poniedziałek, 15 lipca 2019, 09:48

@Picassso moich już nie odkupisz bo ich nie mam, ale za to 101 delegatów ma ich kupę za darmo, na pewno by się ucieszyli jakbyś od nich odkupił, by mogli doklepać nowych. Tylko mam nadzieję że masz sporo gotówki, bo trochę tego mają :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 23 kwietnia 2019
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Picassso » poniedziałek, 15 lipca 2019, 10:32

@Neewbie
Skoro za darmo to jak mam je odkupić, może ładnie poproszę :D

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 21 sierpnia 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Neewbie » poniedziałek, 15 lipca 2019, 11:12

Czytaj z zrozumieniem.
Oni mają je za darmo
Ty możesz od nich je odkupić
Czego nie rozumiesz ?

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 14 lipca 2019
Reputacja: -21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lisko bankrut » poniedziałek, 15 lipca 2019, 11:14

Jednak nie sprzedam ani nie zamienie tego liska na inne waluty. Zdecydowalem sie, ze jesli spadnie do 4 zl to kupie drugie 2000 sztuk. Lepiej niech to lezy z cena srednia 50 zlotych niz 100. Moze kiedys bedzie jeszcze cena w okolicach 35 zl to wtedy sprzedam. Pieprzone liski leza juz poltora roku (rok trzymalem je na gieldzie, ale potem przerzucilem na portfel,zeby bylo bezpieczniej), wiec drugie tyle moga polezec.

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 21 sierpnia 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Neewbie » poniedziałek, 15 lipca 2019, 11:19

@lisko bankrut Czy Ty nie pisałeś czasem że masz komornika ?
To genialne - coś spada od 1,5roku, utopiłem 200koła, utopię ostatni grosz w to bo czemu nie ?

Jeśli nie trolujesz to mam nadzieję że nie masz dzieci, bo mi ich żal.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 14 lipca 2019
Reputacja: -21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lisko bankrut » poniedziałek, 15 lipca 2019, 11:26

Mam komornika, ale sprzedalem motor i mialem 5 tysiecy odlozone na czarna godzine. Co ma do tego rodzina? Takie komentarze to juz zalatuja chamstwem. Widze, ze tutaj kazdy kto zarobil duzo lub stracil jeszcze wiecej to trol.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » poniedziałek, 15 lipca 2019, 11:27

Ile tutaj białorycerzyków :D proszę o interwencje na wszystkich coinach które są -90% albo nawet -80% od ATH https://athcoinindex.com/
Ludzie pomóżcie jest tylu cierpiących :lol:

-90%: XRP, BCH, Cardano, Stellar, Tron, Dash, Neo, Tezos, ETC, Ontology, NEM, Zcash, Bitcoin Gold, VeChain, Qtum, OmiseGO, Lisk, Bytom, Komodo Pundi X, Augur
ponad -80%: ETH, Litecoin, EOS, Monero, Dogecoin, Decred
Tylko top 50

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości