Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » niedziela, 23 września 2018, 23:17

Najprostsza możliwość:
Obrazek
Spoiler:
Pięknie się zgrywa
Obrazek
Obrazek

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 29 sierpnia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dudek000 » niedziela, 23 września 2018, 23:37

@1235674 - najprostsza i najbardziej pożądana :) ciekawe czy do końca września się coś z LSK zmieni i kurs wyskoczy powyżej 20 PLN...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 23 września 2018, 23:38

No prawie :D [80USD ~ 288PLN] :D W zasadzie im niżej spadnie to wyżej wybije :D There is no need to be upset or to sell :D Jeśli komuś nie szkoda teraz wydać 1kPLN i poczekać do końca roku, tudzież marca i mieć 20kPLN to zapraszam do zabawy :D


Tutaj przykład takiego cup and handle na pełnym gazie, przebicie podstawowego targetu cup and handle daje potężne zasięgi kosmiczne :D Więc nie zdziwi Lisk po 500-1k$ na kolejnej bani :D
Spoiler:
Spoiler:
### edited: 2018-09-24 00:29 ###
Nie wiem za co minusy. Wątek spekulacyjny, idealne określenie target'u potencjalnego pattern'u, który tutaj może się utworzyć. Bez żadnych emocji, czysta analiza technicza, poparta przykładem. Poza tym wyrażam osobiste zdanie, że będzie 288PLN, nikogo nie naganiam. Ale mieliśmy spadek -93% od szczytu, więc chciałem uczulić, że być może to najlepszy moment na zakupy[long-term], a na pewno nie najlepszy na sprzedaż :D

### edited: 2018-09-24 01:29 ###
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » poniedziałek, 24 września 2018, 08:28

@anagamidev, ty moj wieczny optymisto, to ponizej wersja tez realna i prawdopodobna, przy zejsciu bitka ;)

Obrazek


widze ze sprzatanie w watku poszlo hurtem, troche dziwne jak na watek spekulacyjny w ktorym mozemy sobie gdybac :roll:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 24 września 2018, 08:57

@Hamas, bullish flag zasięg 86k satoshi :D


Poloniex 1d
Spoiler:
Poloniex 4h
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bandyta » poniedziałek, 24 września 2018, 09:50

@12345674 przeciez miedzy kwietniem a mniej wiecej czerwcem tez sie tworzyl Double bottom i poszlo w dol wiec tez bardzo realne. Wszystko od bitka teraz zalezy

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » poniedziałek, 24 września 2018, 11:15

Z analizy którą poprzednio wrzuciłem wynika, że target na przyszły tydzień to 26.2zł wzorując się na początku bańki. Powinniśmy się pobujać na obecnym poziomie kontynuując wyleszczanie.
@Bandyta , to nie była podobna sytuacja- teraz mamy produkty, a wtedy były marzenia, pojawiły się pierwsze ico, a kurs spadł od poprzedniego szczytu 45% i wypłaszczył się- dla mnie to wymarzony spadek (pomijając już całościowy spadek).
@anagamidev , może pójdzie wyżej, ale nie chciało mi się rysować większej kreski bo jeszcze jest sporo czasu. Jeśli lsk będzie gotowy + wejdą etf i regulacje- nowy kapitał to czemu mielibyśmy nie latać jak eth.

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 21 sierpnia 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Neewbie » poniedziałek, 24 września 2018, 12:13

Neewbie pisze: Poszło w dół, pójdzie znowu w górę, tylko mniej, patrząc na BTC to może być kolejny zjazd w okolice 6k, nast. wybicie do 7k i znów zjazd, zwykle po dołku nast. wybicie jest gdzieś do połowy poprzedniego


Patrząc na BTC to niewiele się pomyliłem chyba, był zjazd do 6,100 - do 7k (no ok 6,8k) i znów zjazd pod 6 k teraz, nast. do 6,4- 6,5k i tutaj powinna nastąpić decyzja, zmiana trendu i powolny wzrost pod nast. bańkę, albo załamanie do 3k, patrząc na ilośc pozytywnego info stawiam dalej na to pierwsze, LSK pójdzie grzecznie za BTC (chyba że tak jak mówicie będzie jakieś przełomowe info)
Ja sprzedałem przy 3,5usd liska. teraz czekam grzecznie aż btc zejdzie do 6,2-6,3k i idę na zakupy :)

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: uzar007 » poniedziałek, 24 września 2018, 13:03

BTC nie zejdzie poniżej 6,5 k a może i nawet 6,6 k także i lisek dużo nie straci :P Tak mi mówi moja szklana kula.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » poniedziałek, 24 września 2018, 16:15

To wszystko 2019r. W tym roku nie ma co liczyc na wieksze wzrosty. Na ten moment up to max 14,10zł(chyba,że dadzą wiadomość suprise motherfucker). Po 2 BTC zaliczy 5k ewidentnie widać,że chce tam zejść od dłuższego czasu(zobaczy,że jest tam taki popyt to będzie wystrzał) aktualnie przy każdej próbie ataku kolejnych oporów podaż się zwiększa i koniec wzrostów, po 3 aby był wystrzał na BTC to the moon musi napłynąc kapitał,więc pytanie brzmi skąd te pieniądze? Od sołtysa,wójta,burmistrza,starosty,wojewody,marowieckiego? Decyzja SEC została przełożona od podjecia decyzji,proszę te zdanie zrozumieć. W tym momencie LSK ma dwa przystanki pierwszy to 9,60zł a dugi to 7,30zł. I nie wiem skąd bierzecie te magiczne liczby.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 24 września 2018, 16:53

@Pomoc_potrzebna, no tak niekoniecznie ten BTC na 5k$, ciężko mu poniżej 6000 spaść

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » poniedziałek, 24 września 2018, 17:18

Harmony przy bessie zawsze cena jest skierowana ku dole niż górze a taki mamy trend,popyt nie chce kupować i ma większą moc no bo komu bedą sprzedawać?,bardzo cięzko jest odwrócic trend byłoby to tyko możliwe przy wiadomości super hiper typu ETF=kapitał,zdecydowanie ludzi na wejście w krypto. Chciałbym zaznaczyć,że jest to kuriozalny moment BTC i calego rynku,ponieważ cena znalazła się w takim momencie,że 1.doszły regulacje,2.Najwieksze mocarstwa i instytucje zaczeły się tym interesować prawdopodobnie na + po 3.ulica jest cholernie wystraszona stracili swoję pieniądze bo znalazło się na pewno 100 Grzesków 200 Macków i 1000 Januszy,którzy kupili 5 lsk po 100zł i liczyli,że kupią BMW cena spadła i pewnie nie ma nawet 5 lisków. Liczę na zarobki ale do tego musi być paliwo za bardzo nie rozumiem myślenia niektorych osób. Może ja błądzę i kumam zle. Jak ktoś ma inne zdanie chętnie podejmę dyskusję i zmienie zdanie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » poniedziałek, 24 września 2018, 17:21

Pomoc_potrzebna pisze: po 3 aby był wystrzał na BTC to the moon musi napłynąc kapitał,więc pytanie brzmi skąd te pieniądze? Od sołtysa,wójta,burmistrza,starosty,wojewody,marowieckiego?
To teraz na podstawie tego co napisałeś wyjaśnij mi jak zobaczyliśmy dno i skąd pojawiły się wzrosty po poprzednich bańkach na Btc.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » poniedziałek, 24 września 2018, 17:26

Pojawiły się ponieważ nie było regulacji był to czarny rynek spekulacje ludzie sami sobie stworzyli ryneczek. Po 2 nie było tyle projektów i takich cen. Nie twierdzę,że rynek nie urośnie baaa będzie to mega targowisko,tyle potrzeba czasu i teraz już niestety decyzji instytucji. To jest tylko i wyłaczanie moje zdanie na podstawie obserwacji całej sytuacji od 2,5 lat.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 24 września 2018, 17:47 przez Pomoc_potrzebna, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » poniedziałek, 24 września 2018, 17:33

@Pomoc_potrzebna

Czyli taka sama sytuacja jak dzisiaj. No bo gdzie są te regulacje o których mówisz?

Jeżeli uważasz, że bankstera zauważyła Bitcoina dopiero w 2017r. to jesteś bardzo naiwny.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » poniedziałek, 24 września 2018, 17:42

Pierwszymi regulacjami jest ustanowienie podatków w państawach i w niektórych całkowitego zakazu kryptowalut. No nawet stworzyli kampanie ,,nie inwestuj w krypto,bo co zrobisz jak bańka pęknie'' Nie myślę,że banksterka zauważyła BTC w 2017r.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » poniedziałek, 24 września 2018, 17:43

No to są te regulacje czy ich nie ma? Sugerujesz, że podatków od krypto nie trzeba było płacić w 2011r. czy w 2013r.? Jest koniec września 2018r. a ja ciągle nie wiem jaki podatek zapłacić.

Polską bym się nie sugerował, zobacz co robi Japonia, Niemcy, USA, Chiny jeśli chcesz zobaczyć duży obraz. Kraje, które chcą "banować" krypto są w zdecydowanej mniejszości i generalnie są to kraje, które nia mają żadnego znaczenia w tym zakresie. Poza tym zobacz jak rząd chce zakazać obracanie Btc w Wenezueli a jakie tam są obroty. To jest nie do zatrzymania, dokładnie tak samo jak internet.
A ta kampania KNF/NBP przeciwko krypto to śmiech na sali.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 24 września 2018, 17:52 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 2 razy.

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » poniedziałek, 24 września 2018, 17:50

@Pomoc_potrzebna
https://www.ccn.com/1-in-3-londoners-pl ... ge-survey/
"1 in 3 Londoners Plan to Invest in Crypto, Twice the National Average: Survey"

Rynek pójdzie w tym kierunku, w którym pójdą wieloryby (giełdy) - sołtys,wójt czy burmistrz pójdą za nimi.
Co do spadku btc na 5k, to ostatnio przy 6100 sprzedawców było tak niewielu, że rynek bez problemu został pchnięty w górę.
Skoro btc nie spadł po wiadomości o błędzie (!) oraz po przesunięciu etf, to co może go bardziej pchnąć w dół? Może start Bakkt

PS: mieliśmy kilka sytuacji w których można było pójść w dół
Obrazek

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: matrix7 » poniedziałek, 24 września 2018, 21:03

Coś cienko idzie głosowanie na to aby Lisek był na nowej giełdzie. Można oddać głos każdego dnia. Głos można oddać z każdego urządzenia w domu czyli 1 osoba może oddać kilka głosów co 24h ( z komputera, telefonu, tablet itp.) Pokażmy siłę społeczności liska! https://numex.exchange/vote/
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 24 września 2018, 22:30 przez matrix7, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 24 września 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Konrado7896 » poniedziałek, 24 września 2018, 21:45

Ja tam liski dokupuje żeby potem nie żałować. Plan 400 lisk do końca roku i czekam :)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości