Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » niedziela, 17 grudnia 2017, 17:22

qwerty91 pisze: No i co Panowie dalej z tym Lisem? Zyski zrealizowane, ale jak to człowiek - chciałoby się więcej. Od kilku h kurs jakby na coś czekał :D
Nie ma potrzeby realizować zysków przez to właśnie Lisk sie nie wybil bo w polsce az 10% aktywnosci i pl sprzedawali po 7zl taniej niz na swiecie. gdybys trzymal a nie sprzedawal jak i inna cebula lisk byłby teraz po 50 zl i jeszcze wieksze fomo by bylo i prawdopodobnie sprzedalbys po 80zl .

Dodano po 3 minutach 55 sekundach:
A i ostrzegam CENA MOŻE SPAŚĆ więc nie jarajcie się chwilą . Fakt mniej niż 10.6$ raczej nie spadnie ALE jest to możliwe.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 12 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: nikolas1991 » niedziela, 17 grudnia 2017, 17:29

Jak wysoko waszym zdaniem Lisk wybije na bb?

Kulfon
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kulfon » niedziela, 17 grudnia 2017, 17:30

@nikolas1991, W chocherę i jeszcze dalej! LSK to spekulacja i bańka. Pęknie szybciej niż się spodziewasz. Do lutego daleko. :lol:

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » niedziela, 17 grudnia 2017, 17:33

Panowie walczymy o marketcap 20 jak przebijemy tą granice mogą być kolejne wzrosty.

IDZIEMY PO SWOJE !

Początkujący
Posty: 278
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pawel296 » niedziela, 17 grudnia 2017, 17:42

Panowie, warto teraz przenieść kase z LTC na LSK ? Z tego co czytam i się orientuje z LTC nic ciekawego się dziać nie będzie, natomiast LSK ma jakieś tam perspektywy.

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » niedziela, 17 grudnia 2017, 17:43

pawel296 pisze: Panowie, warto teraz przenieść kase z LTC na LSK ? Z tego co czytam i się orientuje z LTC nic ciekawego się dziać nie będzie, natomiast LSK ma jakieś tam perspektywy.
Teraz sam nie wiem OGROMNE ryzyko ja na górce nigdy nie wchodzę a przed bo teraz może kurs spaść 10% . Np ja i tak bd na plus ale ci co teraz wejdą nie wiem .

Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wsn666 » niedziela, 17 grudnia 2017, 17:49

Iemix96 pisze:
pawel296 pisze: Panowie, warto teraz przenieść kase z LTC na LSK ? Z tego co czytam i się orientuje z LTC nic ciekawego się dziać nie będzie, natomiast LSK ma jakieś tam perspektywy.
Teraz sam nie wiem OGROMNE ryzyko ja na górce nigdy nie wchodzę a przed bo teraz może kurs spaść 10% . Np ja i tak bd na plus ale ci co teraz wejdą nie wiem .
Własnie zrealizowałem zyski na LTC ale z wejściem w lisa poczekam. Trzeba poczekać na korektę a patrząc z perspektywy dwóch miesięcy to okazji będzie jeszcze trochę. Na razie do lutego będę starał się grać shortami.

Z ciekawości koledzy jak sytuacja na innych giełdach? Bo na BB juz stuka o 50 PLN. jestem w trasie i na telefonie nie mam za bardzo jak latać po giełdach.

Początkujący
Posty: 278
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pawel296 » niedziela, 17 grudnia 2017, 17:51

Może i macie racje, przeleje środki na BB żeby w razie czego mieć z czymś wejść jak będzie dobry moment, a LTC zostawię w spokoju. na BB LSK 49zł

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » niedziela, 17 grudnia 2017, 17:53

Wsn666 pisze:
Iemix96 pisze:
pawel296 pisze: Panowie, warto teraz przenieść kase z LTC na LSK ? Z tego co czytam i się orientuje z LTC nic ciekawego się dziać nie będzie, natomiast LSK ma jakieś tam perspektywy.
Teraz sam nie wiem OGROMNE ryzyko ja na górce nigdy nie wchodzę a przed bo teraz może kurs spaść 10% . Np ja i tak bd na plus ale ci co teraz wejdą nie wiem .
Własnie zrealizowałem zyski na LTC ale z wejściem w lisa poczekam. Trzeba poczekać na korektę a patrząc z perspektywy dwóch miesięcy to okazji będzie jeszcze trochę. Na razie do lutego będę starał się grać shortami.
Cieżko powiedzieć co teraz będzie BO nawet może być korekta do 11 dolarow ALBO lot w kosmos bo market cap sie rozwija zobacz jak bylo z cardano czy iota . Patrząc realnie to 20 dolarow mozliwe na poczatku stycznia . jeszcze jak wydadza sdk a do lutego 20 nawet 50 dolcow.

Dodano po 1 minucie 18 sekundach:
pawel296 pisze: Może i macie racje, przeleje środki na BB żeby w razie czego mieć z czymś wejść jak będzie dobry moment, a LTC zostawię w spokoju. na BB LSK 49zł
NA świecie 51.5 to rożnica sie zmniejsza bo było nawet 7zł rożnicy

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Esdermo » niedziela, 17 grudnia 2017, 17:57

Iemix96 pisze:
Wsn666 pisze:
Iemix96 pisze:

Teraz sam nie wiem OGROMNE ryzyko ja na górce nigdy nie wchodzę a przed bo teraz może kurs spaść 10% . Np ja i tak bd na plus ale ci co teraz wejdą nie wiem .
Własnie zrealizowałem zyski na LTC ale z wejściem w lisa poczekam. Trzeba poczekać na korektę a patrząc z perspektywy dwóch miesięcy to okazji będzie jeszcze trochę. Na razie do lutego będę starał się grać shortami.
Cieżko powiedzieć co teraz będzie BO nawet może być korekta do 11 dolarow ALBO lot w kosmos bo market cap sie rozwija zobacz jak bylo z cardano czy iota . Patrząc realnie to 20 dolarow mozliwe na poczatku stycznia . jeszcze jak wydadza sdk a do lutego 20 nawet 50 dolcow.

Dodano po 1 minucie 18 sekundach:
pawel296 pisze: Może i macie racje, przeleje środki na BB żeby w razie czego mieć z czymś wejść jak będzie dobry moment, a LTC zostawię w spokoju. na BB LSK 49zł
NA świecie 51.5 to rożnica sie zmniejsza bo było nawet 7zł rożnicy
Uważam podobnie, ale jak będzie czas pokaże.

Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 10 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Selecto » niedziela, 17 grudnia 2017, 18:07

Ale chwila chwila o jakim sdk Ty piszesz, przecież sdk dopiero pod koniec 2k18....

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Macbak2 » niedziela, 17 grudnia 2017, 18:26

Nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że teraz będzie korekta, okazja na sprzedaż i odkupienie taniej. Podobnie było na BCC (BCH), ETH, LTC i Dashu ostatnio. Było mocne wybicie i potem spadek. Poza tym jak ktoś już wcześniej napisał, na ten moment nie ma powodu by lisk tak rósł. Rebrand dopiero pod koniec lutego (20.02.2018) i do tego czasu 10 razy kurs jeszcze może spaść, także spokojnie można realizować zyski teraz na wzrostach i potem odkupywać. Dodatkowo jutro wchodzą kontrakty na kolejną giełdę i zapewne będą pompowane te najpopularniejsze (droższe) kryptowaluty. Ludzie jak zobaczą, że taki BTC, BCC (BCH), ETH, LTC i Dash znowu zaczynają rosnąć, to znowu zaczną wyskakiwać z liska a wskakiwać w te kryptowaluty.
Ostatnio zmieniony niedziela, 17 grudnia 2017, 18:28 przez Macbak2, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » niedziela, 17 grudnia 2017, 18:30

Selecto pisze: Ale chwila chwila o jakim sdk Ty piszesz, przecież sdk dopiero pod koniec 2k18....

Masz racje ciągle mi sie myli z core 1.0

Dodano po 1 minucie 56 sekundach:
Macbak2 pisze: Nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że teraz będzie korekta, okazja na sprzedaż i odkupienie taniej. Podobnie było na BCC (BCH), ETH i Dashu ostatnio. Było mocne wybicie i potem spadek. Poza tym jak ktoś już wcześniej napisał, na ten moment nie ma powodu by lisk tak rósł. Rebrand dopiero pod koniec lutego (20.02.2018) i do tego czasu 10 razy kurs jeszcze może spaść, także spokojnie można realizować zyski teraz na wzrostach i potem odkupywać. Dodatkowo jutro wchodzą kontrakty na kolejną giełdę i zapewne będą pompowane te najpopularniejsze (droższe) kryptowaluty. Ludzie jak zobaczą, że taki BTC, BCC (BCH), ETH, LTC i Dash znowu zaczynają rosnąć, to to znowu zaczną wyskakiwać z liska a wskakiwać w te kryptowaluty.
Ja na razie czekam bo w ciagu godziny 1.71% do przodu . Hmm a moze byc rownie jak z iota lub ripple czy ltc ze wzrosnie jeszcze od 3 do 10 razy. ALE wcale nie musi . I tak masz racje nie ma powodu do wzrostu wartosci projektu ALE ciagle naplywa nowy kapital ....

Dodano po 1 minucie 13 sekundach:
Iemix96 pisze:
Selecto pisze: Ale chwila chwila o jakim sdk Ty piszesz, przecież sdk dopiero pod koniec 2k18....

Masz racje ciągle mi sie myli z core 1.0

Dodano po 1 minucie 56 sekundach:
Macbak2 pisze: Nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że teraz będzie korekta, okazja na sprzedaż i odkupienie taniej. Podobnie było na BCC (BCH), ETH i Dashu ostatnio. Było mocne wybicie i potem spadek. Poza tym jak ktoś już wcześniej napisał, na ten moment nie ma powodu by lisk tak rósł. Rebrand dopiero pod koniec lutego (20.02.2018) i do tego czasu 10 razy kurs jeszcze może spaść, także spokojnie można realizować zyski teraz na wzrostach i potem odkupywać. Dodatkowo jutro wchodzą kontrakty na kolejną giełdę i zapewne będą pompowane te najpopularniejsze (droższe) kryptowaluty. Ludzie jak zobaczą, że taki BTC, BCC (BCH), ETH, LTC i Dash znowu zaczynają rosnąć, to to znowu zaczną wyskakiwać z liska a wskakiwać w te kryptowaluty.
Ja na razie czekam bo w ciagu godziny 1.71% do przodu . Hmm a moze byc rownie jak z iota lub ripple czy ltc ze wzrosnie jeszcze od 3 do 10 razy. ALE wcale nie musi . I tak masz racje nie ma powodu do wzrostu wartosci projektu ALE ciagle naplywa nowy kapital ....

A ludzie są jacy są .. chcą zarobić a jak widzą 35% na lisku w dzien to wchodzą ... nie patrząc na to ze w górce sie nie wchodzi i taki pociąg dalej może jechac

Dodano po 44 sekundach:
A i idę spać rano trzeba wcześnie wstać i zobaczyć reakcje na kontrakty i każdemu to polecam bo mogą cuda sie dziać rano .

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yoda » niedziela, 17 grudnia 2017, 18:35

Przypomnę, że na parze LSK/BTC nie mamy obecnie żadnej górki - poziom 75 tys. satoshi jest dość niski patrząc na historyczny wykres. Najbliższe poważniejsze opory to 90 tys. satoshi (18 USD), 100 tys. satoshi (20 USD) oraz 125 tys. satoshi (25 USD). Nie zdziwiłbym się zatem, jakby do końca tego roku Lisek kosztował około 90zł :)


PS: Zamknięcie dziennej świecy na LSK/BTC bez knotów (czyli pełna zielona) może spowodować, że najbliższy opór (90 tys. satoshi) będzie testowany już jutro.
Ostatnio zmieniony niedziela, 17 grudnia 2017, 18:38 przez Yoda, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: -25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Mateusz221993 » niedziela, 17 grudnia 2017, 18:40

można się jutro spodziewać dużych spadków takich krypto jak eth lsk i ltc ?

Dodano po 2 minutach 51 sekundach:
Mateusz221993 pisze:można się jutro spodziewać dużych spadków takich krypto jak eth lsk i ltc ?
ze zgledu na kontrakty btc ( zapomniałem dodać )

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » niedziela, 17 grudnia 2017, 18:53

Czy na parze LSKUSD nie tworzy się flaga trendu wzrostowego na świecach godzinowych? To by sugerowało dalsze wysoce prawdopodobne wzrosty.

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Macbak2 » niedziela, 17 grudnia 2017, 19:11

Kurs liska w stosunku do btc nic nie wnosi (pierdoły wnosi :) ), bo btc zbyt mocno rośnie lub spada i zbyt szybko. Nie jest stabilny, lepiej patrzeć do dolara to masz realne porównanie.

No i mamy spadeczki :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 74
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Animus » niedziela, 17 grudnia 2017, 19:23

No i spada. Czas najwyższy. Już się stęskniłem za tańszym liskiem. Byle odkupić na dołku :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » niedziela, 17 grudnia 2017, 19:26

Jeszcze bedzie 3 z przodu :) kiedys z 32 na 16 i 39 na 22 spadlo :) takze wszyskto moze sie zdarzyc co widzimy obecnie.. z prawie 50 juz 43..

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » niedziela, 17 grudnia 2017, 19:30

@Dovakhiin, 43,50 jak już a ja wciąż czekam na Twoją przepowiednię 31x - 32x :D
Kurs musiał się wychłodzić, zbyt mocno pchało się w górę.
Myślę, że jeszcze jeden szczyt przed nami.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości